Zuhal Topal'la Sofrada

29 Ağustos Perşembe Bugün Zuhal Topal Kaç Puan Verdi? Zuhal Topal’la Sofrada 29 Ağustos Puanları

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 29 Ağustos Perşembe Mehtap Dereli yarışacak. Çarşamba günü yarışan yarışmacımız menüsünü yetiştirse de masasını tam olarak kuramadığı için ve yemekleri alelacele yaptığı için kimisi yanı, kimisi de çiğ kaldı.

Bunu fırsat bilen kaynanalar üçer puan vereceğini beklesek de kaynanalardan beklenmedik bir hamle ile geneli 4 puan verdi. Buna çok kızan ilk gün yarışan gurme kaynana Selma hanım, 29 Ağustos Perşembe Puanları sırasında intikam alacak. Not: 29 Ağustos Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabı, bu yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

==>  [pembebuton]7 Kasım Perşembe Zuhal Topalla Sofrada Bugün[/pembebuton] verilen puanlrı görmek için tıklayınız.

29 Ağustos Zuhal Topal’la sofrada bu hafta puanları bugün Aydın özel zeytin yağını getiren Mehtap’a gelecek. Mehtap, kimseden korkmadığını ve elinin lezzetli olduğunu söylese de bilmediği bir şey var.

==>  [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 31 Ekim Puanları[/pembebuton] öğrenmek için lütfen tıklayınız.


29 Ağustos Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları
Selma gurme olduğunu bizlere açıkladığı sırada Türkiye de kadayıf üzerine uzmanlaşan iki kadından birisi olduğunu söylemişti. Bugün kendi uzmanlık alanında bir yemek gelmesi nedeni ile her şeyine kusur bulacağını düşünüyoruz. Bu da Mehtap’ın puanlarına eksi olarak yansıyacaktır. 

=> [mavibuton]5 Eylül Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/mavibuton] sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

Kaynana Hatice hanım, Gurme Selma’nın uzmanlık alanından bir tatlı yapacağını bilsek, kesinlikle yapmazdık diyerek Selma’nın eline fırsat verdiğini açıkça belirtmiş oldu.

=> [mavibuton]30 Ağustos Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı[/mavibuton] sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.Zuhal Topal'la sofrada 29 Ağustos Yarışmacısı Mehtap ile kayın validesi Hatice

İlk gün kendisine üç puan veren Hatice hanımdan intikam almak için fırsat ayağına kadar gelen Selma sert sözlerle eleştirip, Mehtap’ın, 29 Ağustos Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu açısından en düşük puanı alması için diğer kaynanaları bile etkilemeye çalışacaktır.

Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi sorusunun cevabını vermeden önce bu hafta en hafif menüsü olan gelin şu an en yüksek puana sahip, bugün yarılacak olan Mehtap’ın menüsü de çok ağır olmadığını, belkide Göknur’un puanlarını bile geçebileceğini düşünmek istiyorum.Zuhal Topal'la Sofrada 29 Ağustos Perşembe Puanları Öncesinde Mehtap Ve Hatice

Lakin, bugün Selma hanımın resmen atak yapacağı bir gün olacağı için ve geriye bir yarışmacının gelini yarışmadığı için kaynanalar mümkün mertebe 3 ve 4 puanları kullanacak. Dikkat: 29 Ağustos Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanları,bu yazının en son kısmında verdik.

29 Ağustos Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (2019)

29 Ağustos Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Mehtap Dereli. Aslen Aydın sökeli olan ve 33 yaşında olan yarışmacımızın biri 8 diğeri de 10 yaşında olmak üzere iki evladı vardır. Kaynana Hatice hanım, çocukları kendisi büyüttüğünü, gelinin çok gezmesinden şikayetçi oldu.29 Ağustos Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Öncesinde Mehtap'ın Ailesi

Kendi memleketinden sırf bu yarışma için özel zeytin yağı getiren yarışmacımız Mehtap Dereli hakkında elde ettiğimiz bilgiler;

 • 33 yaşında
 • 12 yıllık evli
 • İki çocuk annesi
 • Ev hanımı
 • Gezmeyi çok seviyor
 • Çocukluk aşkı ile evlenmiş
 • Çok kıskanç biri

İlk günden beri kendisini tüm Türkiye’ye gurme olduğunu iddia eden ve Halk eğitimde bu konuda eğitim bile veren kaynana Selma hanım, kendisine yöneltilen iki soruyu doğru cevaplayamadı. Ancak bugün kesinlikle bildiği noktadan yemekler gelecek. Özellikle Türkiye de kadayıf konusunda uzmanlaşmış iki kadından birisi olduğunu taa.. ilk gün söylemişti. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 29 Ağustos Perşembe Puanları hemen alt kısımda verdik.Zuhal Topal 29 Ağustos 2019 yarışmacı kaynana Hatice Dereli

Bugün gelinimiz Mehtap, menüsüne Kadayıf olacak. Bu da Selma’ya fırsat verdi.  Dikkat: 29 Ağustos Zuhal Topal Bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı hemen alt kısımda.

Bu hafta kaynanalar çok ama çok ilginç puanlama yaptılar. Özellikle dün tam olarak masası hazır olmayan gelinimize 4 verip de ilk gün yarışan yarışmacıya 3 vermesi hem sunucumuzu çileden çıkarttı. Hem de haksızlığa uğrayan Selma hanımı çileden çıkarttı. Bakalım, Zuhal Topal’la Sofrada 29 Ağustos Perşembe puanları verilmeye başladığında, kaynanalar hak ettiği puanları geline verecek mi? Şasi fikrim asla vermeyecekler.

29 Ağustos Zuhal Topal’la Sofrada Mehtap’un Menüsü 

 • Sütlü Tavuk Çorbası
 • Güveçte kaşarlı et sote
 • Ispanaklı Gül böreği
 • Çoban Salata
 • Haydari
 • Domatesli bulgur pilavı
 • Patates püresi
 • Dondurmalı Fındık Ezmeli Kadayıf tatlısı

29 Ağustos Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Mehtap'ın Menüsü


İkinci sezona kaldığı yerden başlayan program da bir kaç değişiklikle beraber geldi. Artık gelinler kendi özel malzemelerini kullanılabiliyorlar. Bide artık ödül, 10.000 TL değil, 15.000 TL oldu. Sizler de programa katılmak için öncelikle Zuhal Topal’la Sofrada başvuru ile ilgili püf noktalarını anlattığımız konuyu okumalarını tavsiye ediyorum.

Bildiğiniz üzere, kaynanalar hak ettiği puanları yarışmacılara vermiyorlar. Gereçten tarafsız biri olarak bugün programa katılmış olsaydınız, Mehtap’ın menüsüne acaba kaç puan verirdiniz? Merakla gelecek yorumları beklerken kaynanaların verdiği 29 Ağustos 2019 Zuhal Topal’la sofrada puanlama kısımı, hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

29 Ağustos Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Mehtap’ın Puanları)

Selma 3
Fatma 3
Alev 4
Yüksel 5
Zuhal Topal   7
TOPLAM  22

**29 Ağustos 2019 Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 29 Ağustos 2019 Perşembe Fragmanı

Aslen Aydın Sökeli olan ve iki çocuk annesi Mehtap Dereli’nin yarıştığı, Fox TV ekranlarında 29 Ağustos Perşembe günü ekrana gelen, programın fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı