28 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kaç Puan Aldı? Hangi Yemek Yapıldı? Gelinim Mutfakta 28 Kasım Puanları

Gelinim Mutfakta 28 Kasım Çarşamba günün birincisi kim oldu? Reyhan hanım ile Ezgi’siz hafta ortasına nihayet geldik. Daha önce dediğim gibi Reyhan hanım taklitleri olacak ama onun verdiği havayı kimse veremiyor. Çok kez Reyhan hanımı eleştirdim ama Reyhan hanım ilk geldiği günden yarışmadan çekildiği güne kadar oldukça farklı bir değişim göstermesi şahsen beni mutlu etti. Gelinim Mutfakta 30 Kasım Cuma Bilezikleri Kazanan kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Dün Hatice’nin elvan ve Elif’e söylediklerini duyunca hem çok sinirlendim hemde komik geldi. Dün gelinim mutfakta puanlama yapıldıktan sonra tabaklarının çiğ olduğunu ve o yüzden İlhame hanım düşük puan verdiğini diğer gelinlere kaynanası adına açıklarken çok büyük bir açık verdi. Dikkat ederseniz ile hafta hep çiğ yapmış ve her seferinde kaynanası bulmuştu. O zaman sen çiğ tabaklarla nasıl bilezik aldın diye sormak da bizim görevimiz olsun. Gelinim Mutfakta 30 Kasım Cuma Puanları için tıklayınız.

Umarım Gelinim Mutfakta 28 Kasım Çarşamba Puanları verirken lezzetin ön plana çıktığı bir puanlama olur. Hatice için de söylenecek bir kaç şey var. Önce sana yapılmasını istemediğin davranışı başkasına yapma. Cansu’yu veya Ezgi’yi kötüleyerek insanların kalbinde yer edemezsin. Keşke daha alçak gönüllü olsaydın. İlhame hanıma gelince kesinlikle hak yiyor. Yarışmanın ilk bölümünden itibaren izliyorum. İlk konsept lezzete puan verilmesi idi ama iş sonradan gelinin tabağını bulmaya kaydı. İlhame hanım yarışmanın amacını bence bilmiyor.  <<< Gelinim Mutfakta 29 Kasım Puanları (Perşembe) >>> için lütfen tıklayınız

İlhame hanım gelinim mutfakta puanlar verilirken de bilmediği yarışmanın konseptini lezzete değil, gelinin tabağını bulmaya odaklanmış. Vicdanınız el veriyor mu? Orada insanlar emek veriyor. Ancak sizin gelininiz çiğ tabaklarla beş vermek ne kadar adil olabilir ki. Ben ekrandan bile bunu fark ediyorum. En azından puanlama sonrasında gelinim iyi yapamamıştı. Ancak ben tahmin edip verdim, deyip diğer gelinlere 2-1-1 gibi insanların emekleri aşağılarcasına puanlama yapmazsanız bir nevi insanlarında tepkisini çekmezsiniz. Not: Gelinim Mutfakta 28 Kasım Puan durumu sayfanın en altında verildi.

Bu yarışmada adil puanlamalar veren tek kişi bence Sevgül hanım. Sevgül hanım gelini Cansu’nun, gelinim mutfakta puan durumu açısından ne durumda olduğunu düşünmeden puanlama yapıyor ve yaptığı puanlama sonrasında açıklamaları gayet mantıklı. Siz ne düşünüyorsunuz? En adil puanlamayı kim yapıyor? Bakalım Gelinim Mutfakta 28 Kasım Çarşamba puan durumu nasıl şekillenecek? Adil bir puanlama yapılacak mı? (Hiç zannetmiyorum) İzleyip göreceğiz.

28 Kasım Gelinim Mutfakta günün birincisi olan gelin bu gün Hatice olursa Çarşamba gününden bilezikleri garantileyen ilk gelin olacak. Hatice’ye en yakın olan gelin ile arasında 9 puan fark attı. Sonuncu ile arasında ise 16 puan gibi çok büyük fark attı. Bu gün en yüksek puanı gene Hatice alırsa yarışmanın da heyecanı kalmayacak. Dikkat: Gelinim Mutfakta 28 Kasım Çarşamba puanları sayfanın en sonunda verilmiştir.

Ziyafet hanım da birçok kişi gibi Hatice’ye fazla puan vermek istemiyor ve bu gün Gelinim Mutfakta 28 Kasım puanları verilirken çok güzel puan verdim diyerek %100 Hatice’ye 1 puan verdi. Hatice ise senin benimle ne alıp veremediğin var diyerek tepki gösterdi. Aferin Ziyafet hanım.

28 Kasım Çarşamba günü Çeyrek altını kim aldı? Günün en yüksek puanını alan Cansu olamaz ise geçen hafta yaşadığı hezimeti gene yaşayacak. Hatice ile arasındaki çekişme nedeni ile Cansu konsantresini kaybetti. Umarım bir an evvel kendisine gelir. Cansu’ya buradan sesleniyorum. Hatice psikolojine oynuyor. Sen sakin kal ve yemeğine odaklan gerisi gelecektir.

Gelinim mutfakta toplam puanlar da en yüksek puanı alan gelin yarışmanın 185. bileziklerini alacak. Yani yarışma başladığından beri toplamda 185 bilezik vermiş olacak. Bakalım ödülün sahibi bu gün puanları belli olacak mı? Hep birlikte göreceğiz.

Gelinim Mutfakta 28 Kasım Günün Birincisi Ve Günün Puanları (Çarşamba)

28 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta puanlama sonuçlarını yazılarımızın sonunda vereceğiz. Önce bu gün yaşananlardan bahsetmek istiyorum. Sonrasında günün yemeğinin adını açıklayacağım. En son da 28 Kasım Çarşamba Gelinim mutfakta puan veya puanlama kısmına geçip kaynanalar konseyinin puanlarını aktaracağız. En sonda Haftalık Gelinim mutfakta puan tablosu yani bilezik almaya baz alınan toplam puanları anlık olarak toplayıp vereceğiz. Bu kısımda toplama hataları olursa lütfen beni yorum kısmından ikaz edin.

Gelinim Mutfakta 28 Kasım Puanları verilmeden önce en son puan durumuna bir göz atalım. Hatice inanılmaz puanlar alarak 33 puanla zirvede yer alıyor. Hatice’nin en yakınında ise 9 puan geride Ziyafet’in gelini Elif 24 puanla ikinci sırada takip ederken her an bilezik yarışından kopmak üzere. Üçüncü sırada 20 puanla tecrübeli yarışmacı Cansu bulunurken, en son sırada ise bu hafta yarışmaya başlayan Elvan 17 puanla dördüncü ve son sırada bulunuyor. Dikkat: 28 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sayfanın en altında verilmiştir. Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Sözlerimi daha fazla uzatmak istemiyorum. Tek dileğim gerçekten lezzetli yapan gelin en yüksek puanları kapar deyip, 28 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını ve çeyrek altını almasını sağlayacak günün yemeği ne olduğunu malzeme listesi ile birlikte açıklayalım.

Gelinim Mutfakta 28 Kasım Günün Yemeği Kabak Sarma Ve Malzemeleri

 • 300 gram kıyma
 • Dört avuç doğranmış ıspanak
 • Bir orta boy soğan
 • 2 diş ezilmiş sarımsak
 • İki yemek kaşığı zeytinyağı
 • İki çay kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber
 • Dört adet kabak

Domates Sosu İçin;

 • 4 adet küp doğranmış domates
 • Üç yemek kaşığı zeytinyağı
 • Bir orta boy soğan
 • iki diş ezilmiş sarımsak
 • Bir tutam taze fesleğen
 • Bir tutam kıyılmış maydanoz
 • 3 dal taze kekik 
 • 2 Yemek kaşığı balzamik sirke
 • 2 çay kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber

Fatih Ürek günün ara sıcak yemeği için 40 dakikalık süre verdi. Gelinler de belirlenen sürte içerisinde yemeklerinin yapımını tamamladılar ve 28 Kasım Çarşamba gelinim mutfakta puanlama kısmına geçtiler. Gelinim mutfakta kim kaç puan aldı? İşte merak edilen Çarşamba puanları hemen alt kısımda verildi.

Gelinim Mutfakta 28 Kasım Puanları (28/11/2018 Çarşamba)

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Cansu :2
Hatice :1
Elif     : => Ziyafet’in Gelini2
Elvan: 5

*************************

Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.

*************************

Kaynana İlhame‘nin verdiği Puanlar

Cansu :3
Hatice : => İlhame’nin Gelini1
Elif     :2
Elvan: 5

*************************

“28 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

*************************

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puanlar

Cansu : => Sevgül’ün Gelini5
Hatice :1
Elif     :1
Elvan: 1

*************************

#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#

*************************

Kaynana Şennur‘un verdiği Puanlar

Cansu :2
Hatice :1
Elif     :5
Elvan : => Şennur’un Gelini4

*************************

Gelinlerin 28 Kasım Çarşamba Gelinlerin Aldığı Toplam Puanlar

Cansu235212
Hatice11114
Elif221510
Elvan551415

*************************

Gelinim Mutfakta 28 Kasım Çarşamba Puanlama Sonucu

*************************

28 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi = **Elvan**
Gelinim Mutfakta 28 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim =  **Elvan**

28 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = **HATİCE**

*************************

Gelinim Mutfakta Puan durumu (26 Kasım – 30 Kasım Haftası) – Çarşamba

Gelinin AdıDünkü PuanlarıÇarşamba PuanlarıToplam
Cansu201232
Hatice33437
Elif241034
Elvan171532

*************************

Gelinim Mutfakta 184. Bölüm 29 Kasım Perşembe Fragmanı İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

28 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kaç Puan Aldı? Hangi Yemek Yapıldı? Gelinim Mutfakta 28 Kasım Puanları (148 Yorum)

 1. İlhame hanım Allah seni bildiği gibi yapsın insan bu kadar yamin nasıl söyler. Allah aşkına Fatih bey artık bu kadını DİSKALİFİYE Edin.

 2. Neden boyle dusunuyon hic belli olmaz kismetinde varsa olmaz diye bir sey yokk canimm

 3. Haddimi aşan benzetmelerim için özür dilerim arkadaşlar acı biber sürülesi ağzım moralim kötü kime saracağımı şaşırdım iyice bende hamileyken programa katılmak istemiştim hep cansuyu kıskandım zeynep hanım

 4. Tencere kapak misali Cadı cansu ve fino kaynanasi sevgül ezgilere dua etsin onlarin sayesinde oradalar

  • Haddimi aşan benzetmelerim için özür dilerim arkadaşlar acı biber sürülesi ağzım moralim kötü kime saracağımı şaşırdım iyice bende hamileyken programa katılmak istemiştim hep cansuyu kıskandım

 5. Ayyy kizlar side az degilsiniz elvanin eltisiyle arasindakilerini merak ediyonuz ortaligi karistirirsiniz

 6. Reyhancim vidyo gondermes reyhan hanim ve ezgi umrim biran once gelirsinizz😀😀😀

 7. evet fesat biriyim, ezginin yerinde olmak isterdim kıskanılacak kadar tanındı oysa beni çevremdekiler bile sevmiyo

  • Yorumun dikkatimi çekti. Ve yazmak istedim. Çevremdekiler bile beni sevmiyor. Dedin sevilecek bir şey yapsan. Ya da seni seviyorlarda sen herşeye olumsuz. Bakıyorsun Hayatına pozitif olarak bi baksan göreceksin ki seni seviyorlar. Kendini bu kadar olumsuz şeyler yüzünden yüklenme 😉 iyi geceler. Beni bir dostun olarak bil. Allaha emanet ol 😉

 8. Hatice dört kaynanadan da 1 alarak,En düşük puan olarak GELİNİM MUTFAK evinin rekorunu kırdın AFERİN SANA hep böyle devam et.En kısa zamanda kaynananı tak koluna güle,güle sana.

 9. Tekteselli ne kadar bencil fesat bir kişiliğin var.Ezgi altınları hak ederek,emek harcayarak aldı.Sana mı verselerdi.Kusura bakma ne Başak nede Cansu EZGİNİN eline su bile dökemezler.Şu an GELİNİM MUTFAK evinin lideri EZGİ.İnşallah döndükten sonra bileziklerin sayısını 50 tamamlayacak.REYHAN hanım sabırsızlıkla dönmenizi bekliyoruz ANAM.Bir an önce gelin.Sizi çok seviyoruz.

 10. Abrkadaslar islerim vardi konusamadik neden kuseyimki bu gun izleyemedim programi arkadaslar ful kadro burdaymis kac gundur yoktular

  • Yazmayınca senin küstüğünü sandık. Af ola İyi geceler Allaha emanet ol. Yarın görüşürüz. Ful kadro burada herkes yarında geleceklerini düşünüyorum. Seni de bekliyoruz 🙂 😉

 11. Hatice toplamda 4 puan aldı yemin ederim içimin yağları eridi diyecem ama bende giram yağ yok onun için gerçekten molalım yerine geldi inşallah devamı yarın gelir. Hatice olmasın gitsin bilezikileri kim alıyorsa alsın.Arkadaş kadın ben öyle bir etki yaratmış gece rüyamda bile Hatice gitsin diye sayıklıyormuşum:)))

 12. Sayin Fatih Bey Illinois ile izlledigim programiniz dengesiz kayin validenin dengesiz hareketleri nedeniyle izlenmez hale gelmistir.uyarmak istedim

 13. Merhaba nasılsınız? Ben Irak -kerkük’ten türkmenim türkiye’yi çok seviyoruz. Allah seni korusun bütün kötülüklerden. Bu programı çok beğenerek izliyoruz. 💜

 14. Merhaba nasılsınız? Ben Irak -kerkük’ten türkmenim türkiye’yi çok seviyoruz. Allah seni korusun bütün kötülüklerden. Bu programı çok beğenerek izliyoruz. Herkeze başarılar diliyorum.

 15. cansucum hadi göster kendini gönder şu gerzek haticeyi ve yalaka kaynanasını çiğ yaparak aldı bilezikleri yeter inş gider bu hafta haticeeeeee

 16. ÇOK ŞÜKÜR HATİCE HAK ETTİĞİ PUANI ALDI… SİZLER NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ
  SEVGÜL HANIM ADİL PUAN VERMESİ BENCE 1115 ÇOK ACIMASIZ PUANLAMA OLDU
  YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

  • Fetih beyin hatrına izliyorsun ne güzel Fetih bey bunları yorumlarımızı okuyabilse bir çözüm bulsa ya ben saçmaladım dimi😂

  • Aynen Sarp haklısın.
   Poyraz seninle dalga geçmedik. Ortam neşelensin diye espiri yaptım.Asık suratımız düzelsin diye.

 17. ARKADAŞLAR HARİKA YORUMLARNIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM HELE DOÜURDU DOĞACAK POYRAZ YAZAN YORUMU OKUYUNCA KARNIMA AĞRI GİRDİ 🙂

 18. Ezgi icin izliyordum haticeyi izleyipde sinirmi oluyum izlemiyorum puvanlarida bilerek yuksek veriyorlar dogum yapacakdiye reyhan hanimin geri donmesini istiyoruk fahtih bey duy sesimiziiiiiiiioo

 19. Umrumda deyil kimin kazandigi reyhan hanimlar gideli vallahide billahide izlemiyorum onlar gelene kadar izlemiyecem

 20. Haklısın ama farkındaysan biraz yükleniyorlar ona o dünkü Rehberdeki isim muhabbetinden dolayı gelini teyze yazmiştiya üzüldüm ona:(

 21. Elvandan tecrube elife ayyy ben sokkk bune guzel bir gelin aklini kendine sakla bence

 22. Vaaaaaaa sennur hanim villada oturuyomus ohhh ne guzel bizde apatmanda oturak ne guzel sennur teyze gidip villanin sefasini sursene burda ne geziyonn

 23. Merhaba arkadaslar bu gun yine cok gulecegiz ziyafet teyzeye konusmasi cok komik

 24. Haticenin bedavadan puanları almadığı bigün diliyorum, Filiz hanım programla ilgili bileceğinizi umduğum bisey soracaktım unuttum yazana kadar 🙂