Gelinim Mutfakta

28 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Besime’nin Hamlesi İle Kim Oldu? Gelinim Mutfakta 28 Mart Puanları Son Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 28 Mart Perşembe günün birincisi kim oldu? Dün resmen herkes soğuk bir duş aldı desek yeridir. Eski zamanlardan kalma gaddar Reyhan geri döndü resmen. Kendi gelini haftanın sonuncusu olmasını yediremeyen Reyhan, özür dileyerek ve hakkınızı helal edin deyip, diğer gelinlere bir verdi. Ancak, bu gün 28 Mart Perşembe puanları verilirken Besime hanım Ezgi’ye ve Reyhan’a hak ettiği cevabı verdi. Bakın şimdi Ezgi nasıl kızıyor Besime’ye. Besime’nin bu hamlesi son puan durumu açısından fayda sağladığını düşünen Ezgi, hak ettiği yere geri getirdi. Neyse ki bu hafta bilezikleri alamayacak. . <⇓<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>⇓>

=> 28 Mart 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Son Bölüm de Reyhan’ın verdiği 1-1-1-5 puanlamasında Ezgi dışında hiç kimse memnun kalmadığı gibi Ezgi aynı durum bu gün kendisine yapıldığında, bakın nasıl itiraz ediyor? Adalet er yada geç tecelli eder. Benim saydığım kadarı ile 4 kez elenip geri gelen hacı yatmaz gibi bumerang gibi geri gelen yarışmacıların Gelinim mutfakta puanlama da bir de saçma sapan puan vermelerini istemiyoruz. Bu arada 15-19 haftasında heyacan da artmakta ve bilezikleri kimin alacağı merak konusu oldu. Bakalım [pembebuton]18 Nisan 2019 Perşembe Gelinim Mutfakta 18 Nisan Kim Kazandı[/pembebuton] sorusunu görebilmek için tıklayınız.

Besime ile Gülcan dün daha fazla itiraz ettiler. Çünkü Reyhan hanım eğer risk almasaydım, bu tabağa 3 verirdim dediği tabak, Gülcan’a ait olan tabaktı. Besime hanım da sen yarın göreceksin riski dedi. Reyhan, hemen sert bir şekilde bende bir vereceğim. Bundan sonra gibi saçma bir çıkışı oldu. Zaten bunu başlatan ve milletin hakkına giren sensin. Bakalım Besime hanım, dün söz verdiği gibi Gelinim Mutfakta 28 Mart Perşembe Puanları verilirken 1-1-1-5 tarzında bir puanlama yapacak mı? Umarım o bir Ezgi’ye gider. 

Beyza ile Burcu arasında devam eden saçma bir çekişme var. İlk gün ekmeği yaktı diye dalga konusu olduğunu yediremeyen Beyza, hamlelerini üst üste yapıyor. Lakin, burcu aldığı puanlarla Beyza’ya cevap veriyor. İkili arasındaki çekişme ancak aralarından biri elendiğinde son bulacak. O yüzden, rakibe en büyük cevabı 28 Mart Perşembe Gelinim mutfakta toplam puan durumu açısından vermek isteyecekler. Böylelikle hem kalıcı olacak hem de en büyük cevabı vermiş olacaklar. Bu arada [mavibuton]29 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] hakkında bilgi alabilmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta 28 Mart Perşembe günün Birincisi ve çeyrek altını kazanan gelin

Gelinim mutfakta puan durumu son puanlama yapılmadan aktarmak istiyorum. 44 puan ile hala Gülcan zirvedeki yerini korumayı başardı. İkinci sırada bu hafta yeni gelen Burcu 35 puanla ikinci sırada yer aldığını görüyoruz. Dün haksız bir puanlama ile Ezgi en son sıradan bir üst kademeye geldi ve 32 puanla üçüncü sırada olduğunu görüyoruz. son sırada ise Beyza 30 puan da kaldığını gördük. 

Ezgi açısından iyi bir durum olsa da dün yapılan hiç de hoş değildi. Düzgün kişiliği ile tanınan Ezgi, bu haksızlık karşısında da susmaması gerekiyordu. Ancak Reyhan hanımı destekler bir biçimde yorum yapması yarışmacı açısından büyük kayıp. En azından benim gözümde. Sana yapılmasını istemediğin bir olayı başkasına yapma sözünü Ezgi’ye duyurmak yada hatırlatmak istiyorum. Not: Gelinim Mutfakta 28 Mart Perşembe puanlaması yazının en son kısmında verdik.

Bu gün artık final puanlaması öncesi köprüden önceki son çıkış gibi çok önemli bir puanlama olacak. Bu gün %100 eleme potasına bir gelin girecek. Görünen o ki bu gün Beyza iyi puanlar alamadığı takdirde kendisini eleme potasında göreceğiz. Tabi her şey bu gün Beyza’nın yapacağı günün yemeğini çok iyi yapması ve gelinim mutfakta 28 Mart puanlama sırasında alacağı puanlarla doğrudan bir ilişki var. 

Beyza dışında Ezgi de eleme potasına düşecek olan gelin gibi gözükse de son anda tehlike çanları çalmaya başladığı için Reyhan gelip 1-1-1-5 tarzında puanlama yapması, bana daha önce gelen bir bilgiyi çok güçlendirdi. Reyhan Ezgi’nin tabağını nasıl buldu? Bu soruların cevabını bu sayfanın altında özgürce yorum yaparken aktarmak istiyorum. 28 Mart 2019 Perşembe Puanları açısından Reyhan’ın saçma puanlaması çok sıkıntı olacak.

Dün burada henüz puanlama yapılmadan önce Gelinim mutfakta toplam puanlar da Gülcan, Ezgi’ye tur bindirdiğini ve iki katı puan fark açtığını söylemiştim. Ancak, Reyhan’ın eli ile koymuş gibi tabağı bulması haftalık puanlar da tüm dengeyi değiştirdi. Besime ise bu gün intikam için gelecek. Bakalım bu intikam sonucunda Ezgi kaç puan alacak. Merakla bu günün sonucunu merak ediyorum. 

Gelinim Mutfakta 28 Mart Perşembe Günün Birincisi, Puanları Ve Menüsü

Bu bölüm kaçmaz derler ya, bu gün günün yemeğinden sonra verilecek puanlar çok önemli ve hatta Besime’nin vereceği puanlama ve verdiği bir kime gideceğini ben çok merak ediyorum. Besime çok yerinde bir hamle yapacak. Gülcan, 28 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi olup olmayacağını bu yazının alt kısmında verdim ama Besime bunu verirken gelinin birinci yapmak için değil, dünün intikamını almak işçin puanlama aşamasında çok dikkatli inceledi ve ona göre puanlama yaptı. Not: Gelinim Mutfakta 28 Mart puan Tablosu bu yazının en son kısmında verdik.28 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları

28 Mart Perşembe yani bugün yarışma programın da Çeyrek altını kim aldı? elbette ben bu sorunun cevabını vereceği. Lakin sizlerden yorum bekleyip, düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum. Sizlerden gelen geri bildirimler doğrultusunda görüşlerimi daha özgür paylaşıyorum. Zaten puanlama olmadan ben bu gün kazanacak olan gelini genel de açıklıyorum. Hadi bakalım. Hangi yorumcumuz bilecek? Dikkat: Perşembe puanları yazının sonlarında verdik.

28 Mart Perşembe toplam puanları verebilmek için son kaynana puanlama yapmasını ve aradan 30 saniye geçmesini bekleyin. Yazıya girip de son kaynananın puanlamasını göremiyorsanız lütfen sayfayı bir kez yenileyin. Acele edip hata yapmamak adına yavaşça ve en doğru şekilde sizlere bilgiyi aktarmak için çabaladığımı da hiç bir zaman unutmayın.

28 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama henüz gerçekleşmeden sosyal medyadan acaba bu gün kim birinci oldu? Şeklinde sorular geliyor. Elimden geldiğince sizlere cevap vermeyene çalışsam da maalesef hepinize yetişemiyorum. Bir de yeri gelmişken, ben hiç bir gelini tutmuyorum. Hepsi geçici ve hepsi para için orada bulunuyor. bunu hiç bir zaman unutmayın. Not: 28 Mart Toplam Puanlar yazının sonunda verdik.

Gelinim Mutfakta 28 Mart Kabak Turtası Malzemeleri

  •  4 adet kabak
  • 3 dal dere otu
  • 1 adet soğan
  • 2 yemek kaşığı sıvı yağ
  • 1 kahve fincanı su
  • 8 çorba kaşığı yoğurt
  • 1 adet yumurta
  • 1 adet rendelenmiş limon kabuğu
  • 2 adet nane yaprağı
  • 2 çay kaşığı tuz 1 çay kaşığı karabiber

28 Mart 2019 Gelinim Mutfakta günün yemeği Kabak Turta Malzemeleri

Fatih Ürek artık finale bir gün kaldı ve bu gün seçilen günün yemeği için 45 dakika süre verdiğini söyledi. Bu gün puanlama sonucunda eleme potasına düşecek kişi de ortaya çıkacak. Gelinler de bunun farkında yemeklerine odaklanıp en iyi işi çıkartmaya çalışsalar da puanlamalar maalesef lezzete değil başka bir amaç ile verildiğini gördüm. Şimdi Besime hanım dünyanını en iyi lezzetini de yese o tabak Ezgi’nin olduğunu bildiğinde kesinlikle amam kesinlikle bir verecektir. Hadi merakla beklenen Perşembe puanlama kısmına gidelim. 

Gelinim Mutfakta 28 Mart Puanları (28/03/2019 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta 28 Mart Perşembe Puanları (2019)

*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Beyza : 1
Burcu : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nazlı‘nın verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan : 1
Beyza  : => Nazlı’nın Gelini 5
Burcu : 3

*************************
” 28 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları  (2019) anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Birsel‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 5
Beyza : 1
Burcu : => Birsel’in Gelin 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 3
Gülcan : 5
Beyza : 1
Burcu : 2

*************************

Gelinlerin 28 Mart 2019 Perşembe Toplam Puanları

Ezgi 1 2 3 3 9
Gülcan 5 1 5 5 16
Beyza 1 5 1 1 8
Burcu 1 3 4 2 10

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (27 Mart – 29 Mart Haftası) – Perşembe

Ezgi       : 32 + 9 = 41
Gülcan  : 44 + 16 = 60
Beyza    : 30 + 8 = 38
Burcu    : 35 + 10 = 45

Siz hala kimin eleneceğini bilmiyor musunuz? bilezikleri kim alacağını da bilmiyorsunuz o halde. O zaman bizi instagram dan takip etmiyorsunuz. İnstagram dan bu söylediklerimi görebilmek için “dizicenter_net” kullanıcı isimli profil sayfasını takip edip yarışma ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.  

Gelinim Mutfakta 28 Mart Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

28 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GÜLCAN 
Gelinim Mutfakta 28 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GÜLCAN
28 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BEYZA

*************************

Gelinim Mutfakta 270. Bölüm 28 Mart 2019 Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu