Gelinim Mutfakta

28 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları (Puan Durumu)

Gelinim Mutfakta 28 Nisan Çarşamba günün birincisi olup bugün çeyrek altını kim aldığı belli oldu. 28 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu hangi gelin en yüksek puanı aldı? Bugün kim birinci oldu? Haftanın ortasında Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? Çarşamba günü çeyrek altını kim aldı? Dudu kendisinin eleme potasında kurtarabildi mi? 28 Nisan Çarşamba günün birincisi kim oldu? 28 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu netleşti mi? Çeyrek altını bugün kim kazandı? Sorularının detaylı cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 28 Nisan 2022 Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme 29/04/2021 Gönül Çarşamba günü 17 puan alarak hem günün birincisi oldu. Hem de çeyrek altının sahibi oldu.

=> 19 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 28 Nisan Çarşamba Puanları ve günün birincisi belli olduktan sonra Dudu’nun bu hafta eleme potasında yarışıp yarışmayacağı konusunda %100 bilgi verecek. Zira güçlü bir yarışmacı olan dudu istediği puanları bir türlü alamadığı için adım adım eleme potasına sürüklenmeye başladı.

=> 12 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Son Puanları için tıklayınız.

28 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynanalar

Dudu daha önce hem elinin lezzetini hem de ne kadar güçlü bir yarışmacı olduğunu defalarca kanıtlamış biri olmasına rağmen bu hafta kendisini bir türlü yemeklerine veremedi. Bundan dolayı adım adım eleme potasına giderken Dudu bu gidişe dur demen için bugün kesinlikle ama kesinlikle 28 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup çeyrek altını kazanmak istiyor.  

=> 5 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Toplam Puanları için tıklayınız.

Bugün 28 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm de Esra hem günün birincisi oldu. Hem de çeyrek altını alan isim oldu. Dudu ise beklentilerin çok altında aldığı puanla soncunda en düşük puanları alan gelin olduğu için Dudu’dan bugün büyük bir atak yapması bekleniyor.

Hafta başına yarışmaya katılan gelin gönül ve kaynanası Yüksel arasında çıkan tartışma ve gerilim ortamı giderek artıyor. Gerek yarışmacılar gerekse sosyal medyada Gönül’ün kaynanasına karşı tavırları büyük eleştiri alırken, Gönül halen bildiğini okumaya devam ediyor. İşte Gönül’ün son söylediği sözler;

“Benim sınırlarımı çok zorluyorsun. Şuraya kadar taştım artık!” Yarışmacı Gönül

Sözleri ile Gönül kaynanasına adeta ültimatom verdi. Zamanında el üstünde tuttuğu Gönül şimdi kaynanasına karşı ayağını denk almasını açıkça söyledi. Anlaşılan o ki bugün 28 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile puanlaması sonrasında günün kritiklerinde tansiyon bir hayli yükselecek.

28 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu açıklandığı an Esra

Seda daha önce elenmiş, Dudu ise sağlık sebeplerinden dolayı yarışmadan kendi isteği ile çekilirken Seda’nın yarışmada kalmasını, bir şansı daha hak ettiğini öne sürmüştü. O tarihten sonra Seda çeyrek ve bilezik almaya başlamıştır.

Bugün gelinen son noktada Seda kendisine yapılan bu iyiliği görmezden gelerek Dudu’ya “Dünkü Çocuk bile beş bileziği var” sözleri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Gelinim Mutfakta 28 Nisan Çarşamba Puanları verildiği an Gönül

Dudu kendisini küçük gören Seda’ya ağzının payını bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında alacağı puanlarla  ve altınlarla vermek istiyor. 

Seda kendisine yapılan büyük iyiliği görmezden gelmesinin arkasında elenme psikolojisinin olduğu çok açık. dudu ise kendisinin bugün Gelinim Mutfakta 28 Nisan Puanlama sonucunda birinci olup önce eleme potasında çıkmak, sonrasında ise eleme potasına Seda’yı göndermek için kolları sıvadı.

28 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Dudu kendisine yapılan saygısızlığa cevabı en iyi şekilde vermek isterken Seda da kimsenin yardımı ile ayakta durmadığını, güçlü bir yarışmacı olduğunu kanıtlamak için bugün Gelinim Mutfakta 28 Nisan Çarşamba puanlaması sırasında %100 birinci olup rakibine cevap vermek istiyor. 

Gelinim Mutfakta 28 Nisan Çarşamba Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 26 Nisan Pazartesi günü ekrana gelen ve ilk bölümde çeyrek altını Seda alırken ikinci bölümde Esra çeyrek altını alan isimler oldu. Haftanın ortasında bugün 28 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sonucunda altını kazan isimler belli olacak. Gözler ise Toplam puan durumu olan Gelinim Mutfakta 28 Nisan Çarşamba puan durumu sonucunda hangi gelini birincilik koltuğuna oturduğunu, hangi gelin de eleme potasına sürüklendiği merak edilecek.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Bugün Gelinim Mutfakta 28 Nisan puanlaması sonucunda çeyrek altını alan ve aynı zaman da bugün çeyrek altını alan gelin Dudu olması halinde çarşı ve pazar çok karışacak. Zira gelinlerin birbirlerine puanları yaşlaşacağı için bilezikleri alan ve elenecek isim son anada kadar elli olmayacaktır.

Esra son bölümde yakaladığı başarı grafiğini bugün Çarşamba puanları sırasında da devam ettirip, günün sonunda 28 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda zirveye çıkmanın planlarını yapmakta.

Gelinim Mutfakta 28 Nisan Çarşamba Puan durumu belli olduğu sırada Gönül

Çarşamba günü Seda Sayan beş puanı kime verdi? 28 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 28 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı mı? Çarşamba çeyreği kim aldı? Soruların cevapları alt kısımda ki tablo içinde verilmiştir. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 28 Nisan Puanları (28/04/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

28 Nisan Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Seda: 3
Esra: 1
Dudu: 3
Gönül: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yüksel’in verdiği Puanlar

Seda: 5
Esra: 3
Dudu: 1
Gönül: => Yüksel’in Gelini 3

*************************
” 28 Nisan 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Seda: 1
Esra: 1
Dudu: => Nuray’ın Gelini 5
Gönül: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Seda: => Nagehan’ın Gelini 2
Esra: 1
Dudu: 5
Gönül: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Seda: 5
Esra: => Fatma’nın Gelini 4
Dudu: 2
Gönül: 1

*************************

Gelinim mutfakta 28 Nisan Çarşamba Toplam Puanlar

Seda 3 5 1 2 5 16
Esra 1 3 1 1 4 10
Dudu 3 1 5 5 2 16
Gönül 5 3 4 4 1 17 

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (26-30 Nisan) – Çarşamba

*************************

Seda: 35 + 16 = 51
Esra : 38 + 10 = 48
Dudu : 25 + 16 = 41
Gönül: 28 + 17 = 45

*************************

Gelinim Mutfakta 28 Nisan Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

28 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GÖNÜL
Gelinim Mutfakta 28 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GÖNÜL
28 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ESRA

*************************

Gelinim Mutfakta 29 Nisan Perşembe Fragmanı İzle

28 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ve puan durumu %100 belli olduktan sonra çeyrek altını alan ve günün birincisi olan isim açıklanacak. Dikkatler ise bir sonraki güne çevrilecek. İşte Gelinim Mutfakta 29 Nisan Perşembe fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

16 Yorum

    1. Bu hafta dudu gider çünkü hafta 41 puanda esra kalır 48 puanda seda 51 gönül 45 puanda bir mucize olsaydı da seda esra görsel.

  1. Esra çok güzel insan iyi kalpli sevgi dolu o gitmez işallah amin 👄👄👄👏

    1. INSALLAH esra gider tesekturlu ukalâ nolcak hiç SEVMIYORUM ONU CUMA günü o elensin inşallah

  2. INSALLAH esra gider tesekturlu ukalâ nolcak hiç SEVMIYORUM ONU CUMA günü o elensin inşallah sedayı ve duduyu çok SEVİYORUM

  3. Nurten SHOW ile dansçı Ayten gitti Yerine SHOW men gönül geldi. İnşallah cuma günü elenir.

  4. Ben anlamıyorum bu ramazanda özellikle Esra ve kayınvalidesi zenginliklerini ima ederek milletle resmen alay ediyor.Yok 2500 TL.ye çanta v.s.Millet geçim derdinde bu pandemide 1 Tl.lik ekmeğe muhtaç milyonlarca insan varken Seda Sayan bunlara neden müsaade ediyor.Bunlarda utanmada yok.Tartışmalarda birazda toplumsal sorunlardan bahsedilse olmuyormu.Proğram maalesef amacından sapmış durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu