Zuhal Topal'la Sofrada

28 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Gül Bişkin Kaç Puan Aldı? Zuhal Topal’la Sofrada 28 Mart Puanları İle Gül’ün Menüsü

28 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Gül Bişkin yarışacak. Bu hafta en çok yarışmasını beklediğim kaynana bu gün gelini ile yarışacak. Şahsen hiç bir şey yemeyen ve herkesin sofrasında eleştirilerde bulunup, beğenmediğini açık açık söyleyen kaynana ilk gün 3 puan vererek tepkileri üzerine toplamıştı.

=> 28 Mart 2022 Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Bakalım bu gün Zuhal Topal’la Sofrada 28 Mart Perşembe Puanları verilirken gelini Gül’ü nasıl savunacak? Hakikaten merak ediyorum. Doğruyu nerede olursa olsun söylemek lazım. Firuzan hanım Perşembe Puanları verilirken, bu sakinliğini koruyabilecek mi? Şahsen bu anı sabırsızlıkla bekleyeceğim.Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal 18 Nisan Perşembe Kaç Puan Verdi[/pembebuton] sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal'la sofrada 28 Mart Perşembe Yarışmacısı

28 Mart Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programı yine kaldığı yerden Gaziantep’te Bugün de çekimlerine devam ediyor. Artık ufak ufak haftanın finaline doğru giderken, Selma hanım da aldığı ilk günün puanlarını korumak için gene acımasızca puanlar yapacak. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 28 Mart Perşembe Puanları yazının son kısmında verdik. [pembebuton]11 Nisan Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan Verdi[/pembebuton] sorusunun cevabı için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 28 Mart Perşembe Puanları İle Günün Menüsü

Hafta finaline artık 1 gün kaldı ve bu günden sonra geriye bir gelin kalacak. Son bölümde yarışan Fatma gerçekten hak etmediği düşük puanları aldı. Sosyal medyada Fatma’ya destek mesajları su gibi aktı diyebiliriz. dün yapılan bu haksızlık anlaşılan o ki hafta finaline kadar devam edecek. Daha önce, Zuhal Topal kaç puan verdi sorusu büyük önem arz ederken, dün yarışan geline 10 puan dahi verse birinci olamadığını da görmüş olduk. Bu arada henüz cuma günü gelini yarışmadan sonuçları görmek isterseniz yani [mavibuton]29 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı[/mavibuton] sorusunu merak eden ilgili sayfamızda okuyabilir.

Dün Zuhal hanım o kadar beğense de servis aşamasındaki aksaklıkları nedeni ile 2 puan kırdığını düşüyoruz. Bu gün, günün menüsünden geçmeden önce yarışacak olan gelin ve kaynanayı yakından tanıyalım. [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 29 Mart Cuma Puan Durumu[/pembebuton] için tıklayınız. 28 Mart Zuhal Topal'la sofrada Bugün Gül ile kaynanası Firuzan Resmi

Bugün 28 Mart Perşembe puanlarını vermeden önce, her zaman olduğu gibi gelin ve kaynana hakkında merak edilen bilgileri paylaşıyoruz. bu gün menüsü ile karşımıza çıkacak olan gelinimizin adı Gül Bişkin’dir. 27 yaşında olduğunu ve radyoloji uzamanı olduğunu ve henüz 3 yıllık evli olduğunu açıkladı. Bir oğlu olan Gül, yarışmaya kendisi katılmak istediğini söyledi.

Gül’ün kaynanası ve hiç bir şeyi beğenmeyen Firuzan Bişkin; 55 yaşında olduğunu ve memur emeklisi olduğunu açıkladı. Aslen gelini gibi Gaziantepli olan meşhur kaynana, bu gün kendisine yöneltilecek soruları nasıl cevaplayacağı çok merak ediliyor. Şimdi dilerseniz gül’ün menüsüne bakalım.

“Saçma sapan Haber siteleri ve program ile yakından uzaktan alakası olamayan sitelerden hiç bir zaman doğru bilgiye ulaşamazsınız. En doğru ve en güncel puanları ve yaşananları sadece burada bulabilirsiniz. Google amcaya Zuhal Topal'la Sofrada dizicenter yazarak en son yazdığımız içeriğe ulaşabilirsiniz.”

Zuhal Topal’la Sofrada 28 Mart 2019 Perşembe Gül’ün Menüsü

 • Ekşili Ufak Köfte
 • Kıymalı Kuru Dolma
 • Soğan Kebabı
 • Domatesli bulgur Pilavı
 • Gevurdağı Salatası
 • Magnolia
 • Fıstıklı Şam Tatlısı

28 Mart 2019 Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Gül'ün Menüsü

Kaynanalar bu gün yarışan gelinin menüsü gösterildiğinde, hiç bir şekilde uğraş verilecek bir menü olmadığını, 2,5 saatten önce yetiştireceği konusunda hem fikir oldular. El açması bir yemeği oyalan Gül’ün tek uğraş vereceği dolma ile köfte biraz zorlansa da genel itibari ile kolay bir menü seçtiğini söylediler. Bende kaynanaların bu görüşüne katılıyorum. Gül’ü zorlayacak ve aman aman denilecek bir menü yok. Lakin sunum aşamasında diğer kaynanaların gözünü boyayacak bir sunum yaparsa istediği puanları alma imkanı var. 28 Mart Perşembe Gül'ün menüsü Zuhal Topal bugün Kaç Puan Verdi

Gaziantepli olup da Magnolia tatlısı yapan gelin, gerçekten eleştir yağmuru alacağını düşünüyorum. Bakalım bu eleştiriden sonra yemeklerine kaynanalar kaç puan verecek? Gerçi kaynanalar düşük vereceği çok açık. Lakin sunucumuz, Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Şahsen çok merak ediyorum. Sizlerin de merak ettiğinizi bildiğim için puanları kısa sürede yayınlayacağız. Önce, Gül’den önce yarışan gelinlerin toplam puanlarını verelim. Daha sonra bu gün yarışacak olan gelinin puanlarını aktaracağız. Sakın bir yere ayrılmayın.

Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Puanları (25-29 Mart) – Perşembe

Gelinlerin ilk günden itibaren aldığı puanları verelim. Böylelikle 10.000 TL’ye hangi gelinin yakın olduğunu daha rahat görebilelim.

 • 25 Mart Pazartesi Ayşe’nin Puanı = 26
 • 26 Mart Salı Selma’nın Gelini Ayşe’nin Puanı = 23
 • 27 Mart Çarşamba Fatma’nın Puanı = 24
 • 28 Mart Perşembe Gül’ün Puanı = 22

28 Mart Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan verdi

İki tatlısı ile kaynanaların eleştirmesine engel olmak ve yüksek puan almak için elinden geleni yapan Firuzan Bişkin’in gelini Gül, bakalım kaynanalardan ve Zuhal Topal’dan kaç puan aldığını merak mı ediyorsunuz? İşte alt kısımda cevapları sizleri bekliyor. 

“Dikkat Puanları görebilmek için sayfayı bir kez yenileyin anlık olarak güncellediğimiz için yeni puanları göremeyebilirsiniz.

28 Mart Zuhal Topalla Perşembe Puanları (Gül’ün Puanları)

Remziye  4
Selma  3
Filiz  5
Aynur  3
Zuhal Topal    7
TOPLAM   22

**28 Mart Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 28 Mart 2019 Perşembe Fragmanı

fragmanın geç yayınlandığını söylemem gerek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu