Gelinim Mutfakta

28 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Toplam Puanlar)

Gelinim Mutfakta 28 Kasım Perşembe günün birincisi kim oldu? Hafta finaline adım adım yaklaşırken Elif en yakın rakiplerine son bölümde attığı farkı koruyabilmek için bugün Gelinim Mutfakta 28 Kasım Perşembe Puanları verildiği sırada elinden gelenin en iyisini kaynanalara sunmaya çalıştı. Sonra ne mi oldu? 28 Kasım puan durumu sonucu yazının sonunda sizleri bekliyor. Hadi acele edin. ;)

=> [saributon]19 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puanlar[/saributon] sonucun da zirvede kim yer aldığını ve eleme potasına kim düştüğünü görmek için tıklayınız. 

Bugün 28 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta puanları sadece bilezik yarışında olan Elif ve Duygu için değil eleme potasına düşme tehlikesi için de olan Aydan ve Melike için de bir hayli önemli olduğunu görebiliyorum. Melike Çarşamba günü birinciliği sayesinde puanlarını yükseltmeyi başarsa da Aydan ile arasında sadece üç puan olması nedeni ile ikisinin de elenme tehlikesi var.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 12 Aralık Perşembe Puanları[/mavibuton] sonucunda kim birinci olduğunu görmek için tıklayınız. 28 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Açıklayan Fatih ÜrekMelike yakın zaman da doğum yapacak olmasına karşın son ana kadar yarışmak istiyor. Geçtiğimiz sezon Cansu programdan doğumhaneye giden macerasına Melike de yaşamak istediğini düşünüyorum. Bu sebeple Melike bu hafta elenmemek için 28 Kasım Perşembe puan tablosu sonucun da eleme potasına düşmemek için elinden geleni yapacak.

=> [mavibuton]5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] ve sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bugün 28 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi olacak isim Duygu olabilir. Zira günün yemeğini yaparken kocası stüdyoya geldi ve milyonların önünde iki çocuğunun annesi olan Duygu’ya bir kez daha evlenme teklif etmesi Duygu’ya harika bir motive oldu. Bu sebeple Duygu gün birincisi olma konusunda bugün en önemli yarışmacı diyebilirim.

=> [mavibuton]29 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı[/mavibuton] sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.Bugün Çeyreği Kim Kazanacak - görseliDuygu’ya yapılan yeniden evlenme teklifini camın arkasında kaynanalar da izledi. Aysel hanım dışında bazı kaynanalar yeniden evlenme teklifini doğru bulmadıklarını şu sözlerle ifade ettiler.

“Evlenmişsiniz, iki çocuğunuz olmuş Evlenme teklifine hayır mı diyeceksin?”
Kaynana Çiğdem

Sözleri ile günün kritiklerinde Duygu’ya yapılan sürprizi baltalamak için elinden geleni yaptı. Kaynana Çiğdem’in bir yanını hiç ama hiç sevmiyorum. Sadece ben göz önünde olayım düşünce her daim bilinç altında olması, dışarıya verdiği tepkiler de bazen tutarsızlık yapıyor.Gelinim Mutfakta 28 Kasım Perşembe Puan Durumu Sonucu Açıklanmadan önce kaynanalar Sadece kaynanalardan değil, diğer yarışmacılar arasında sadece bir gelin bu duruma tepki koydu. Bu hafta yarışmaya katılan Aydan, Duygu’ya gelen yeniden evlenme teklifine karşı;

“Çok saçma geldi ya. Siz zaten evlisiniz.”
Yarışmacı Aydan

Sözleri ile Duygu’nun eşinin sürprizine saçma olarak nitelendirdi. Acaba aynı olayı kendi kocası yapmış olsa yine milyonların önünde kocasına çok saçma geldi ya biz zaten evliyiz diyebilir misin? Elbette diyemez. Maksat bu duygusal anları baltalamak. Başka hiç bir amacı yok. Not: Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu yazının en sonunda sizleri bekliyor.Gelinim Mutfakta Bugün 404 bölüm Duygu'ya evlenme Teklifi Geldiği AnBugün 28 Kasım Perşembe haftalık toplam puanlar öncesinde Duygu’ya yapılan sürprizi baltalamaya çalışanların ortak amacı, bu gazla Duygu bugün birinci olmasının düşüncesinin bir sonucu olduğunu düşünüyorum. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bugün çeyrek altını alan gelin elif olmasa dahi Duygu dışında her kim olursa olsun. Bütün sonuçlar Elif’in bu hafta bilezik almasına destek olacak. Bu oyunu bir tek Duygu’nun çeyrek altını kazanması bozabilir.28 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynanalar Hafta içinde yarışmacılar en yüksek puanı almak için çaba gösteriyorlar. Ancak puanlar arasında da bir seviye ve önem derecesi var. Pazartesi ilk günden zirvede olmak bir avantajken, Bugün Gelinim Mutfakta 28 Kasım Puanlama kısmı da kendince çok önemli. Gelin bu önemli olmasına kısaca değinelim.

 • Bilezikleri alacak kişi büyük oranda netleşecek
 • eleme potasına düşen yarışmacı kesin olarak belli olacak
 • Hangi yarışmacıların elenmek için çabalayacağı belli olacak
 • Bilezik alma konusunda hangi yarışmacılar mücadele edeceğini

Kesin olarak göreceğiz. Bu sebeplerden dolayı bugün 28 Kasım Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmın da en yüksek puanı alıp, kendine avantaj sağlamaya çalışan gelinlerin kıyasıya mücadelesini izleyeceğiz. 28 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Aydan28 Kasım Perşembe gelinim Mutfakta puanlaması sırasında kaynanalar keşke gelinlerini bulmaya odaklanmasa. Kaynanaların gözlerini kapatıp öyle puanlamaya gelseler. Zira görünüm nedeni ile kaynanalar gelinlerin tabaklarını bulması bir hayli kolaylaşıyor. Bu nedenle gerçekten program da lezzete puan verilemesi için kaynanaların gözleri kapalı yemekleri tatması gerekiyor.

Gelinim Mutfakta 28 Kasım Perşembe Puan Durumu

25 Kasım 2019 tarihinde başlayan hafta 28 Kasım 2019 Perşembe günü puanlaması ile 404. bölümü ile kaldığı yerden devam ediyor. Son bölümde Duygu ve Melike’nin yaptığı kural hatası nedeni ile Elif zirvedeki yerini yeniden tek başına alırken en yakın rakibi Duygu’ya da 8 puan fark atmayı başardı. 28 Kasım Perşembe puanlaması sırasında Elif yine birinci olur ve aradaki farkı korumayı başarırsa %100 bu hafta puan durumu sonucuna göre bilezikleri alacak isim olacaktır. 28 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Olan DuyguBugün çeyrek altını alan Elif olmaması için adeta el birliği yapacak olan gelinler, Elif’e karşı şimdiden cephe almış durumda. Geçen hafta bilezikler sadece 1 puanla kaybeden başarılı yarışmacı elif artık uzun zamandır istediği altın listesinde ikinci sıraya çıkmak için önünde sade ve sadece iki puanlama kaldı. Not: 28 Kasım Gelinim Mutfakta Puan durumu yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de geçen hafta bugün olduğu gibi en yakın rakibine fark atmayı başaran Elif Akçam, bu hafta ne olursa olsun o bilezikler benim diyor ve asla Duygu’ya bırakmaya niyeti yok. Ancak bu arada Duygu’ya bugün kocası yeniden evlenme teklif etmesi, Duygu’yu yeniden yarışmaya edepte edeceği için 28 Kasım Perşembe puanları ve sonucu hafta finali için oldukça önemli olacak.28 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı an Elif bu hafta hakikaten oldukça şanslı. Zira Çarşamba günü kendisine en yakın iki yarışmacı an anda kural hatası yaptı ve aldığı puanlardan iki puan düştü. Bu avantajı Elif eminim ki sonuna kadar kullanacaktır. Not: Gelinim mutfakta puanlama kısmı yazının en son kısmında yer alıyor.

28 Kasım Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Duygu son bölümde ciddi kan kaybetti. Yaptığı kural hatası nedeni ile aldığı puanlardan iki puan düşülmesi nedeni ile Elif ile eşit olan puanları bir anda 8 puan açılması elbette Elif’e yaradı. Duygu bu hafta bilezikleri istiyorsa kesinlikle 28 Kasım Perşembe haftalık toplam puan durumu sonucu açıklandığında aradaki Elif ile arasındaki farkın kapanması şart.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu 28 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağı eminim merak ediyorsunuz. Özellikle Elif’in fanları bu hafta Elif’in bilezikleri kazanıp, kazanamayacağını çok merak ettiği için Perşembe gününden Elif bilezikleri garantileyecek mi diye merak edenlerin sayısı hiç de az değil.

Biz şimdi öncelikle yarışmacıların sunum kısmına getireceği günün yemeğinin ismini ve malzemesini açıklayacağız. Sonrasında 28 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre bugün kim birinci olduğunu siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız.

Gelinim Mutfakta 28 Kasım Yumurtalı Domates Dolması

28 Kasım Gelinim Mutfakta Yumurtalı Domates Dolması Malzemeleri

 • 4 adet domates
 • 4 tane yumurta
 • 1 su bardağı kadar kaşar
 • 1 su bardağı kadar domates püresi
 • 1/2 su bardağı kadar sıcak su
 • 2 çorba kaşığı zeytinyağı
 • 1 tatlı kaşığı kadar tuz
 • 1/2 çay kaşığı karabiber
 • 5-6 dal maydanoz

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Günün yemeği için Fatih Ürek yarışmacı gelinlere 50 dakikalık süre verdi. Teknik bir yemek olması ve pişme süresinin göz önüne aldığımızda yarışmacıların kaybedecek bir dakikası bile yok. Bu sebeple hepsi birden hızla yemeklerini yapmaya başladılar. Nihayet gelinler yemeği sunum kısmına hazır hale getirdiler. Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak ResmiBöylesine önemli bir günde çeyrek altını bugün kazandı? Zira bugün çeyreği kazanan yarışmacı Elif olması halinde bilezikler neredeyse %100 gibi bir oranda garantileyeceği için bugün günün birincisi olacak isim haftanın sonuçları için bir hayli önemli. Haydi şimdi kaynanaları verdiği puanlar görmeye.

[kirmizitext]ELİF KESİN OLARAK BU HAFTA BİLEZİKLERİ ALDI.[/kirmizitext]

Gelinim Mutfakta 28 Kasım Puanları (28/11/2019 Perşembe)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Duygu : 2
Melike : 1
Aydan : 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 5
Duygu : 4
Melike : 2
Aydan: => Hülya’nın Gelini 1

*************************
” 28 Kasım 2019 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 3
Duygu  : => Aysel’in Gelini 1
Melike : 5
Aydan : 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 4
Duygu : 5
Melike : => Şaheste’nin Gelini 1
Aydan : 3

*************************

Gelinlerin 28 Kasım 2019 Perşembe Toplam Puanları

Elif 5 5 3 4 17
Duygu 2 4 1 5 12
Melike 1 2 5 1 9
Aydan 2 1 4 3 10

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (25-29 Kasım Haftası) – Perşembe

*************************
Elif       : 45 + 17 = 62
Duygu  : 37 + 12 = 49
Melike  : 29 + 9 = 38
Aydan  : 26 + 10 = 36
*************************

Gelinim Mutfakta 28 Kasım Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

28 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF
Gelinim Mutfakta 28 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
28 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ MELİKE

*************************

Gelinim Mutfakta 29 Kasım 2019 Cuma Fragmanı İzle

29 Kasım 2019 Cuma günü yani bu haftanın final bölümünde neler olacağının kısa bir özeti mahiyetinde Kanal D ekranlarına gelecek 405. bölümü 28 Kasım Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu