Gelinim Mutfakta

28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [Haftalık Toplam Puanlar]

28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 17 Ocak 2022 tarihinde başlayan yarışma programında 28 Ocak Cuma günü, haftalık toplam puanlar sonucuna göre, 28 Ocak Cuma bilezikleri kim aldı? Bu hafta, haftanın birincisi kim oldu? 28 Ocak 2022 tarihinde, Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 28 Ocak Cuma bilezikleri kim aldı? Bu hafta en yüksek puanı kim topladı? 28/01/2022 tarihinde bu hafta altını kim kazandı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı hemen alt kısımda detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 18 Şubat Cuma Haftalık Toplam Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Son zamanlarda Miyase Cuma puanlamasına önde girse de bir şekilde önde bitiremiyor. Bunun farkında olan Miyase, Gelinim Mutfakta 28 Ocak Cuma Haftalık Puan durumu sonucu %100 netleştiğinde, beş bileziği kazanmak istiyor. 

=> Gelinim Mutfakta 11 Şubat Cuma Haftalık Puan Durumu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Miyase

Geçtiğimiz hafta yedi bilezik verilen yarışma programında bu hafta, haftalık puan durumu sonucuna göre, beş bilezik sahiplerini bulacak. Bu bileziği de almak için dört gelin hafta başında beri kıyasıya yarıştılar. 

=> 4 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Hafta başında eski yarışmacılardan Dilara yarışmaya dahil oldu. Geldiği hafta finalinde, Gelinim Mutfakta 28 Ocak bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabı olan gelin olmak isterken, bugün eleme potasında mücadele eden isim oldu.

Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli

Gelinim Mutfakta 28 Ocak Cuma Haftalık Puanlar sonucu öncesinde Miyase her zaman olduğu gibi en yüksek puanı alarak Cuma puanlamasına önde girdi. Lakin uzun bir dönemdir önde girdiği hafta finali mücadelesini önde bitiremiyor.

28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Cevabı yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

Şeytanın bacağını kırmak isteyen Miyase Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olup, bilezik listesinde artık yer almak istese de rakipleri buna müsade edip etmeyeceği şimdiden merak konusu oldu.

Yeşim’i elemek ve onun masasına geçmek için yarışmaya dahil olduğunu iddia eden Dilara, bugün eleme potasında mücadele ederken, kendisine rakip gördüğü ve onu elemeyeceğini söylediği Yeşim, bugün 28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu öncesine, zirvenin bir tık gerisinde yer aldı.

Gelinim Mutfakta 28 Ocak Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Miyase

Yeşim Perşembe günü aldığı ya da alamadığı puanlarla Miyase’nin tam 7 puan gerisinde Cuma gününe geldi. Miyase uzun zamandır elde etmek istediği puan farkını Cuma günü yakaladığı için eline geçirdiği bu fırsatı tepmek isteyemiyor. Bunun için tek yapması gereken, Cuma günü en yüksek puanı alıp, Gelinim Mutfakta 28 Ocak Cuma Toplam puan durumu sonucun da bilezikleri kazanmak istiyor.

Kendisine adeta altın tepside sunulan hafta birinciliği için Miyase, 28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar sonucunda bu haftayı birinci kapatmanın hesaplarını yapıyor. 

28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Hafta içi 13:00 da yeni bölümleri ile ekranlara gelen yarışma programında, bugün 28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre beş bilezik sahiplerini bulacak. Bilezikler için Miyase yine önde girdiği final puanlamasında, bugün haftalık toplam puan durumu sonucuna göre en yüksek puanı elde edip, beş bileziği de koluna takanın hesaplarını yapıyor. 

28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An Damla ve Kaynanası Nuray

Yeşim son zamanlarda bilezik alamasa da ciddi şekilde kendisine kitle edindi. Bu kitle Yeşim’in bilezikleri almasını sabırsızlıkla bekliyor. Bunun içinde Yeşim, 28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunda Miyase2Den 8 puan elde edip, hafta birincisi olmasını bekliyor.

Miyase uzun zamana sonra ilk defa 7 puna önde girdiği için 28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta genel puan durumu sonucunda birinci bitireceğini düşünüyorum.

Geçtiğimiz hafta 7 adet bileziği koluna takıp, “Burası şampiyon masası. Adımı bilezik listesine yazdıracağım!” diyen Damla, bugün eleme potasının bir tık üzerinde yer alabildi.

Damla bugün Gelinim Mutfakta 28 Ocak Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucun bilezikleri her ne kadar kazanamasa da bugün çeyreği alıp, haftayı kazançla kapatmak istiyor. 

Dikkat: Bugün 28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu Hafta altınları kim kazandı? Sorularının tüm cevapları, yazının sonunda açıklanmıştır.

28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Miyase : 55 Puan
  2. Yeşim: 48 Puan
  3. Damla: 44 Puan 
  4. Dilara: 33 Puan 

Yukarıda Perşembe günü yarışmacıların elde ettiği toplam puan durumudur. Birazdan dört kaynana ve bir sunucunun Cuma günü gelinlerin yaptığı tatlıya vereceği puanlama sonucunda, bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacı kesin olarak netlik kazanacak.

28 Ocak Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yeşim: 48 + 18 = 66
Miyase: 55 + 15 = 70
Damla: 44 + 11 = 55
Dilara: 33 + 13 = 46

*************************

Gelinim Mutfakta 28 Ocak Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ MİYASE

28 Ocak 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ DİLARA

28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 28 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM
28 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA
*************************

28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Haftanın ilk bölümü 24 Ocak 2022 tarihinde başlayan yarışma programında Miyase, Perşembe gününe kadar iki defa gün birinciliğini elde eden isim olurken, Yeşim de Damla ile birlikte bir defa gün birinciliğini elde eden isim oldu.  

Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir
Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir

24 Ocak 2022 tarihinde haftanın ilk bölümünde günün birincisi olan Damla, toplam da 19 puan elde etmeyi başardı. İlk gün aldığı 19 puanın verdiği avantajı çok iyi kullandı.

25 Ocak Salı günü Damla Saçıkara ile Yeşim 18 puanla günün birincisi olsa da Damla kura sonucu çeyrek altını alan isim oldu. Damla ve Yeşim de Salı gününden itibaren bilezik yarışına ortak olan isimler olsa da bugün 28 Ocak Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu öncesinde Yeşim Cuma’ya kadar iddiasını koruyabilen yarışmacı oldu. 

 24-28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna cevap olmak isteyen Miyase, Çarşamba günü dört gelinle birlikte iyi yemek yapamadığı için tüm puanlar sıfırlandı.

23 Ocak Perşembe günü yani Gelinim Mutfakta son bölüm bölümde Miyase yine puanları ile sahneye çıkan yarışmacı oldu. 19 Puanla günün birincisi olan Miyase, cuma günü hafta finaline, Yeşim’in 7 puan üzerinde girmeyi başardı.  

Gelinim Mutfakta Final

Miyase artık Cuma finaline önde girmeyi alışkanlık haline getirse de sonunu getiremiyor. Bunun farkında olarka şeytanın bacağını kaldırıp, Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olmak istiyor.

28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı MİYASE OLDU.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Oh ne güzel bir hafta damla bir hafta miyase eskiye döndük yeşime çok üzülüyorum yeşimin hakkı yeniyor😥

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu