Gelinim Mutfakta

28 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Sina Mı Oldu? Pazartesi Çeyrek Altını Kim Aldı? Gelinim Mutfakta 28 Ocak Puanları

Gelinim Mutfakta 28 Ocak Pazartesi günün birincisi kim? Yeni Geçen hafta yarışmanın ilk günü hızlı başlayan Yağnur hafta finalinde yarışmaya veda etti. Bu hafta ise Yağnur’un yerine Gözde katıldı. Bakalım bu gün Gözde nasıl bir performans gösterecek? Şahsen güçlü bir rakip geldiğini düşünüyorum. [mavibuton]25 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Bugün[/mavibuton] kim kazandığını görebilmek için tıklayınız.

Reyhan hanım iki hafta önce iki Songül’den birini gönderdi. Geçtiğimiz hafta finalinde ise manevi kızım dediği Yağnur’un elenmesinde çok büyük pay sahibi. Hatırlarsanız Reyhan hanım puan vermeden önce Yağnur, gelinim mutfakta puan durumu açısından zirvede yer alıyordu. 

Bu sebeple vicdan yapıyor ve üzüntüsünü bu gün de dile getirdi. Bildiğiniz gibi Yağnur Manisa da butik işletiyor. Bundan sonra kaldığı işine devam edecektir. [kirmizibuton]18 Şubat 2019 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/kirmizibuton] için lütfen tıklayınız.

Yağnur’un tekrar aramıza katılması ve yeniden yarışmacı olması, tamamen izleyicinin istemesi ile doğrudan orantılı. sterseniz bu gün Yağnur geri gelsin kampanyası başlatabiliriz. Yağnur’un geri gelmesini isteyenler, Gelinim Mutfakta 28 Ocak Pazartesi puanları yazdığım bu sayfanın en alt kısmında yorum bölümünde “Yağnur geri gelsin” şeklinde yorum yazarak bir kitle oluşturalım. Gerekli katılım sağlandığı takdirde, sonuçları bizzat ben yetkililere ileteceğim. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 11 Şubat Pazartesi Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu ve kaç puanla birinciliği aldığını görebilmek için lütfen tıklayınız.

Her yeni gelin ve kaynananın gelmesi yarışmanın çehresini %100 değiştiriyor. Bu hafta yarışmaya katılan gelin Gözde daha ilk bölümden dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Gelinim mutfakta 28 Ocak puan durumu açısından istediği puanı alamayacağını ama Salı günü iyi bir çıkış yapacağı müjdesini, şimdiden vereyim. [mavibuton]4 Şubat 2019 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] görebilmek için lütfen tıklayınız.

28 Ocak Pazartesi gelinim mutfakta puanlama kısmını sizlere aktarmadan, bu hafta yarışmaya katılan Gözde çok fazla dışarıda insanlarla anlaşamadığını ve kendisini çekemediklerini söyledi. Bu gün karşımıza gelecek bölümü izlediğimizde kendisi hakkında daha net bilgiler vereceğiz. Lakin, anlaşamama konusundaki söylemleri, kendisinden mi? yoksa karşısındakinden mi? kaynaklı olup olmadığı konusunda net bilgileri Gözde’yi izledikçe göreceğimizi düşünüyorum. [saributon]Gelinim Mutfakta 1 Şubat Cuma Puanlama[/saributon] da kim kaç puan aldığını görebilmek için lütfen tıklayınız.

Sina, geçtiğimiz haftalar da elenmekten kurtulduktan sonra hep zirvede Ezgi ile yarışmaya başladı. Geçtiğimiz hafta finalinde de son puanlama yapan Reyhan hanım puan vermeden önce, zirve de bulunan 3 gelinden biri idi. Reyhan 5 puanı Gülcan’a, bir puanı Yağnur’a verince, Yağnur aramızdan ayrıldı. Bu arada [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 31 Ocak Perşembe Günün Birincisi[/kirmizibuton] kim ve kaç puan aldığını görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta 28 Ocak Gelinim Mutfakta puanlama aşamasından itibaren kaynanalar 4’lü rakamların havada uçuştuğu bir puanlama göremeyeceğimizi düşünmekteyim. Hafta finalinde Reyhan baştan çok puanlar verdiklerini ve Cuma günü her gelin elenme adayı olduğundan bahsetti. Bu arada [pembebuton]30 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

28 Ocak Pazartesi gelinim mutfakta puanlar verilirken yeni gelin ilk gün heyecanı ile günün birincisi olmayacağını şimdiden belirmeliyim. Bu gün gene birinci Sina ile Ezgi arasından çıkacak. Bu gün kimin birinci olduğunu yazı içinde değil bu sayfanın yorum kısmında sizlerle paylaşacağım. PAZARTESİ PUANLARI YAZININ EN SONUNDA⇓ 

Her hafta yeni bir yarışmacı ve yeni bir yüz yarışmaya katılıyor. Geçtiğimiz hafta yarışmaya katılan Gülcan, Yağnur ile çok uğraştı. Yağnur buna rağmen yemeklerine adapte olsa da istediği çıkışı sadece Pazartesi günü yapabildi. Bu hafta yarışmaya katılan Gözde, açık sözlü bir gelin. Ancak bir başkası ile uğraşacak bir hava sergilemedi. Tek amacı, 28 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kim? sorusunun cevabı olmak istiyor gibi görünüyor. ###[mavibuton]Gelinim Mutfakta 29 Ocak Salı Puanları[/mavibuton]### için lütfen tıklayınız.

Gelinler Cuma finalinde “1” puanın ne derece önemli olduğunu bizzat yaşayarak öğrendiler. Yağnur bilezik almak üzre iken bir puanla hem bileziklerden hem çeyrek altından oldu ve yarışmadan da elendi. Bu nedenle kaynanalar da bu hafta Gelinim Mutfakta 28 Ocak puanları verilirken, yüksek bir puanlama yapmayacaklardır. Not: Gelinim Mutfakta 28 Ocak Pazartesi Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 28 Ocak Günün Birincisi, Yemeği Ve Puanları (Pazartesi)

28 Ocak Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? Kim kazandı? veya 28 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta puanlama yapılırken, en yüksek hangi gelinin aldı? Tabi ben bu gün en yüksek puanı alan ve çeyrek altını kazanan gelinin kim olduğunu bu yazının hem içerisinde hemde yorum kısmında vereceğim. Ancak sizlerin de bu puanlamaya aşamasına doğrudan katılımınızı sağlamak istiyorum. Bu sebeple tahminlerinizi bekliyorum. Not: 28 Ocak Pazartesi gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi. 

Ezgi, Rümeysa’nın yarışmadan çekildiği hafta bildiğiniz üzere elenmişti. Bu tarihten sonra Ezgi doping yemiş gibi hem yemeklerini yaparken hemde pişirirken çok dikkat ettiğini ve bunun da puanlamaya yansıdığını %100 bir değişimle gördük. Ama buna rağmen bu gün Ezgi  Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Sorusunun cevabı olamadı. Kimin birinci olduğunu yorum kısmında puanlama verilmeden açıklayacağım.

Gelinim mutfakta puan kısmı neden yazının sonunda verdiğimizi söyleyenler ve bu konuda sitemler de bulunan mailler aldık. Kısaca bu soruya da cevap vermek istiyorum. Eğer sadece puanlama kısmını yukarıda verirsek sadece puana bakıp çıkılıyor. Ancak çok önemli konuları sizlerle paylaşsam bile okuyan olmuyor. bu sebeple yazılarımızda dikkatinizi çekmesini istediğim kısımları renkli yazıyorum. ⇓28 Ocak Pazartesi Puanları hemen alt kısımda⇓

Bu hafta Haftalık Gelinim mutfakta puan tablosu açısından en iddialı yeni Ezgi olacak. Tabi yeni gelen gelin Gözde de kendisini göstermek için çabalayacak. Gülcan da geçen hafta aldığı bilezikler kendisini rehavete mi soktu bilemiyorum ama bu hafta elenme adayı olarak Gülcan olduğunu düşünüyorum. Henüz bu hafta elenen aday ile ilgili elime bir bilgi ulaşmadı.

Gelinim mutfakta toplam puanlar da ilk gün fark atan hafta finaline kadar bu farkı iyi kullanıyor. Yağnur da ilk gün aldığı puanlar nedeni son güne kadar bilezikler de iddiasını korumuştu. Ancak sadece ilk gün çalışıp geriye kalan günler de elbette yatmak olmuyor. Her gün final havasında yarışmak gerekiyor.

Gelinim Mutfakta 28 Ocak Pazartesi puanlama en yüksek alan gelin için kısa bir tüyo vereyim. Eskilerden bir gelin değil. Yakın zamanda yarışmaya katılan, gelin bu günün en yüksek puan alan gelini ve çeyrek altının sahibi olacak. Hadi bakalım tahminleri alayım. Dikkat: 28 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları yazının sonunda verdik. 

Gelinim mutfakta haftalık toplam puan durumu bu gün aynı zamanda günün puanları olduğu için ayrıca bir başlık açmaya gerek yok. Lakin sitemizi ilk defa ziyaret edenler için özellikle yazıyorum. Her yerde aynı puanlar var şeklinde düşünmenizi istemiyorum.Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

Sözlerimi uzatmadan ve sizleri sıkmadan, 28 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını, çeyrek altını kimin alacağını belirleyecek, bu haftanın ilk yemeğinin adını ve malzeme listesini açıklayalım.

Gelinim Mutfakta 28 Ocak  Günün Yemeği Ve Malzemeleri

Hamuru İçin;

 • 2 su bardağı un
 • 1/2 su bardağı su
 • 1 Adet taze yumurta
 • 3 su bardağı kadar et suyu

Kıymalı Harç İçin;

 • 2 yemek kaşığı zeytinyağı
 • Bir yemek kaşığı tereyağı
 • 1 adet kuru soğan
 • 350 gram kıyma
 • 1 tatlı kaşığı mahlep
 • Bir avuç çam fıstığı
 • bir avuç kuş üzümü
 • kızartmak için ay çiçek yağı

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek günün yemeği için gelinler 45 dakika süre tanıdı. Gelinlerimiz hemen günün yemeğini yapmaya koyulurken, bir taraftan da yeni gelen gözdeyi tanımaya çalıştılar. Her gelin yemeği yapmayı başardı ve 28 Ocak Pazartesi puanlama kısmına geçtiler. Hadi, bizde geçelim ve kim kaç puan aldığını görelim.

Gelinim Mutfakta 28 Ocak Puanları (28.01.2019 Pazartesi)

*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 3
Sina     : 2
Gülcan : 5
Gözde : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevinç‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Sina   : 3
Gülcan : 4
Gözde : => Sevinç’in Gelini 5

*************************
“28 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Sina     : 5
Gülcan=> Besime’nin Gelini 1
Gözde : 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Sina   : => Songül’ün Gelini 5
Gülcan : 1
Gözde : 4

*************************

Gelinlerin 28 Ocak 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Ezgi 3 1 2 4 10
Sina 2 3 5 5 15
Gülcan 5 4 1 1 11
Gözde 1 5 3 4 13

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (28 Ocak – 1 Şubat Haftası) – Pazartesi

Ezgi     : 10
Sina     : 15
Gülcan : 11
Gözde : 13

Gelinim Mutfakta 28 Ocak Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

28 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SİNA
Gelinim Mutfakta 28 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ SİNA
28 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ EZGİ

*************************

Gelinim Mutfakta 227. Bölüm 28 Ocak 2019 Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

54 Yorum

 1. Selamlar herkese iyi forumlar, merhaba Filiz hanım saldırı mı var yorumlar mı siliniyor, demek Sina çeyreği kaptı :)

 2. -Yeni gelin güzellik merkezi olan bir iş kadını
  -Yaklaşık 7 yıl önce Yeni Bir Hayat adlı programda star tv’de aylarca yarışmış
  -Başardıkları az buz değil başarı hikayesi, yüksek kilolarını verip sonra estetik üzerine yoğunlaşmış
  -Yarışma esnasında mesleği gazetecilik yazıyor
  -Yarışmaya 136 kg başlayıp 30 küsür kg vermiş fakat finalden önce elenmiş ve para ödülünü kaybetmiş
  Ayrıntılı bilgi ve videoları izlemek için internette yeni bir hayat star tv diye aratın tüm videolar yüklü

  Kiloları yüzünden hayatlarını normal seyrinde yaşamayı bırakmış 7 Kadın ve 7 Erkek yarışmacı “Yeni Bir Hayat” için 4 ay boyunca ailelerinden uzakta Silivri’de, yeşillikler içinde atların koşturduğu harika bir kampta yaşıyor. Yarışmacılar verilen görevleri yerine getirecek, bugüne kadar yaptıkları yanlışları tekrarlamamaya çalışacak, uzmanlar eşliğinde kilolarından kurtulmaya çabalayacak.
  Ebru Akel’in sunduğu, 25 ülkede yayınlanan sıra dışı yarışma Yeni Bir Hayat, Cumartesi gecesi yayınlanan gala gecesi ile başladı. Formatı, yarışmacıların hikayeleri ile oldukça büyük ilgi gören programda yaşananlar her gün 19.30’da yayınlanacak, Cumartesi geceleri de haftanın finali yapılacak.
  14 yarışmacı dört ay boyunca, spor eğitmenleri Ufuk Sönmez ve Figen Yorgancıoğlu, diyetisyen Selahattin Dönmez, psikiyatrist Özkan Pektaş ve sağlık görevlilerinden oluşan uzman bir takımın gözetimi altında olacak.
  Yarışmacılar, zorlu ve büyük değişimlerini Türkiye’nin gözü önünde yaşarken, kazanan yarışmacı, 250 bin liralık büyük ödülün de sahibi olacak.
  Kampta yaşananları ise Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 19.30’da izleme fırsatı bulurken, Cumartesi geceleri 23:10’da haftanın finali yapılacak. Hafta sonunda tartıya çıkan iki takımdan en az kilo veren kendi içinden bir kişiyi eleyecek.

  Yarışan isimler:
  1-HAKAN AKTÜRK: 37 yaşında, 144.3 kilo, iki çocuk babası.
  2- MACİT OĞUZATA: 42 yaşında,168.7 kilo, eski sporcu.
  3- DENİZ GÜLERYÜZ: 27 yaşında, 106.9 kilo, solist.
  4- GÖZDE GEMALMAZ: 20 yaşında, 137.6 kilo, yarışmanın en genci
  5- HALİL İBRAHİM GÜZAY: 52 yaşında, 143.4 kilo, emekli asker.
  6- FATİH DİKMEN: 28 yaşında, 239.9 kilo, yarışmanın en kilolusu.
  7- FULYA AFACAN: 36 yaşında, 148.8 kilo, kilosu yüzünden 3 yıl evden dışarı çıkmadı.
  8- SEDEF ŞENGÜL: 37 yaşında, 107.7 kilo, hayatını vefat eden annesine adadı.
  9- ÖMER HAFIZOĞLU: 26 yaşında, 184.6 kilo, annesinin tek oğlu.
  10- AYHAN ARSLAN: 29 yaşında, 178.7 kilo, ailesinin tek dayanağı.
  11- SEMRA TIKTIK: 31 yaşında, 102.7 kilo, kızı için yaşayan bir anne.
  12- ELİF EKŞİ: 24 yaşında, 115.2 kilo, öğrenci.
  13- KEVSER GÖBEKLİ: 32 yaşında, 128.7 kilo, çocukluğundan beri kilolu.
  14- MERT ALİ SİLAHYÜREKLİ :24 yaşında, 162.8 kilo, ailenin tek çocuğu.

 3. Yeni gelini merak edenler Gözde Gemalmaz star tv “yeni bir hayat” yarışması şeklinde aratarak bulabilirler

   1. Kaydı yok, sadece yarışma rekabet olayına aşina tecrübeli, bir iki gün sonra mutfağa da alışınca güçlü rakip olur tıpkı Yağnur gibi

 4. Ezgi bu gidişle kaynanası yakacak bu hafta bence bilenzikleri alamayacak belkide elenir ama yağmur gitti üzüldüm sina keşke gitte sinir oluyom kaynanasına

 5. ARKADAŞLAR YARIN GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDUĞUNU DA BİLİYORUZ ONU DA YARIN PAYLAŞACAĞIM

  1. yarın gün birincisi gözde,
   bu hafta bilezikleri alan Gülcan,
   bu hafta elenen gözde

    1. Spoiler vermiş oldum ama, sitede yorum bölümünde spoiler ekle butonu yok.hazır vermişken diğer gunleride söyleyim :D
     Salı: Gözde
     Çarşamba: Gülcan
     Perşembe: Gülcan
     Cuma:Sina

     1. Ne güzel sıralamışsın aferin evladım sana yıldızlı 5 veriyorum :)

 6. Bu hafta Reyhanlar mı gidecek acaba çünkü Sevgül hanım Ziyafet hanım ve bazı kaynanalar risk alacağım bir puanları vereceğim ya biz gideriz ya kazanırız dediler ve o hafta gittiler

 7. Koca kafa sina ile yarmagül kaynanası yine show yapıyorlar.Çirkinlik abideleri evlat olsa sevilmezler.Reyhanla Ezgi’yi bile solladı Şam şeytanları.Biran önce defolur giderler umarım.

 8. Reyhanın mantığını seveyim puan farkı açılsın heyecan olsun ne kadar akıl dışı, yakın olunca heyecan oluyor

 9. Bu haftaki tahminlerimi yazayım, ya Gülcan elenir ya Sina
  1- Gözde
  2- Ezgi
  3- Gülcan
  4- Sina

 10. Yagnuru gormeye o kadar çok alışmışım ki onu okadar çok taktir edip sevmişim ki şuan sanki yarışmada hiç kimse yok gibi gözüm hiç kimseyi görmüyor
  Yağnur geri dönsün lütfen?? Sina ve Ezgi gitsinler ??

  1. Yav yagnurun neyini özledin konuşmayı bile beceremeyen biri.Bence gidenler birdaha gelmesin yeni yarışmacılar gelsin artık.Su yağmuruna matah biri gibi gistermesin sevimsiz şeyi

   1. Sen Yağnurun güzelliğini asilligini güzel kalpliligini güzel saygılı konuşmasını kiskanmazsin anlaşılan yoksa böyle konusmazdin bu kadar belli etme caniimm kiskandigini

  2. nasıl bir yağnur sevgisi daha ilk haftadan yağnur grri gelsin o zaman elenen herkrs geri gelsin olurmu hiç elenen ilelebet annesinin rvinr

 11. Maşallah ne hayatlar var 27 yaşına gelene kadar yarışmalara katılmış restoran işletmiş şimdi de estetik merkezi işletiyor

 12. 40 Bilezik insanı insan yapmaz.Onları nasıl aldığın milletin gözü önünde.Ama şimarmaktanda öteye nasıl desem…., ,! Git artık insanlar izlediği proğramdan haz alsın Ne o şimarık hadsiz hareketler Gulcandan Ve Ozgenden hanimlik derisi al

 13. Ezgi gün sonuncusu olmuş inşallah hafta sonuncusu da olur da gider ??
  Sinanin gün birisi olmasını istemezdim o da gitsin istiyorum ??
  ??YAGNUR geri gelsin çok istiyorum ?????

  1. Üzüldüm ya ezgi sonuncu olmuş ama bu haftada gitmeyecek zaten onlar olmasa izlenmez

 14. Ben kimin birinci olduğunu önceden yazdığımda baya tepki almıştım.
  Bakıyorum şimdi kimse tepki göstermiyor açıklayanlara. ?

  1. Evet haklısın Ömür, Allah aşağıdaki arkadaşı nasıl biliyorsa öyle yapsın daha da yazmış ama okumuyorum ısrarla, bi tek yarını biliyorum onu yazan da sen değildin, o günkü muhabbet şuydu siteye saldırı olmuştu bir gün sonra sonuç burda açık açık yazılınca bunu da bir tür saldırı sanmıştık çünkü o zamana kadar kim kazandı kim elendi yazılmıyordu, sadece tahminler oluyordu sitedeki arkadaşlarda, böyle olursa işin suyu çıkar bi süre sonra, ne oldu yani ne elde etti, sonuçta yarışma bir iki hafta geriden geliyor elbet birileri yumurtluyor demek

   1. Tamam öyle diyorsun ama Yönetici yada yorumcular rahasız oluyorsa yorumları yönetici silebilir diye biliyorum

 15. öylesine biri olarak yazan arkadaşın bilgileri ile benim aldığım bilgi birebir örtüşüyor ben büyü bozulmasın diye öylesine biri olarak yorum yapan gelecek bölümlerin büyüsünü bozsa da benim bilgilerim ile örtüştürmesi bence önemli.

  1. Arkadaş ziyafetten daha vicdansızlık yaptı bence hadi cuma dahil tüm günler çeyreği alanı da söyleyip dursaymış bence de bu önemli kimin bilezikleri alacağını ve kimin eleneceğini yazmasaymış cumanın heyecanı kalırdı

 16. Yeter artık Ezgi ve Reyhan hanım gitsin artık. Yarışmanın formatı normale dönsün. Ezgi ve Reyhan üzerine dönüşmüş bir yarışma proğramı hâline geldi .BES yapım özüne döner inşallah.

  1. agzina saglik güzel aciklama yaptın aynen bu ne ya tursusu cikti bu ne reyhan ezgi gitsin istemiyoz hic başrol oyuncusu görmedikmi

 17. Daha yeni gitti fakat ben simdiden çok özledim güzeller güzeli Yagnuru ?
  Yarışmayı izlemedim bu gün ne oldu be bitti bilmiyorum bilmekte istemiyorum ben Yağnurun geri gelmesini istiyorum ?

   1. Çok beklemeyecegim merak etme güzeller güzeli ?YAGNUR?yakında dönecek? sende kıskançlıktan balon ? gibi sistin yakında patlayacaksin ???

 18. Bence Ezgi kalsın kim giderse gitsin Reyhan hanım bence toparlansın bele puan vermeye devam ederse ezgiyi eleycek

 19. Kamera arkasını izledim de Sina ve Ezgi kendileri hakkinda kötü konusan yorumculara sesleniyorlar yapmayın etmeyin bizim aileleriniz var bizi kötü gostermeyin diyorlar ?Yuh yani peeees?
  Asıl kendileri kendi ailelerini dusunmuyorlar saçma sapan çocuk gibi hareketler yapiyorlar kıskançlıktan kudurdular Yagnura saldırdılar durdular acaba kendileri neden Yagnurun ailesini düşünmediler pacozlar ?

  1. Aynen Anonim katılıyorum sana ? Bence de Yuhh ezik Ezgiye ve sinsi Sinaya ??
   Bende izliyirum kamera arkalarını bu yarışmacıların kamera arkasında bulundukları yer neresi öyle ya karanlik tünel gibi bir yer kaplumbağa Nincalar gibi kanalizasyonda mi yaşıyorlar ne ??????

 20. Ezgi ve Sina derhal gitsinler mümkünse ikisi birden gitsinler
  Ekran kirliligi yapıyorlar çok uyuzlar ??????????
  Hele Sina hayatımda onun kadar itici bı kadın görmedim ???

 21. Gozde’nin çok zengin olduğu bileğindeki altın saatten belli çok ünlü ve lukx bı marka Rolex o saatlerin satışını yapmıştım biliyorum ama tabi sahte olma ihtimali de var ama sahte bile olsa yinede altın saat fiyatı baya yüksek
  Yağnura zengin diyorlardı ne işi var yarışmada diyorlardı alın size zengin gelin Gözde ?
  Yağnur? prenses geri gelsin lütfen çok rica ediyorum Gelinim mutfak ekibinden

 22. FİLİZ HANIM LÜTFEN CEVAP VERİRMİSİN BU HAFTA HER GÜN KİMİN BİRİNCİ OLACAGINI SÖYLEMİŞLER SİZE 2 SORUM VAR

  1= BİLEZİKLERİ KİM ALDI (İNŞALLAH GÜLCANDIR
  2=KİM ELENDİ(İNŞALLAH EZGİDİR)
  3DE SONRADAN EKLEDİM=SİZ NERDEN BİLİYORSUNUZ

  1. Ben ezgiyle reyhanin gitmesini istemiyom yeni gelen gitsin soguk geldi bana sevmedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu