Gelinim Mutfakta

28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 28 Ocak Cuma günün birincisi ile Cuma toplam puan durumu sonucu açıklandı! 28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 28/01/2022 tarihinde bugün çeyrek altını kim aldı? 28 Ocak Puan durumu sonucuna göre,  Cuma en yüksek puanı kim aldı? Son puan durumu sonucu açıklandı mı? 28 Ocak Cuma çeyrek altını kim kazandı?    İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor. 

=> 18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 28 Ocak Cuma Puanları ile puanlaması sonucu %100 netlik kazandığında, gözler  hafta finalinin sonucunda bu hafta en yüksek puanı alan gelinin kim olduğuna çevrilecek.

=> Gelinim Mutfakta 11 Şubat Cuma Günün Birincisi  ve sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başında büyük bir iddia ile yarışmaya dahil olan Dilara, bugün gelinen son nokta da Yeşim’in çok gerisinde, eleme potasında olduğu görüşüyor. Oysa iddiası Yeşim’i elemek olduğunu ifade eden Dilara, bugün büyük bir oradan elenecek isim olacak.

Bugün 28 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 28 Ocak Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları, alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Yeşim beş bileziği almak isterken, aldığı düşük puanlarla zirvede yer alan Miyase’nin tam 7 puan gerisinde kaldığı görülüyor. Buna karşın geçtiğimiz hafta 7 bileziği alan Damla ise eleme potasının bir tık üzerinde kaldığı görülüyor.

28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ve toplam puan durumu sonucunda Dilara, %100 olmasa da büyük bir oranda yarışmadan elenecek gelin olacak.

Gelinim Mutfakta 28 Ocak Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

İlk defa eskilerden biri yarışmaya ikinci defa katlılığında, yeni bir gelin gibi geldiği hafta elenmiş olacak. Bu bakımdan Dilara bir ilki yaşatacak ve yaşayacak.

Geçtiğimiz haftalarda yedi bilezik için büyük bir çaba gösteren Miyase, hep hafta finalinde bilezikleri ya rakibine kaptırdı, y da rakibi ile paylaşan isim oldu.

Tüm bunların farkında olan Miyase, rakiplerine artık Cuma günü fırsat vermemek için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında, en yüksek puanları almak için kolları sıvadı.

Perşembe günü verilene son bölümde Miyase aldığı 19 puanla bilezik yarışında çok önemli bir galibiyeti ve avantajı hak etti. Miyase bu avantajı Cuma günü hafta finalinde çok iyi kullanmak istiyor.

28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Son zamanlarda Yelim hem inişli hem de çıkışlı performans sergilemekte. Şu an birinci sırada yer alan Miyase’nin 7 puan gerisin de olan Yeşim, bugün 28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, Miyase’den 8 puan fazla alarak, beş adet altın bileziği koluna takmak istiyor.

Dört gelinden biri olan Miyase, rakiplerini sinir etmek, onların motivasyonunu düşürmek için rakiplerine karşı şu sözleri sarf etti. İşte Miyase’nin rakiplerine karşı o sözleri;

“Kabul edin artık. En iyi yapan enim!” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile yarışmacı Miyase, rakiplerinin hiç yemek yapamadığın, ona karşı kendisi çok iyi yemek yaptığını iddia ederken, Damla da Miyase’nin kendisini adeta şef ilan ettiğini dile getirip, onunla dalga geçmek istemesi, dikkatlerden kaçmadı.

28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An Damla ve Kaynanası Nuray

Gelinim Mutfakta son bölüm de 19 puanla çeyrek altını Miyase alırken, Damla 12 puanla günün sonuncusu oldu. Lakin tüm bunlar Dilara’nın eleme potasına düşmemesine yetmedi.

Bu hafta yarışmaya dahil olan eski yarışmacı Dilara, bugün Gelinim Mutfakta 28 Ocak Puanlama sırasında, yarışmadan elenmemek için tam Damla’dan 12 puan fazla alması gerekiyor. 

28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Geçtiğimiz hafta 7 bileziği koluna takan ve şu an da en fazla bileziği elinde bulunduran Damla, Dilara’nın kedisini geçmesine izin vermeyip, Gelinim Mutfakta 28 Ocak Cuma puanlaması sonucunda, haftayı kazançla kapatabilmek için bugün çeyrek altını almaya gözlerini dikti.

Gelinim Mutfakta 28 Ocak Cuma Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 17 Ocak 2022 tarihinde başladı. Bugün Nursel Ergin’in vereceği, 28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın final puanlaması başlayacak. Günün sonuncuda dört kaynana ve bir sunucunun vereceği puanlarla, Gelinim Mutfakta 28 Ocak Cuma puan durumu sonucuna %100 belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Eski yarışmacı Dilara, yarışmada Yeşim’i elemek için geldiğini söylese de bugün geldiği hafta elenen ilk yarışmacı olacak. Bunun farkında olan Dilara, en azından ikinci defa geldiğinde, eli boş dönmemek için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için harekete geçti.

Miyase tün rakiplerini alt edebilmesi, 28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da zirvede yer alabilmesi için Yeşim ile arasında ki puan farkını mutlaka ama mutlaka koruması gerekiyor. Aksi halde yine bilezikler ellerinden kayıp gidecek.

Gelinim Mutfakta 28 Ocak Cuma Puan Durumu Netleştiği An Miyase ve Kaynanası

Uzun zamandır tek başına bilezik alamayan Miyase, 28 Ocak Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda tek başına bilezikleri kazanmanın hayalini kuruyor.

Nursel Ergün beş puanı kime verdi? 28 Ocak Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Miyase kaç puan aldı? Cuma çeyrek altını kim aldı? Bugün Yeşim kaç puan aldı? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? Cuma günü en yüksek puanı kim aldı? Bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda verilen Cuma gününe ait, toplam puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 28 Ocak Puanları (28/01/2022 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

28 Ocak Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 3
Miyase: 5
Damla: 3
Dilara: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 1
Damla: => Nuray’ın Gelini 1
Dilara: 3

*************************
” 28 Ocak 2022 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 1
Dilara: 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 1
Damla: 1
Dilara: 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Gönül’ün verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 3
Damla: 5
Dilara: => Gönül’ün Gelini 4

*************************

Gelinim mutfakta 28 Ocak Çarşamba Toplam Puanlar

Yeşim 3 5 4 5 1 18
Miyase 5 1 5 1 3 15
Damla 3 1 1 1 5 11
Dilara 1 3 3 2 4 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (24-28 Ocak Haftası) – Çarşamba

*************************

Yeşim: 48 + 18 = 66
Miyase: 55 + 15 = 70
Damla: 44 + 11 = 55
Dilara: 33 + 13 = 46

*************************

Gelinim Mutfakta 28 Ocak Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 28 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM
28 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA

*************************

Gelinim Mutfakta 28 Ocak 2022 Cuma Fragmanı İzle

28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ve toplam puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, gözler elenecek e beş bileziği alacak ismin kim olduğuna çevrilecek. İşte o hafta finali ile 855 bölümde ekrana gelecek bölüme ait, Gelinim Mutfakta 28 Ocak 2022 Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

20 Yorum

 1. Nuysel hanım sizde hep yeşimi bulup düşük veriyorsunuz ya olmazki biz bütün köy ve Adana’daki mahallemizdeki herkez yesimi seçiyoruz biz yesimi yaktıklarıni düşünüyoruz ele ele o yeşimin kaynanası yesimi yakıyor bence masus yapıyor hep onun yüzünden de nuyay hanım yesime verdi ama zaten haketmisti 5puani ben hep yazacam diyorum yazmayı unutuyorum yeşim seni destekliyoruz lütfen canımı sıkma bu hafta inşallah sen alırsın zaten hep hakini iyorlar

  1. 👏👏👏👏 Nursel hanım mahsus yeşim e düşük puan veriyor.yemekten hiç anlamıyor

   1. Nursel düşük vermiyor
    Nursel ekip ne derse onu yapıyor yapmak zorunda çünkü Nursel orda çalışan
    ama çok konuşuyor

   2. Çok doğru Yeşime çok düşük puan veriyor inşallah gider..! Fatih yürek gelsin.. lütfen 🙏

 2. SEVİLAY YİNE SAÇMALADI HER ZAMANKİ GİBİ!..YANIK TABAĞA GİDİP ÜÇ VERDİ!..TÜYOSU BU GÜN İŞE YARADI!..

 3. inşallah bu defa yeşim kazanmıştır bilezikleri. kaç haftadır hakkını yiyorlar yeşimin. yok yanlışlıkla verdim, yok ağzımdan öyle çıktı, yok yapamamışsın falan dünya kadar hakkını yediler yeşimin. en baştada nursel elemek istiyor yeşimi. inşallah bilezikleri alıp dah da çok bilezik kazanmaya devam eder.

 4. Nursel hanım yesımın bilezikleri almaması ıcın elinizden geleni yapıyorsunuz haksizlık bu yesımın hakkı

 5. gönül kaynana puanlama yaparken beddua edesim geldi. arkadaş beceriksizsiniz zaten elendiniz, neden giderken en iyi tabağa 1 verdin, nedir bu hazımsızlık. insaf yaa. bu kadar hak yenmez yaa

 6. Nursel taraf tutuyor resmen 5 gün en düşük puanı yeşime verdi bu ne ya istemiyoruz izleyici olarak seni nefret ettik senden Yeşim senin yüzünden bilezik alamıyor

 7. Nursel hanım orada ki kayınvalideler sizde yeşime hep haksızlık ediyorsunuz yeşimin hep hakkını yiyorsunuz ama kul hakkıdır bu hele şu damlanın kaynanası ve misayesinin kaynanasina sinir oluyorum Nuray hanım tadım da beğeniyor 5 verdigi yeşimin tabağı çıkarsa yerine geçtiğinde aslında güzel değil şöyleydi böyleydi vs. Çevir kazı yani miyasenin kaynanası da çok sinir hep bir bir yapıyor yüksek puan verdiğinde bile yesimi buluyor tanıyor ona yine bir veriyor bugün ne hikmetse yeşime 4 verdi yazıktır yeşime kızın hakkını hepiniz o kadar yiyorsunuz ki kız aylardır orda tek başına emek vermeye çalıyor yazık ya çok yazık adaletsizliğe çok göz yumuyorsunuz nursel hanım yazık günah yeşime ve emeğine..

 8. Nursel gitmeli birde şu Sevilay gözetleyin o b8rşeyler kariştiriyor hiç bir yarışmacı kaynanasindan 25 puan almıyor haftada Yeşim e haksızlık ediliyor Fatih yürek geri gelsin onun gibi hiç kimse sunamiyor nokta

 9. 28 ocak 2022 cuma günü gelinim mutfakta puanları ben sizin sıkı bir izleyiciniz olarak Yeşimin, ki doğru 66 Miyase 70 Damla 55 Dilara 57 ama nasıl olduda 46puan. diye Dilara elendi bir daha puanları taplamanız ricasıyla kolay gelsin

 10. kaynanalar hep haksızlık yapıyor gelinleri kendi yaptıkları haksızlıkları görmeyip diğer Kaynanalara hesap soruyorlar
  yarışma programı değil şov programı olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu