Zuhal Topal'la Sofrada

28 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Duygu Tapari)

28 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Duygu Tapari yarışacak. 29 yaşında ve bir çocuk annesi olan Duygu, ilginç ve daha önce hiç yapılmayan yemekleri ile kayın valideleri lezzet noktasında etkilemenin planını yapıyor. Tabi son bölümde yarışan gelinin kayın validesi patlamaya hazır bomba gibi geleceğinin de oldukça farkında olan Duygu’nun alacağı Zuhal Topalla 28 Ocak Salı puanları Elif’in puanlarını geçeceğini bekliyoruz.

=> 18 Şubat Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün verilen puanları görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 28 Ocak Salı Puanları esnasında tatlısındaki portakalı almayı unutan Duygu için 3 puan altında puanlama yapmanın da yolu açılmış oldu. bu durumu asla kaçırmayacak olan Nuray kaynana içinde fırsat doğmuş oldu. Kısaca Nuray son bölümde kendisine ve gelinine yapılanların bir bir intikamını alacak.

=> Bu arada 11 Şubat Salı Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi? sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.28 Ocak Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin Kaynana

Haftanın ilk puanlamasında iyi bir menüsü olsa da lezzetleri konusunda iyi olmayan bir menü ile karşılaşan Zuhal Topal 5 puanı layık gördü. Bakalım Duygu Tapari’ye bugün 28 Ocak Salı Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Yada verecek diye merak etmeyin. Zira bizler yazının sonunda hem kaynanaların hem de sunucumuzun puanlamasını an ve an sizlere aktaracağız.

=> Bu arada [pembebuton]29 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Yine bu hafta Türkiye’nin dört bir tarafında bu yarışma için İstanbul da bir araya gelen yarışmacıların kimler olduğunu merak edenler için [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 27-31 Ocak Bu hafta Yarışmacıları[/pembebuton] konulu yazımıza göz gezdirebilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada 28 Ocak Salı (2020)

28 Ocak Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Duygu Tapari. Aslen Ardahanlı olan Duygu oldukça ilginç yemeklerle kayın valideleri etkilemeyi hayal ederken alış veriş esnasında almayı unuttuğu portakalı başını çok ama çok ağrıtacak. Ancak haftanın birincisi olmasa da 28 Ocak Salı Zuhal Topalla Puan durumu sonucunda Elif’in puanlarını geçeceğini düşünüyoruz.28 Ocak Salı Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Yarışmacıları

28 Ocak 2020 Salı günü bu haftanın ikinci bölümü olan 327. bölümde yarışan Duygu Tapari ile kaynanası Esma Tapari hakkında ki bilgileri hemen alt başlıkta verdik.

Duygu Tapari (28 Ocak Salı Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Duygu Tapari - 28 Ocak Salı Yarışmacısı

 • 29 yaşında
 • 3 yıllık evli
 • bir çocuk annesi
 • 2 yaşında bir kız evladı var
 • Aslen Karslı
 • Mutfağa hakim birisi
 • Gebze de ikamet ediyor
 • 5 kız kardeşi var
 • Bir erkek kardeşi var

Esma Tapari (28 Ocak 2020 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada Esma Tapari - 28 Ocak Salı Yarışmacı Kaynana

 • Aslen Gümüşhaneli
 • 49 yaşında
 • Üç çocuk annesi
 • Sessiz bir yapısı var
 • Baharatsız yemekleri sevmiyor
 • Yemeklerde acıyı çok seviyor

Kaynana Esma hanım aslında sessiz gibi dursa da kendisini ifade edecek bir ortam bulamadığı için sessiz kaldığını düşünüyorum. Zira kendi ailesinden hiç birinin gelmemesi Esma hanımı oldukça üzmüş. bu konu açıldığında birden yüzünün düştüğünü rahatlıkla görebiliyorum. Not: Zuhal Topalla sofrada bugünkü bölüm puanları yazının son kısmında tablo içinde verdik.

Bugün yarışan Duygu Tapari, evlenmek için 5 yıl beklediğini ve bu durumun ailesinin bir geleneği olduğunu dile getirdi. Kendisinden önce bekar ablası olduğu için 5 yıl sonunda evlenebildiğini açıklayan Duygu, röportaj sırasında eşini çok kıskandığını dile getirdi.28 Ocak Salı Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 327. bölüm

Uzun zaman sonra sunucumuz kalabalık bir aile içinde çekim yaptı. Kendisi de bu kalabalık aile arasında çok mutlu olduğunu söyleyen sunucumuz şok eden bir olay da oldu. Ev sahibi Çiğdem bir ara sunucumuza seslenirken;

“Zuhal Bey!”
Ev Sahibi Çiğdem

Diyerek seslenmesini affetmeyen Zuhal Topal, ilk fırsatta Çiğdem’den intikamını aldı. böylesine neşe içinde başlayan günün sonunda Duygu’ya bugün 28 Ocak Zuhal Topal kaç puan verdi? Bekleyip sonucu göreceğiz.

28 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Duygu’nun Menüsü 

 • Sebzeli Tavuk Çorbası
 • Çoban Payı
 • Paçanga Böreği
 • Kral Güveci
 • Bademli Pirinç Pilavı
 • Lor Peynirli Akdeniz Salatası
 • 3 Renk Cup Tatlısı

Zuhal Topal'la Sofrada 28 Ocak Salı Puanları Alacak Günün Menüsü


Bu haftanın ikinci bölümünde 7 çeşit menü ile kaynanaların karşısına çıkacak olan Esma’nın gelini Duygu’nun menüsünü gören kaynanalar genel itibari ile kolay olduklarını ama bilmedikleri bazı yemekler olduğunu, tadım sırasında lezzetine bakıp ona göre puan vereceklerini dile getirdiler.

Ana yemeğin bilindik bir yemek olmaması konusunda duygu oldukça risk aldığını düşünüyorum. Not: 28 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları yazının en son kısmında verdik.

*************************
” 28 Ocak 2020 Salı Puanları  her kaynana sonrasında anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanları görebilmek için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Zuhal Topalla Sofrada dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

28 Ocak 2020 günü yarışan Duygu’nun menüsünü gören kayın validelerin yaptığı eleştiriler;

“=> Salata basit Çorba basit
=> Diğer üç yemeği bilmiyorum
=> Sıradan bir yemekler
=> Menü çok karışık buldum
=> Tatlısı kolay Çorbası kolay”

Kaynanaların Menüye Eleştirisi

Bu haftanın ilk bölümünde yarışan ve yemeklerinde ciddi sıkıntılar olan Elif’in kayın validesi bugün intikam almaya geliyor. Sadece bugün değil tüm hafta boyunca olur olmadık her şeyi eleştirecek. Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 28 Ocak Puanları sırasında elindeki en düşük puanı verecek. Tahminlerimize göre 3 yada 4 puanı kullanacaktır. 

Haftanın ilk bölümünde yarışan Elif’in yemeklerinde sorun olduğunu bugün açıkça söyleyen sunucumuz Elif’e 5 puanı layık gördü. Bakalım bugün 28 Ocak Zuhal Topalla Puanlaması sırasında sunucumuz kaç puanı layık görecek? Bekleyip, göreceğiz.

Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Bu soruyu dikkat amaçlı soruyorum. Çünkü tatlısındaki portakalı almayı unutan Duygu eksik menü ile karşımıza çıkacak. Dolayısı ile kaynanalardan iti puanlar alamayacağı çok açık. O nedenle tüm iş sunucumuza kaldı. 

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (27-31 Ocak 2020)

27 Ocak 2020 tarihinde Fox TV ekranlarında başlayan bu hafta 28 Ocak 2020 puanları ile kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu hafta boyunca yarışan gelinin hem kaynanalardan hem de sunucumuzdan aldığı puanları, yarışan yarışmacımızın puanları ile birlikte Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucunu vereceğiz.

 • 27 Ocak 2020 Pazartesi Puanı (Elif Kaçar) = 19
 • 28 Ocak 2020 Salı Puanı (Duygu Tapari) = 28

Şu an ilk gün yarışan ve aksiliklerle dolu bir bölüm de istediği puanları alamayan Elif Kaçar’ın puanları yer almaktadır. Duygu bugün Zuhal Topal’la Sofrada 28 Ocak Puanları sırasında en az 20 puan almak zorunda. Tabi son bölümde yarışan gelin çok düşük puan aldığı için Duygu’nun işi oldukça kolay. 

28 Ocak Salı Zuhal Topal’la Puanları (Duygu’nun Puanları)

Nuray  5
Kibar  5
Fatma  5
Nejla  6
Zuhal Topal    7
TOPLAM   28

**28 Ocak 2020 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 28 Ocak Salı Fragmanı

29 yaşında ve aslen Karslı olan Duygu Tapari’nin yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 326. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu