Gelinim Mutfakta

28 Şubat 2019 Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Gülcan Mı Oldu? Gelinim Mutfakta 28 Şubat Puanları Perşembe Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 28 Şubat Perşembe günün birincisi kim oldu? dün verilen puanlar sonrasında Nergis ile Gülcan bilezik için yarışacakken, Ezgi ile Gizem de elenmemek için mücadele vereceğini gördük. Birazdan Perşembe puanları verilecek ve %100 eleme potasına girecek olan gelin netleşecek. 

Gelinim Mutfakta 28 Şubat Perşembe Puanları verildikten sonra bide diğer kesin olan durum ise bilezik için yarışacak en önemli iki isimde ortaya çıkmış olacak. Kesin olmayan sonuçlara göre Nergis ile Gülcan, bileziklere en yakın iki aday olarak gözüküyor. [kirmizibuton]14 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün[/kirmizibuton] en yüksek puanı kim aldığını görebilmek için tıklayınız.

28 Şubat gelinim mutfakta puanlama öncesinde bu gün için verilen fragmana dikkatlice baktığımda Ezgi, Besime hanımın resmini yapmış ve onun gibi konuşmaya çalışıyor. Ezgi genelde bu tarz hareketleri Sina ile yaptığını görmüştük. Şimdi yaptığı kişi ise Gizem oldu. Ancak, gizem sadece ortama ayak uydurmak için Ezgi’ye katıldığını düşünüyorum. Not: Gelinim Mutfakta 28 Şubat Puan durumu sayfanın en altında verildi.

28 Şubat Perşembe puanları henüz verilmeden son puanlara göre Gelinim mutfakta puan durumu  açısından gelinlerin sıralamasına ve puanlarına bir göz atalım. Gülcan hafta içinde aldığı liderliği kimseye kaptırmaya niyeti yok gibi duruyor. 42 puanla şu an zirvede yer alıyor. Hemen arkasından Nergis 37 puanla bilezik yarışında hala iddiasını koruyor. Üçüncü sırada eleme potasına her ana girebilecek olan Ezgi, 35 puanla kendisine yer bulurken, bu hafta yarışmaya dahil olan Gizem 31 puanla ve her an eleme potasına girmekle karşı karışa olduğunu görüyoruz.

Bu gün yarışmada 28 Şubat Gelinim Mutfakta günün birincisi Gizem yada Ezgi olduğu takdirde işler çok daha rekabetli ve heyecanlı bir hal alacak. Yok eğer Gülcan birinci olduğu takdirde bilezikleri alması %90 oranında garantilemiş olacağını düşünüyorum. Dikkat: Gelinim Mutfakta 28 Şubat Perşembe puanları sayfanın alt kısımlarına doğru verdik.

Bu gün verilen fragmana dikkatlice baktığımda Fatih Ürek kaynanalara nasıl puanlar veriyorsunuz. Yarın final var demesi bizleri oldukça düşündürdü. Anlaşılan, Gelinim Mutfakta 28 Şubat puanları açısından bol birli bir puanlama olacağa benziyor. Bence bu durumu ateşleyen Gelinim Mutfakta son bölümde Filiz hanımın verdiği puanlar sonrasında Reyhan hanıma, istediğim puanları kullanırım. 1 ile 5 arasında dilediğimi veririm, sözünden çıktığını düşünüyorum. Dikkat: 28 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları alt kısımdadır. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 7 Mart Perşembe Puanlaması[/kirmizibuton] için lütfen tıklayınız. 

28 Şubat Perşembe günü Çeyrek altını kim aldı? Arkadaşlar çeyrek altın diye küçümsemeyin. 5 çeyrek altın ortalama bir asgari ücrete neredeyse çok yakın olduğunu görüyoruz. Bu gün çeyreği alan aynı zamanda günün birincisi olacağı için 5 bileziğe bir adım daha yaklaşacaktır. Biliyorsunuz ki Cima günü ciddi bir atılıp yapan olmuyor ve Perşembe günü son puan durumu açısından elde edilen sırala değişiklik göstermiyor. Bu sebeple bu gün sonrasında ortaya çıkacak sonuç bizler için oldukça belirleyici olacak. [pembebuton]1 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan[/pembebuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.  

Gelinim Mutfakta 28 Şubat Günün Birincisi İle 28 Şubat Son Puan Durumu

28 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama da Filiz hanım ile Reyhan hanımın laf kavgası sonrasında bu gün tahminlerime göre hem Reyhan hanım hem Besime ham de dün düşük puanlar veren Filiz hanım anlaşılan o ki bu gün çok düşük puanlar verdi. Fatih bey de bu duruma dikkat çekip, çok büyük hata yaptıklarını ve geriye sadece final puanlaması kaldığını söyledi. Not: Gelinim Mutfakta 28 Şubat Perşembe Puanları sayfanın en altında verildi.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Gelinim Mutfakta Son Bölüm de verilen puanlar sonrasında Gülcan, her ne kadar günün birincisi olamasa da haftalık puan tablosunda zirvedeki yerini kimseciklere kaptırmadı. Ancak Nergis ile olan aradaki farkında 10 puandan 5 puana kadar düşürdü. Nergis gerilerden gelse de arada ciddi fark var. Bu gün bu farkı kapatması gerekiyor. Yoksa finalde bu 5 puanı kapatması çok ama çok zor olacak. Not: 28 Şubat Gelinim Mutfakta toplam puanlar kısmı sayfanın en alt kısmında verdim. ⇓Perşembe Puanları hemen alt kısımda⇓

Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama Besime hanım ile Gülcan arasında çıkan ufak çaplı tartışma yada fikir ayrılığı sonrasında, Besime hanım yemeklere odaklanamıyor ve doğal olarak da Gülcan’ı artık Gelinim mutfakta puan veya puanlama da eli ile koymuş gibi bulamıyor. Buna rağmen Gülcan zirvede kalmayı başarması, elinin ne denli lezzetli olduğu konusunda çok bir delil olduğunu da göstermiş oldu. <<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>>

Gülcan’ın elinin lezzeti sayesinde Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da en tepede yer almasını sağlarken, bu duruma sanırım en çok sinir olan ezeli rakibi Ezgi olacaktır. Gülcan ilk geldiğinde;

 • 60 bilezik alacağını
 • İlk etapta 5 bilezik alacağını
 • Sina’yı eleyeceğini
 • En son da Ezgi’yi eleyeceğini

Yukarıdaki Gülcan’ın görev listesine baktığımızda 4 adet görevden ikisini gerçekleştirdiğini, bunlardan geriye kalan en yakın görevi ise Ezgi’yi elemek olduğunu görüyoruz. Bakalım Gülcan bu hafta Gelinim mutfakta toplam puanlar da Ezgi’yi alt edip elemeyi başarabilecek mi? Merakla bekleyeceğiz. 

Gelinim mutfakta 28 Şubat Perşembe toplam puan durumu açısından Ezgi yaklaşık 2 haftadır vasat bir durum ortaya koyuyor. Bu duruma dün günün kritiklerinde verdiği röportaj da çocuğunun hasta olduğunu ve bu yüzden kendisi de hassas bir dönemden geçtiğini söyledi. Umarım Ezgi’nin çocuğu tez zamanda sağlığına kavuşur ve gerçek rekabet ortaya çıkar diyelim.

28 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kimin olacağını elbete bu gün gelinlerimizin yapacağı günün yemeği sayesinde olacak. Dilerseniz bu gün yarışmada hangi yemek yapılacağına bir bakalım. Daha sonra 28 Şubat puanları vermeye çalışacağız. Bu arda bir hatırlatma yapmak istiyorum. Kaynanalar Gelinim Mutfakta 28 Şubat Perşembe puanlama kısmını geçip tek tek puan verdikten sora sayfayı da güncellemeyi unutmayınız.

Gelinim Mutfakta 28 Şubat Arpacık Soğanlı Tavuk Yahnisi İle Fesleğenli Patates Püresi Malzemeleri

Tavuk Yahnisi İçin;

 • 1 paket Tavuk göğsü
 • 500 gr arpacık soğanı
 • 3 yemek kaşığı
 • 3 yemek kaşığı sıvı yağ
 • 2 diş sarımsak- rendelenecek
 • 1 tatlı kaşığı domates salçası
 • 1 tatlı kaşığı biber salçası
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1 su bardağı sıcak su

Patates Püresi;

 • 3 adet patates
 • Yarım demet Fesleğen
 • 2 yeme kaşığı dolmalık fıstık
 • 1 diş sarımsak
 • 2 çay kaşığı tuz
 • Yarım çay bardağı zeytinyağı

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek günün yemeği olarak seçilen yemek için 50 dakikalık süre verdi. Gelinlerin bu süre içinde yemeklerini sunuma hazırlaması gerekiyor. Tabi siz bu tarifi yapacaksanız, zaman sınırlamanız olmayacak. Gelinler, Fatih beyin söylediği süre içinde yemeklerinin yapımını tamamlayıp, 28 Şubat Perşembe puanlama kısmına geçtiler. Kim kaç puan aldığını hemen alt kısımda verdik.

Gelinim Mutfakta 28 Şubat Puanları (28.02.2019 Perşembe)

*************************
27-28 Şubat ve 1 Mart Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Olan Gelinler*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan : 2
Nergis : 1
Gizem   : => Sevim’in Gelini 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra 35 sn. sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Nergis : 1
Gizem : 2

*************************
” 28 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Filiz‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Gülcan : 5
Nergis : => Filiz’in Gelini 3
Gizem : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 3
Gülcan : 5
Nergis : 1
Gizem : 2

*************************

Gelinlerin 28 Şubat 2019 Perşembe Toplam Puanları

Ezgi 5 3 4 3 15
Gülcan 2 5 5 5 17
Nergis 1 1 3 1 6
Gizem 3 2 1 2 8

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (25 Şubat – 1 Mart Haftası) – Perşembe

Ezgi      : 35 15 50
Gülcan : 42 + 17 59
Nergis  : 37 + 43
Gizem  : 31 + 39

Gelinim Mutfakta 27 Şubat Perşembe Puanlama Sonucu

*************************

28 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GÜLCAN
Gelinim Mutfakta 28 Şubat Perşembe Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GÜLCAN
28 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ NERGİS

*************************

Gelinim Mutfakta 250. Bölüm 29 Şubat 2019 Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

216 Yorum

 1. Herkese hayırlı bir Perşembe günü dilerim :) Hava bugün müthiş, puanlarda müthiş olsun bugün :) Gülcan herhalde yüksek puan alacak gibime geliyor, Nergis de alır inşallah.

 2. YAGNUR??Gelmesin?????
  Gizem??gitsin?
  Nergis??kalsın
  Gulcan??kalsın
  Ezgi??kalsın
  ???????????

  1. MyCanim arkadaşım neredesin ?
   Dünya tersine döndü sanma bu gün ters köşe yapayım dedim su yukarıya yazdıklarımı ne kadar zor yazdığımı sana anlatamam yalancıktan da olsa ağlaya ağlaya yazdım ????????

   1. Kusura bakma can arkadaşım bugün yoğunum kendine iyi bak,yarın yazısıriz…

    Tüh totemde ise yaramadı ???

    1. Tuuhh kaçırdım seni sana uzun yorum yazarken sen gelmiş gitmişsin ?
     Okeyy yarın görüşürüz Hoscakal ?

  2. MyCanim arkadaşım gelmedin bu gün iyisindir İnsallah?
   Gizem şuan sonuncu maalesef Nergiste aralarında 4 puan var yarın çok iyi puan alamazsa elenir bu gün ters köşe yaptım ama işe yaramadı gün birincisi olamadi maalesef?
   Bu arada geçen gün yazdığın yorumları okudum can arkadaşım üzülmüşsun biraz keşke o gün yanında olabilseydim ben sana katiliyorum ama üzülme çünkü Filiz unutmuştur senin ismini yazmayı yoksa yazardı diye düşünüyorum çünkü unutabiliyor insan bende oluyor bazen mesela bizim arkadaşlık grubumuz var selam veriyorum hepsinin tek tek isimlerini yazıyorum bazen grupta en çok sevdiğim arkadaşımın ismini unutuyorum sonra hemen Beni gruptan çıkardın mı diye arkadaşımdan tepki gelince uyanıyorum yazmayi unuttugumu???
   Can arkadasim yarın yazarsın İnşallah ben kaçıyorum Görüşürüz ..Kendine çok çok iyi bak .. Ba Baayyy? ?

 3. Ayy Gülcan yine saçlarını toplanmış bı de tülermiş bakımsız saçları iyyy iğrenç saçlar yine yemeğin içinde midem bulanıyor onu görünce burada defalarca söyledim ve söylemeye devam edeceğim yaa azıcık hijyen Fatih neden uyarmıyor ki Gulcani

   1. Gülcan anca kaktüse benzer beyaz güle degil???
    Şu Nergiste iyice abarttı Trabzonsporda Trabzonspor bı de kolbastı oynuyorlar kaynanasiyla tam komedi bari düzgün kolbastı oynasalar???

    1. Kayinvalidesi en azından düzgün oynamaya deniyor, Nergis maalesef güzel oynayamıyor ? bu ara, bize her yer Trabzon ?

 4. ????Gulcanin çirkinliği limon yiyince on kat arttı tam bir cadiya benziyor ????
  En guzel gelin Gizem limon yiyerken bile tatlı ve güzel gözüküyor?

 5. Ha sağolun açayım.Hiç demiyorlar ekran başında alerjisi gıcığı olan olabilir bu nasıl iştir böyle kimin fikriyse akıl yoksunuymuş

 6. Ezgi herkescekemiyo oyuzden ezginin alması çeyreği zor herkes ezginin yemeğini tanıyorum onun için düşük puan veriyorlar

 7. Neden gelinlerin 3 saçları bagli bu gülcan ne öyle sacları açık aynı cadii yemeğe de iyki de düşmuyo valla

 8. Gulcani sevmiyorum ama Ezgi ve Reyhan da imza dalgasını begendim?Ezgi aynı şeyi Yağnura yapmıştı ki Yağnur ben unluyum sokağa çıkamıyorum falan dememişti sadece Yağnurunn kıskandığı için yapmisti Ezgi ne ünlüsü Ezgiii sen kimsin yaaa ???

 9. Bence kaynanaların puanından ayrı bir şef puanı da olmalı. Kaynanalar artık Ezginin yemeğini tanıyor ve düşük puan veriyorlar. Hak yeniyor açık ve net. Bence bir an önce bir tane şef getirilmeli. Kaynanalar gibi gizli puanlama yapmalılar.

 10. Biz ne ünlüler gördük ekran da ama simdi yok reyhan hanım bu ne ünlü sevdasi siz gidince kimse tanimaz zaten unutulur gidersiniz

 11. Ya bu hafta Ezgi ses tonuyla kırıla kırıla bir olcak midesinden de konuşmaya başlamış.Kendi ağızlarıyla biz ünlüyüz diyip bugünde fırıldak gibi dönmeleri ayrı bir ironi.Gulcanda olmasa seni susturacak kimse yok. Nergiste aklı başında, bir siz baydiniz.Tum yorumları kapattığını göre iyice destekçi düştü

  1. Ezgicim seni çok seviyorum s3n bu programa okadar yakisiyosunki başarılarının devamını bekliyoruz canım benim

 12. Ezgi hadi yaaa hadiii hanım ağa gibi konuşup davranıyorsun kanala güveniyorsun besbelli ama seni kimse sevmiyor takipçi sayın çok düşük bide sevenlerim çok diyorsun hadi oradan hadiii???Bide bir avuç sevenini Gulcanin üzerine salıyor benim sevenlerim sana cevap verirler diyor bak bak laflara bak sevyesiz…Gulcani sevmiyorum ama Ezgiye de sevmiyorum yani ikisi de gitsinler istiyorum Yağnur dönsün istiyorum

 13. Kim ezginin hakkini yiyorya asil 4 ayda 4 kez elenerek kime haksizlik yapildigi belli kimse dusuk vermez korkma reyhani birakmaz fatih bey ve kanal d bumerang gibi gidip geliyorlar 45 tane almis kim haksizlik yapabilir hanima sen tekrar adaleti aklindan gecir sefinde fatihten alta kalir bir yani olmaz.oda 5 111 ezgiye 5 verir tutmak icin

  1. Adaleti ben herkes için istedim. Ezgi sadece örnekti. Genel olarak adaletsizlik yarışma

 14. Reyhan hanım daha gitmeyi düşünmüyo bide altı ay daha kalıyım ünlü olurum daha ne kadar kalican gidin allah aşkına yeni insanlar gelsin artık baydiniz ezgi reyhan kendi kendilerini övmekten birhal oldular pesss

 15. Orda ezgiden firsat yokki arkadan da gulcan geliyo simdi onlar ön plan da zaten ünlülük oyunu oynuyolar ezgicik

  1. Aynen ayterk, bence gerçekten yeter artık, alacağı kadar aldı.. Yenileri gelsin, haklar yeniyor. Bekleyen çok var geride.

  2. Dün ezgi çocuğum hasta deyip yaşlandıktan ağlıyordu bugün hemen unuttu dünü oyun yapıp duruyor samimiyetsiz insan

 16. Hadi bakalım Besime puanları çok düşük verdi tavuk yemeğine Tavukları pisirmisem haciyi da çarşıya gondermisem?? Besimeyi gitsin bu türkü buldu yine uyuz gelinin yemeğini acaba yemeğin içinde Gulcanin saç mı çıkıyor da öyle buluyor???

  1. Hoşbuldum Filiz Hanım?
   Keşke Gülcan kazanmasaydi bu gidişle hiç elenmeyecekmis gibi geliyor bana ..

 17. Allah gülcana çirkin şansı vermis yine sans gulcandan yana bugün kader utansın ne yapalım

 18. ARKADAŞLAR İNSTAGRAM SAYFAMIZI RAKİP ETMEYENLER DİZİCENTER DİYE ARAYIP BULABİLİRLER DAHA YENİ AÇTIK SAYILIR ATIL DURUMDA DURUYORDU. KIZLAR BİR EL ATINDA BİRAZ TAKİPÇİMİZ OLSUN :)

 19. allah askina bu ezgiyle kaynanasinami bu yarisma ayip cok ayip egerki bu ikiliden reyting kazanacaksa cok yazik kanal d dustu durum fatihin bir numarali yarismacilari gondermez daha aylarca kalir enayyimi ezgi kaynanasi gitsin su zor hayat sartlarinda altinlari birakip gidermi zengin olur bir ev parasi kazani gitmezler cok ayip millet bikti diksinti

 20. Bende herhalde bi instagram hesabı açacağım bu gidişle, dizicenteri daha iyi takip etmek için.

 21. Ezgim bu gun ikinci oldu ama insallah yarin kazanicak insallah

  1. nesini kisanacagiz 500 cegerim altinim var benim birazini sana versin soylede ezgiye ruyasinda goremdi altinlari aldi fatih urekin sayesinde vede cansunun sayesinde hani gittilerdi dedemiz rahatsiz diye bakti altinlar tatli geldi bu ikiyle reyting olacaksa olmaz olsun bu ikisinemi kaldi koskoca kanal d yzik cok yazik

   1. Sen neden ustune aliniyosun o zaman gercekten kiskaniyosun

 22. altini alanadi ezgi bozuldu bu kadarda bu kadarda insan kuculmez biran evel defolup gitsen yoksa millet bikti artik fatih urekin koruyuculari

 23. Ezgiyi okadar kiskaniyoz ki ölüyoz ??? ne kiskanicaz gitsinler artik sıkıldık yeni yüzler gelsin

 24. tipe bak nesini kiskanacagiz sanki bulunmaz hint kumasimi biz ne yarismacilar gorduk guzelligi becerisiyle bu ezgi kim gozunuzde cok buyutmuzsunuz

 25. biktik ezgi reyhan basrol oyuncularinda n utanma yok gidin rezil oluyonuz arik reyhan flim cevir artik unlu akris oldin flim cevir utanmassan

 26. Ziyafet hanımın acaba instagram hesabı var mı arkadaşlar ? bi zahmet, yazı verin, geri gelsin de, Ezgi ile reyhanı gönderi versin ???

 27. Ayyy firat ziyafet sanki reyhandan azmi o da çok fena ayyy gelmesin değişik insanlar gelsin nolurrr??

 28. Filiz Hanım, yarın Sonuncu olan kişi eminim bellidir, elinizde bilgi vardır :) Acaba diyorum, ilk iki harfini bari söyleseniz?

 29. Ezginin puanı ne zaman azalsa elenmeden önce kendileri ayrılmak istediklerini soyleyecekler uyguladıkları taktik son zamanlarda bu,Direk elenirlerse artık gelemeyebilir ama kendileri çekilirse yarışmaya gelme olasılığı çok yüksek tabi Fatih bey bu ikiliyi arkasına aldığı için mutlaka bir formul bulur.Ama iyice tiksindik kendilerinden.Ezginin son zamanlarda eciş bücúş mızmız konuşması zaten kanal piyonları olduğunu iyice belli etti

 30. Fatih beyin formülü elenmeden siz çekilin kanalda açık kapınız kalsın sizi tekrar alabilelim..Mızmız Ezgi ekranda istemiyoruz yorumlarında kapattın hepten ne oldu morarmayami başladın.

 31. Gulcani kendi kaynanası bile sevmiyor var mı daha ötesi?
  Ayrıca Besime Gulcandan daha bakımlı sık giyiniyor makyaj falan 10 numara?

 32. Canan o yorumu benim adıma yazmışlar ben değilim o ayrıca gideni aşagıda yazdım ve eminim

  1. Teşekkür ederim Zeynep Hanım, okudum az önce :) Zaten bende öyle düşünüyordum, eskilerden bu hafta kimseyi göndermezler.

 33. Gizem gitmesin İnsallah.. Gizem şuan yarismada en becerikli en güzel en seviyeli en saygılı gelin ??

  1. Maalesef “reyting” getirmediği için, öyle yarışmacılar uzun kalmaz. Bircan da öyle gitti işte.

   1. Doğru haklısın Gülcan ve Ezgi gibi cırtlak saygısız seviyesiz olması gerekiyor kalması için
    Nergiste bence kendini bozdu ilk geldiği gibi değil o da kalir gitmez olan yine hanimhanimcik güzel Gizeme olur ??

 34. Aynen firat ben cok mutluyum sahsen ne yapiyim mutluluktan ölmem artik cok şükür sonuna kadar nergisss??????

 35. Cidimisiniz ezgi mi gidiyor eyvahlar olsun pazartesi-program izlenmez gülcanin havasından geçilmez car car

 36. Demekki güzellik sadece olmuyomus marifet te önemli sonuna kadar nergisss bize heryer trabzon dermişim ?????

  1. Bencede gitmez, daha doğrusu göndermezler, iyileri gelene kadar. En azindan bir ay felan daha rahat ordalar.

 37. Yarın yine komedi var kaynanalar acı biber yemeleri v
  falan??
  Bide Deniz Seki var hiç sevmem o kadını?

   1. Aynen sanki başka kaliteli sanatçı yok gerçi Fatih anca bunu ve Gülbeni ve benzerlerini getirebilir ???

 38. Fragmanda eleme gözükmüyor 250 bölüm diye olabilirmi aceba bilgisi olan paylaşın lütfen

 39. Doğrudur. Bugün bildiğim kadarıyla 249ncu bölüm oynandı. Yarın demeki 250nci Bölüm Özel

 40. Reyhan diyoya alti ay burda kaliyim şöhret olurum onlar ünlü olmadan gitmezler gelen gider ama onlar zorr gider

 41. Demekki yarın eylenceli geçecek :) Yarın görüşmek üzere yine arkadaşlar, kendinize iyi bakın . Bye

  1. Tek değilsin inan; Gülcana gıcık olan bir sürü insan var onlardan birtanesi de benim; en kısa zamanda gitmesi dileğiyle

 42. Ezgi de çok gıcık birde kendisini bir şey sanıyor sanırsın küçük dağlari o yaratmış tovbe tovbeee
  Fatih onu koruyor Reyhan için yoksa çoktan gitmişti
  Gülcan zaten kafadan çatlak

  1. Anonim sen çok yanlış düşünüyorsun fatıh bey kaynanalara puanlar konusunda herhangı bır baskımı yapıyor exgı gıtmesın dıye ınsanlara çamur atarken bıraz saygılı ve mantıklı olun siz ezgiyi sevmeyebılırsınız ama ezgıye haksızlık yapamassınız

 43. Yarın gizem elenicek demiştim ezgi de günün birincisi olucak
  Gülcan da bilezikleri koluna takacak ?demişti dersiniz ?

    1. Hiçte bile kabus gibi konuşuyorsun ??
     Ezgi çegreyi alıyor
     Gülcan bilezikleri alıyor
     Gizem eğleniyor
     Aman Allahım tam bi kabus
     ??

    1. Sinirlerimiz dans etsin diyorsun yani ??
     Iyimis zaten suan başka çaremiz yok Gülcan cirkininin gideceği yok zateen?

     1. Heee doğru zaten bu programda ne ararsan var heyecan kavga eğlence dans entrika yalan yemek en sona kalıyor diğerleri yemekten önce geliyor sozde yemek programi??

     2. Aynen öyle. 45 dakika veriyorlar yemekler için, son 15 dakikada fırına veriyorlar. Patates olarak sendel gel, piş şimdi ??

 44. Ne kadar kıskanç,bencil ve hazımsızsınız hepiniz.Ne istiyorsunuz EZGİ ve REYHAN hanımdan.Hiç boşuna çırpınmayın bu program var oldukça onlar elenmeyecekler bunu böyle bilin.Unutmayın ki SEVENLERİ sevmeyenlerinden daha çok.EZGİ ve REYHAN hanım sizi çok seviyoruz be Anam.

  1. Kıskanç,bencil,hazimsiz sensin ki Ezgiden başka kimse kazanmasini istemiyorsun sanirim..
   Ezginin bir avuç seveni var çok falan değil takipçi sayısını görüyoruz.. Reyhanin Ezgiden daha çok takipçisi var ama cooook falan değil abarilacak kadar değil yani..Evet onlar gitmezler gitseler de bumerang gibi geri gelirler çünkü sanırım Kanal D nin manslı elamanları sanki bunun farkında değiliz biz..
   Kanal D Reyhan Ezgi reyting yapıyorlar sanıyorlar halbuki onlar olmazsa daha cok izlenir bu yarışma..Ezgi Reyhan gitsinler yanlarında bonus olarak ta Gülcan gitsin istemiyoruz onlari..

 45. FİLİZ hanım Nergizin kaynanası lafta bulunmak için konuşma. Çok bencilsin.REYHAN hanımı kıskanacağına REYHAN hanımı örnek al biraz kilolarını vermeye gayret et.

 46. Ne kadar rahatsız olmuşsunuz EZGİ VE REYHAN hanımın varlığından ,o zaman izlemeyin programı size özel davetiye mi gönderiyorlar bizi izleyin diye, EZGİ VE REYHAN hanımı sevenlerinin izlediği reytingi bine katlar. Bu program var oldukça ONLAR EKRANDA OLACAKLAR.Hadi sana güle,güle kış,kış EZGİ ile REYHAN hanımı izleme artık.

  1. Fırat arkadaşımız sana çok kaliteli seviyeli bı cevap vermiş zaten ama ilaveten bir iki birşey daha söylemek istiyorum sana
   Birincisi izleyip izlemeyecegimi sana soracak değilim zaten Reyhan ve Ezgi yüzünden izlemeyen çok kişi var ve sevmeyenleri sevenlerinden daha çok bunu araştır görürsün hani sokağa çıkamıyoruz diyorlar ya daha çok sevmeyenleri yüzünden sokağa çıkamıyorlar çünkü onlar saldırıyorlar onlara dün Sevim hanım Reyhani bunu sorunca nasılda KİVİRDİ görmedin mi
   Yoksa Reyhan Ezgi sevgiden sevenlerinden kacmazlar sevmeyenlerinden kaçıyorlar ama yarışmada yalan atıyorlar yok sevenlerinden kaçıyorlarmis biz de yedik..
   İkincisi çok büyük konuşma gitmeyecekler falan diye Kanal D göndermez ama bı bakarsın ALLAH gönderir..
   Üçüncüsü üslubuna dikkat et KİS KİS nedemek sen burasını tavuk çiftliği falan mı sandin?
   Şimdi hadi sana güle güle..

 47. Serpil Hanım, iyi akşamlar. Yorumunuzu yapmakta serbestsiniz. Program sadece ” bir” yarışmacıyla yapılmıyor. Toplam orda “dört” yarışmacılar vardır. Birini sevmiyorsak, elbette başkasını seviyoruzdur. Sonuçta yarışma bu. Düşündüğünüz gibi olsa, zaten “yarışma” diye geçmezdi. Ezgi ile Reyhan Show veya Programı olurdu biterdi, ve dediğiniz “bakmayın” doğru olurdu. Ama öyle olmadığı için, maalesef tastikleyemicem. Herkesin, beğendiğine saygı duymak lazım, böyle yarışmalar rakiplerle ayakta durur ancak :) Benim fikrime Saygı duyarsanız, memnun olurum :)

 48. Reyhan hanin yine ezgiyi bu hafta bitirdi yahu bu kaynana bir bakıyon buluyor bir bulamıyor hayret yani reyhan hanım bu gün bari 5 ver ya

 49. Gülcan in gitmesini istiyorum Cok gicik ama gidecege benzemiyor yine bilezikleri alacak

 50. Defne Tansu Hilal 3 tane değişik isimlerle yazınca Reyhan ve Ezginin sevenleri artmış olmuyor kaçtane isim kullanırsan kullan tek kişisin
  Filiz Hanimin yazdığını görmedin galiba sen değişik isimlerle yazmayın hepsini görüyorum burada kabak gibi çıkıyor dedi ???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu