Gelinim Mutfakta

29 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 29 Aralık Çarşamba günün birincisi ile puan durumu belli oldu! 29 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu en yüksek puanı kim aldı? Nursel Ergin bugün beş puanı kime verdi? 29 Aralık Puan durumu sonucunda çeyrek altını kim aldı? 29 Aralık Çarşamba bugün kim birinci oldu? Miyase kaç puan aldı? 29/12/2021 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Çarşamba çeyrek altını kim kazandı? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? Hangi kaynana gelinin tabağını buldu? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin satır aralarında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 19 Ocak Çarşamba Puanları için tıklayınız.

Güncelleme (30/12/2021) 29 Aralık Çarşamba günü 20 puanla günün birincisi olan yarışmacı Damla oldu. Buna karşın 8 puanla Yeşim ise günün sonuncusu olan gelin oldu. Damla bu hafta ilk defa çeyrek altını kazanmış oldu.

=> 12 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta bugün Kim Birinci Oldu sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 29 Aralık Çarşamba Puanları ile günün birincisi %100 açıklandığında, gözler günün sonunda belli olacak olan puan durumu sonucuna kilitlenecek.

=> 5 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

29 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başında kötü başlayan Yeşim, son bölümde durumunu bir nebze kurtarırken, Miyase ise iyi puanlar almaya devam ediyor. Şu an en fazla puana sahip yarışmacı olan Miyase, konumunu korumak istiyor. 

=> 31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Beş Bileziği Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 29 Aralık Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 29 Aralık Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma Kim Gitti öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

En son beş bileziği kazanan Yeşim, haftaya her ne kadar kötü başlamış olsa da Salı günü gün birinciliği ile durumunu bir nebze olsun düzeltmeyi başardı.

=> 31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Tablosu için tıklayınız.

29 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu %100 netlik kazandığında, Miyase ile Yeşim’in puanları oldukça merak edilecek. Zira Miyase bileziklere yürümeye devam edip etmeyeceği, Yeşim’in ise mevcut durumunu kurtarıp, kurtarmayacağı oldukça merak edilmekte.

=> 30 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 29 Aralık Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta bilezikleri sadece bir puanla Yeşim’e kaptıran Miyase, bu hafta beş bileziği kimselere kaptırmak istemiyor. Bu sebeple hem yemeklerine çok daha iyi odaklanırken, hem de rakip kaynanalardan iyi puanlar almaya devam ediyor.

Son iki bölümde iyi puanlar almayı başaran Miyase, bugün 29 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olması halinde, beş bileziği kazanmak için büyük bir avantaj elde edecek.

29 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

İlk iki günün puanlaması ile bu hafta bileziklere yürüyen ve eleme potasına mücadele edecek isimler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Yeşim, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama esnasında iyi puanlar alamadığı takdir de Miyase dışında diğer rakipleri ile birlikte eleme potasına sürüklenecek.

Yeşim yarışmada kendisini demirbaş olarak ilan etse de Damla Yeşim’den önce yarışmada olduğunu ve aslı demirbaş kendisini olduğunu ileri sürmesi dikkatlerden kaçmadı.  

29 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Deniz ve Kaynanası Ayşe

Salı günü Yeşim’in giyeceği elbiseyi Sevilay kaynana bilerek ütüyü üzerine düşürmesi sonucunda Yeşim’in elbisesi yandı. Bugün kaynana Beyhan bunun intikamını almak için Miyase’nin yanına gidip şöyle söyledi. İşte o sözler;

“Ben paramı istiyorum. Gitmeyeceğim Buradan?” Yarışmacı Kaynana Beyhan

Sözleri ile yarışmacı Kaynana, Yeşim’in yanan elbisesinin parasını isterken, Miyase de bu sırada günün yemeğini yapmakla meşgul olması, kaynana Beyhan, Miyase’nin yemeğine bakması, dikkatlerden kaçmadı.

29 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Son zamanlarda kaynana Beyhan, gelininin tabağını bulması, oldukça dikkat çekti. Bugün Gelinim Mutfakta 29 Aralık Puanlama sırasında hangi kaynana gelinin bulacağı, Beyhan kaynana Yeşim’e kaç puan vereceği şimdiden merak edilmekte.

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını Yeşim kazanarak, ilk gün aldığı düşük puanları bir nebze olsun kurtarmayı başardı. Lakin hala kendi istediği konumda olmayan Yeşim, bugün iyi puanlar alıp, zirveye çıkmak istiyor. 

Yeşim hafta finalinde Miyase ile bilezik mücadelesinde yer alabilmesi için Gelinim Mutfakta 29 Aralık Çarşamba puanlaması sonucunda çok iyi puanla alması gerekiyor.

Gelinim Mutfakta 29 Aralık Çarşamba Puan Durumu

Hafta başında Miyase günün birincisi olurken, Salı günü Yeşim günün birincisi oldu. Damla ise beklentilerden çok uzak performansı ile rakiplerinin aldığı çeyrek altınları izlemekle yetindi. Haftanın üçüncü puanlaması Nursel Ergin’in vereceği, 29 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Çarşamba günü verilecek olan puanlama sonrasında, Gelinim Mutfakta 29 Aralık Çarşamba puan durumu sonucunda, hangi gelinin zirvede olacağı merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Bu hafta başında (20/12/2021) tarihinde yarışmaya dahil olan Deniz ilk bölümde iyi puanlar alsa da sonrasını getiremedi. Deniz eğer bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmaz ise, Cuma günü %100 olmasa da büyük oranda eleme potasına mücadele eden isim olacak.

Son zamanlarda puanlama performanslı bir hayli vasat olan Damla, bu gidişata bugün son vermek, yeniden iyi puanlar almak istiyor. Bu nedenle  29 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu da en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 29 Aralık Çarşamba Puan Durumu Belli Olduğu Sırada Miyase ve Kaynanası Sevilay

29 Aralık Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin beş puanı kime verdi?  Bu hafta yarışmaya yeni gelen Deniz puan aldı? Çarşamba çeyrek altını kim aldı? Damla kaç puan aldı? Çarşamba günü en yüksek puanı kim aldı? Miyase kaç puan aldı? Bu soruların cevapları, alt kısımda açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 29 Aralık Puanları (29/12/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

29 Aralık Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 2
Miyase: 1
Damla: 5
Deniz: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 1
Miyase: 2
Damla: 5
Deniz: 3

*************************
” 29 Aralık 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 5
Damla: => Nuray’ın Gelini 4
Deniz: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Ayşe’nin verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: 1
Damla: 5
Deniz: => Ayşe’nin Gelini 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 1
Deniz: 1

*************************

Gelinim mutfakta 29 Aralık Çarşamba Toplam Puanlar

Yeşim 2 1 1 3 1 8
Miyase 1 1 5 1 5 13
Damla 5 5 4 5 1 20
Deniz 3 3 1 4 1 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (27-31 Aralık Haftası) – Çarşamba

*************************

Yeşim: 26 + 8 = 34
Miyase: 40 + 13 = 53
Damla: 25 + 20 = 45
Deniz: 24 + 12 = 36

*************************

Gelinim Mutfakta 29 Aralık Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

29 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 29 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA
29 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YEŞİM

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Aralık Perşembe Fragmanı İzle

29 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ve puan durumu kesin olarak netlik kazandığında, gözler bir sonraki bölüme çevrilecek. İşte haftanın dördüncü bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 30 Aralık Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

16 Yorum

  1. Yeşim kaynanasına 5 1 1 1 ver diyor diğer Kaynanalar iki 1 kullanınca niye böyle puanlar kullanıyorsunuz diyor

  2. Yeşim yapamamışsin herkesten 1 alıyorsun
    halbuki önceleri güzel yapıyordun bu hafta ne oldu

  3. yeşim kafanda ne var iyice konsantren bozulmuş eğer yemeklerine odaklanmassan sonunu iyi görmüyorum nuray hanım bu günkü puanlaman hiç olmadı şu miyaseye 5 verdinya aşk olsun sevilay gelini kötüde yapsa 5 leri veriyor bu arada sevilay müptezeri amacına ulaştı yeşimin modunu düşürdü yeşimde elenirse meydan sevilay cadalozuna kalacak

  4. A A A sevilay gelinine 5 verdi hayret nasıl buldu ah sevilay hak yiyen sevilay sevimsiz sevilay başkalarının hakkını yiyen sevilay fitneci hazımsız hasetçi sevilay yine köstebekler iş başında hiç düşünmeden süreklide yalan söyleyerek 5 1 1 1 leri bastın birde utanmadan olmamış yapamamış gelinin tabağını savunuyorsun bari mertçe söyle bu tabak kötü ama 5 veriyorum de kötüyü savunma benimkide laf kötü insan iyiyi savunurmu nuray sanada bir çift sözüm var kafan nerde gittin olmamış yemeğe 5 verdin zaten ben miyasenin iyi yemek yaptığına inanmıyorum

  5. cuma günü sevilay ile ekülüsü miyase bilezikleri alınca ayşe nuray beyhan sizde alkışlar tebrik edersiniz

  6. bence sevilaya tabakların yerini söylüyolar geçen haftayı telafimi ediyorlar izleyiciyle dalga geçiyorlar birde puanlama çok yanlış tamamen hak yeme üzerine kurulu format insanları zorla hak yemeye teşvik ediyorlar çok nadiren hakkıyla bilezik kazanıyorlar

  7. Aynen sevilay gelinlerin hakları ni yedi 5 111 3 tane 1 verdi buda giden aslıhan ve nuray hanimi aratmiyorlar aynılar tıpkı simdi de sevilay hanim miyase 5 diğerleri ne 1 hic hakkınıyetli kullanmadı bu nu kabul etmiyorum orda diğer kayinvalider yuksek puan veriyorlar inşallah sevilay hanim ve miyase yakında elenirler ben sadece yeşim i sevdim onların içinden tabiki

  8. Formatı gözden geçirip daha güzel yapmalı ağlama birbirlerine karşı saygısızlar iyi örnek değiller seyretmek cazip gelmiyor artık sunucularda bazı yapılanlara müdahale etmeli miyasenin kaynanası resmen ütüyle kıyafeti taktı görülen şey resmen hoşgörülü yanlış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu