Zuhal Topal'la Sofrada

28 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Verildi (Özge Şaktanlı)

28 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Özge Şaktanlı yarışacak. Henüz 6 yıllık evli olsa da ailesine elinin lezzetini kanıtlamış olan 27 yaşında ki Özge Şaktanlı kendisine ve yemeklerine çok güveniyor. Bu yazımızda Özge Şaktanlı Kaç puan aldı? ve hangi menü ile yarıştığını açıklayacağız.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 6 Mart Cuma Puanlar için tıklayınız.

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 28 Şubat Cuma puanları Özge’ye gidecek. Özge ise sırf bu yarışma için kaynanası ile birlikte Eskişehir’den geldiler. Oldukça iddialı olan gelin kaynana bugün bu haftanın birincisi kendileri olacağı konusunda kendilerine çok ama çok güveniyorlar.

=> 28 Şubat Cuma Zuhal Topal’la sofrada Haftanın birincisi kim olduğunu görmek için tıklayınız.28 Şubat Cuma Zuhal Topal'la Sofrada bugün 350. bölüm

Kaynanalar cephesinde ise işler çok farklı. Yemeklere değil karşılıklı çekişmeler ve puanlamalar esas alınarak puanlar verildiğini görüyoruz. Bu nedenle Zuhal Topal 28 Şubat Puanlaması Özge’nin istemediği gibi sonuçlanabilir. 

Hafta başından beri gelinlerin aldığı toplam puanları sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda bugün 28 Şubat Cuma Zuhal Topal Kaç Puan verdi? sorunun cevabı da yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada 28 Şubat Cuma  Puan Durumu (2020)

28 Şubat Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Özge Şaktanlı. Kendisi 6 yıllık evli ve iki kız evladı olan Özge ödüllü tatlısı ile 9 çeşit yemeği ile kaynanaları etkileyeceği konusunda kendisine çok ama çok güveniyor. Bu yarışma için Eskişehir’den geldiğini ve bugün verilecek olan 15.000 TL’nin sahibi olacağını dile getirdi.28 Şubat 2020 Zuhal Topalla Puanları alacak gelin kaynana

Özge Şaktanlı bugün 28 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu sonucu da  ya elenecek ya kazanacak. Yani kurtarma şansı olmayacak. Son bölümde yarışan gelinin aldığı 29 puanı geçmek için elinden gelenin fazlasını yapacak.

Hafta içinde sunucumuzun beğendiği bir masa ve yemek olmadığını söylemiştik dünkü yazımızda. Ancak Necla’nın menüsünü beğenen sunucumuz 8 puan vererek ödüllendirdi. Özge ise en az dünkü gelin kadar sunucumuzdan puan almanın hesaplarını yapıyor. Bakalım Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının son kısmında açıklanmıştır.

*************************
BU PROGRAM İLE İLGİLİ BİLGİLERİ HABER SİTELERİNDEN DEĞİL, SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.
GOOGLE ARAMA KISMINA
ZUHAL TOPALLA SOFRADA DİZİCENTER
DİYEREK ARARSANIZ, EN DOĞRU SONUCU VEREN BU SİTEYİ BULURSUNUZ.

*************************

Zuhal Topal’la Sofrada Son bölüm de kaynana Emine’nin verdiği 10 puan sayesinde zirvedeki koltuğuna yerleşen Necla, gerçekten bu kadar düşük puanları hak etmediğini ama Karadenizli Emine hanım adaleti yeniden sağlamak adına 10 puan vermesi ile diğer kaynanaların da planları alt üst oldu.

Bir önceki gün Emine’nin verdiği puanla birinci olma hayali tükenen kaynanalar da 28 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında bir oyun yapmasını bekliyoruz. 

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün heyecanı dorukta 28 Şubat Puanları ve final bölümü izleyeceğiz. sözlerimi daha fazla uzatmadan önce Özge’nin menüsünü daha sonra kaynanalardan kaç puan aldığını aktaracağız. 

28 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Özge’nin Menüsü 

 • Göceli Nohutlu Tarhana Çorbası
 • Patates Püreli Köfte
 • Tavuk Kalamar
 • Paçanga Böreği
 • Beğendili Lokum
 • Havuçlu Pilav
 • Roka Salatası
 • Sütlü Rulo Tatlı
 • Türk Kahvesi

Zuhal Topal'la Sofrada 28 Şubat Cuma Puanları Alacak Özge'nin Menüsü


Bugün Zuhal Topalla 28 Şubat Puanlaması için son yarışmacı Özge’nin menüsü de bugün ortaya çıkmış oldu. Kaynanalar Özge’nin menüsüne karşı verdiği tepkiye gelmeden önce, son bölümde yarışan gelinin menüsünden daha iddialı bir menü olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Kaynanalar bugün Özge Şaktanlı’nın menüsüne verdikleri eleştirilerini aynen aktarıyorum.

Menüyü çok basit buldum
Keşke el açması börek olsaydı
Yarım saatte yaparım bunları
Tatlı da çok basit
Ahh! ahh! Karadeniz yemekleri. ben bugün aç kaldım

Kaynanalar

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 28 Şubat Puanları sonucunda bir gelin 15.000 TL değerindeki büyük ödülü alacak. Şu an son bölümde yarışan Necla zirveye adını yazdırdığını ama son sözü ise Özge’nin söyleyeceğini düşünüyoruz.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (17-22 Şubat 2020)

Bu hafta yani 24 Şubat ile 28 Şubat haftasında yarışan gelinlerin kaynanalardan ve sunucumuzdan aldığı Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu hemen alt kısımda aktarılmıştır.

 • 24 Şubat Pazartesi Puanı (Tülay Coşkun) : 26 Puan
 • 25 Şubat Salı Puanı (Emine Kara) : 23 Puan
 • 26 Şubat Çarşamba Puanı (Ayşegül Şişman) : 18
 • 27 Şubat Perşembe Puanı (Necla İnci) : 29
 • 28 Şubat Cuma Puanı (Özge Şaktanlı) : 30

Şimdi sizleri 28 Şubat Zuhal Topal’la sofrada puanlaması ile baş başa bırakıyorum. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

28 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Birgül’ün Puanları)

Emine:  5
Sevgi:  10
Kezban:  4
Birgül:  3
Zuhal Topal:    8
TOPLAM:   30

**28 Şubat 2020 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 28 Şubat Cuma Fragmanı

6 yıllık evli ve iki çocuk annesi 27 yaşında Özge Şaktanlı’nın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 350. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu