Tv Programları

28 Şubat Kuaförüm Sensin Neden Yok! Yeni Bölümü Ne Zaman

28 Şubat Cuma Kuaförüm Sensin Neden Yok! diye sosyal medyada bir çok kişinin merak edildiğini gördüm. Kısa bilgilendirme mesajı vermek istiyorum. Show TV ekranlarında yayınlanan yarışma programı Kuaförüm Sensin 28 Şubat Cuma Neden Yok diye merak içinde kalan izleyenler aynı zaman da bugün yayınlanması gereken bölümün ne zaman yayınlanacağını da merak etmişler.

Bildiğiniz üzere 27 Şubat Perşembe günü Suriye’nin idlib kentinde Suriye halkını korumak için bulunan gözlem noktalarına karşı bizzat Suriye rejimi tarafında yapılan saldırı nedeni ile şu an için 33 asker şehit oldu.

Ülkemiz zorlu bir süreçten geçmektedir. Bugün gülmek eğlenmek ikinci plana atılmalı ve bu yası hep birlikte yaşamalıyız. Bu nedenle bir çok program özellikle eğlence programlarının  yeni bölümleri yayınlanmayacak.

Kuaförüm Sensin Bugün Neden Yok!

İdlib de 33 askerimizin şehit olması nedeni ile normal de eleme günü olan hafta finalinde Show TV ekranlarında yayınlanması beklenen Kuaförüm sensin yarışma programı yayınlanmayacak.Kuaförüm sensin yarışması yerine şu an da bir çok kişi Zemheri dizisini görünce şaşırdılar.

28 Şubat Cuma Show TV yayın akışı

  • 12:30 Zemheri
  • 13:15 Ramo
  • 18:45 Show Ana Haber
  • 20:00 Kod adı Ressam

Kuaförüm Sensin Yeni Bölümü Ne Zaman

İdlib de şehit olan askerlerimiz nedeni ile bugün Kuaförüm sensin yarışma programı yayınlanmayacağı için yeni bölümü de 3 Mart 2020 Pazartesi günü tekrar bölümü yayınlanmayacağı, onun yerine final bölümünün yayınlanacağını söylemek isterim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu