Gelinim Mutfakta

29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Netleşti! [Toplam Puanlar]

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma günün birincisi ile birlikte puanları ve puan durumu açıklandı! 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu çeyrek altını kim aldı? Haftanın final bölümünde Safiye Soyman kaç puan verdi? Bugün Çeyrek altını kim kazandı? Cuma günü en yüksek puanı kim aldı? Haftanın final bölümünde bugün kim birinci oldu? Cuma günü Safiye Soyman beş puanı kime verdi? 29 Ekim Puan durumu sonucun da toplam puanlar da en fazla puanı kim aldı? 29 Ekim Cuma günü altını kim kazandı? Bugün günün birincisi kim oldu? Tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Çeyrek Altını Kim Aldı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma Puanları %100 kesinleştiğinde, gözler toplam puanlar sonucunda hangi gelinin eleneceğine, hangi gelinin ise bilezikleri alacağına çevrilecek.

=> Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Günün Birincisi ve Puanları sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta eşi benzeri olmayan bölümler ekrana geldi. Yaren ile Yeşim üç defa eşit puan alırken, üç defa kura sonucunda çeyrek altını Yaren kazandı. 

=> Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Son bölümde aldığı puanlarla Yaren bileziklere almaya daha iddialı ve avantajlı konuma geldi. Yaren bugün 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olması halinde beş altın bileziğin de sahibi olacak.

=> 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı Görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bugün 29 Ekim Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? Aslıhan kaç puan aldı? sorularının cevapları, yazının en son kısmında kesin olarak açıklanmıştır.

=> 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Yaren için önemli olduğu kadar Yeşim için de bir hayli önem kazandı. Yeşim uzun süredir yarışmada varlığını sürdürse de şu ana kadar bilezik kazanamadı. Yeşim Yaren’in aldığı puanları alt edip, beş bileziği almanın planını yapıyor.

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma Puanları Verecek Kayın Valideler

Bu hafta verilen dört çeyrek altından üçünü Yaren kazandı. Bir defa Damla kural hatası yapmasına rağmen tüm kaynanalardan iyi puan aldığı için çeyrek altını kazanmıştı.

Gelinim Mutfakta son bölüm de yine Yeşim ile Yaren birinciliği paylaşan isimler olurken, Yaren “kurada ben şansız biriyim” sözlerini unutturacak bir şansla tüm kuralarda Yaren çıkması dikkatlerden kaçmadı.

29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Yaren ve Kaynanası

Kaynana Nuray gelinini bu hafta istediği gibi bulamadığı için Aslıhan adım adım eleme potasına sürüklendi. Şu an 48 puanla Damla her ne kadar eleme potasına düşen isim olsa da Aslıhan 50 puanla hemen bir adım geriden takip ettiği görülüyor. Yaren de bu konuya değinmek için aynen şu sözleri sarf etti. İşte Yaren’in o sözleri;

“Aslıhan ve 10 gram Nuray artık buradan gitsin! Yarışmacı Yaren

Sözleri ile Yaren artık Aslıhan’ın elenmesi gerektiğini ifade ederken, Aslıhan da “Sen tatlını yapama da bir git artık” diyerek tepki vermesi, dikkatlerden kaçmadı.

29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Haftanın final bölümünde her ne kadar bilezikleri alacak isim merak edilse de bu sezon başında beri var olan Aslıhan, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda elenip elenmeyeceği şimdiden merak konusu oldu.

Geçtiğimiz hafta finalinde en düşük puanları alan Damla elenmesine rağmen, o tarihte sunucu olan Songül Karlı’nın ricası ile Damla bir hafta daha kalmayı başardı. Bu hafta Damla yine eleme potasında. Ancak Damla, bugün Gelinim Mutfakta 29 Ekim Puanlama kısmında Aslıhan’ı elemeyi, kendisinin elenmeyeceğini düşünüyor.

29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Aslıhan ile Damla arasında iki puan fark olması, Damla’nın nerede ve kaç puan alacağı belli olmamasından dolayı, Aslıhan’ın işi bugün Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma puanlaması sırasında bir hayli zor olacak.

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma Puan Durumu

Dört gelin ve yanlarında kaynanaları ile beraber yarıştığı, gelin kaynana konseptinin yanında, yemek programı da olan yarışma programında, bugün hafta finali ile ekrana gelecek. Safiye Soyman’ın vereceği 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın son puanlaması başlayacak. Gözler ise hafta finalinin puanlamasının sonucunda ortaya çıkacak olan, Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma puan durumu sonucun da olacak.

Haftanın kaderini belirleyecek olan puanlama sonucunda yani Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar sonucunda bilezikleri alacak ve elenecek isim netleşirken, aynı zamanda bugün birincisi olan ve bugün çeyrek altını alan gelin de açıklanmış olacak.

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma Puan Durumu Netleştiği an Yeşim ve Kaynanası

Hafta başından beri çeyrekleri alan Yaren bu hafta bilezikleri de alıp bu başarısını taçlandırmak istiyor. Bunun için bugün Gelinim Mutfakta 29 Ekim puanlaması sırasında Yaren günün birincisi olması halinde, amacına %100 ulaşacak.

Henüz 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonuçlanmadan önce, yarışmacıların Cuma günü puanlarına bakıldığında Yaren 61 puanla zirvede yer alırken, Yeşim 56 puanla hemen peşinden geldiği görülüyor. Bu iki yarışmacı bilezik savaşında mücadele ederken, Aslıhan 50 puanla eleme potasının bir tık üzerin de yer alırken, Damla 48 puanla eleme potasına düşen isim oldu. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

29 Ekim Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Safiye Soyman beş puanı hangi yarışmacıya verdi? Hangi gelin bugün en yüksek puanı aldı? Cuma çeyrek altını kim kazandı? Kaynanalar kime kaç puan verdi? Hangi kaynana gelinin tabağını buldu? Hafta finalinde Cuma altını kim aldı? Bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde açıklanmıştır.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Puanları (29/10/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Safiye Soyman Kaç Puan Verdi)

*************************

29 Ekim Safiye Soyman Kaç Puan Verdi

Yaren: 2
Aslıhan: 5
Yeşim: 4
Damla: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 5
Aslıhan: 1
Yeşim: 1
Damla: 1

*************************
” 29 Ekim 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülal’ın verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: 1
Yeşim: 4
Damla: => Nuray Gülal’ın Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: 1
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 1
Damla: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Yeşim: 4
Damla: 1

*************************

Gelinim mutfakta 29 Ekim Cuma Toplam Puanlar

Yaren 2 5 1 1 1 10
Aslıhan 5 1 1 1 5 13
Yeşim 4 1 4 1 4 14
Damla 1 1 5 5 1 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (25-29 Ekim Haftası) – Cuma

*************************

Yaren: 61 + 10 = 71
Aslıhan: 50 + 13 = 63
Yeşim: 56 + 14 = 70
Damla: 48 + 13 = 61

*************************

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 29 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  YEŞİM
29 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YAREN

*************************

Gelinim Mutfakta 29 Ekim 2021 Cuma Fragmanı İzle

29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları kesin olarka belli olduğunda toplam puanlar sonucunda göre yani son puan durumu sonucuna göre bir gelin kesin olarka elenirken, bir gelin de beş altın bileziğin sahibi olacak. İşte o anların ekrana gelece bölümden kısa bir kesit olarak Gelinim Mutfakta 29 Ekim 2021 Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

20 Yorum

 1. Bu kadar olmaz artık Yaren de,kayınvaldesi gitsin artık,bunlarda yağnur ve Nilgün hnm gb,kendi tabağını tanıyıp,herkezin emeğini hiç yapmak.Bıktık artık,adaletli yarış olsun.1111 ile umarım sizde kendinizi yakarsınız ,inşallah

 2. Bu kadar da olmaz filiz kaynanaya yarrnin tabağını resmen söylüyorlar hergun bir tabak tek seferde bulunmaz bunda bir iş var .

 3. HAKİKATEN FİLİZLE YAREN BU PROGRAMDAN GİTSİNLER!..İYİCE SUYUNU ÇIKARDILAR!..İKİ TABAĞA OLUMLU YORUM YAPIP 5-1-1-1 VERİYOR!..

 4. Yaren ve Filiz çok kıskanç artık gitsinler bence tiyo veriliyor artık inandırıcı gelmiyor

 5. Taraflı bir program, istediklerini ekliyorlar. Aslıhan bütün Kaynanalardan bir alıyor sunucu 5 veriyor.

 6. Aslıhan ucundan dönecek kesin. nuray 5 verirse bittik. yine kurtulamadık şunlardan ya. yarenden de aslıdan da bıktık. kusacam artık

 7. 58 Aslıhan, 60 damla, aslıhanın kaynanası Aslıhan 5, damlaya 1 veriyor! Sizce normal mi? Bu son izleyişim.. sahtekârlık yapıyorlar

  1. Aslıhan’ın bu şekilde yırtması hiç normal değil. Sanırım Aslıhan’ın reyting getirisi olduğunu düşünüyorlar

  2. yapım ekibi nasıl istiyorsa öyle oluyor
   Aslıhan kalsın diyorlar
   demek ki Aslıhan in getirisi var
   kaynana gelmeden tabağı biliyor ki birleri basıyor

 8. Ben yarenden filiz teyze hep böyleyse yandığımızın resmidir inatçı ve şov yapıyorlar.

 9. HAKSIZ YERE BİLEZİK KAZANDI YAREN!.. NEDENİ KAYIN VALİDESİNİN BEŞ GEÇEN ÜÇ GÜN BU HAFTA DA İKİ GÜN BİRLERİ VEREREK BİLEZİKLERİ KAZANDILAR!..

 10. 2021 yilinin en iyi gunduz kusagi programi gelinim mutfakta secildi simdi ne diyeceksiniz harbi ben ise cok sevindim en iyi gunduz kusagi gelinim mutfakta secilmesinden

  1. gelinlere bu kadar çok haksızlık yapilmasaydi güzel olurdu
   yaren ve Aslıhan demirbaş olmuşlar diğer gelinlere haksızlık yapılıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu