Gelinim Mutfakta

28 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Haftalık Puan Durumu]

28 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu hafta en yüksek puanı hangi gelin aldı? Gelinim Mutfakta 28 Mayıs Cuma Puan Durumu sonucu bilezikleri kim kazandı? 24-28 Mayıs haftasında bu hafta haftanın birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 28 Mayıs Cuma Bilezikleri alacak gelin Haftalık puan durumu sonucuna göre %100 belli oldu. Detaylar haberimizin devamında sizleri beliyor.

=> 4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı Öğrenmek için tıklayınız.

28 Mayıs Cuma günü bilezikler sahibi bulacağı yarışma programında Yağnur 8 puan önde girmeyi başardı. bir çok eleştirmen Yağnur’un bu hafta bilezikleri kazanacağını iddia etse de Esra ile arasında ki 8 puan farkın her an kapanabileceği üzerinde durulması gerekiyor. Dikkat: 28 Mayıs Cuma bu hafta beş bileziği kim kazandı? Sorusunun cevabının yazının en sonun da açıklanmıştır.

28 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Yağnur

28 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta toplam puanlar henüz verilmeden önce Yağnur 72 puanla birinci sırada girerken, Esra 64 puanla ikinci sırada cuma gününe ulaştı. Seda 60 puanla üçüncü sırada kendisine yer bulurken, Neslihan 41 puanla son sırada kendisine yer buldu.

 28 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu sonucu vermeden önce bu yazımızda

Sırası ile

 • 28 Mayıs cuma gelinim Mutfakta Puan durumu Sonucu
 • Bu hafta günün Birincisi olan gelinlerin Listesi
 • 28 Mayıs Öncesi Puan Durumu
 • Gelinim Mutfakta 28 Mayıs Haftalık Puan Durumu sonuçları
 • 28 Mayıs Cuma gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı

Gelinim Mutfakta 28 Mayıs Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Yağnur

Soruların cevapları sırası ile sizleri alt kısımda bekliyor.

28 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

24 Mayıs 2021 tarihinde yarışmaya katılan Neslihan ilk iki güç çok iyi puanlar almasından dolayı dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

28 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu henüz belli olmadan önce bileziklere şu an içöin en yakın isim Yağnur olurken, alt kısımda 24 Mayıs Pazartesi gününden itibaren günün birincisi olan gelinlerin listesi verilmiştir. Dikkat: Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı? sorusunun cevabı yazının sonunda açıklanmıştır.

Bu hafta günün Birincisi olan gelinlerin Listesi

 • 24 Mayıs Pazartesi: Yağnur
 • 25 Mayıs Salı: Fatma (Esra)
 • 26 Mayıs Çarşamba: Yağnur
 • 27 Mayıs Perşembe: Esra/Seda

Yukarıda verilen listeye bakıldığında, Yağnur iki defa günün birincisi olurken, Esra hem kendisi hem de Fatma hanımın birinciliği nedeniyle iki defa günün birincisi olduğu görülüyor.

28 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli olduğu an Esra ve Fatma

Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alacak isim henüz %100 belli olmasa da büyük oranda Yağnur Dalkara olması bekleniyor. Not: 28 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar sonucu yazının sonunda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 28 Mayıs Cuma Puan durumu (Cuma Puanlaması Öncesinde)

 1. Yağnur: 72 Puan
 2. Esra: 64 puan
 3. Seda: 60 Puan
 4. Neslihan: 41 Puan

Yağnur bu hafta Pazartesi günü, günün birincisi olurken, bu hafta salı günü kaynanalar yarıştı. Kaynanalar arasında Fatma kaynana çok iyi puanlar alması ile Esra bir anda bilezikler için avantajı ele geçirdi. Dikkat: Gelinim Mutfakta bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabını yazının sonunda verilmiştir.

Yağnur 28 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta toplam puan durumu sonucunda bilezikleri alabilmesi için Esra ile arasında ki farkı korumasını yeterken, Esra bilezikleri alabilmesi için Yağnur ile arasında ki 8 puanı kapatması gerekiyor.

28 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı? İşte hafta başında beri merak edilen ve cuma günü beş altın bileziğin sahibinin belli olduğu Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar ve sonucu…

28 Mayıs Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Seda   : 60 + 9 = 69
Esra     : 64 + 19 = 84
Yağnur : 72 + 14 = 86
Neslihan: 41 + 17 = 58

*************************

Gelinim Mutfakta 28 Mayıs Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

28 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ YAĞNUR

28 Mayıs 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ NESLİHAN

28 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ESRA
Gelinim Mutfakta 28 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ESRA
28 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ SEDA
*************************

28 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

24 Mayıs 2021 tarihinde başlayan yarışma programında bugün 28 Mayıs 2021 tarihinde verilecek olan 24 Mayıs Cuma toplam puan durumu sonucuna bilezikleri alan isim %100 netlik kazanacak.

=> Gelinim Mutfakta Yağnur Kimdir (Bu Hafta Bilezikleri alması muhtemelen isim) lütfen tıklayınız.

24-28 Mayıs haftasında bilezikleri almak isteyen gelinler hafta başında kıyasıya yarışsa da bugün 28 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? sorusuna bir gelin cevap olacak.

Yağnur hafta başında adım adım bilezikleri almak için adeta ilmek ilmek dokudu. Günün sonun da 28 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta haftalık puan durumu sonucuna göre bu hafta bilezikleri alan isim Yağnur Dalkara olması bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

 1. Dediğim çıktı,bugün cuma SEDA nın kabus günü,yine tatlısında sorun var 1 leri alıyor.Kayınvalidesine dua etsin.Anacak oda kendi gününde çakıldı Seda yı puan açısından hüsrana uğrattı.Tatlı günleri Esra daha dikkatli yapıyor ona dikkat ettim.Fazla çene çalma dikkat dağıtıyor.Buda puanlara olumsuz yansıyor.Çeyreğe Esra daha yakın ancak bilezikleri YAĞNUR alacak.

 2. Bilerzikleri bence Yağnur kazanacak elenen Neslihan zaten puanı yüksek olmadı malesef

 3. Toplam Puanları tekrar kontrol ettim bugünün başlangıcında Yağnur ile Esra arasında 7 puan fark vardı.Şimdi bugün alınan puanlarla fark 2 ye düştü.Son kayınvalide Esra ya 5 veya 4,Yağnur a 1 veya 2 verirse hem çeyreği hemde bilezikleri ESRA alabilir.Çünki Gördüğüm kadarıyla BROWNİYİ eniyi yapan Neslihan ve Esra.Yani anlıyacağınız.Altınları Esra süpürüp alabilir.

 4. P.tesi günü FODULA(Ekmek dolması) yapılacak.Etli,soğan ,havuç,anason,rezene,dilimlenmiş domatesli tencerede pişen bir yemek.Çabuk pişiren kazanır.Garip NESLİHANIN elenmesine çok üzüldüm.CIR CIR Yağnur yine bilezikleri aldı.Esra nın bir rahatsızlığı var yine P.tesi günü nüksetti sanırım hastahanelik oluyor.

 5. Ben ne dedim bilerzikleri Yağnur alır diye bakın oldu işte
  malesef Neslihan üzüldum inşAllah Maddi durumuna Güzel
  Allah nasip eder🤲❤️ Yolun açık olsun. Pazartesi Esraya yine
  birşeyler oluyor Gitsin yaa hastaysa Stresten oluyor hepsi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu