Gelinim Mutfakta

29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Haftalık Puan Durumu]

29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 25 Ekim Pazartesi günü başlayan ve 29 Ekim Cuma günü son bulacak olan yarışma programında Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma Haftalık Puanlar sonucunda bir gelin tam beş altın bileziğin sahibi olacak.

=> Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Bilezikleri Bu Hafta Kim Kazandı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Bu haberimiz de 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucu yanı sıra, bu hafta bilezikleri kim kazandı? Sorusunun cevabı detaylı olarak verilecektir.

=> Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma bilezikleri kim aldı? sorusunun cevabı birazdan hem sunucu Safiye Soyman’ın hem de kaynanaların vereceği Cuma puanlaması sonucunda %100 belli olacak.

=> Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma Bilezikleri Kim Kazandı Sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Yaren Perşembe günü aldığı puanlarla 61 puana sahip olan gelin oldu. Yaren mevcut puanları ile her ne kadar Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Sorusuna cevap olmaya en yakın isim olsa da Yeşim hala yarışmadan kopmuş değil.

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma Bilezikleri Kim Aldı

29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucu netlik kazanmadan önce Yaren 61 puan, Yeşim 56 puan, Aslıhan 50 puan, Damla ise 48 puanla Cuma puanlamasına başladılar. 

Damla hafta başında beri istikrarlı bir şekilde kural hatası yaparak ilerledi. Hatta Çarşamba günü kural hatası işine yaradı ve günün birincisi olan gelin oldu. Damla’nın bu stratejisi, Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma Toplam puan durumu öncesinde Aslıhan’dan iki puan geride yer almayı başardı.

Damla’nın iyi yemek yapmaya değil, tabağını kaynanasının bulmasına uygun strateji belirlemesinden dolayı, bugün 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar da Aslıhan’ın puanlarını geri çekerken, kendisinin puanlarını da rakiplerine yaklaştırdı. 

Yaren ile Yeşim arasında ki 5 puan farkın olmasından dolayı Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan yarışmacının %100 belli olması için, en az 3 kaynana puanlama yapması gerekiyor.

29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Bu hafta yani 25 Ekim 2021 tarihinde Safiye Soyman’ın sunucu koltuğunda olduğu yarışma programında, 29 Ekim Cuma günü hafta finali ile ekrana gelecek. Gözler ise 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucun da bu hafta bilezikleri alan ve bu hafta elenen isimlerin üzerinde olacak.

29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Yaren ve Kaynanası

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucu henüz belli olmadan her ne kadar Yaren önde gözükse de Yeşim’in Yaren’e 5 puan kadar yakın olması ve Yaren tatlı konusunda çok fazla iddialı olması, sürpriz bir sonuçla karşılaşmak içten bile değil.

Dikkat: Bugün 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? sorusunun cevabı yazının devamında kesin olarak açıklanmıştır.

Her hafta olduğu gibi bu haftada yarışmacılar, hafta finalin de tatlı yapacaklar. Aslıhan ile Yaren tatlı konusunda elinin lezzetini tam olarak göstermedikleri için Yeşim’e bir umut doğdu. Uzun süredir beklediği bilezikleri alması için Cuma puanlamasında yüksek puanlar alması gerekiyor. 

29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

 1. Yaren: 61 Puan
 2. Yeşim : 56 Puan
 3. Aslıhan : 50 Puan
 4. Damla: 48 Puan 

Yukarıda verilen puanlar Cuma puanları değil, Cuma puanları yapılmadan önce yarışmacıların elde ettiği toplam puan durumudur. Birazdan kaynanalar ve Safiye Soyman’ın vereceği puanlarla, 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta genel puan durumu netleşecek. 

29 Ekim Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yaren: 61 + 10 = 71
Aslıhan: 50 + 13 = 63
Yeşim: 56 + 14 = 70
Damla: 48 + 13 = 61

*************************

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ YAREN

29 Ekim 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ DAMLA

29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 29 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM
29 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YAREN
*************************

29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Haftanın ilk bölümü 786 bölümü ile 25 Ekim Pazartesi günü ekrana geldi. İlk gün olmasına rağmen, haftaya yeni bir yarışmacı dahil olmadı. Zira geçtiğimiz hafta finalinde, Songül Karlı eleme yapmayacağını açıklamış, Damla da bu sayede yarışmada kalmıştı. 

Haftanın ilk puanlamasında 17 puanla Yeşim ile Yaren günün birincisi oldu. Kura sonucu çeyrek altını Yaren kazandı. 26 Ekim 2021 tarihinde yine Yeşim ile Yaren eşit puanlar aldı. Kura sonucu çeyrek altını yine Yaren kazandı. 

29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

27 Ekim Çarşamba günü kural hatası yapmasına rağmen kaynanalardan iyi puan alan Damla, çeyrek altını kazanan isim oldu. 27 Ekim Perşembe günü Yeşim ile Yaren yine eşit puan alan yarışmacılar olurken, yine kura sonucu çeyrek altını Yaren kazandı.

Bu hafta Yaren ile Yeşim arasında kıyasıya gerçekleşen rekabet ortamında, 29 Ekim Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu sonucu öncesinde iki gelin arasında 5 puan fark oluştu. Yeşim bu farkı kapatıp beş altın bileziği kazanmak için kolları sıvadı. Yaren ise aradaki farkı koruyup, beş bileziği kimseye kaptırmamak için harekete geçti. Böylelikle 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı son puanlamaya kaldı.

29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı YAREN MADEN Oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Sunucu Sayın Safiye SOYMAN yarışmanın kaderiyle oynuyor.
  Şöyle ki: Sayın SOYMAN’ın verdiği puanlar
  Yaren 2 – 1 – 2 – 5 – 2 = 12
  Yeşim 5 – 3 – 4 – 4 – 4 = 20
  Aslıhan 2 – 5 – 5 – 1 – 5 = 18
  Damla 1 – 2 – 1 – 1 – 1 = 6

  Haftalık Toplam puanlardan Soyman’ın puanları çıkarılırsa:
  Yaren 71-12=59
  Yeşim 70-20=50
  Damla 61-6=55
  Aslıhan 63-18=45 sunucu SOYMAN’ın oyu olmasa idi Damla elenmeyecek ve hatta yarışmayı 2. sırada tamamlayacaktı…
  Bilinsin istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu