Zuhal Topal'la Sofrada

29 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? [Yemekteyiz Puan Durumu]

29 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? 25 Ekim 2021 tarihi ile 29 Ekim Cuma tarihleri arasında yarışan yarışmacıların puanları belli oldu! 15.000 TL’yi aldı? Haftanın birincisi kim oldu? Bu hafta Zuhal Topal’la Yemekteyiz kim kazandı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevaplarını, bu haberimizin satır atarlarında sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 12 Kasım Cuma Kim Kazandı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 29 Ekim Cuma Kim Kazandı sorununun cevabı, 29 Ekim Cuma günü yarışacak olan Canan Kargı’nın alacağı puanlarla %100 belli olacak. 

=> 5 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı Sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

29 Ekim Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kim Kazandı - Gönül Çendik

Hafta başında beri Canan’ın sert bir dille rakiplerini eleştirmesi ve bir o kadar düşük puanlar kullanmasından dolayı, 29 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Birinci Oldu? sorusunun cevabı da şimdiden netlik kazanmış oldu.

Bu haberimiz de Yemekteyiz puan durumu sonucunda bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı sizleri bekliyor.

29 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı

25 Ekim 2021 Pazartesi günü TV8 ekranlarında başlayan yarışma programında Rojda Candan yarıştı. Haftanın ilk gün yarışan yarışmacı olmasının verdiği avantaj ile Rojda rakiplerinden toplam da 30 puan aldı.

26 Ekim Salı günü Ali Akbaş Yarıştı. Ali menüsünde söylediklerini tam yapamadığı için rakiplerinden ortalama puanlar aldı. Neşeli ve eğlenceli tavırları ile dikkat çeken Ali Akbaş, bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı olan yarışmacı olamayacağını, yarıştığı gün %100 garantilemiş oldu.

27 Ekim Çarşamba günü TV8 ekranlarında Ali Fuat Çavuşoğlu yarıştı. Ali Fuat Aslen Rizeli olmasından dolayı menüsünden Karadeniz yöresi ağırlıklı yemekler yaptı. Ana yemeğinde, kuru fasulye yemeğini harika yapmasına rağmen istediği puanlar rakiplerinden alamadı. Toplamda 25 puan alarak aynı hafta yarışan adaşı gibi elenen isim oldu.

28 ekim Perşembe günü haftanın en adil puanlarını veren Gönül Çendik yarıştı. Eksikleri olmasına rağmen harika menüsü ile yarıştı. Rakiplerinden iyi puanlar aldı. toplamda 33 puanı toplayan Gönül, Rojda’dan sonra ikinci finalist oldu.

29 Ekim Cuma günü haftanın en çok merak edilen yarışmacısı Canan Kargı Yarıştı. Canan rakiplerine çok ama çok düşük puanlar verip (Perşembe günü hariç), çok sert eleştirmesinden dolayı, rakipleri dolmuş bir şekilde geldiler. İntikam puanlaması yapacakları oldukça belli olan Canan’ın rakipleri tatlının yetişmemesi ile eksik menüye puan verecekleri için Canan 3 puan altında puanlar alacak.

29 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu

  • 25 Ekim Pazartesi Puanı (Rojda Candan) = 30 Puan
  • 26 Ekim Salı Puanı (Ali Akbaş) = 25 Puan
  • 27 Ekim Çarşamba Puanı (Ali Fuat Çavuşoğlu) = 24 Puan
  • 28 Ekim Perşembe Puanı (Gönül Çendik) = 34 Puan
  • 29 Ekim Cuma Puanı (Canan Kargı) = 15 Puan

25 Ekim ile 29 Ekim haftasında yarışan yarışmacıların puan durumu yukarıda verilmiştir.

Yemekteyiz 29 Ekim Cuma Kim Kazandı

29 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı hafta başında oldukça merak edildi. Bu duruma Rojda2nın ilk günde aldığı yüksek puanların yanı sıra Canan’ın iddialı sözleri ve her yarışmacıyı sert bir dille eleştirmesinden dolayı, yemekteyiz haftanın birincisi kim olduğu merak edildi.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Gönül Çendik
Yarışmacı Gönül Çendik

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 29 Ekim Cuma Kim Kazandı sorusunun cevabı 28 Ekim Perşembe günü yarışan Gönül Kargı oldu. Gönül toplamda 33 puanla Yemekteyiz bu hafta kazanan gelin oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu