Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

28 Nisan Ah Kalbim 320 Bölüm Özeti Gel Yeniden Başlayalım!

Ah Kalbim 320. bölüm özeti Abhi’nin evlilik teklifi gündemde olacak. Pragya ise Kiara annem Pragya diyecek diye korku dolu anlar yaşarken onları bekleyen zor anlar bu bölümde çok konuşulacak. Ah Kalbim 28 Nisan özetimiz başlıyor.

Aarti törenine sıra geldiğinde evin gelini olan Mitali aarti kabını alır ama Dadi Disha’ya ver der. Disha kabı alır ama bir bahane ile Purab, Abhi’ye tabağı verirken o da Pragya’ya verir.

İkili aarti törenini de tamamlar. Bu sırada Kiara da gelmiş hatta Pragya’yı görmüştür. Bakalım ne olacak? Pragya Kiara’yı görünce kaçar. Tanu ise bilerek Kiara’yı düşürür ama ağlayan Kiara’yı güldüren Abhi olur. Masanın altına saklanan Kiara ile Abhi’nin konuşmasını uzaktan izleyen Pragya duygulanır. Aliya ise King’e Pragya’nın geçmişini araştırmasını söyler. 

Kiara ise Pragya’nın kendilerinden kaçtığını anlar. Abhi annen galiba benim eşimden çirkin olduğunu düşünüp kaçtı der. Kiara ise Tanu çirkin deyince Abhi gerçek karım deyip adının tombiş olduğunu hatta bir gün onları tanıştıracağını söyler. Pragya daha sonra Tanu ile karşılaşır. Tanu ağır laflar eder. Pragya ise duygulanıp odaya gider. Abi onu görüp ardından gider. Abhi geldiğinde Pragya yüzüne kapıyı kapatır. 

Pragya içeri girmesine müsade ettiğinde ise ben seni karından çalmaya gelmedim buraya deyip ağlar. Abhi bunu söyleyeni öğrenir. Pragya Dasi için mutfaktan bir şey almaya yöneldiğinde Tanu da mutfaktaki eşyalara benzin dokup oda spreyi ile de kokusunu kapatır. ah kalbim 21 nisan özeti resmiPragya içeri girdiğinde ateş atıp çocukları suçlayacaktır. Ancak içeri girenin sadece Pragya değil peşi sıra gelen Abhi de olduğunu bilmeden planını uygular. Abhi ise olacaklardan bihaber Pragya’ya yeniden evlenmeyi teklif eder. Tanu ise Pragya’nın yanına Kiara’yı da gönderip ikisinden de kurtulmayı düşünür.

Pragya Tanu ve Aliya yüzünden bu defa hem Abhi hem de Kiara’nın canı yanacak diye düşünüp elini çeker. Kiara ise perdenin yandığını görüp Disha’ya haber verir. Mutfak kapısı kilitlidir. Pragya ise içerde Abhi’ye seni sevmiyorum der. ah kalbim 318.bölüm özeti resmiAbhi onu kendine çekip emin misin peki neden heyecanlısın der. Hatta Tanu ile evliliğimiz kalem üzerinde diyecekken duman kokusunu fark ederler. Kiara koşarak durumu King’e haber verince King onu eve gönderip Pragyayı getirme sözü verir. Ev ahalisi de yangın nedeniyle telaşlıdır. İtfaiye çağrılır. Abhi yangını söndürmeye çalışır. Fenalaşan Abhi, Pragya’nın kucağında kurtarılmayı beklerler. Pragya Abhi’yi tutup seni hala seviyorum, hem de yürekten seviyorum, sensiz nasıl devam ederim, aç gözlerini diye ağlar. 

28 Nisan Pazar Ah Kalbim Çalan Şarkılar

  • Allah Wariyan
  • Kyun laute nahi

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu