Gelinim Mutfakta

28 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları [Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 28 Şubat Pazartesi günün birincisi netlik kazandı! 28 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu, bugün kim birinci oldu? 28 Şubat Pazartesi puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Pazartesi Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? Yeşim kaç puan aldı? 28/02/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 28 Şubat Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Bu hafta yarışmaya dahil olan Deniz kaç puan aldı? Deniz’in kaynanası Naciye, gelinine kaç puan verdi? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> 28 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

Güncelleme (01/03/2022) 28 Şubat Pazartesi günü Yeşim yapınmadığı yemeğine karşı, 19 puanla günün birincisi olan gelin olurken, bu hafta yarışmaya gelen Deniz 6 puanla günün sonuncusu olan gelin oldu.

=> 21 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 28 Şubat Pazartesi Puanları ve Pazartesi puanlaması sonucu %100 netlik kazandığında, gözler yeni gelen Deniz’in alacağı puanlar üzerinde olacak.

=> Gelinim Mutfakta 14 Mart Pazartesi Puan Durumu sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

28 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Hasret ile kaynanası Nurten, yarışmada kalıcı olmak için geçtiğimiz hafta Deniz’i eledi. Bu hafta yine ismi Deniz olan başka bir yarışmacı, yarışmaya dahil oldu. Hasret yarışmada kazandığı tecrübelerini gün ve gün artırıp, bu hafta bilezikleri almak için çabalayacak.

=> 7 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 28 Şubat Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 28 Şubat Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Yeşim ve Miyase’nin kalıcı olmasına karışın, sosyal medyada “Artık eskileri görmek istemiyoruz!” diyerek, eski yarışmacıları eleyebilecek yeni isimlerin dahil olmasını isteyenlerin sayısı, hiç de az değil.

=> 4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Gitti öğrenmek için tıklayınız.

28 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sırasında, Yeşim’in alacağı puanlar ile Miyase’nin alacağı puanlar, bu haftanın kaderini %100 değiştirecektir.

=> 4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 28 Şubat Pazartesi Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta ortasında Yeşim’e bilezik verilmesinin yankıları hala sürmekte. Adeta adrese teslim bir şekilde, bilezikler Yeşim’e verildi. Miyase bu duruma neden tepki göstermedi diye düşünen izleyiciler, hafta finalinde Miyase’nin de beş bileziği aldığını görmeleri akıllarda “bunlar bir oyun mu?” diye düşündürdü.

=> 3 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altın ile beş bileziği alan isim, Miyase oldu. Hasret son anda aldığı yüksek puanlarla yarışmada kalmayı başarırken, Deniz ne kadar çabalasa da yarışmada kalmayı başaramadı.

=> 2 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

28 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Bu hafta elenen Deniz’in yerine adaşı başka bir Deniz yarışmaya katıldı. Kendisine ve elinin lezzetine güvenen Deniz, yarışmaya ayak bastığı anda iddiasını şöyle dile getirdi! İşte Deniz’in o sözleri;

“Çok iddialıyız. Hepinizi göndermeye geldik!” Yarışmaya Yeni Gelen Deniz

Sözleri ile Deniz, hem eskileri hem de kendisinden bir hafta önce gelen yenileri bir bir gönderip, yarışmanın eskisi olmak istediğini açıklaması, dikkatlerden kaçmadı.

=> 1 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları için lütfen tıklayınız.

28 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An Hasret ve Nurten

Yeni gelenler büyük bir iddialarla yarışmaya dahil olsa da sonu genel itibari ile hüsranla bitiyor. Deniz, 28 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alması halinde, iddiasının arkasında olduğu kanıtlayacak.

Sosyal medyada Yeşim, Miyase ve Hasret’in yarışmada demirbaş olarak kalacağını, bu üç gelinin de kaynanası konuşmayı sevdiği için yeni gelenlerin tutunmayacağı yönünde değerlendirmeler bulunmakta.

Bu hafta yarışmaya gelen Deniz, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama soncunda en yüksek puanı alması halinde, yarışmadaki dengeler %100 değişecek.  

Yarışmanın yaklaşık 4 yıldır devam ettiği düşünüldüğünde, daha önce dile getirilmeyen ya da farklı bilinen kurallar, Nursel zamanında çok farklı uygulanmakta. Fatih Ürek zamanında kural hatası yapan gelin en fazla (-2) puan ceza alırken, Nursel zamanında bu sınır kalktığını (-8) ceza alan gelin bile olduğu görülüyor. Bu durum sosyal medyada büyük tartışmaya sebep olmakta.

“Nursel puan cezasını iyice abarttı. Aynı hassasiyeti Miyase’ye yada Yeşim’e göstermiyorlar. Elemek istediklerine bunu yapıyorlar!” İzleyici yorumu

Sözleri ile izleyiciler, gelinlerden kesilen cezalar arasında adalet olmadığını, (-8) ceza kesilmesinin arkasında Deniz’i eleme düşüncesi olduğunu dile getirmeleri, dikkatlerden kaçmadı. Not: bugün Gelinim Mutfakta 28 Şubat Puanlama sonucunda, günün birincisi olup ve bugün çeyrek altını alan gelin yazının en sonunda açıklanmıştır.

28 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Nursel bugün Gelinim Mutfakta 28 Şubat Pazartesi puanlaması sırasında, hangi geline beş puan vereceği merak konusu oldu. Son zamanlarda verdiği puanlar analiz edildiğinde, genel de yeni gelen yarışmacı programın sunucusu Nursel’den iyi puanlar almakta. Bugün Deniz’in de Nursel’den 4 ya da beş puan alması bekleniyor.

Gelinim Mutfakta 28 Şubat Pazartesi Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü, 28 Şubat Pazartesi günü Nursel Ergin’in vereceği, 28 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Haftanın son bölümü ise 4 Mart 2022 tarihinden Cuma günü son bulacak. Hafta başında Gelinim Mutfakta 28 Şubat Pazartesi puan durumu sonucunda en yüksek puanı alacak isim şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Hasret’in daha önce katıldığı yarışma programında kamera önü deneyimi bulunmasından dolayı, Hasret adım adım yarışmanı demirbaş gelin olmaya doğru gidiyor. Miyase ve Yeşim’in artık eskidiğini, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olup, bilezik listesine adını yazdırmayı hedefliyor.

Kaynana Nurten geldiği günlerde gelini Hasret’in tabağını bulamıyordu. Lakin şansının da yardımı ile iki hafta yarışmada kalan kaynana Nurten, artık gelinini bulmaya başladı. 

Kaynana Nurten gelini Hasret’i bulup beş puan vermek, bugün 28 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, onu birinci yapmak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 28 Şubat Pazartesi Puan Durumu Netleştiği an Deniz ve Kaynanası Naciye

Hafta nasıl başlar ise bazı gelinler o şekilde hafta finaline gidiyor. İşte 28 Şubat Pazartesi puanlaması sonucunda birinci olan gelin, yarışmada elde edeceği ve bu avantajlardan bazıları;

 1. İlk gün çeyreği kazanmak
 2. Eleme potasından bir adım uzaklaşmak
 3. Bilezik için ilk hamleyi yapan olmak
 4. En yüksek puanı elinde bulunduran gelin olmak
 5. Rakiplerine kendisini kanıtlamak
 6. Puanlama olarak rakiplerini geride bırakmak
 7. Haftaya moralle başlamak
 8. Elinin lezzetini kanıtlamak
 9. Rakiplerine kendisini kanıtlamak
 10. Pazartesi günü altın alarak başlamak

Yukarıda ki avantajlara daha bir çok avantaj eklenebilir. 4 gelinden üçü tecrübeli yarışmacı olarak, bir gelin de acemi olarak, 28 Şubat Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, yukarıda sayılan avantajları elde etmek için yarışacaklar. 

28 Şubat Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Yeni gelen Deniz kaç puan aldı? Deniz’in kaynanası Naciye Deniz’e kaç puan verdi? Nursel Ergin beş puanı kime verdi? Bu hafta Pazartesi çeyrek altını kim aldı? 28 Şubat 2022 Pazartesi en yüksek puanı kim aldı? İşte bu soruların cevapları da hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 28 Şubat Puanları (28/02/2022 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

28 Şubat Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 3
Miyase: 4
Hasret: 5
Deniz: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 4
Hasret: 3
Deniz: 1

*************************
” 28 Şubat 2022 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Naciye’nin verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 1
Hasret: 1
Deniz: => Naciye’nin Gelini 2

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 5
Hasret: => Nurten’in Gelini 2
Deniz: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 3
Hasret: 1
Deniz: 1

*************************

Gelinim mutfakta 28 Şubat Pazartesi Toplam Puanlar

Yeşim 3 5 5 1 5 19
Miyase 4 4 1 5 3 17
Hasret 5 3 1 2 1 12
Deniz 1 1 2 1 1 6

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (28 Şubat – 4 Mart Haftası) – Pazartesi

*************************

Yeşim: 19
Miyase: 17
Hasret: 12
Deniz: 6

*************************

Gelinim Mutfakta 28 Şubat Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

28 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 28 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM
28 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DENİZ

*************************

Gelinim Mutfakta 1 Mart Salı Fragmanı İzle

28 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabı %100 belli olduktan sonra gözler. haftanın ikinci bölümüne çevrilecek. İşte haftanın ikinci bölümü ile ekrana gelecek olan ve 877 bölüme ait, Gelinim Mutfakta 1 Mart Salı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

44 Yorum

 1. geçen hafta Deniz i elemek için eksileri bastılar
  bugün Sevilay miyase ye yeşil biberleri kalın doğra dedi eksi verirler mi

  1. miyaseye eksi 2 vermezler. onlar miyaseye kazandırma oyununun adına gelinim mutfakta demişler. asıl oyunun adı miyaseye bilezik kazandırıyoruz kim ne derse desin olmalıydı.

   1. Yeşim yapamamış görüyorsunuz yeni gelen kayınvalide olmamışa veriyorum dedi Yeşim 5 aldı beceriksiz Yeşim

    1. yeşim yapamamışsa miyase hayatta yapamamıştır. miyase çirkefliğiyle çamur gibi yemeği çıtır çıtır diye satmaya çalıştı herkesten 1 almasına rağmen. yeşim olmuş yemeğe olmamış dendiğinde sadece susuyor o yüzden seviliyor. birde hakkını müdafa etse daha çok saveceğiz onu. beceriksizlikse miyaseden sorulur hacı cav cav

 2. Sunucu yıne mıyaseyı sımartı o 3 aydır burada 32 bilezik diyor yesıme 6 aydır burada 19 bilezik bu ne demek sen mıyeseye 5 5 verdıgın surece o cok bilezik alır nursel hanım

  1. yeşim yapamıyor bugün Beyhan tabağı beğenmedi ama 5 verdi
   diğer Kaynanalar kaç verecek
   ama yeni gelin yapamamış

  2. nursel yeşimin yüzüne karşı sen git artık yeniler gelsin dedi ama 1 leri vermeye devam etti aynı zamanda miyaseye 5 vermeyede devam etti. sevilay desen yeşime 1 miyaseye 5 veriyor. bu durumda yeşim yarışmaya hergün 2-0 başlıyor. diğer 3 kayınvalidesin yaptığı puanlarla kim ne kazanabiliyıorsa kazanıyor. genelde kimse kazanamıyor bu bilinçli verilen 5 puanlarşla sadece miyase alıyor bilezikleri.

 3. MİYASE BEŞ ALAMAYINCA BAŞKASI BEŞ ALINCA NEDENSE HAK ETMEYEN TABAK OLUYOR!.. FAZLA BURNU HAVADA GEZİYOR!.. İSTİYOR Kİ BÜTÜN KAYIN VALİDELER GELİNLERİNE BEŞ VERMEYİP KENDİSİNE BEŞ VERSİNLER!..

  1. nursel ve kendi kaynanası sürekli 5 veriyorlar zaten. onlarla bile bilezikleri alıyor. diğerleri kayınvalidelerin insafına kalmış bekliyorlşar yazık.

 4. yeşim yapamıyor bugün de yeni kaynana en olmamış tabağa 5 veriyorum dedi ilkgundur gelinim yapamamıştir diye açıkladı
  yeşim yapamıyor yapamıyor yapamıyor gitmeli
  ekip neden vazgeçemiyor bileniniz varmı
  önce yeşim sonra miyase gitmeli

 5. MİYASE NE KADAR SAYGISIZ!.. KARŞISINDAKİ KİŞİ İLE NASIL KONUŞULUR BİLMEYEN BİRİ!.. KAYINVALİDESİNİ ÖZELİNİ 83 MİLYONUN GÖZÜNÜN ÖNÜNE SEREN SEVİYESİZ KARAKTERSİZ BİRİ!.. BEN OLSAM BENİ 83 MİLYONA REZİL EDEN BİR GELİNLE HİÇBİR YERE GİTMEM!..

  1. İşinize geldiği gibi yazmanız! Sevilay hanım da onun özel odasını çekmişti! Miyaseyi karalamanıza izin vermeyeceğim!!

   1. miyase zaten kapkara e*** ve ç** biri izlediğimiz kadarıyla. ne kadar aklarsanız aklayın izlediğimizx miyaseyi tanıyoruz biz ve çok hadsiz edepsiz.

    1. eleştirmek tamam eyvallah ama hakaret başka bir şey. gözümde kaçan hakaret ve küfürler olabiliyor. Lütfen hakaret etmeden eşleştirin. gördüğünüz hakaret ve küfür altında adımı yazarsanız ben daha çabuk fark ederim

     1. valla miyase her tür hakareti hakediyor. konuşması bakışı yetiyor kötü sözü haketmek için.

 6. yeşim çok şımarık sonradan görme neymiş saçlarına bakım için milyarlar harcıyormuş
  kiradayiz kaynana bize ev almıyor dediği günleri unutmuş galiba yeşim paraları savuruyor kaynana dan para istiyor
  herşeyin en kalitelisini kullanırim gerekli gereksiz harcıyor kaynana karsilasin

  1. Yeşim de Pişmemiş bırakmış ama o da eksi almadı! Deniz ve onun gibi yeni gelenler yapsaydı, (-8) alırdı!

   1. ooo miyaseye tapan filiz gene işbağında miyaseyi yalıyor. filiz sen ne dersen d miyase izlediğimiz miyase. hadsiz, çirkef, nerde nasıl konuşulur bilmeyen, hak yemeyi baldan tatlı sayan, iyi yapılmış yemekleri karalayan, özellikle yeşimi yese doymayan kıskançlıktan ölmek üzere olan biri miyase.

    1. çok terbiyesizce yorumlar. herkes saygıyı bilecek. sadece ekrandan tanıyorsunuz miyaseyi yeşimi denizi hasreti. kimse ekrandan gördüğü birine bu kadar kin besleyemez. haddinizi bilin!!

 7. hasetliğinde boğul miyase yaa. herkesten 5 alan tabağa olmamış deyip yırttın bi tarafını yaa. bıktık senin çirkefliğinden ve aç gözlülüğünden.

  1. miyase seni ekrandan bile başarısıyla kudurtmuş. biz de şovcu beyhan ve moda yarışmacısı yeşimden bıktık.. aylardır orada ama performans olarak sonuncu! program tarihinde 6 ayda 19 bilezik alan yarışmacı yok yani. damla 2 ayda 17 aldı! yeşim başarısız kabul edin. nursele de atmayın suçu boşuna. nursel 2.5 aydır sunuyor. nursel yokken kalan 3.5 ayda ne yaptı yeşim? geldiği ilk 2 ay 0 bilezik aldı hatırlatırım..

   1. kendin söyledin kuduruk köpek olduğunu. yeşim nurselden ve sevilaydan 4 aydır 1 alırken ikiside mişyaseye 5 veriyorlar ve sırf bu nedenle miyase bilezikleri alıyor kuduruk köpek anladın mı? sürekli sunucudan ve sevilaydan 1 alan yeşlim ancak diğer kayınvalidelerden aldığı puanlarla kazanıyor ve bu her zaman olmuyor çünkü sunucu miyase kazansın diye uğraşıyor başarılı oluyor. o bileziklerin hepsinde yeşimin ve diğer gelinleri hakkı var kısacası haram onlar haram. yeşim çeyrek alıyor alt tarafı çeyrek miyase ağzına geleni söylüyor yeşim haketmedi ben almalıydım diye yırtınıyor. ben izlediğim miyaseden nefret ettim. ne yaparsa yapsın fikrim değişmez artık. gördüklerim duyduklarım çok fazla geldi bana.

  2. kaynanalar bugün olmayan tabağa 5verdi
   Beyhan 1.tabak güzel olmuş ama bunda tiyom var deyip 5 verdi
   kabul edin yeşim yapamıyor
   daha önce doğum sonrası saç dökülmesi diye hiç bir kadın şikayet etmemişti yeşim ilk ve son olacak

  1. daha önce yeşim hafta ortasında bilezik alsın diye özel ayarlama yaparken Miyase -2 aldı!

   1. yine mi miyaseye yalıyorsun filiz ya yuh sana yazıklar olsun miyase de miyase diye diye öldün be

 8. YEŞİM BEŞ ALINCA OLMAMIŞ TABAK OLUYOR!.. ÖZELLİKLE MİYASE YEŞİM’İN BEŞ ALMASI ZORUNA GİDİYOR!..DİĞER GELİNLER DE MİYASE’YE BENZEMEYE ÇALIŞIYORLAR!..

  1. her yazın kişinin ip adresi var! bir çok hakaret geliyor bana. Burası özgür platform diye yayınlıyorum. O zaman ben kendi kedime hakaret mi ediyorum yani! KOMİK OLMAYIN!

    1. boş boş konuşuyorsun! Miyase’yi yüceltmek istesem, diğerlerinin yorumunu engellerim. Ancak buraya gelen yorumları birebir yayınlıyorum! Bence haksızlık ediyorsun!

    2. Senin derdin miyase dil senin derdin Filiz galiba bu kadar ugraşdigina göre…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu