Kördüğüm

28 Mayıs Salı Kördüğüm 296. Bölüm Özeti # Mukta Gerçek Visnhu İle Tanıştı

Kördüğüm 296. bölüm özeti hakkında birazdan ayrıntılı özet vereceğiz. Lakin toplum olarak az okuduğumuzdan mütevellit 28 mayıs kördüğüm özetinde olan olayları bir cümle ile açıklamak gerekirse Akash bileklerini kesip intihar etmek istedi. Mukta ile Meethi gerçek Visnhu ile tanıştı. Tüm bu olayları derinlemesine aktardığım Kördüğüm 28 Mayıs özeti vermeye başlayalım.

 Kördüğüm 28 Mayıs Özeti

Kördüğüm 296. bölüm özeti siz kıymetli okurlarımıza tek başlık halinde verilecektir. Geçtiğimiz bölümde Meethi’nin yalancı Meethi’den boşanması konusunda aile üyeleri hem fikir olmuşlardı. Meethi ise kendisini kandıran Akash dan boşanmak için ciddi manada bir irada göstermemesi herkesin dikkatinden kaçmadı. Onu yani Akash’ı hala kalbinin derinliklerinde sevdiğini anlasa da yalan üzerine kurulmuş olan evlilikten hayır gelmeyeceğini defaatle Meethi’ye söyleyip anlatmaya çalışmıştı. Bakalım Meethi ikna olmuş mu? 28 Mayıs kördüğüm özeti okumaya artık hazırsınız.

28 Mayıs kördüğüm özeti anlatmaya devam ediyoruz. Divya, Meethi’ye evrakları imzalaması kendi geleceği için vermiş olacağı en doğru karar olduğunu söyleyip ikna etmeye çalışır. Meethi ağır ağır masada duran boşanma evrakını imzalamaya gider. Bu esnada Akash ile düğünü ve yaşadıkları bir bir gözlerinin önüne gelir. Veer avukatı ile birlikte boşanma evraklarını hazırlatmıştır. Tek yapması gereken adının olduğu yere imza atması yeterlidir. Meethi yavaş adımlarla masanın olduğu yere geldiğinde yaşadığı psikolojiden dolayı birden bayılır. Yere düşerken kafasını masaya çarpar ve kanamaya başlar. Tam da sin durun olduğu yer kanayınca Damini hemen lafa girip bu kızın evliliği ile oynamayın demiştim ama siz beni dinlemediniz. Bak siz sin duru sildiniz. Rabbim aynı yeri kendi kanı ile boyadı diyerek çıkışır.

Meethi’yi hemen ayıltıp kendisine geldiğinde Veer elindeki kalemi verip evrakları imzalamasını ister. Meethi elleri titremeye başlar. Kanha kardeşi Meethi’nin yanına gelip bu evrakı imzalamak senin için ne kadar zor olduğunu biliyorum. Bunu imzala malısın deyip destek verir. Meethi evrakı alıp imzalamaya başlar. Birden kalemin mürekkebi akar. Attığı imza da kaybolur. Nani hemen ben size dedim. Allah bu ikilinin ayrılmasını istemiyor der. Bu sefer Divya da Nani’ye hak verir. Veer avukata aynı evrakları hazırlayıp en kısa sürede geri getirmesi konusunda talimat verir. Ichcha’nın son kalan ölüm ritüelini kızım Meethi yapsın boşanma meselesini daha sonra hallederiz der. Meeti bir başına Akash ile yaşadığı anları hatırlayıp öfkelenir. Her anını unutacağım ve bir daha Akash denen pisliğin yüzüne dahi bakmayacağım der.

Mukta Gerçek Visnhu İle Tanıştı Kördüğüm 296. Bölüm Özeti

Kördüğüm 296. bölüm özeti başlıklar halinde sizlere anlatmaya devam ediyoruz. Bu sırada Mukta Meethi’nin yanına gelip onu Tapınağa götürür. Annesi için yapması gereken ritüelleri yapmak için Mukta, Divya ve Meethi gelmiştir. Geldikleri tapınak Akash’ın çalıştığı ve Meethi ile bir çok anısı olan Tapınak olunca Meethi’nin içi bir garip olur. Divya sahte Visnhu ile bir çok yerde anın geçti. Bunları unutup hayatına bakmalısın kızım der. Meethi de Divya’ya  hak verir. Meethi daha fazla dayanamayıp tapınaktan ayrılmaya karar verir. Mukta’ya durumu anlatıp anlayışla karşılamasını ister. Mukta da tama git eve dinlen der. Meethi’yi arabaya kadar bindirip uğurlar. Bu sırada hızla bir araba Mukta’ya çarpmak üzere iken son anda durunca Mukta arabadakilere kızar.

Kördüğüm 296. bölüm özeti resim 1

Arabadan Gerçek Visnhu iner ve Mukta’dan özür diler. Mukta karşısındaki adama dikkatle bakar. Ben sizi daha önce bir yerde gördüm der. Gerçek Visnhu ben sizi Ichcha öğretmenin kızının düğüne gelmiştim. Sizinle orada tanışmıştık der. Benim Adım Visnhu Kaşyap der. Muku şok olur. Çok geçmeden her ikisi de bildiklerini bir birlerine anlatırlar. Visnhu Mukta ile tanıştığını söyler. Mukta ise sen benimle konuştum. Ancak buluşma yerine gitmeden kaçırıldığını söyler. Sen kimsin diye sorunca arka taraftan Divya gelir. Karşında duran Mukta Rathore deyince Visnhu da şok olur. Mukta Visnhu’yu da alıp eve getirip Meethi ile tanıştırdı.

Akash, İntikamın mı? Ben mi? Anne Kördüğüm 28 Mayıs Özeti

Kördüğüm 28 Mayıs özeti, Atişgan da son durum ne? Sangrant’ı kandırıp Meethi’yi öldürme konusunda ikna eden Maiyya bu iş bitti diye düşünürken Sankrant Meethi’yi öldürmeye gitmeyip Akash’ı görmeye gelir. Laf arasında Meethi’yi öldüreceğini söyleyince Akash delirmişti. Akash’ın durumu gittikçe kötüleşmeye başladı. Sankrant da hemen şehir hastanesine götürüp tedavi ettirmek ister. Ancak Maiyya buna müsaade etmez. Sankrant, kendini odaya kilitleyen Maiyya’nın kapısına defalarca vurup Kocan öldü intikam peşine düştün. Şimdi oğlun da ölmek üzere. Bu acı ile nasıl yaşayacaksın. Hemen gitmemize müsaade et. Sana yalvarıyorum der. Maiyya cevap bile vermeden alt kata iner.

28 Mayıs Kördüğüm Özeti resim 1

Doktor bu şartlarda tüm imkanları kullandığını ancak hastane ortamında daha düzenli ve ciddi bir tedaviye ihtiyacı olduğunu söyleyince Maiyya, git oradan be doktor. Oğlumun bir şeyi yok. O şimdi uyanır der. Sankrant, ağabeyinin nabzının düştüğünü bir an evvel götürmeleri gerektiğini söyler. Doktor da Sankrant’a destek verse de Maiyya Sankrant’a tekme atıp Akash’ın yanından uzaklaştırır. Kendisi oğlunun yanına oturup hadi rol yapmayı bırak da kalk ayağa der. Akash ise zor bela konuşmaya çalışınca doktora ve küçük oğluna bakıp Akash’ın durumu sizin anlattığınız gibi değil dercesine bakar. Daha sonra oğluna dönüp kalk hadi yeter yattın der. Maiyya oğlunun durumunun kötü olduğunu görünce Akash’a gidip gitmeme konusunu sorar. Kördüğüm 28 Mayıs özeti kısmını biraz uzun tuttum. Bir çok önemli olaylar bu kısımda gerçekleşti. 

Akash, zor bela anne intikamın mı yok sa ben mi deyip herkesi şoke der. Maiyya yıllarca intikam için yaşadığını söyleyince Akash o zaman burada ölürüm de gene hastaneye gitmem der. Maiyya Nirbhaya ile Sankrant’a alın bunu hastaneye götürün. Benim intikam ateşim sönmeyecek der. Akash ise ölürüm de buradan gitmem diye inat eder. Akash Sankrant dan yardım isteyip üst kata çıkınca babasının olduğu odaya kendisini kilitler. Orada babası ile dertleşip annesi Maiyya’nın intikamdan başka bir şey vermediğini ama eşi Meethi’nin kendisine yaşama sevincini yeniden kazandırdığını ve onu çok sevdiğini söyler.

Akash bileklerini kesip annesi ile Sankrant’ın karşısına çıkıp babası ile Meethi hakkında konuştuğunu ve derdini anlattığını söyler. Bu sırada Maiyya, Akash’ın bileklerini kestiğini görünce şok olur. Akash da zaten dayanamayıp bayılır. Hemen hastaneye kaldırılır. Ancak Akash kendisine geldiğinde tedaviyi reddeder. Çünkü annesi Maiyya oğlun mu intikamın mı? sorusuna istediği gibi cevap vermemiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

179 Yorum

 1. ILK BEEEEEEEEEEEEEN HEDIYYEMI ISTERIM.GUANYDIN HER KESE.KORDUGUM GUZELLERI NASILSINIZ KUSURA BAKAMYIN TEK TEK ISIM YAZMAYACAM.OPDUM.

 2. ALLAH’lM; Doğduğum Gün Emanеt Ettiğin O Tеrtеmiz Kalbimi, Aynı Tеmizliktе SANA Sunmayı Nasip Eyle AMİN?
  … GÜNAYDIN Hayırlı Sabahlar Arkadaşlar mutlu huzurlu bigün Geçirmeniz dileğiyle
  ….
  MANYAM Dalarım seninle Canım Başarılar dilerim sanada arkadaşınada Allah zihin açıklığı Versin İnşallah Öpürem seni ❤❤

 3. Kainatım Sanada günaydın hayırlı sabahlar Canım Evet ???Kekleri hediye ediyorum sana Bi çay İsmarlayın Güle güle Ye❤❤

 4. ?? NİCE ORUÇ TUTANLAR VARDIR Kİ ORUÇLARINDAN ONLARA KALAN SADECE AÇLIKTIR
  NİCE GECE İBADET EDENLER VARDIR Kİ GECE İBADETİNDEN ONLARA KALAN SADECE UYKUSUZLUKTUR
  İBADETLERİNİZİ ALLAH SEVGŞSİNİ KALBİNİZDE HİSSEDEREK YAPINIZ

 5. İNCEM belkide sende Düşüncelerinde Haklısın Canın Suçlulara Polise Karşı Ama Ben Kaç defa Adaletsizliğe Şahit Oldum O’ndan Adelete güvenmiyorum Evet Bazen Suçlulara Hükümet ceza verıyo Ama Ya tutuklanan Fakirdir yada Soyunda Zengin kimse yok . Burda benim Bir Tanıdığım Vardı Gitti kaza yaptı İki çocuk babasını öldürdü Tabi Karakola götürdüler noldu biliyormusun Parayla Zengin Tanıdıkla Konuyu Kapattılar Çocukların Annesi Ne hallere geldi Yazık kadına Brak bir yılı Bi kaç gün bile Ceza vermediler Cezayıda kenara koy Bari ehliyeyine el koysalardı kaç yıl araba kullanmasaydı Bu ne biçim Adelet Hiç Adil Diyil İster zengin ister fakir adelet yerini bulmalı her zaman Bence.

 6. İyi İnsan Lafının Üste Gelir İNCEM Hoş geldin Bitanem Günaydın Hayırlı sabahlar Nasılsın iyimisin Bende akşam yazdığına cevap yazmıştım şimdi

 7. Ama Şimdi Çıkmak Zorundayım Bi kaç İşim var Bahçe’de Hall edip gelirim Kalın sağlıcakla

 8. Günaydın kızlar ?
  Nasılsınız?
  MANYAM dualarım sizinle RABBİM kolaylık versin tatlımm?
  Rkaya gelince kıız onun Malike yaptıklarını unuttun mu??
  Bu bölümlerde susması ilerideki planları için iyi olduğundan değil yani Maduya zaten be desen haklısın süzme salak sahte kocasını Kocam diye tutturdu babasına yapılan kötülüğü unuttu Rka şuan Madu ike kedinin fare ile oynadığı gibi oynuyor inntikam için hemde Dipaliye inat Maduya yakınlık gösteriyor Madu gerizekalısıda onu gerçekten kocası zannediyor havalara giriyor???

 9. GÜL ÇİMEĞİM iyim tatlım sen nasılsın
  Sana cevap akşama vereceğim şuan çok acelem var ama sizin ülkenşzde bilmiyorum tabi nasıl ama ben bizim ülkemizde katillerin hep ceza aldığını gördüm hele alköllü sürücü kaza yapmışsa ölüme sebebiyet vermişse bunun affı olmaz belki bazen hukuk hataları imharkarlıklar ola bilir ama bunların hepsini sadece hükümete yüklemek doğru değil diye düşünüyorum

 10. Teşekkürler İNCEM Şükür İyiyim bende tatlim. Yani bizim ülkemizde alkolü sürücü ister kaza yapsın ister Sadece araba kullansın Ceza veriliyor Da Para cezası Oluyor Çok Vakit bikeresinde Sizin ülkenizde haberlere gözüm takildi Bikız dolmuşta şortla gezdiği için Dayak yedi Bi sapık tarafından Tabi Kız şikayetci olmuştu Davası çok Çekmedi Adamı dışarı braktılar Şimdi bu adil mi yani Bide kız ögretmendi sanırım kaç gün dışarı çıkamadım diyordu Yazık Tabi kadın Giyimine dikkat etmeli hep De Dayak atmak ne demek Tanımadığın bi insana O sapık Cezalandırılmalıydı BEN’im Görüşüm Tabi…. Kolay gelsin işlerinde Görüşürüz Canım

 11. GÜNAYDIN ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ….
  DEFNEM RUH İKİZİM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR KELEBEGİM GÜN IŞIGIM S. Ç.S KOMŞU KIZI ?????????????????????

 12. Çiçegim , Incem teşekkürler geçtim sinavdan evdeyim şu an ama sonuçlar yarin açiklanacak ama tam olarak eminim ki iyi puan alicam ?
  Unutmadim tabi ama R.K yaptirmadi Bitto ondan habersiz dövdürdi ama ben her türli R.K nin yanindayim ister hakli olsun ister haksiz . Ay evet Madhu tam salak ama , onuda çok seviyorum salak olsa bile Pragya , Ichcha kadar salak değil o normal salak Khushi , Kumud , Alia , Madhu bunlar normal salaklar ama Ichcha ve Pragya birde Meethi onlar aşiri salaklar ?

 13. Ela abla hoşgeldin , ben iyiyim sen nasilsin ?
  Ichcha , Pragya ve Meethi salak ötesi salaklar ?

 14. Güzelliklerine lafim yok ama salaklar işte .
  Hele ben Meethiyi çok güzel buluyorum bu aralar kördügümi oturup izliyorum reklamini bile kalkmadan izler oldum . Gözümi dahi kirpmadan izliyorum .

 15. MANYACIM CANIM HOŞ BULDUK İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  İNŞALLAH SINAVDAN GEÇMİŞSİNDİR CANIM
  HALA SINAVLAR VARMI OKULLARDA SINAVLAR YOK SANIYORDUM İKİ HAFTA KALDI OKULLARIN BİTMESİ ONUN İÇİN CANIM

 16. Tek ben kaldim sanirim çikim ben hadi herkede bays birazdan dönerim bir şeyler yiyip . Çok açim .

 17. Ela abla bizde okullar bitti . Sinavlar ise okul bittikten sonra oluyor burda . Benimki sinifdan sinfa geçiş sinavi öyle abartili bir şeyde değil ama yine bazen tedirgin oluyorum . Bu gün bir sinavim bitti yarin yine biri var ondan sonra tamamdir .

 18. FİLİZİM GÜLÜM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  NE YAPIYORSUN

 19. ???Yemeklerinizi biraz soğutarak yeyin ki, sizin için bereketli kılınsın…
  Hadis (İbn-i Adiyy).??
  ??????????
  HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ❤❤❤??
  ????????????
  ELAM AHİRETLİĞİM İYİ DEĞİLİM PEK. ANNEMİ VE BACAĞIMI DOKTORA GÖSTERDİM İŞE GEÇTİM. NELER OLDUĞUNU SORARSAN DA MEETHİ HERŞEYİ ÖĞRENDİ BÖLÜMÜNDE KIZLARA YAZDIM DÜN. SEN NASILSIN KELEBEĞİM CAN SUYUM ❤❤❤❤

 20. Günaydın kızlar nasılsınız

  Manyam Allah zihin açıklığı versin kuzum sana

  Defnem annen ve babana çok geçmiş olsun rabbim kimseye muhtaç etmesin

  Elam gül çiçeğim incem sizler nasılsınız

  Ben şuan hastanedeyim hem meleyi görmeye geldim hemde küçük oğlumu getirdim

  Bussuru tahlil idrar verdik şimdi röntgen cekcez onu bekliyorum

  Sonra iki buçukta meleyi görcem

  Allah emanet olun göruşuruz

 21. ELAM Hoş geldin Canım nasılsın İyimisin Neler yapıyorsun ❤❤❤❤❤

  MANYAM İnşallah Sınav sonuçların İyi Çikar Bitanem
  ….
  DEFNEM İyi Günler Canım Nasıl Oldun Doktor Annene Bacağının Durumunu ne Dedi ?
  ….

 22. SALİHA Ablam Hoş geldin Canım benim. Teşekkürler Şükür İyiyim ben Ablacım Sen Nasılsın İnşallah Melekin Durumunu daha iyi görürsün Oğlunun nesi Var İnşallah Önemli rahatsızlığı yoktur ?

 23. MANYOŞ sınavının iyi geçmesine çok sevindim canım..??
  ???
  ÇİÇEĞİM annemin dizini gösterdim aynı şeyleri söyledi. Güçlü iğneler verdi. Benim de bacağımda doku zedelenmesi varmış merhem verdi.
  Anneme sana psikolog bulalım dedim ona görün kabul etmedi
  ?????
  SALİHAM sağol sana da geçmiş olsun kuzum Melekimizi öpüyorum

 24. ÇİÇEĞİM doğru diyon shortlu kıza saldıran sapık bırakıldı ve daha pekçoğu..
  Ne de olsa bir İngiltere bi Isviçre nin adaleti yok bizde
  Ay oyuncu Arda Öziri kaza yapmış ölmüş tuh..???

 25. Ey insanlar! Sizi ve sizden öncekileri YARATAN RABBİNİZE İbadet EDİN Kİ , ALLAH’a karşı gelmekten sakınasınız,,,,

  Bakara süresi 21. Ayet

  ????

  Hayırlı günler hatun kişilerimmm nasılsınız

  ???

  GAMZELİMM nasılsın bugün ağrın varmı. Anneciğinide getirdin demek hoş gelmiş sefalar getirmiş. Keşke kabul etseydi bir konuşur rahatlardı en azından

 26. Annenede sanada geçmiş olsun DEFNEM şifalar dilerim Canım Dikkat et kendine Keşke Annen Piskoloji Doktoruna Gitmeyi reddetmeseymiş Ya bielkide Moraline iyi gelirdi Allah Yardımcısı olsun Sanada Sabr versin Rabbim Çok zor bi durum Annenin ailenin gözlerinin önünde acı çekmesi nedemek anlarım bende. İnşallah bacağında çabucak Iğleşir Bitanem

 27. NURDANIM sağol ısrar ettim de kabul etmedi onun ne soyluycenı biliyorum kimsenin aklına ihtiyacım yok dedi. Bacağım aynı zaman gerek..
  Sen napyon kolayladın mı işleri??
  ????
  Sağol Çiçeğim.. sen nasılsın canım bugün

 28. NURDAN ablam hoş geldin sanada Hayırlı günler. Nasılsın iyimisin canim
  ….
  Demek sende gördün O Haberi DEFNEM Ben O zaman Bakınca çok Sinirlenmiştim Varmı Böyle bişey ya Tanımadığı Bi Kıza Dayak Attmış Ve Elini kolunu sallayarak Dışarı çıkmış bişey olmamış gibi Çok adaletsizlik bence…

  Şükür DEFNEM İyiyim Bugün Bahçede çiçek ektim biraz iyi geldi bana. Allah kabul etsin Bitanem Namazını

 29. BELLAM İREMSUM Hoş geldiniz Nasılsınız Bakalım ❤❤❤

  Ay DEFNEM Ne diyon arda Özeri Kaza yapıf Ölmüş mü Allah Rahmet Etsin ya Kader işte Elden ne gelir

 30. HAZALIM Hoş geldin Canım Teşekkürler Seni sormalı Neler Yapıyon Bakalım ❤❤❤

 31. Hoşgeldiniz kızlar sizleri sormalı ❤❤
  HAZALIM işte misin?
  Sınav var mıydı bıgun?
  ???
  Gördüm tabi ÇİÇEĞİM o haber gibi niceleri..
  Sağol bitanem amin.. öyle mi ne çiçeği ektin canım ??
  ÇİÇEĞİM sana birşey sorucam. Senin ismin kimlikte Türkan mı Gülçiçek mi yaziyor bazıları Türkan diyor ya sana??

 32. Gülçiceğim?hoşbuldum kuzum..şükür iyim birtanem sen nasılsın canım?
  Canım kütüphanedeydim deminden çıkdım..aslında iş saatine kadar biraz kalıcakdım ama sinirlerim bozuldu çıkdım hemen..şimdi işe gidiyorum..sen napıyorsun kuzum??

 33. Yok defnem şimdi gidiyorum otobüsdeyim..yok birtanem 2 gün zaten izin aldım işden ders çalışdık..bugün işden eve gidince yanlız çalışıcam..zaten çarşanbaya sınav..
  Bu arada benim haberim yok arda özeri ölmüş?üzüldüm..Allah rahmet eylesin

 34. DEFNEM Papatyanın Biçok Renklerinden ektim çok seviyorum Çiçekleri. Canım benim asil ismim Türkan kimlikte öyle ama yakin Arkadaşlarım hep Gül çiçek Diyor Nedenine gelirsek Annemler hep Gülüm çiçeğim diye hitap ettiyi için Çocukluğumdan beri Güle çiçeğe karşı zafım var çok seviyorum Babam nereye gitse elinde bana bi gül getirir hep Ondan hep Gül çiçek diyor herkes İsmimle pek hitap eden yok

  Teşekkürler HAZALIM şükür İyiyim bende. Neden sinirlerin bozuldu canım önemli bişey yoktur umarım ?

 35. Aynen DEFNEM İyi bi oyuncuydu Gencecik Yaşta Bilmiyordum Öldüyünü ne zaman ölmüş

  BELLAM İREMSUM İyi olmanzıza Sevindim Prenseslerim Bende İyiyim şükür Bahçe deydim Az önce eve geldim Odama çekildim dinlenmek için Siz neler yapıyorsunuz

 36. Yok ya önemli bişey değil..kütüphanede ders çalışıyım dedim iş saatine kadar..birisi bakışlarıyla beni rahatsız etdi?
  Bende sinirlendim çıkdım hemen…

  Bellam hoşgeldin kuzum nasılsın??

 37. HAZALIM noldu kim bozdu sinirlerini?
  ???
  BELLOŞ sen Almanyaya dönmeyecek misin Pırlantam
  ???
  ÇİÇEĞİM anladım ama Türkan da çok güzel bir isim. Gülçiçek verselermis keşke ??
  Papatya mı oo???
  Bizim oralarda papatya kendiliğinden çıkıyor hem o kadar güzelki pembesi,sarısı.. şehirde bir demeti 10 lira falan. Bizim oralarda inekler yiyor??????
  Ben kurutuyorum saçlarımı yıkamak için ablama da kuruttum bir sürü gelince vericem içiyor o da..

 38. dinlen Çiçeyim bizde hastanedeyiz iste amelyat icin sonuclar filan falan çok yorulduk

 39. Brak Hazalım Ne takıyorsun kafana Bakarsa baksın Yüzünü çevir Sen Boşver Bende neden Sinirin Bozuk düşündüm ??

 40. HAZALIM hayırdır kardeş birine mi benzettin diyeydin ???
  Kız kütüphane ortamı bi acayip olur hep. Bı keresinde ben kitap arıyorum kütüphanede biri horluyor ama nasıl horlamak yıkılıyor ortalık. Durttum bunu beyfendi ortalığı yıktınız uyuycaksanız evinize gidin dedim o da şaşırdı sonra diğer insanlar falan toplandı??

 41. Defnem yazdım kuzum nedenini..
  Defnem canım sendemi saçlarına papatyayla saçlarını yıkıyorsun..bende yapıyorum kuzum. saçların renkini açar..

 42. iyiyim HAZALIM iyi çalışmalar sana cnm.

  DEFNEM gidicem burda amelyat için hazırlıklar basladı aslında cumartesi gidecektik ben istemedim burda baslat hazırlıkları dedim gitmedik :) yakında götürür beni

 43. Ay DEFNEM Ne güzel Kendiliğinden Bitmesi Papatyanın Evet Saça çok Faydalı Bi bitki Şampuanları bile var Bizim burdada Dağ yerlerinde çok Evet Çok Güzeller.. Ben pek Türkan ismin Sevmiyorum Bende hep diyorum keşke İsmimi Gülçiçek koysaymışsınız Annemlerde zaten öyle diyoruz ne farkeder diyorlar

  Teşekkürler BELLAM Ne Ameliyatı Canım Neyin sonuçların bekliyorsunuz

 44. Gülçiceğim canım öyle bi balıyor ki içime düşücek sanki?keçdim başka bi masaya peşimden geldi..kafamı kaldırdım tam karşımda bide mal gibi bakıyor..rahatsız etdi bakışları bende sinirlendim hızla çıkdım.

  Ahh defnem aynen yaa benimde başıma geldi uyuyanlar oluyor??.yok bişey demedim.ağzını açık izliyor süzme salak??.ne güzel iş saatine kadar ders çalışıcakdım da..gerizekalı izin verdimi çalışmama?güya oda karşına kitap koymuş ders çalışıyor..

 45. Ya evet dün ölmüş takdiri ilahi
  ???
  HAZALIM evet açık renk olsun saçlarım diye çok hoş oluyor. Gözlerim ela ya uyumlu olsun saçımla diye??
  ???
  BELLOŞ sen ameliyatta kararlı mısın ilaç tedavisi daha garantili değil miydi Pırlantam riskli olmasın sakın

 46. Çiçeyim ben amelyat olmayı kabul ettimya hazırlıklara burdan başladı sonra almanya

 47. Ay DEFNEM Alemsin ?Kütüphanede Horluyor mu dedin Hey Allahım Ya Uyku için geliyorsa gitsin evinde uyusun Yani İyi etmişsin uyandırmakla

 48. Ee sende bu kadar güzel olmayaydın HAZAL suç senin ??
  Kız sen şu ünlü kıza benzediğinden seni o sanmış olmasın o kız bu okulda mı yoksa diye şaşırmıştır belki ?? ay insan korkuyor ama sapık mı katil mi diye
  ????
  ÇİÇEĞİM bizim oralarda her türlü bitki var. Orkide dahil
  Ben hepsinden kurutuyom aktardan alsan çok pahalı..
  Bella göz ameliyatı olacak ya ÇİÇEĞİM

 49. MERHABA KIZLAR NASILSINIZ
  ???
  DEFNEM bugun daha iyimisin??
  ???
  Cicegim iyimisin canim sagligin nasil? ismin cok guzel Turkan ismini cok severim.Gulcicekte guzel bir isim annemin adi Cicek buyuzden sana Cicegim demek hosuma gidiyor??

 50. DEFNEM tehlikeli evet biliyorum ne kötü sonuçlar olacagını ama tedaviye dayanamam bazı ilaclar agır oldugu icin beyin hücrelerim zarar göruyor buda benim basarımı etkiler bir cok neden var tedaviye ama amelyat olucam güçlüyüm ben buda gecer

 51. HAZALIM iyi etmişsin Çıkmakla ya Dübe düz gözleriyle taciz ediyormuş Sapık ?Nadılda nefret ederim böyle insanlar’dan Keşke Ağzının payını verseydin Ne bakıyorsun diye Bi keresinde benim başıma öyle bişey geldi Azıma geleni söyledim Yüzüme bakmaya yüz bulamadı Sapık..

  Allah Yardımcın olsun BELLAM İnşallah Ameliyatan Sonra Daha iyi olursun Canım

 52. Defnem bende yazları yaparım çoğu zaman..bide yıkadıkdan sonra güneşle saçlarını kurutursan daha çok renki açlır..benimde saçlarım siyah..bende açık saç renklerini severim..boyatmak istemişim hep ama annem izin vermiyor..

 53. HAZAL birtanem nasilsin dun ah kalbime baktim seni goremedim..sinavlarin varmis basarilar dilerim hazalim??

 54. Saliha abla , Çiçegim , Defoş merak etmeyin kizlar sinav sonuçlarim kesinlikle tam olarak iyi çikacak o kadar inaniyorumki buna ben bu kadar eminsem yapmişimdir bir şeyler dimi ??
  Defoş çok geçmiş olsun canim sanada annenede . Allah acil şifalar versin .
  Isabella nasilsin çok uzun zamandir konuşmadik gözlerin nasil iyimi görüyormusun ?

 55. DEFNEM Orkide Çok Pahalı bi Çiçek Bizim Burda Pahalı Demek Orda kendiliğinden Bitiyor Heves ettim SiZin köye şimdi ha Keşke Oralarda geze bilseydim ??Anladım Bellanın Gözlerini Ameliyat Ettireceğini Canım İnşallah Gözleri Sağlığına kovuşur
  ❤❤
  Helin hoş geldin Ablasının Güzeli Nasılsın ??

  RÜYAM İyiyim Bitanem Şükür Sen Nasılsın Ablam Çok Teşekkür ederim Demek İsmimi beğendin. Benimde Hoşuma gidiyor Böyle Çiçeğim diye Hitap etmen Canım Annenin ellerinden Öperim
  ….

 56. BELLOŞ sen daha iyisini bilirsin tabi Allahın izniyle geçer inşallah kuzum..
  ????
  HAZALIM ben bi kere şarap kızılına boyadım pişman oldum. Kendi saçın iyidir ama genetik olarak beyazlarım var bu sene ??
  ???
  Evet ÇİÇEĞİM üniversite de bu hayattaki bütün acayip insanları bir arada görebilirsin binbir çeşit ay horlayan insana da tahammül edemem??evlensem boşanma sebebi mazallah
  ???
  Rüyam görmezden geliyorum acımı sen nasılsın canım bugün

 57. defne sunucu yetkilisi ile görüştüm şu an için bir problem olmadığını söylediler ben telefondan girip yorum yapmayı deneyeceğim cnm

 58. teşekurler Rüyam Ciceyim amin inşallah.

  MANYAM birtanem iyiyim gözlerimde iyi olacak bende eminim yüksek not alacana birtanem.

 59. Demek Bu kadar Eminsin MANYAM Sınav sonuçlarının iyi çıkacağına İnşallah Canım Sen Akıllı bi kızsın İyi olur Bencede

 60. Defnem yaa ola bilir benzete bilir?????ayy tam bi salakdı?yok ya zararsızdi sapık tipe benzemiyodu..bende bi bakış atdım sinirli sinirli.sonrada hemen kaltdım hızla çıkdım..

  Gülçiceğim sen iyisin cevapını vermişsin.. Ben veremiyorum..bende nefret ederim öyle insanlardan?..kız görünce ağzının içine düşerler?..neyse ya boş verelim..

  Rüyam?helinim?hoşgeldiniz..

 61. bende kütüphanede uykum geliyor bazen cantama gömülüp uyuyorum ama şukur horlama yok bende ölü gibi uyurum

 62. arkadşlar hepinize hayırlı bir haftanın olmasını Rabbim nasip etsin. Her günümüz daha iyi daha mutlu geçsin. Sizi üzen sizden daha çok üzülsün hasta olanlarımıza şifa versin neyi ümit edersek Rabbim onu karşımıza çıkartsın
  kızlar özet yazmaya geçiyorum bana bir şey diyecek olan arkadaşlar yazının tamamını büyük yazarsa daha çabuk görürüm.

 63. Valla DEFNEM Bende horluyan İnsanlar’dan Hoşlanmıyorum Boğasım Geliyor Benim Abim Öyle bir Horluyor ki Sesı ta benim odama geliyor ?Sinirlerimi Bozuyo sanki De Abim sonuçta Elimden ne gelir ?

  FİLİZİM NASILSIN İYİMİSİN CNMM

  BELLAM bişey değil sen iyi olda

 64. Sagol Cicegim cok sukur iyi diyelim..Sende herzaman iyi ol vefali Cicegim eksik olma birtanem❤❤❤

 65. MANYOŞ sağol evet tabi insan bilir ne alacağını. Sizin notlarınız 100 üzerinden mi hesaplamıyor bizim gibi ?
  ???
  FİLİZ 10 dklık kısa bir zaman diliminde yorumlar gitmedi sonra hemen düzeldi canım
  ???
  HAZALIM bu şiir sana gelsin
  Kara gözlerinden sen sorumlusun Çatal Çingenem
  Beni kalbi derinden kendine Meftun ettin ?????
  ???

 66. AMİN FİLİZİM.KOLAY GELSİN CANIM..
  ❤❤
  aynen Hazalım Evet Kapatalım Konuyu Cnmm

 67. Rüyam iyim birtanem??sen nasılsın kuzum???..evet dün tüm gün ders çalışdık..ondan yazmadım siteye.sağol rüyamm?????

  Manyam darısı başıma..benimde
  çarşanbaya sınavım.zor bi sınav olucak kesin..

  Defnem yok ben açık kahve renki oluraya öyle.istiyorum..ama işte izin yok..defnem ya şarap renki insanı yaşlı gösterir bence..

 68. Herkese hayyrly guner dilerin ablalarym ve kardeslerim nasylsynyz ben iyim cok sukir ama cok yorgunum yorumlara bakyp geliyim heman bana yazdygnyz birsey varmy cevap vericam sonra

 69. Teşekkürler RÜYAM Saoll Ablam Sanada Rabbim Herzaman İyilik Versin Bitanem. İşlerini Bitirebildinmi Canım??

 70. HAZAR Hoş geldin Tatlım Nasılsın iyimisin Bakalım Bugün gec girdin Sınavın vardı yanlış hatırlamıyorsam Nasıl geçti ?

 71. Ay ÇİÇEĞİM benim de annem horluyor ama duvarlar yıkılıyor babam bazen gidip salonda uyuyor adam??bu kadından tazminat alsam alırım diyor ??ay ben bebek gibi uyurum. En büyük korkum horlayan bir eşe sahip olmak. Odadan atarım vallaha???

 72. Filiz canım saılsın birtanem??

  Ahh defnem kız öyle bi güldüm ki herkes bana bakdı?????..kız güzel bi şiirmiş.

  Kızlar keçen sınavdan 90 aldım..bu sınavdan çok korkuyorum düşük bi puan alırsam yaa..off ya deli olucam..

 73. DEFNEM Babana üzüldüm Şimdi İnsan sinir oluyor ya Horluyan insana Bazen Abimi uyabdırıp Boğasım geliyor benim Horluyor diye Bende Hiç Horlamam Çok sessiz ve Hassas uyuyan bi insanım en ufak sese uyanırım Valla bende Horluyan kocayla yaşıyamam

 74. Haazar birtanem hoşgeldin?

  Ayy benimde babaannemle babam maşAllah geceler öyle bi hoslarlar ki sanki geceleri düet yaparlar?????????..yok bende sakin uyurum..

 75. Karadutum, çatal karam, çingenem
  Nar tanem, nur tanem, bir tanem
  Ağaç isem dalımsın salkım saçak
  Petek isem balımsın, ağulum
  Günahımsın, vebalimsin.

  Dili mercan, dizi mercan, dişi mercan
  Yoluna bir can koyduğum,
  Gökte ararken yerde bulduğum,
  Karadutum, çatal karam, çingenem,
  Daha nem olacaktın bir tanem?
  Gülen ayvam, ağlayan narımsın
  Kadınım, kısrağım, karımsın..

  II

  Sigara paketlerine resmini çizdiğim,
  Körpe fidanlara adını yazdığım,
  Karam, karam,
  Kaşı karam, gözü karam, bahtı karam
  Sıla kokar, arzu tüter
  Ilgıt ılgıt, buram buram.
  Ben beyzade, kişizade,
  Her türlü dertten topyekun azade
  Hani şu ekmeği elden suyu gölden.
  Durup dururken yorulan,
  Kibrit çöpü gibi kırılan,
  Yalnız sanat çıkmazlarında başını kaşıyan,
  Artık otlar, göstermelik atlar gibi bedava yaşayan,
  Sen benim mihnet içinde yanmış kavrulmuşum.

  Netmiş, neylemiş, nolmuşum,
  Cömert ırmaklar gibi gürül gürül,
  Bahtın karışmış bahtıma çok şükür.
  Yunmuş, yıkanmış adam olmuşum.

  Karam, karam
  Kaşı karam, gözü karam, bahtı karam
  Sensiz bana canım dünya haram olsun…
  ???
  Bu şiir sizlere gelsin ??
  HAZALIM ben böyle güldürürüm işte ;)

 76. Korkma Hazalım İnşallah Başarılı olursun Sınavlarında Allah emeklerini boşa Çıkarmasın Canım

 77. HAZALIM sınav dünyası bu kafana takma :)
  Emire soraydın horlıyor mu diye valla ağzına patlıcan sokasım gelir benim ?????
  Ay Rabbim imtihan etmesin bizi
  Düet yapanlar var evet??
  Yok kızıl kadınsı gösterdi Hazalım hemen kestim saçlarımı

 78. Valla Hazalım Ya Yastıkla Boğarım Yada Odadan kovarım Zaten Rahat Uyuyan bi insan Değilim Bide Hırluyan biriyle Nasıl olurum Allah bilir ?

 79. Hoşbuldum Rüya ablacim , evet yaparim ben inaniyorum kendime ama bir an içime huzursuzluk girmişti aman yaa etrafimdakilerin negativ enerjisi bana geçti dedim sonra kendime rahatlamami söyledim bolca dua etdim ve girdim sonra yaziştirdim bir şeyler anlatdim çiktim gitdim ama iyi puan alacağima o kadar eminimki hadi inşallah yarin görürim artik kaç puan aldiğimi .
  Isabella , Çiçeğim teşekkürler kizlar .
  Hazal canim endişe etme kesin geçersin sende .
  Defoş 100 üzerindenmi haseplamiyor bizim gibi ne demek?

 80. Kainat cnm nasylsyn iymisin iysinidir insalah cnm tmm nasyl isdersen bos verdim tatly kiz kendine iy bak cnm opdum seni.

  Manya nasylsyn tatlym iymisin snav iy gecis cnm cok sevindim sonuc iy cykar insalah kiz aksam Maral arkadaslynla bana bisey yazmysyn ben kendimi ah kalbim sayfa yorumcularyny tanyalym sayfasyna yazdym bakyn isderseniz tatly kizlar..

  Ela ablam gelmis ablam hos geldin safalar getirdin nasylsyn dun hic ugramadyn iymisin ablam iysindir umarym seni ozledim abla opdum seni kendine dikat et..

  Melek ablam nasylsyn iysindir umarym abla cok gecmis olsun Allah acil sifa versin ablam sabyrly ol hersey duzelir cojuklaryn iylesir..

  Ince ablam gunaydyn nasylsyn iymisin ablam umarym iysindir ablam..

  Nurdan ablam nasylsyn iymisin ablam umarym iysindir ablam..

  Gül çiçek ablam nasylsyn iymisin ablacym yorgunugun gecdim ablam toparlana bildinmi

  Defne ablam nasylsyn biraz daha iymisin ablacym

  Rüya ablam nasylsyn iymisin ablam

  FILIZ ABLAM NASYLSYN IYMISIN ABLAM OZET HARIKA ELLERINE KOLARYNA SAGLYK ABLAM VE KOLAY GELSIN ABLA

  Hazalcym hos geldin kiz iki gundur kayyplara karysdyn ha ozledim sen nasylsyn bakalym tatly arkadasym

  Vahsi guzeli meraba nasylsyn iymisin cnm

 81. Ayyy defneeem??harikasın birtanem??.Allah seni güldürsün???
  Şiirde komik bi şiir??..kız hiç üşenmenden yazmışsın..

  Sağol ya gülçiceğim????

 82. Bişey değil MANYAM ❤❤

  HAZAR Saoll Tatlım Şükür İyiyim Evet Geçti Yorgunluğum. Sen Nasılsın ??

 83. ❤❤❤Sagol DEFNEM iyi diyelim canim.Bazen gormezden gelmek en iyisi gecmis bir yara gibidir..geriye donup baktikca canin daha cok yanar biliyorum soylemesi kolay gibi insanin ruhunun nasil daraldigini caresizligi cok iyi bilirim offf Defnem derinlerde sakladigim neler var anlatabilsem yaralarimi sarmak icin tek basima mucadele ettim her dustugumde yeniden kalktim sen kendini her anlattiginda benim yuregime bir ok saplaniyor bugun duygusalim biraz dedigin gibi olanlari kabullenmek en iyisi yoksa ne akil kalir nede saglik annede cok gecmis olsun sifalar dilerim

 84. Valla bende bir uyusam ölü gibi kaç saat uyurum . Şimdiler yine iyi hele çocukken allahim günümi uyuyarak geçirirdim hatda bir keresinde noldu diyin . Durun anlatim olsam – olsam 10-11 yaşlarimda idim akşam uyudum sabaha kalkmak bilmiyordum , saat 16:38 filandi uyandigimda daha doğrusu annem bir kova suyu uyudugum sira üstüme döktü ben şokdayim ne oluyorum diye . Annem diyorku seni öldü sandik . Tabi şaka manasinda . Ama gerçekten uyanmak bilmiyorum annemde hakli tabi kik olsa kovada su ile uyandirir beni . Ondan sonra bile gece mişil mişil uyurum . Ama o olayi hiç unutamiyorun hakkat ben nasil o saate kadar uyuyup kaldim . Yoksa o zamanlar geceleride erken uyuyordum …

 85. Sağol ÇİÇEĞİM
  ???
  Yok HAZALIM bu şiirler kayıtlı bende kopyala yapıştır ??
  ???
  Sağol Hazar sınavın nasıl geçti
  ???
  MANYA Türkiye de tam puan 100dur. 100 üzerinden hesaplanır hoca okur sınıfta
  Ayşe 100,fatma 90,Ali 60 diye sızde nasıl Amerika gibi harf sistemi mı AA,BB CB gibi mesela onu soruyorum ⁉⁉

 86. Anonim benim..

  Defnem sorarım emire horlamasını???zaten babaannem horluyor diye kardeşimin yanında uyuyorum..evlenincede emirde hoslarsa uyumam yanında?????

  Hazarcım şükür iyim birtanem sen nasılsın kuzucuk??dersler yüzenden pek yazamadım canım..

 87. Kıyamam Sana RÜYAM Yazdıklarını okuyunca Çok üzüldüm Sendemi Çok zor günler Atlattın Ablam Allah sıkıntılarını gidersin yardımcın olsun Bitanem Hayatın Bundan Sonra Mutlu Huzurlu Sevgi dolu geçsin İnşAllah

 88. Iy olmana sevindim Gül çiçek ablam hep iy ol sana o yaksyr ablam evet snav yuzinden oldu ama daha bitmedi yine snav var 1 hazyrandan sonra 4 tane var ablam

  Hazal hos bulduk tatlym

  Defne ablam ellerine kolarana yuregine saglyk ablacym ellerini opyorum

 89. Tamam Hazar , iyiyim sen nasilsin evet inşallah iyi çikar bakicam şimdi ama tek başima Maral kendi evinde şu an .

 90. Defne ablam iydi ama daha bitmedi yine var synav

  Hazalym iy olmana sevindim tatlym bende iyim cnm cok sukir

 91. Iyim cnm cok sukir kiz baya macerasyn sen iy olmana sevindim kuzum oylemi sen bak marala da soylersin tatlym

 92. HAZAR Allah Zihin açıklığı Versin Sınavlarında Tatlı kız Çok Teşekkür ederim Saoll. Eee Nasıl Geçti Sınavın İyimisin

 93. DEFNEM ❤️ RUH İKİZİM
  GEÇMİŞ OLSUN OKUDUM TEKRARDAN AÇIP SENİ ÜZMEK İSTEMEDİM
  BABAN ANNEN ŞİMDİ NASIL DOKTOR NE DEDİ
  ARALARI DÜZELDİMİ
  İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA DÜZELİR
  KOLAY GELSİN KENDİNİ ÇOK YORMA AHİRETLİGİM KELEBEGİM
  S. Ç.S KOMŞU KIZI ?????????????????

 94. Haaa anladim Defoş , yok bizde ikiside değil bizimki bunlar gibi hesaplaniyor okullarda 3,4,5 işte bunun gibi Türkçe ne denir bilmiyorum . Ama üniversitede 100 puan olarak hesaplaniyor bildiğim kadari ile.

 95. Yuregine saglik Defnem cok duygulamdim..siiri sevdigimi soylemistim bazi siirler varki insanin icine her hucresine isliyor.Vaktim olunca bende bildikleriminden paylasmak isterim.Okusamda aklimda kalmiyor tesekkurler Defnem??

 96. GELDİM.

  horlama efe horlamaz aşırı deli dolu yatar yani evlendimizde aynı yerde duramayız ben uyurken hep tekme atarım yanimdakine

  HAZAL bende senin sevgilini instada gördüm ama bende fazla benzetemedim ilyasa
  (iremsu)

 97. GÜLÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ HOŞ BULDUK İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR NARİN ÇİÇEGİM ?

  ..
  SALİHAM CANIM HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR GEÇMİŞ OLSUN ŞİMDİ NASIL DAHA İYİMİ KENDİNE İYİ BAK ALLAH’A EMANET OL

  HAZARIM BİRTANEM HOŞ BULDUK İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM BENDE SENİ ÇOK ÖZLEDİM DÜN BİR TÜRLÜ FIRSAT OLMADI GÜZELLİK ONUN İÇİN GİREMEDİM SINAVIN NASIL GEÇTİ BİRTANEM

 98. Ne demek ablam iyim simdi snvada iy gecdi aslyna buyik olanar zor olana 1hazyrandan sonra ablam insalah onarda gecerim hi bu arada ablam biz yaryn Leylalar gedecegiz o benim unversde arkadasym birde Nurana var ucumiz iki gunigne leylalarda kalacagyz onun ablasy ovretmen o bize snava hazyrlanmamyza yardam edecek abla

 99. Rüyam anlatmıyorsun kı bilmiyorum kuzum???Ailen hayatta diye de biliyorum ama biz atlatırız bunları..
  ????
  ELAM AHİRETLİĞİM BENİM AİLEM DE KÜSLÜK OLMAZ,ÇOKTAN BARIŞTILAR. ONLAR BİRBİRİ OLMADAN YAŞAYAMAZ ??ANNEM DEPRESYONDA BİRAZ O KADAR. ÜZGÜN TABİ KADIN.
  ???

 100. ELAM ❤❤❤İyi Olmana sevindim narin Çiçeğim. Hamdolsun iyiyim bende Bitanem Neler yapıyorsun

 101. Sizinki karışıkmış MANYOŞ ;)
  ????
  HAZALIM horlayan insanlar horladıgını kabul etmezkı zaten onlara sorsan bebek gibi uyuyordur??ay videoya çeksen montaj diyorlar ??
  ???
  BELLOŞ deli mi yatıyon sen aman Allah’ım :)
  Karşıdakini sakat bırakma ihtimalin var yani ??tabi erkek daha tehlikeli hele hamileyken doğuma kadar atmak lazim odadan tekme attığını düşünsene ??

 102. Manya evet cnm 100 puan olsa cok iy olyor ama bazen dusikde olyor ben bu sene ilk senam cnm sonucuna bakcagyz artyk

  ELA ABLA SUKIR IYIM SENIN IY OLMANA SEVINDIM ABLAM HEP IY OL ABLACYM BU GUN HASRET GIDRERIZ ABLAM AH ABLA DEMEK ISLERIN YOGUNMU AMA KENDINI FAZLA YORMA ABLACYM KENDINE DIKAT ET TMM

 103. ELAM ❤❤❤İyi olman Sevindim Narin çiçeğim. Hamdolsun iyiyim bende bitanem neler yapıyorsun
  ?
  HAZAR Allah Zihin açıklığı versin Tatlım İnşallah Başarılı olursun İyi ediyorsun Git Arkadaşına İyi Çalışmalar ??

 104. İremsum kuzum gördün demek..ola bilir kuzum sen benzetememişsindir.bazı kızlar benzetdi.resimde farklı çıkmış ola bilir?.ben benzetiyorumm..benzesin ya benzemesin benim için hiç farketmez??..

  Elam meleğim nasılsın????

 105. KIZLAR Size iyi Sohbetler Annem Çağırıyor İşlerine yardımcı olacam demiştim Beni bekliyor Kalın sağlıcakla Görüşürüz

 106. Cicegim birtanem gercekten biran icimden gecenler kelimelere dokuldu..herkesin oldugu gibi benimde hayal kirikligim var bunu belli etmem genelde senide uzdum unutalim bosverelim???

 107. HAZARIM BİRTANEM HEP İYİ CANIM BEN RAMAZANDA İŞE GİDMİYORUM DÜN YİGENLERİM GELDİ ONLARLA UGRAŞTIM ÇOK YORDULAR HALA TL VER BİLGİSAYARA ÇİZGİ FİLM İZLİM ONUN İÇİN GİREMEDİM CANIM

  ÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ HEP İYİ OL CANIM İÇİ NE YAPİM UZANDIM SİZLERLE SOHBET EDİYORUM SEN NE YAPIYORSUN NARİN ÇİÇEGİM

 108. evet DEFNEM ikimiz deli dolu yatarız ben sadece tekme atıyorum bari efenin kolu ayagı kafası kendi ayrı bir yerde kimse onla aynı yerde uyumaz asla evet hamileyken iki günde düşük yaparız onun icin bana evlilik gerek deyil

 109. Sag ol ablacym ama iki gun orda olursak ara dyra yazarym pek giremem simden soyliyim ablam
  ee sende ne var ne yok Gül çiçek ablam

 110. HAZALIM KUZUM HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 111. RÜYAM BİRTANEM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  BİRTANEM HAYAT NASIL GİDİYOR

 112. DEFNEM ben bu güne kadar kimseyi sakatlamadım ama kendim hep yataktan yere düserim ya kafamı carparım ya kolum incilir peki sen böylemisin

 113. Ah abla ah yiyenerinmi yordu seni kiyama sana sorun dil ablam ise gitmeyer iy yapyosun oruclu calsmak yorucu olyor dinlen var bir sure Ela ablam

  Gül çiçek ablam kolay gelsin sana kendine dikat et ablam

 114. RÜYAM YILDIZIM HAMD OLSUN İYİYİM HAYAT BAZEN İNSANA ACIMASIZ OLUYOR İNŞALLAH İÇİNDE NE SIKINTIN NE DERDİN VARSA İNŞALLAH BU RAMAZAN AYINDA HEPSİNDE KURTULURSUN

 115. Elam şükür bende iyim birtanem..
  Kızlar bende gec gec yazıyorum müşterilere bakıyorum ondan..

 116. Ay BELLOŞ öldürdün beni gülmekten alemsin ???
  Öyle şey mı olur büyük yatak alırsınız Rkın tabırıyle araya kamyon park edilecek cinsten ?
  Ablamların öyle eniştem sarılarak uyumayı seviyor ablam da rahat uyur hiç sevmez. Eniştem ahtapot gibi sarılınca ablam o uyuduktan sonra yatağın diğer tarafına ıttırırmıs gerı gelmesin diye de yastık koyarmış araya???nefesimi kesiyor dıyor.. ay abla ne acımasızsın dedim

 117. HAZARIM ❤️ GÜZELİM BEN DİNLENİYORUM MİGRENİM VAR HEM İŞ HEM ORUÇ ZOR OLUYOR ONUN İÇİN EVDEYDİM
  SEN HUKUK KAZANMAK İSTİYORDUN DEMİ ŞİMDİ KAÇA GİDİYORSUN

 118. Rüya abla iy olmana sevindim abla hep iy ol bende cok sukir iyim ablam

  Isabella meraba nasylsyn Defne ablama sordugun soruya bende cevap yazsam olurmu

 119. DEFNEM RUH İKİZİM
  ABLAN UYUDUKDAK SONRA YAPIYOR ENİŞTEYE HER GÜZEL ŞEYİN KÖTÜ TARAFTIDA VAR ?????? AHİRETLİGİM
  KELEBEGİM SENİN EVLENECEGİN ADAM YANİ ENİŞTEM HORLASA NE YAPARSIN KOMŞU KIZI

 120. Ela ablam migare ne olyor ben bilmiyorum da ablam gecmis olsun ben ovretmenik okuyorum abla bu ilk senam yine 4 senam var ablam

 121. Ay BELLOŞ yazık sana kafanı çarpma aman..
  Ben çok sakin uyuyorum canım. Birkaç defa saga sola dönerim o kadar. Elimi başının arasına alıp sağ tarafa dönüp uyuyorum kalbe baskı yapmayacak şekilde .. uyuduğum gibi uyanırım

 122. HAZARIM GÜZELİM BAŞ AĞRISI MİGREN
  ÖĞRETMENLİK ÇOK KUTSAL BİR MESLEK

 123. Elam senindemi migrenin var.keçmiş olsun birtanem..migren çok kötü bişey.en iyi ilacı uyumakdır..bennim migrenim tutunca hep uyumaya çalışırım..

 124. ELAM CAN SUYUM BEN BEBEK GİBİ UYUYAN UYKU KALİTESİNE ÖNEM VEREN BİRİYİM AMA EŞİME TAHAMMÜL GÖSTERMEYE ÇALIŞIRIM NAPAYIM?ZATEN DOKTORA GÖTÜRÜRÜM BEN ONU. OLMAZSA YİNE KATLANIRIM KIYAMAM Kİ ??HE ABLAM FENA BEN YAPAMAM ÜZÜLÜR DİYE..
  SEN NASIL UYUYORSUN KELEBEĞİM NE TARZ PİJAMALAR GİYİYORSUN EŞİN HORLASA NASIL DAVRANIRSIN??❤❤

 125. Anladym abla bazen benimde basym aryr uyukusuz kaldygym zaman hava degsigliginde ilac alynca gecyor ama
  evet ablam ovretmenik iy bir meslek ben severim ovretmenigi ablacym

 126. DEFNEM ailem hayatta canim..onlarla ilgili degildi.neyse unutalim canim biran icin duygulandim senide uzdum bosyere atlatirsin elbet zaman herseyin ilaci???

 127. evet cevaplayabilirsin hazar.

  DEFNEM biz 2 deyil dört kişılik yatak aliriz anca sıgarız ablan yine iyi yapıyor ben direk yere atarım acımam hic sen ne sakin uyuyosun ben hayatta öyle deyilim bende yastıga veya bebeye sarılirsam uyurum anca

 128. DEFNEM RUH İKİZİM
  ÇOK HAFİF UYKUM VAR HANGİ TARAFDA YATARSAM O TARAFDA KALKARIM FAZLA HAREKET SEVMİYORUM
  PİJAMA TAKIMI GİYİYORUM ÇİÇEK BÖCEK PİJAMA TAKIMI SEVMİYORUM SİYAH SADE OLACAK ALTINA KISA KOLLU BEYAZ GİYERİM
  EŞİM HORLASA BİRŞEY YAPMAM HERKESİN BİR KUSURU VAR ONUN DA ÖYLE KUSURU OLSUN DERİM AHİRETLİGİM
  KOMŞU KIZI ???????

 129. Bende ayny isabella gibi uyurum yatakda yatymy pat diye dusirim uyanyr yataga atlarym bazan yer yatagy yapyp uyuruz even bi bursunda uydumu diyer bursunda uyanyrym comik halim var yani kizlar bazan dalga gecer benimle e bende napiyim alysganyk isde ?

 130. HAZALIM KUZUM MİGREN TUTUGU ZAMAN BENDE SENSİZ ODAYA GİDERİM BANDANA GÖZÜME KOYUP UYUMAYA ÇALIŞIRIM ŞİDDETİ ARTARSA HASTANEYE GİDİP SERUM İGNE VURMAZSAM OLMAZ SOGLAMA OLUYOR BAŞIMI KALDIRAMAM
  SANADA GEÇMİŞ OLSUN YENİYSE İLACINA DİKKAT ET GEÇSİN BİRTANEM

 131. İSABELLAM CANIM YUVARLAK YATAKLAR VAR ONLAR ÇOK BÜYÜK EN İYİSİ ONU ALIRSIN

 132. DEFNEM ben bir kere efeyi kameraya aldim 5 dk dolmadan otaraf sonra bi bakıyorum ayagıyla kafası yer deyiştirmiş sanki kendini asagi atiyo bu yb deki sultan düserken kolari açıkti onun gibi kolari ayaklarıni iki metre şehzade gibi yayılır uyur

 133. Elaam sağol birtanemm???elam ben migrenim tutunca ilaç almam..doğal yolları denerim..
  Kızlar ben artık çıkıyım..fırsat bulursam yazarım???

 134. DEFNEM ben bir kere efeyi kameraya aldim 5 dk dolmadan otaraf sonra bi bakıyorum ayagıyla kafası yer deyiştirmiş sanki kendini asagi atiyo bu yb deki sultan düserken kolari açıkti onun gibi kolari ayaklarıni iki metre şehzade gibi yayılır uyur

 135. AY ELAM RUH İKİZİM DEMİYORUM BOŞA SANA AYNIYIZ❤❤??
  ????
  HAZALIM ablam hem okul hem çocuk yoruyor zaten beni uyurken rahat olmak istiyorum diyor.. Ben yapamam mesela bırak horlamayı grip olsa bile ayrılmam eşimden bazıları hasta olucam diye yatmıyor ya ben umursamam??
  ❤❤❤❤
  Ay Belloş sende Efeye sarılıp bacaklarını da üstüne atarsın ohh???bazıları öyle yapıyo ya
  ???
  Rüyam anlatırsın belki birazcık bir ara birgün..
  ????
  Siz devam edin sohbete ben bı elimi yüzümü yıkayıp geleyim orucum zor geçiyor bugun..

 136. AY ELAM RUH İKİZİM DEMİYORUM BOŞA SANA AYNIYIZ❤❤??
  ????
  HAZALIM ablam hem okul hem çocuk yoruyor zaten beni uyurken rahat olmak istiyorum diyor.. Ben yapamam mesela bırak horlamayı grip olsa bile ayrılmam eşimden bazıları hasta olucam diye yatmıyor ya ben umursamam??
  ❤❤❤❤
  Ay Belloş sende Efeye sarılıp bacaklarını da üstüne atarsın ohh???bazıları öyle yapıyo ya
  ???
  Rüyam anlatırsın belki birazcık bir ara birgün..
  ????
  Siz devam edin sohbete ben bı elimi yüzümü yıkayıp geleyim orucum zor geçiyor bugun..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu