Zuhal Topal'la Sofrada

29 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Canan Kargı]

29 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Canan Kargı yarışacak. Canan 29 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sırasından az 34 puan alması gerekiyor. Bunun farkında olan Canan, farklı menüsü ile iddiasını kanıtlayabilecek mi? Detaylar haberimizin içerisinde sizleri bekliyor. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 5 Kasım Cuma Puanlaması için tıklayınız.

Yemekteyiz bugün yarışan yarışmacı kimdir? Haftanın son bölümünde yarışan Canan Kargı kaç puan aldı?  Canan Kargı’ya Zuhal Topal kaç puan verdi? Canan’ın menüsünde hangi yemekler var? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 29 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu en yüksek puanı kim aldı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 29 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı için tıklayınız.

29 Ekim Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Canan Kargı Ve Ailesi

Beş yarışmacı kendi belirlediği menüsü ile hafta içi 16:00 da yayınlana yeni bölümleri ile ekranlarda yer alan yarışma programında bugün 42 yaşında ki Canan Kargı yarışacak.

Kendisinden önce yarışan yarışmacıların puanlarına bakıldığında Canan, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 29 Ekim Cuma Puanları sırasında en az 34 puanı toplamda alması gerekiyor. Aksi halde 15.000 TL’nin sahibi %100 Perşembe günü yarışmacısı Gönül’e gidecek.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Zuhal Topal kaç puan verdi

29 Ekim Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Canan Kargı’ya Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları sırası ile alt kısımda verilmiştir.

=> 25-29 Ekim 2021 Yemekteyiz Yarışan Yarışmacılar hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 29 Ekim Cuma (2020)

29 Ekim Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Canan Kargı. Aslen Diyarbakırlı olan iki çocuk annesi elinin lezzetini kanıtlamak, Cuma günü 15.000 TL’yi kazanmak için yarışmaya katıldığını ifade etti.

29 Ekim Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Açıklandığı An

25 Ekim 2021 tarihinde başlayıp bugün 29 Ekim Cuma puanlaması sonucunda bir gelin büyük ödülü kazanacak. Yemekteyiz bugün yarışan Canan da bu haftanın kazanan yarışmacısı olabilmesi için Zuhal Topal’la Yemekteyiz 29 Ekim Cuma puanları sonucunda en az 34 puanı alması gerekiyor. 

29 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün hem Canan Kargı yarışacak. Hem de haftanın final anı Canan’ın evinde yapılacak. Canan hafta başında beri her şeyi eleştirmesinden dolayı, tüm yarışmacılar ön yargılı ve kasten düşük vermek için gelecekler. Yine en adil puanları sunucu verecek. Dikkat: Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı alt kısımda verilmiştir.

29 Ekim Yarışmacısı Canan Kargı

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Canan Kargı

 • 1979 yılında doğdu
 • İkinci evliliğini yaptı
 • İlk evliliğinden iki çocuğu var
 • Aslen Diyarbakırlı
 • 42 yaşında
 • İstanbul da yaşıyor
 • Şıkı şıkır giyinmeyi çok seviyor
 • Enerjik biri
 • Dişinde pırlata var
 • Konuşkan biri
 • Dövmeleri var
 • Dövmelerine laf edene sinir oluyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Canan Kargı’nın menüsün de hangi yemeklerin olduğunu ve Canan’ın rakipleri, Canan’a bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 29 Ekim Cuma Puanları ile puanlaması sırasında kaç puan verildiği, yazının en son kısmında açıklanmıştır. 

29 Ekim Zuhal Topal’la Yemekteyiz Canan’ın Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 29 Ekim Cuma Puanları Alacak Canan Kargı Ve Menüsü

 • Zeytinyağlı Taze Fasulye
 • Zeytinyağlı Havuç ve Brokoli
 • Diyarbakır Usulü Yumurtalı Babagannuş
 • Tavada Nar Ekşili Arpacık Soğan
 • İçli Tava
 • Yeşil Salata
 • Kızarmış Elma Halkası

Haftanın son puanlaması olan 29 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecek yarışmacılar, haftanın son yarışmacı Canan’ın menüsüne öğrendiklerinde aynen şu sözlerle eleştirdiler; İşte Canan’ın rakiplerinin eleştirileri;

Menü de hiç bir şey yok
Basit bir menü
İçi boş menü
Bu menüyü eledim

Yarışmacının Rakipleri

Haftanın final bölümünde yarışacak olan ve bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 29 Ekim Cuma puanları alacak olan Canan tatlısının yapacağı için eksik menüden dolayı 3 puan altında puanlama alacak.

29 Ekim Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puan Durumu Açıklandığı An

Haftanın başında yarışan Rojda da dahil olmak üzere tüm yarışmacıları eleştirileri ile bıktıran Canan’a 29 Ekim Yemekteyiz puanları oldukça düşük gelecek. Dikkat: Canan Kargı’ya Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı alt kısımda sizleri bekliyor. 

Canan Kargı kaç puan aldı? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucunda Canan Kargı’ya rakipleri kaç puan verdi?  Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları hemen alt kısımda tablo içinde verilmiştir. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

29 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Canan Kargı)

Rojda Candan  3
Ali Akbaş  4
Ali Fuat Çavuşoğlu  1
Gönül Çendik  4
Zuhal Topal    3
TOPLAM:   15

**29 Ekim 2021 Cuma**

Yemekteyiz Toplam Puanlar – (29 Ekim 2021)

Yarışmacıların tek amacı Cuma günü verilecek olan 15.000 TL’yi kazanmak. Bunun için hafta başında beri yarışan yarışmacıların nihayet beklediği an geldi. Yemekteyiz toplam puanlar so0nucunda göre bir yarışmacı büyük ödülü kazanacak.

Haftanın en çok merak edilen ve nasıl yemekler yapacağı adeta heyecanla beklenen Canan Kargı’nın alacağı puanlarla bu hafta Yemekteyiz Puan durumu sonucu %100 netlik kazanacak. Hafta başında beri yarışan yarışmacıların elde ettiği puanların tamamı alt kısımda verilmiştir.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (25-29 Ekim 2021)

 • 25 Ekim Pazartesi Puanı (Rojda Candan) = 30 Puan
 • 26 Ekim Salı Puanı (Ali Akbaş) = 25 Puan
 • 27 Ekim Çarşamba Puanı (Ali Fuat Çavuşoğlu) = 24 Puan
 • 28 Ekim Perşembe Puanı (Gönül Çendik) = 34 Puan
 • 29 Ekim Cuma Puanı (Canan Kargı) = 15 Puan

25 Ekim Pazartesi Rojda Candan, 26 Ekim Salı Ali Akbaş, Çarşamba günü Ali Fuat Çavuşoğlu ve Perşembe günü yani 28 Ekim Perşembe günü Gönül Çendik, yarışıp puanlarını aldılar. Birazdan Canan Kargı’nın yemeklerine gelecek olan 29 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ile haftanın son puanlaması son bulacak.

Zuhal Topalla Yemekteyiz 29 Ekim Cuma Fragmanı İzle

Aslen Diyarbakırlı olan 42 yaşında ki bu haftanın son yarışmacısı olan Canan Kargı’nın yarıştığı bölüm fragmanı yayınlandı. 29 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ile puanlaması Canan Kargı’nın tam olarak yetiştiremediği menüye gidecek. İşte o anlara ait Zuhal Topal’la Yemekteyiz 29 Ekim fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. 2021 yilinin en iyi gunduz kusagi programi gelinim mutfakta secildi harbi ne diyeceksin simdi ben mutluyum en iyi gunduz kusagi programi secilmesinden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu