Sen Anlat Karadeniz

28 Kasım Sen Anlat Karadeniz Çalan Türkü Bu Sevda Anca Mezarda Biter Şarkının Sözleri Ne? SAK 32. Bölüm Türküyü Dinle

Sen Anlat Karadeniz bu hafta 32. bölümü ile Atv ekranlarına gelecek 28 Kasım 2018 Çarşamba günü gelecek. Saniye, Fatih’in vurulmasının tek sebebi olarak Nefes’i gösterip Nefes’i kovmasından sonra Tahir Nefes’in arkasında gidip Bu sevdaluk anca mezarda biter türküsü eşliğinde ya evine dön yada birlikte ölelim diyerek çok duygusal sahneler yaşatacaklar.

Peki bu duygusal şarkısının yani bu sevdalık anca mezarda biter türküsünün veya şarkısının sözlerini hiç merak ettiniz mi? İşte 28 kasım Sen Anlat Karadeniz 28 Kasım çalan türkü için önce sözlerini daha sonra dinleyebileceğiniz video ekleyeceğim. Sakın bizden ayrılmayın.

28 Kasım Çarşamba SAK Bu Sevda Anca Mezarda Biter Çalan Türküsü

Diziyi yakından takip eden izleyiciler, belki buna benzer bir çok sahneleri görseler de hikayenin ilerleyişi ve heyecanı oldukça kendisini içine çektiği için, yine Nefes’in kaynanası Saniye tarafında kovulması gene Tahir’in gardaşlarından birisinin yaralanması veya ölmek üzere olması gibi olaylar kendisini tekrar etse de dizinin akışında buna dikkat bile çekemeden hikayenin içinde kendinizi buluveriyorsunuz. Dikkat! Sen Anlat Karadeniz 28 Kasım çalan türkü ve sözlerini yazımızın en sonunda verdik. 

Saniye hanım tarafında ise evlatlarını bir bir ölümle burun buruna getiren gelini Nefes’in bir an evvel Tahir’i de geride bırakıp, gitmesini istemesi sizce ne kadar doğru? Nefes’in tek yaptığı sevmekti. Yılarca işkence çektiği Vedat’ın elinden kurtulmasına bir an bile sevinemeden yeni acılar çekmesi ve gittiği yerde evlatlarını koruduğunu düşünen kaynanası tarafında yeniden kovulması ile Yiğit’i de alıp bir gün araba bagajında geldiği evden bu sefer gizlice çekip gitti.

Tahir ise olanları duyup Nefes’i, Nefesini bulup Bu sevdaluk anca mezarda biter. Ya gel benimle yuvamıza dönelim. Yada birlikte ölelim diyerek sevdasının ne kadar büyük olduğunu nefesine göstermiş oldu. Bu sırada duyguyu tamamlayan çok harika bir tüktü çalması bizler resmen mest etti.Sen Anlat Karadeniz dizi kapak resmi

Sizlerde merak ettiğiniz gibi Sen Anlat Karadeniz Çalan türkü ve sözlerini bizler de editör ekibimiz ile birlikte merak ettik ve bu şarkı ve sözleri arşivlerimizde olmasını istedik. Önce Sak 32. bölüm çalan şarkı yada türkünün adını sonra da sözlerini daha sonra 28 Kasım Çarşamba Sen Anlat Karadeniz çalan türküyü dinleyebileceğiniz video ekleyeceğim.

Bu Sevdaluk Anca Mezarda Biter – İsimsiz Türkü – Kızılağaç 2018

Dumanim Dağların Üstinde Duran
Yagmurim yağdukçe kapina vuran

Belkide güneşim yakip kavuran
Sevduğum dört mevsim yaşadum seni

************************************

Yar seni unutmak ölümden beter
Bir selamun bana yıllarca yeter
Bu sevdaluk anca mezarda biter
Bilmem ki ben ne zaman döneceğim ben
************************************

Bu sevdaluk Anca Mezarda biter Şarkıyı kim söylüyor? şeklinde sosyal medyada merak edenler olmuş. Bu güzel duygusal türküyü Erdem Akın seslendirmektedir. Size bir soru Nefes yeniden Tahire kavuşacak mı? Bu olaydan sonra Nefes yeniden Kaynanası Saniye’nin yanına gidecek mi? Düşünceleriniz bekliyorum. Sak çalan türküyü dinlemeniz için hemen alt kısımda video ekliyorum. Bu arada [mavibuton]Sen Anlat Karadeniz Fatih Ölüyor mu[/mavibuton]? Merak ediyorsanız ilgili yazımıza ulaşmak için tıklayınız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

 1. benlm iki fikrim var ya geri dönecekler ya da o küçük külübede yaşayacaklar ama %70-%80 oranında eve geri dönecekler hastasıyım bu dizinin

 2. ???- (Ey Muhammed!) De ki: “Eğer siz Rabbimin rahmet hazinelerine sahip olsaydınız, fakirlik korkusunu yine de elden bırakmazdınız.” Doğrusu insan çok cimridir.(İSRA/100)??
  HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM
  ELAM❤❤

 3. GAMZELİMMM

  Okuldan sonra futbol okulu vardı koştur koştur orya gittik. Havada şanstan yağıyor soğuk. Şimdide evdeyim arkadaş alcak Ahmeti.

  Oyy GAMZELİMMM yoruldum ???????

 4. NURDANIM buralarda da şiddetli yağmur var ??? sel felaketinden hep korkarım
  Futbol okulu derken Ahmetin futbol maçı vardı öyle mi tamam??

 5. GAMZELİMMM

  Biz normal apartman dairesinde otururuz site olmadığı için çocuklar için hem eğlence hem aktivite hemde koşup oynama şansı yok malesef. Futbol okulunda koşup oynuyor işte ilk haftada koşamıyordu bile AHMET SERHAN. ?????

  GAMZELİMMM

  Burasıda yağışlı hayırlı yağışlar olsun İnşaAllah.

  Felaketlerin her biri zor GAMZELİMMM. RABBİMin büyüklüğü ve gücünü daha iyi anlıyor insan. Hiç bişey yapamadığımız için acziyetin zirvesini yaşıyoruz. ??????

 6. FİLİZİM kurbanın olam yeni sayfa ver artık ???
  ?????
  NURDANIM çocukların enerjisini atmaya ihtiyacı var. Ee bu şehir hayatında zor oluyor. Benim yeğenim bile yazın köye geldiğinde eve hiç gırmek istemiyor. Ablamın küçük bir sepeti var. Yaptığı yemeği oraya koyup kırda bayırda yerlerdi yemeği ?? çocuk tepinebildiği kadar tepinirdi. Şehir hayatı çocukların çocukluğunu çaldı. Hele ki bu zamanda. NURDANIM çok şanslısın ya hem kız hem erkek anasısın. ? ya maşaallah sana
  Off yine kimse yok kendi kendimize konuşuyoruz yeni sayfa da yok yazasım yok artık
  Keşke Sev Yeter sayfasını secseydık ilk başta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu