Gelinim Mutfakta

28 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Neden Yok?

Gelinim Mutfakta 28 Şubat Cuma neden yok sorusu hızla yayıldı. Bugün hafta finali ile karşımızda olacak olan yemek yarışma programını yeni bölümü yayınlanmayacak.

Best Of yarışmasının ikinci haftasının finalinde Elif Akçam 5 puan önde girdiği final günün de Elif Akçam hayranları bugünü adeta iple çekerken 27 Şubat Perşembe akşam saatlerinde İdlib de Türk askerlerimize yapılan hain saldırı nedeni ile bugün Gelinim Mutfakta yarışması yayınlanmayacak.

=> Gelinim Mutfakta 28 Şubat 2022 Pazartesi Puanları için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Yeni Bölümü Ne Zaman

Askerlerimiz karşı yapılan saldırı nedeni ile ülkemizde top yekun olmak ve bu saldırıya tek bir ses verebilmek adına eğlence programlarından bir çoğu bugün yayınlanmama kararı aldı. Şu na için Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni bölü ne zaman yayınlanacak diye merak edenleri kısaca cevap vermek istiyorum

Gelinim Mutfakta bugün yayınlanmayacak. Yeni bölümü ise 2 Mart 2020 Pazartesi günü tekrar saatinde yayılacaktır.

Bizleri sosyal medyadan takip edenler bu hafta bilezikleri alan ve elenen yarışmacının kim olduğunu ve bu hafta elene yarışmacı yerine yeni haftada hangi yarışmacı geleceğini detayları ile birlikte sosyal medya hesabımızdan hafta sonu açıklayacağız.

28 Şubat Cuma Kanal D Yayın Akışı

28 Şubat Kanal D yayın akışı listesinde gelinim mutfakta yarışmasının başlaması gereken saat dilimiz de Zalim İstanbul yayınlanmama kararı alınmıştır. Zalim İstanbul sonrasında da yeni bölüm yayınlanmayacağını 2 Mart 2020 Pazartesi günü yeni bölüm yayınlanmayacağını buradan duyurmak istiyorum

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu