Gelinim Mutfakta

29 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları [Günün Birincisi] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 29 Ağustos Pazartesi günün birincisi ve puanları netlik kazandı! 29 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin kaç puan verdi? 29 Ağustos Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? 29/08/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Kaynanalar gelinlerine kaç puan verdi? Hangi kaynana gelinine beş puan verdi? Bugün altını kim aldı? İşte tüm bu soruların cevapları, detaylı bu haberimizin içerisinde sizler bekliyor.

=> 12 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucu için tıklayınız.

Güncelleme (30/07/2022) 29 Ağustos 2022 tarihinde ekrana gelen beşinci sezonun ilk bölümünde Emel 16 puanla günün birincisi olurken, yeni gelen Zeynep de 11 puanla günün sonuncusu oldu.

=> 5 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu  sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 29 Ağustos Pazartesi Puanları ile puan durumu sonucunda, bu hafta yarışmaya dahil olan Zeynep’in yarışmada kalıp kalmaması ile ilgili ciddi bilgi verecek.

=> Gelinim Mutfakta 1 Eylül Perşembe Toplam Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

29 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Daha önce yarışmaya dahil olan yeni gelinlerin yarışmada kalabilmesi üzerine tutulan istatiksel veriler ışında, Zeynep’in bugün alacağı puanlar, Cuma günü yarışmada kalıp kalmaması hakkında %100 olmasa da büyük oranda bilgi verecek.

=> 31 Ağustos Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 29 Ağustos Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 29 Ağustos Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 30 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta yarışma programında bilezikleri alan emel, adeta şans eseri bilezikleri koluna taktı. Zira Tuğba ondan 4 puan fazla olmasına rağmen, Tuğba’nın bilezik alamaması kafalarda büyük bir soru işareti olarak kaldı.

Tuğba her ne kadar geçtiğimiz hafta finalinde beş altın bileziği hak etse de koluna takamadığı için bu hafta koluna takmak istiyor. Bunun için de bugün 29 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanmanın planını yapıyor.

Gelinim Mutfakta 29 Ağustos Pazartesi Puanları Verecek Kaynanalar

29 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucu sadece yi gelen yarışmacıları değil, geçtiğimiz hafta yarışmaya katılan diğer yarışmacıları da yakından ilgilendiriyor. Zira henüz yarışmaya adapte olamayan gelinler, bu haftada yeni yarışmacı gibi olması, Zeynep için büyük bir şansı da beraberinde getiriyor.

Zeynep yarışmaya adeta Karadeniz rüzgarı gibi geldi. Akıllara ilk sezon yarışmaya dahil olan bir gelini anımsatsa da alacağı puanlarla yarışmadaki konumu belirleyecek.

29 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Sibel

Geçtiğimiz hafta şans eseri beş bileziği koluna takan Emel, artık kendisine çok daha fazla güvenerek kaynanalara karşı cevap veriyor. Bunun farkında olan kaynana gönül de Emel’e şöyle söyledi. İşte Kaynana Gönül’ün yarışmacı Emel’e karşı sarf ettiği o sözleri;

“Emel beş bileziği aldın. Sesin çok çıkmaya başladı!” Yarışmacı Kaynana Gönül

Sözleri ile yarışmacı kaynana Gönül, Emel’in güvendiği dağlara da kar yağdıracağını ve onu bu hafta eleyeceğini ima etmesi , dikkatlerden kaçmadı.

Hafta başında yarışmaya dahil olan Zeynep, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda gününü sonuncusu olması halinde, %96,7’lik bir oranla Cuma günü eleme potasına yarışacak.

29 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Sibel ve Kaynanası Filiz

Yarışmaya dahil olan Zeynep, rakiplerine kıyasla kameralara karşı alışık gibi davranması, onun mutfağa çok daha erken alışmasına, rakiplerine karşı çok daha çabuk üstünlük kurmasını sağlayacak.

Geçtiğimiz haftayı kayıpla kapatan Sibel, kaynanasının son anda başkasına verdiği beş puan nedeniyle beş bileziği ellerinden kayıp gitti. Sibel bugün Gelinim Mutfakta 29 Ağustos Puanlama sonucundan itibaren rakiplerini geride bırakacak puanlar alıp, beş bileziği bu hafta kimseye kaptırmak istemiyor.

29 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de tam bir karmaşa yaşandı. Haftanın birincisi olması beklenen Tuğba 74 puanla bilezikleri alamazken, 72 puana sahip iki gelin kuraya girmesi ve Emel’in kura sonucu bilezikleri alması, izleyenleri şok etti. Çekimlerin büyük bir kısmının kesilmiş ve de montajlama kısmının karışması, Tuğba’nın kuvvetle muhtemeldir ki Cuma günü aldığı (-4) ceza puanını yayınlamadıkları için kafa karışıklığı oldu.

Tuğba hafta finalinde ellerinden kayıp giden çeyrek altını ve bilezikleri bu hafta kimseye kaptırmak istemiyor. Haftanın ilk bölümünden itibaren, yani bugün Gelinim Mutfakta 29 Ağustos Pazartesi puanlaması da dahil olmak üzere birinci olmak adına her şeyi yapacaktır.

Gelinim Mutfakta 29 Ağustos Pazartesi Puan Durumu

Beşinci sezonun ikinci haftası, birazdan Nursel Ergin’in vereceği 29 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Dört kaynana ile bir sunucunun vereceği puanların toplamı, Gelinim Mutfakta 29 Ağustos Pazartesi puan durumu sonucunda belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Tüm gelinlerin tek bir amacı var. Oda günün sonunda ki çeyrek altınları alıp, hafta finalinde ise bilezikleri kazanmak. Bu amacına ulaşmak isteyen dört gelinden biri, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olarak avantajı eline alacak.

Hafta başında verilen puanlama sonucunda bir gelin rakiplerine kıyasla daha ön plana çıkıyor. 29 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, rakiplerinden daha fazla puan alan gelinini elde edeceği avantajlardan bazıları hemen alt kısımda verilmiştir. İşte bahse konu avantajlardan bir kısmı;

 1. Yeni bölüme altın alarak başlamak
 2. Eleme potasında kendisini uzaklaştırmak
 3. Rakiplerine kıyasla bir adın öne geçmek
 4. Rakiplerine kendisini kanıtlamak
 5. Puan durumu sonucuna göre en yüksek puanı elde edan olmak
 6. Altını ilk alan olmak
 7. Puanlama olarak zirveye çıkmak
 8. Haftaya çeyrek alarak başlamak
 9. Rakiplerine kendisini kanıtlamak
 10. Bilezikler için ilk hamleyi yapmak
 11. Rakiplerine puan farkı atmak
 12. Tüm rakiplerini ilk günden geride bırakmak

Yukarı da verilen avantajlara daha bir çok avantaj eklenebilir. İşte bahse konu bu avantajları elde etmek isteyen gelinler de 29 Ağustos Pazartesi günü günün birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanmak için kıyasıya yarışacaklar.

Gelinim Mutfakta 29 Ağustos Pazartesi Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An Emel ve Kaynanası

Yeni sezonda yarışmaya dahil olan gelinlerin hepsinin acemi olması, yarışmaya sonradan gelen isimler için de büyük bir avantaj. Bu hafta yarışmaya katılan Zeynep, yarışmada kalabilmek için bu avantajı sonuna kadar kullanmak istiyor.

29 Ağustos Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Pazartesi bugün en yüksek puanı kim aldı? Nursel Ergin ilk gün beş puanı kime verdi? Pazartesi çeyrek altını kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, alt kısımda verilen puan tablosu içerisinden açıklanmıştır. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 29 Ağustos Puanları (29/08/2022 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

29 Ağustos Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Tuğba: 4
Emel: 5
Sibel: 1
Zeynep: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Emine’nin verdiği Puanlar

Tuğba: 4
Emel: 1
Sibel: 3
Zeynep: => Emine’nin Gelini 5

*************************
” 29 Ağustos 2022 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Tuğba: 2
Emel: 2
Sibel: => Filiz’in Gelini 5
Zeynep: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Gönül’ün verdiği Puanlar

Tuğba: => Gönül’ün Gelini 2
Emel: 3
Sibel: 5
Zeynep: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Şenay‘ın verdiği Puanlar

Tuğba: 3
Emel: => Şenay’ın Gelini 5
Sibel: 1
Zeynep: 1

*************************

Gelinim mutfakta 29 Ağustos Pazartesi Toplam Puanlar

Tuğba 4 4 2 2 3 15
Emel 5 1 2 3 5 16
Sibel 1 3 5 5 1 15
Zeynep 3 5 1 1 1 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (29 Ağustos – 2 Eylül Haftası) – Pazartesi

*************************

Tuğba: 15
Emel: 16
Sibel: 15
Zeynep: 11

*************************

Gelinim Mutfakta 29 Ağustos Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

29 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ EMEL
Gelinim Mutfakta 29 Ağustos Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  EMEL
29 Ağustos Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ZEYNEP

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Salı Fragmanı İzle

29 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün günün birincisi olan gelin ile bugün çeyrek altını alan gelin kesin olarak belli olacak. Gözler haftanın ikinci bölümüne çevrilecek. İte haftanın ikinci bölümü ile Kanal D ekranlarında gelecek olan 972 bölüme ait, Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Salı fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. kim kaç puan alırsa alsın cuma günü kendi istediklerine bilezikleri veriyorlar
  ilk haftadan haksızlık yaptiysalar uzun sürmez biterler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu