Zuhal Topal'la Sofrada

28 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Neden Yok!

28 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Neden Yok diye merak edenlerin sayısı hızla artmadan bugün yeni bölümü var mı yok mu? Yeni bölümü yayınlanacak mı? diye karmaşayı gidermek istiyorum.

Zuhal Topal’la sofrada bugün yeni bölümü yayınlanmayacak. bilgisi elimize ulaşsa da yayın akışında gözükmektedir.

Bugün yani 28 Şubat Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada yeni bölümü yayınlanmayacağını konusun da gerekli bilgilendirme yazının devamında yapılmıştır.

Zuhal Topal’la Sofrada bugün Yok mu?

Bildiğiniz üzere İdlib de 27 Şubat Perşembe akşam saatlerinde Türk askerine karşı rejim güçleri tarafından hava saldırı sonucu şu an ilk belirlemelere göre 33 askerimiz şehit olduğunu 30 ‘dan fazla askerimiz de yaralı olduğu bilgisi ülke gündemine bomba gibi düştü.

28 Şubat Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Neden yok (görsel)

Ülkemize ve askerlerimize karşı yapılan bu hain saldırıya karşı toplu bir ses vermek ve acılarımız paylaşabilmek adına Zuhal Topal’la Sofrada 28 Şubat Cuma günü yeni bölümü yayınlanmayacağını bilgisi elimize geldi.

Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak

28 Şubat Cuma günü yayınlanması gereken haftanın final bölümü olan 350. bölümü yaşanan bu hain saldırı nedeni ile yeni bölümü yayınlanmayacağını söylemek isterim. Şu an için yayığın akışında yer alıyor olsa da bir çok program yeni bölünü yayınlamama kararı aldı.

Zuhal Topla bugün yayınlanması gereken hafta finali bölümü ise 2 Mart 2020 Pazartesi günü hafta finalinin kısa özetinin verildiği zaman diliminde hızlandırılmış bir şekilde verileceği bilgisi elime ulaştı.

28 Şubat Cuma Fox Yayın Akışı

  • 07:15 => İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
  • 10:00 => Zümrüdü Anka (Tekrar)
  • 14:00 => Temizlik Benim İşim
  • 16:00 => Zuhal Topal’la Sofrada
  • 19:00 => Fox Ana Haber
  • 20:00 => Hadi Be Oğlum

Yukarıda da belirttiğim gibi bugün her ne kadar yayın akışında gözüküyor olsa da ilerleyen saatlerde yayın akışında kaldırılmasını bekliyoruz. En azında bize gelen bilgi bu yönde

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu