Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

29 Aralık Cumartesi Ah Kalbim 286. Bölüm de Neler Olacak? Abhi İle Pragya Karşılaşacaklar Mı? Ah Kalbim 286. Bölüm Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmış veya yayınlanmakta olan diziler arasında en iyi dizi ne diyecek olursanız ilk üç dizi arasında kesinlikle Ah kalbim dizisini koyardım. Ancak dizi de yavaş yavaş sona yaklaşıyoruz.

Her ne kadar kanal 7 bu süreyi sadece hafta sonları yayınlayarak yavaşlatsa da kaçınılmaz son çok yakında karşılaşacağız ve final ile bu diziyi bitirecekler. Bu yazımızda ah kalbim 286. bölüm özeti vereceğiz. Sonrasında kanala 7’nin en son bolüm olarka verdiği fragmanı sizlerle paylaşacağız. Sakın bizden ayrılmayın. [pembebuton]Ah Kalbim 287. Bölüm Özeti[/pembebuton] için lütfen Tıklayınız.

Sitemizi yakında takip edenler bilir ki aslında biz bu özeti yaklaşık 6 ay önce yazmıştık. Ancak kanal 7 ile bölüm numaraları arasındaki uyumsuzluk nedeni ile yeniden en doğru özeti vermeye karar verdik. Bu yazımızı uzun uzun okumayanlar için kısaca ah kalbim 286. bölüm de neler olaracağını yani ne anlatacağımızı maddeler halinde aktaralım.

Ah Kalbim 286. Bölüm Özetinden Neler Anlatacağız?

  • Kiara ile Sunny Aynı sınıfa düşecek
  • King ile Abhi karşılaşacaklar (Sanatçı olarak)
  • Suwarni Daadi Pragya’yı görecek
  • Alya’nın oyunu yani Rüşvet verdiği ortaya çıkacak
  • Disha, Pragy’nın küpesini bulacak

****************************

Şimdi tüm bu olayları uzun uzun anlattığımız bölüm özetine geçelim. Sizlerden ricam özetlerimizi başka mecralarda yayınlayanlar lütfen kaynak belirtiniz. Bu arda Ah kalbim dizisinin aldığı reytingleri merak edenler için geçtiğimiz haftanın reytinglerini vereceğiz.

Ak Kalbim 286. Bölüm Özeti Kiara İle Sunny Aynı Sınıfta

Geçtiğimiz bölümde Abhi sayesinde okula Kiara kayıt olmasına rağmen ne Pragya ne de King ne de Abhi bunun farkında değil. Ertesi sabah mutlu bir güne otel odasında uyanan King ailesine meraklı komşu ziyaret eder. İkili bu kadın ne yapıyor böyle diye birbirine bakarken zaman birlikte kahvaltı yaparlar. King bu gün toplantısı olduğu için Kiara’yı okula Pragya bırakması gerektiği için, kızına daha okula gitmeden dun su atma meselesinden dolayı tartıştığı çocuğu hatırlatıp, sakın böyle bir şey yapma.

Öğretmenlerine ve arkadaşlarına iyi davran diye tembihler. Kaira ise o bana su attı. Yine us aratsa ne yapayın anneciğim diye sorunca, Pragya affet arkadaşın hatasını anlayacaktır dese de Kiara bana yaparsa ben de onu canın okurum diye sessizce mırıldanır. Pragya ile kızı okula geldiklerinde ise Kiara’nın süslü küpelerini getirdiğini görünce okulda bu tarz takıların yasak olduğunu ve asla takmaması gerektiğini söyler.

Kiara da annesine “tamam tombişim” deyip, annesinin yanaklarını sıkınca, birden Pragya eskilere gidip Abhi’yi hatırlar. Kiara ise anneciğim kötü bir şey demedim. Seni sevdim deyip, özür dilerken Purap’ın eşi Disha da, oğlu Sunny okula getirmiştir. Kiara Sunny’i görünce bak anne dün bana su sıçratan çocuk orada der. Pragya kafasını çevirdiğinde pencerenin arka tarafında kalan Sunny ile Disha’yı göremez.ah kalbim 286 bolum ozeti resim 4 (29 Aralık Cumartesi)

Pragya bir kez daha kızını ikaz edip, asla kavga etmemesi konusunda öğütler verdiği sırada Sunny de Kiara’yı görüp, bak anne bu kızdı beni ıslatan der. Bu sırada ders zili çaldığı için ortalık karışır. Disha Sunny’i dersliğine gönderdikten sorna Sunny’nin işaret ettiği kadının yanına doğru gitse de orada kimseyi bulamaz. Ancak yere düşen küpeleri görünce, Disha en yakın arkadaşı Pragya’yı anımsar ve derin derin iç çeker.

King de Abhi de ortak albüm için aynı projede yer aldıklarını bilmeden bir işe kalkışırlar. Abhi’nin fikri her sanatçı, kendi dalında meşhur ve bir o kadar değerli olduğunu düşüncesi ile herkesin eşit miktarda parçasının olmasını ister. Ancak arka planda Alya, abisinin şarkılarının daha fazla olması konusunda içerideki adamlara ve basın mensuplarının olduğu yerdeki hayranlara rüşvet verdiğini gören Purap bunu neden yapıyorsun diye Alya’ya hesap sorsa da Alya bu bir ticaret ve biz bundan iyi para kazanacağız dediği sırada King’in akrabası Tarun, bu konuşmaları apaçık bir şekilde duyar. 

Bizim ufaklıklar da yani Sunny ile Kiara aynı sınıfa da hatta aynı sıra arkadaşı olmuşlardır. İkili arasında önce derin bir sessizlik olur. Çünkü; her ikisi de birbirine karşı diş bilediği için dünkü su ıslatma mevzusunun rövanşı olacağını düşünmektedirler.

King’in akrabası, Alya’dan duyduklarını ve Abhi’nin daha çok şarkısı olması için etrafta bulunan herkese para yedirdiklerini anlatır. King ise hiç önemli değil, gerçek şarkıcı kimmiş zaten görecekler ve ne yaparlarsa yapsınlar, asla başarılı olmayacaklar der. Abhi de basın toplantısına giderken Suwarni Daadi de bende geleceğim deyip ısrarcı olunca Abhi onu da götürür.

King İle Abhi Sahnede Karşılaştı Ah Kalbim 29 Aralık Özeti

Abhi ağır ağır sahneye ilerlerken, King de rüşvet ile bir yere varılamayacağını göstereceğim deyip, sahneye çıkarlar. Her iksi de birbirine elini uzattıktan sorna birbirinin yüzüne bakalar. Birde ne görsünler. Trafikte kavga ettikleri kişidir. İkili birbirine bakarken, asıl kavgamız yeni başlıyor bakışı atarlar.ah kalbim 29 Aralık ozeti (286. bolum) resim 3

Basın mensupları albümde kimin resmi olacak diye sorunca, Alya’nın ayarladığı hayranları Abhi diye bağırır. King ise buradakiler sadece para verilmiş kişiler. Dilersen sadece hayranların resmi olsun der. Abhi ise para meselesini duyunca sinirlenir. Bu sırada sahnedeki eşini görebilmek için daha yakına gitmek isteyen Pragya yere düşer. Onu yerden Suwarni Daadi kaldırır ve Pragya yaşlı büyük anne ile karşılaşınca hemen orayı terk eder. Kadın ise bu haberi vermeliyim diye eve gider. 

Abhi sinirle eve döndüğünde Suwarni Daadi, nerede Pragya der. Abhi ise ne Pragya’sı diye şaşkınca sorunca Suwarni Daadi ben onu gördüm deyince, Abhi eski anıları gözünün önünce canlanır. Suwarni Daadi herkese Pragya’yı gördüğüne anlatınca Tanu kıskançlık krizine girer. Anlayacağınız Abhi ile Pragya bu bölümde de karşılaşmadılar. 

Ah Kalbim Son Bölümlerin Aldığı Reytingler

Biz bunu yapınca kesin kopyacı rakiplerimizde yapacaktır. Bizler sadece en iyi özeti vermek istiyoruz. Bunun yanında başkaca meak ettiğiniz reytingleri paylaşmak istedik. Bakın biz yaptıktan sonra başka kimler yapmaya başlayacak.

15 Aralık Cumartesi 1.01 Total 58. sırada
16 Aralık Pazar 1,29 Total 55. sırada
22 Aralık Cumartesi 1,42 Total 55. sırada

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar i akşamlar nasylsyñyz ben im ,abi pragýa kaç bölümden karşylşjaklar. Sonunda abi kyzy bilen pragýa birlikte oljakmi a kinge neler oljak pragýanyñ kötü gününde ýanyndadi pragýa ony burakijakmi?????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu