Kore Dizileri

28 Şubat Kralın Kızı 33. Bölüm Özeti Prensin Aşk İtirafı!

TRT 1 ekranlarının Kore dizisi Kralın Kızı dizisinde prens ne zaman aşkını itiraf edecek diye bekleyenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir bölüm. İşte Kralın Kızı 33. bölüm özetimiz.

Prens ve Solnan hala esir edilmiş bir halde beklemektedirler. Bulundukları yer çok soğuktur. Üstüne bir de aç bırakılınca ikilimiz için saatler hatta dakikalar zor geçmektedir. Soğuktan titremeye başlayan Solnan’ı fark eden prens onu yanına alır.

Solnan hayır dese de prens donmamak için başka çare yok der. Solhi ise para verip tuttuğu adamların ona yalan söylediğini sonunda anlar ve adamlara hesap sorar. Adamların Solnan ve prensin yerini bildiklerini söylemesi üzerine Solhi harekete geçip onların bulunduğu yere gider. 

Kral ise iki arada bir derede kalmıştır. Kimun kralının isteklerini bitmek bilmiyordur. Kral bu defa tehdit yoluna başvurur. Solnan ise artık donmak üzeredir hatta soğuk öyle bir hale getirmiştir ki uykusu gelir.

Prens onun donacağını fark edip ayakta tutmak için her yolu dener. Son olarak uzun süredir beklediğimiz itirafı dillendirir. Evlenmeyi istediği kişinin o olduğunu söyleyen prens bir taraftan Solnan’ı öper diğer taraftan da ona aşkını itiraf eder. kralın kızı 33. bölüm özeti resmiKralın uyguladığı taktik bu defa işe yarar. Kimun kralına zarar verilmeyecek ama prens de serbest bırakılacaktır. Kral hemen zor anlarından hep yanında olan gizli gruba görev verir.

Gizli grup belirtilen yere geldiğinde prens ve Solnan birbirlerine sarılmış haldedir. Onları alıp götürürlerken Solhi de olanları uzaktan izler. Prensin bulunduğu müjdesini alan kral soluğu prensin yanında alır.kralın kızı 28 şubat özeti resmiPrensin yanında kral ve kraliçe vardır. Solnan ise arkadaşlarının yanındadır. Solnan prensin itirafını hatırlayarak uyanır. Durumu kötü olan Solnan sürekli sayıklaması nedeniyle arkadaşlarını korkutur. Üstüne ateşlenmeye de başlayınca arkadaşları hemen doktor çağırır.

Prens de Solnan’ı merak eder ama o gelmeden Solnan prensin o sözlerini hatırlayıp gözlerini kapatır: “Asla ayrılmayacağız!”

Kralın Kızı 28 Şubat Özeti (28 Şubat Kralın Kızı)

 • Prens Solnan’a aşkını itiraf eder.
 • Donmak üzere olan ikili bulunur.
 • Prensin durumu iyidir ama Solnan çok kötü hastalanır.

Kralın Kızı 28 Şubatta Neler Olacak?

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

33 Yorum

 1. Erken veda ediyorsun GAMZELİMMM

  ALLAH RAHATLIK VERSİN

  yarına kahvaltıya misafir çağırdım. Öğleden sonra anca yazarım merak etmeyin beni.

  GAMZELİMMM

  Çamaşır katlamada fena değil. Bulaşık makinasına bulaşıkda yerleştiriyordu fakat kirlerini almadan o farkmetden tekrar çıkarıp sudan geçirince fark etti daha atmıyot makinaya ama boşaltmak işi onda. ?????

  Yorgun olmayınca ricamı kırmıyor sağolsun eşceğizim ????

  Çokda öküz değil sanırım ?????

 2. Sağolun defnem nurdanım

  Aynen öyle

  Gerçekten ani ölüm çok zor ya ister genç olsun ister yaşlı

  ?????

  Nurdanım vay be eşin demek çamaşır katlıyor

  Kız benimkiside yapar ama becerez

  Pek becerikli deyil

  Ben hastanedeyken uzun zaman kaldığımda telefonda s9yluyorum çarşafları deyistir diye onu bile beceremiyor nasıl deyistiricem
  Nasıl yapcam

  Ay

  Ama salatayı mükemmel yapar melemen de yapar okadar ????

 3. Ayakları ALLAH yolunda tozlanmış bir kula cehenmem dokunmaz.

  ?? Hadisi Şerif ??

  ??????????????

  Mü’minler Mü’Minleri bırakıp inkar edenleri dost edinmesinler.

  ???Ali İmran Süresi 28. Ayet. ???

  ???????????????

  Hayırlı sabahlar hatun kişilerim

 4. GAMZELİMMM

  Meraktan peş peşe bölümler izledim Secret Garden den

  Zorla Gil Raim ile uyumak istediği bölümü izledim çok komikti. ?????

  GAMZELİMMM

  Kampa gittiler Gil Raim yerde yatıyordu dedimya battaniye başkalarından aldı yere serdi kuz uyurken epey Gil Raimi izledi sonra uyandı kız Kim Joo Wonn Gil Raime dediki boş oda var oda arkasını döndü o ara yönetmen gelince uyuyor numarası yaptılar ikiside. Yönetmen Kim Joo Wonn u battaniyesinden aşağı çekti kendi yanına uzandı Gil Raim in.
  ????? yılan gibi kıvrıla kıvrıla aralarına süzüldü ayy çok komik ti GAMZELİMMM.

  Zorla uyumaya çalışmasıda çok romantik ti öyle sarıldıki kıza az daha boğulacaktı Gil Raim

  ???? bacaklarıyla uzun kollarıyla bir sarmaladı ahtapot gibi kız kıpırdayamadı

  ???????

 5. GAMZELİMMM

  Zalım anası gelip hakaret etti Gil Raime ölmüş babasına laf etti. Çok ağladı üzüldü Gil Raim. Daha görüşmeyeceğini söyledi çünkü senin oğlun babama laf etmenize değmez dedi.

  Ama aşk galip geldi yeni yıl partisine verilirken gitti içeri giremedi hani kulpu kırık çantayla gittiğinde beni bir saniyeliğine olsun düşünmüyorsun nasıl beni küçük düşürürsün dediğini hatırladı geri giderken Oska gördü. Evine götürdü giydirip saçını falan yaptırdı. Partiye gittiğinde çok güzel olmuştu.

  Kim Joo Wonn un ağzı açık kaldı. Ona çok kızdığını neden tlfonlarına cvp vermediğini sordu. Kapısında 8 saat durdu Kim Joo Wonn GAMZELİMMM. Af dilemek için ama açmadı Gil Raim

  Sonra bu zalım analı oğlan bir öptü gil Raimi uzun uzun hiç kimseyi umursamadan

  ??????????

  Gil Raim ona olan sevgisinin arkasında duracağinı canı yansada ondan vazgeçmeyeceğini söyledi ????? çok ama çok güzeldi GAMZELİMMM

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️??????

 6. GAMZELİMMM

  Zalım anası arkadaşını işten çıkardı Gil Raim onla konuşmaya gitti kapıda Kim Joo Wonn ile karşılaştılar.

  Yine yer değiştiler. Oğlan kızın bedenindeyken anasına oğluna güvenmek istiyorum ondan vazgeçmeyeceğini eğer daha ileri giderse oğlunu alır yurt dışında gidip ona göstermeyeceğini.

  Haksız yere iştem çıkarılan arkadaşı için sendikaya baş vuracağinı falan söyledi. Zalım anası ağzını açamadı. Ama sinirden mirasından mahrum edeceğini beş parasız sadece aşkla yaşamasının onlara yetip yetmeyeceğini sordu.

  Yani GAMZELİMMM

  Aşkına sahip oldu bizim oğlan ?????? anasına birlikte yaşayayacaklarını söyledi gittiler

 7. GAMZELİMMM

  Oska ve yönetmen anladı içlerindeki kişilerin başkası olduğunu onlarda itiraf etmek zorunda kaldılar. Seçmelere katılcaktı Gil Raim beden değiştikleri için çok çalıştırdı Kim Joo Wonn u tam seçme zamanında asansörde mahzur kaldı o anda ise tekrar bedenleri yer değişti oğlan panikten bayıldı o anda Gil Raim hatırladı asansörde kaldığını arkadaşını aradı ve asistanı neydeki çıkardılar GAMZELİMMM.

  Gil Raim seçmeleri bırakıp onun yanına hastaneye koştu.

  Oğlan uyanır uyanmaz kolundan tutup seçmelerw götürdü ama ne fayda birmişti çoktan.

  Oska sayesinde yönetmeni Japonyada buldu tam 50 kere arayıp ses kaydı yolladı adam mümkün değil görmem gelseydi seçmelere dedi Kim Joo Wonn da hayatı tehlikede olan birini kurtarmak zorunda kaldığı için katılmadığını söyledi özel uçak yolladı Amerikalı yönetmeni tekrar getirtti 10 dakika zamanım var diyince 5 dakika bile yeter dedi.

  Gösteriyi izletti GAMZELİMMM

  Sırf kızın hayali diye sırf sevdiceği ağlamasın diye çok ama çok güzeldi GAMZELİMMM

  ??????

  Çok özverililer yaa muhteşem ?????

 8. Gününüz aydin
  Sabahiniz hayirli olsun kizlar
  Güzel haftalar dilerim?

  Nurdan nasilsin çojuklar nasil. Dün oglun sinawi varmiş başarili geçdimi sinavi ogluşun?

 9. GAMZELİMMM

  Tam bir öküzdü hemde öküzün ağa babasıydı Kim Joo Wonn aşk insan yaptı adamı. Duygu aşıladı. Haa GAMZELİMMM Kim Joo Wonn asansörde kaza geçirmiş onu kurtaran itfaiyeci ölmüş oda Gil Raim in babası imiş. Ölüm yıldönümünde babasına giderken zalım anası ordaydı Kim Joo Wonn un nefen babamın yanındasınız diyince kart karı bişey diyemedi. Sonra evine gidip gerçekleri anlattı Gil Raim e utanmadan ne kadar para istersen vereyim yeterki oğlumu bırak diye diz çöktü pis kadın ??????

  GAMZELİMMM

  Gece çok geç olmuştı izleyemedim ama sonraki bölümün yorumlarını okudum. Çok acıklı bir bölüm olduğunu yazmışlar. Benimde internetimin anasını ağlattım. Anca bir bölüm izleyebilirim zira 3 gb kaldı. Koskoca bir ay var önümde

  ??????

 10. Teşekkür ederim GÜLALEK

  Sonuçlar belli değil deneme amaçlı sokuyoruz ciddi bişey değil. Benim kuzular iyiler çok şükür seninkiler nasıl sen nasıl oldun.

 11. İyim janim saol şuan inemi yapip gitdiler benimde ewde yatiyodum öylesine. Çojuklarda okuldalar gelenlerinden sonra yengelerine birakip işe gidijem bende.
  İyi geçerse yeni okula kayit mi edijeksiniz oglunu?

 12. Ew hayatida çok iyiymiş bu arada dinleniyorsun evin işlerini hallediyosun istedigin zaman uyuyosunn . En önemliside her tür müşteriler gelip kafani şişirmeyolar walla çok rahatmişim ben eskiden ewde otururkan . Himm belliki önjeler kiymetini bilmemişim ewde oturmanin ??

 13. Hakkımıza hayırlısını nasip eylesin RABBİM GÜLALEK. Oğlum içinde bizim içinde. Nasip herşey.

  ???????

  GAMZELİMMM

  İlk beden değiştiklerinde bir yaşlı kadın içki vermiştiya hani ben sana demiştim bir adam oldu o kadın ve kızım için hayatı için demişti.

  İşte o adam reankarne olmuş yaşlı kadının vücuduna girmiş Kim Joo Wonn dan özür dilemişti zaten. Akşam ki bölümlerde ip uçları verildi yine.

  Bu arda şarkıcı Oska eski sevgilisinden özür dilemeye çalışmakta. ????? bir genç şarkıcı çocuk var GAMZELİMMM

  Oska çok çırpındı onunla çalışsın diye o gay im dedi. Oskaya acaba hatırladınmı önce o çocuğa ne olcak Çünkü albüm yapalım diyolar kabul etmiyor para teklif ediyorlar kabul etmiyor ne derdi var anlamadım

 14. ???Allah, kendi yolunda kenetlenmiş bir duvar gibi saf bağlayarak savaşanları sever.
  (Saf/4)???
  ?????????
  Hayirli, bereketli gunler dilerim herkese ?????
  ????????
  ♥️NURDANIM ♥️ masallah sana neler yapmissin??????
  Ay sonuna yetirirsin insallah internetini canım. Ya yumurtaya can veren Mevlam aşkın icine Neler gizlemis Öküz arabasini bile hassas bir insan yapiliyor..???

 15. NURDANIM bu diziyi 1 kere izledim arkadasimla. Begendigim dizilerin her bolumunu yüz kere izlerim normalde. My Girl, Personel Taste gibi. Bu diziye doyamadim. Aklima gelip islerimi hallettigimde 2.kez hatmekmek için Pcyi actigimda acı tablo ile karsilasmistim????Virus mefta etmis
  Ya doyamadim doyamadim. Yeniden bulmaya çalışıcam yazın ablama gittigimde flashima indirmeye çalışıcam onlarin internetleri sinirsiz
  Sen anlattikca kafamda oturuyor. Evet Yasli Kadının hasta çocuğu iyilesti ve ait olduğu bedene dondu. Bu sayede evrende birbirini anlamayan ama birbirine ait insanlar birbirini daha rahat anlar oluyor aynı zamanda. ?
  Dizide çok fantastik kurgu var

 16. Ya otelde sarilip uyuma hadiseleri çok komik dimi?
  Ya dizide sinir bozucu hadiseler çok fazla. Gil Rame in yerinde olsam Jon Wo ya ve catlak anasina katlanabilir miydim bilmiyorum. Ben 2sini de öldürüp hapse girebilirdim????
  Gil Rame çok sabirli ve saygili bir kız..

 17. Ya GAMZELİMMM cadaloz kart karı ???? oğlunun hayatını kurtarmış bir adamın kız vede o adam ölmüşken bu kaza sonucu bu gurur neyin nesi dimi ama

  Yaa GAMZELİMMM çok hoştu sarılmaya çalışması.

  GAMZELİMMM

  Sabredenler murada eriyor işte. Ama ne faydaki bazı zaman iş işten geçmiş oluyor. Ama Kim Joo Wonnu da anlamaya başladım GAMZELİMMM. Dün evlilik için görüştüğü kadınlardan biri Gil Raim seni değiltirmiş duygunun var olduğunu anlamışsın falan dedi GAMZELİM sonrada benimle evlenirsen onunla görüşmene karışmam dedi. Özel hayatın seni ilgilendirir dedi. Aynı cümleleri anasıda kulandı başkasını sevebilir evleneceğin kişi dedi. Kim Joo Wonn şok oldu iğrençsiniz dedi ?????

 18. Bence de igrencler NURDANIM ??Nasıl bir kadın boyle Bir cumle kurabiliyor ahlaksiz reziller. Işte bu Kadinlar delirtti Jon Wo yu.
  Boyle insanlari kurtarmaya degmez olan Gil Rame e oldu yetim kaldi. Ama Jon Wo Gil Rame ile evlenerek ona hak ettigi hayati veriyor ona iş de kuruyor çok mutlu ediyor kızı ?

 19. Ne güzel kadınlar vardı,

  Kimi nefes almak gibi yakındı,

  Kimi kışın ortasında, yaz güneşi gibi uzaktı.
  ??
  Nice kadınlar vardı sıcaktı,

  Yaklaştığında yakardı.

  Kimine elin değince, kiminde yüreğin kalınca
  ??
  Ne güzel kadınlar vardı.

  Ben onlara bakardım, şiirler yazardım.

  Ben onlara bakardım, şarkılar söylerdim.

  Ben onlara bakar, yaşamdan tat alırdım.

  Ne güzel kadınlar vardı yaşamak için…

  Özdemir Asaf

 20. GAMZELİMMM

  Misafirim var ama aklım sende bu izlediğim bölümler hakkında sohbet etmeyi çok isterdim ama akşam üzeri İnşaAllah

  GAMZELİMMM

  Şiiri okumadım ama ellerine yüreğine dağlık okuyınca yorumumu yapcam

 21. Defne kiz nasilsin iyimisin?

  Aymelek meraba janim nasilsin ogluşun nasil? Bizde iyis işde ugraşip yörüs ?

 22. Ovv kimsecikler gelmemis ???
  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️
  NURDANIM aklin kalmasin eglen misafirlerinle. Allah izin verirse biz hep konusuruz dizi mütealası???

  1. defne hemşire olan fatma vardı ya o selam vermiş sev yeter sayfasında habernizi olsun arada sırada olsa uğruyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu