Kore Dizileri

28 Ocak Kralın Kızı 10. Bölüm Özeti Solhi Solnan’ı Ölüme Terk Eder!

Chae’nin ölümü sonrasında tüm gerçeği öğrenen Solhi’nin ne yapacağı merak konusuydu. Bakalım Kralın Kızı 10. bölümde neler olacak? İşte sevilen Kore dizisi Kralın Kızı 10. bölüm özeti.

Chae’nin vefatından sonra Solhi de Solnan da geçinmek için iş bulurlar. Solnan’ın çalıştığı lokanta sahibi kızları da sevince onlara kalacak yerde ayarlar. Solhi ise hala annesinin verdiği sırrı düşünmektedir. Ablası Solnan’ı da bu gerçeği bilip bilmediğini merak edip sorunca Chae’nin ölmeden ona Soo Baek Hyang dediğini öğrenir. Bu hiç de istediği bir durum değildir. Solnan bu sözleri kardeşine bakması için söylediğini düşünür.

Myung ise hala kralın kızını aramaktadır. Solnan ise çalıştığı lokantanın sahibi kadın tarafından o kadar seviliyordur ki onu arayan adamlara bile bu benim öz kızım diye yalan söyler. Solnan böylece kurtulmuştur. Adam kızı bulamadıklarını prense haber verir. Lokanta sahibi olan kadın ise dikkat çektiğini düşünüp Solnan’a davranışlarına dikkat et kendine çeki düzen ver diye uyarır. 

Annesinin intikamını almaya ant içmiş olan Solnan, bu katliama neden olanlar hakkında bilgi almak için yola çıkarken Solhi’ye de annemizin yadigarı deyip bir hatıra bırakır. Solhi açtığında annesinin ölmeden evvel bahsettiği tokayı görünce şok olur. Solnan o tokayı bulmuş ve saklamıştır. Solhi aradığını bulmanın ve prenses olacağının hayalleri içinde Solnan’a ben de seninle geleceğim der. Zavallı Solnan ise kardeşim beni yalnız bırakmak istemiyor diye sevinir. 

Kral ise hala aklı Chae ve kızlarında merak içindedir. General’i çağırır ve kadın eşyalarının olduğu bir sandığı gösterip bunları Chae ve kızlarına götürün der. Anlaşıldığı üzere kralı hala Chae’nin öldüğünden haberi yoktur. kralın kızı 10.bölüm özeti resmi

General Hae, kralın sürekli Chae’yi düşünmesinden dolayı onun rahatlaması için okçuluk turnuvası düzenler. Prens, Jimnu kendini kötü hissetmesin diyerek oku bilerek hedefin dışına atar. Jimnu tam hedefi vurunca kral onu tebrik eder. 

Kral ne kadar kafası dağılmış olsa da General Hae hala içerde casusların olduğundan bahseder. Kral kurultayda da bunu gündeme getirir ama Yon vakit kaybı bu işler diyerek olayı örtbas eder. Kral da araştırmaya gerek yok der ama prense yalnız kaldıklarında gizli kurula gidip haini bulmasını ister. 

Annesini öldürenleri bulmaya kararlı olan Solnan ve yanında prenses olmaya takmış Solhi epeyce yol alırlar. Solhi oyun oynamak ister. Solnan da kabul eder etmesine ama Solhi’nin amacı farklıdır. Tokasıyla bacağını kanatan Solhi gömleğini de kana bular. Solnan o gömleği bulunca kardeşi öldürüldü zannedecektir. Solnan gömleği bulunca şok olur. Kardeşini ararken tepeden yuvarlanır ve bayılır. Solhi ablasının bu haline rağmen saraya gitmekten başka bir şey düşünmez. Kendisinin de kanaması vardır.

Solhi o kadar kan kaybeder ki düşüp bayılır. Oradan geçen General Hae’nin eşi, ölen kızına benzeyen Solhi’yi evine götürür ve iyileştirir. Solhi hizmetçiden saray gitmesi için davula dokunması gerektiğini öğrenir. Sabah olunca da teşekkür edip yola çıkar. Solhi davulun yanına gelir ve başlar davulu çalmaya.

Kralın Kızı 28 Ocak Pazartesi Özeti

  • Solnan annesini öldürenleri bulmak isterken Solhi annesinin bahsettiği tokayı bulmanın sevinci içindedir.
  • Solnan bayılırken Solhi umursamadan kaçar.
  • Solhi yaralandığı için bayılır.
  • General Hae’nin eşi Solhi’yi iyileştirir.
  • Solhi saray davulunu çalmaya karar verir.

Kralın Kızı 28 Ocakta Neler Olacak Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu