Gelinim Mutfakta

29 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? Çeyreği Kim Aldı? 29 Ekim Pazartesi Puanları İle Pazı Dolgulu Köfte

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Pazartesi günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta yarışmasında her hafta yeni bir başlangıç yapıyor ve Cuma günü bir gelin yüzü gülüp bileziklerin sahibi olurken bir başka gelin ise hayallerine veda ediyor.

=> [mavibuton]29 EKİM 2019 SALI GELİNİM MUTFAKTA SALI PUANLARI[/mavibuton] HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ. 

Bu gün yarışmanın ve haftanın ilk günü olduğu için yeni bir kaynana ve ve gelini yarışmaya katıldılar. Bakalım bu yeni gelin ve kaynana yarışmada dengeleri nasıl değiştirecek? 29 Ekim Pazartesi Çeyrek altını kim hangi gelin aldı ve 29 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta puanlama sonuçlarını hep birlikte irdeleyip yeni gelen gelin ve kaynananın dengeleri nasıl değiştirdiğini hep birlikte inceleyeceğiz. [saributon]Gelinim Mutfakta 2 Kasım Cuma[/saributon] için tıklayınız

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Pazartesi puanlama kısmına geçmeden önce bu hafta yarışmaya katılan Cemile kaynana ile Reyhan hanımın çok iyi anlaştığını gördük. Bakalım Cemile kaynana gelinim Mutfakta 29 Ekim puanları verirken de Reyhan gibi 1 – 2 – 2 – 5 şeklinde acımasızca bir puanlama mı yapacak? Yoksa bol keseden bir puna mı verecek hep birlikte göreceğiz. [saributon]Gelinim Mutfakta 1 Kasım Perşembe[/saributon] yazımıza ulaşmak için tıklayınız 

Ayrıca Cemile hanım da kendisini Reyhan hanım gibi dobra dobra savunabilecek mi tüm bunlar 29 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları sonrası kritikler bölümünde oldukça fazla konuşulacak. Not: Gelinim Mutfakta 29 Ekim Pazartesi Puanları sayfanın en altında verildi. 

Gelinim Mutfakta haftalık puanları sonrasında bakalım 29 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi olup çeyrek altını alan kim olacak hep birlikte öğreneceğiz. Her hafta başında olduğu gibi bu hafta da ilk gün nasıl başlarsa genel de öyle bittiği için yeni gelen gelinin aldığı puanlar ve performansı oldukça önemli benim gözümde. .

Şayet yeni gelen yarışmacı Gelinim Mutfakta 29 Ekim Pazartesi günün birincisi olduğu takdirde kök salmış eski yarışmacılara bir korku salacağını düşünmekteyim. O yüzden Gelinim Mutfakta haftalık puanlar kısmı her zamankinden daha fazla önem arz ediyor. Tabu bu benim görüşüm. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Başak geldiğinde Ezgi kesinlikle eleneceğini düşünmüştüm ki öyle de oldu. Ancak kimine göre şansı yaver gitti kimine göre kanal göndermediği için ayrılan başka yarışmacının yerine devam etti ve Ezgi hem altın listesinin başında yer aldı hemde kendisini eleyen Başak’ı geçtiğimiz haftalarda göndermeyi başardı. Bakalım Ezgi’nin gelinim mutfakta puan durumu nasıl olacak. Yine zirveyi zorlayacak mı yoksa Yıldızlar da kayar misali yavaş yavaş gerileyecek mi hep birlikte izleyip göreceğiz. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 30 Ekim Salı[/mavibuton] yazımıza ulaşmak için tıklayınız

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Günün Birincisi Kim Oldu? (Pazartesi)

Gelinim Mutfakta 29 Ekim puanları sonucunda Gelinim Mutfakta 29 Ekim günün birincisi kim olacağını her zaman olduğu gibi yazımızın en sonunda vermeye gayret ediyoruz. Bizler önce kısa bir özet daha sonra günün yemeğinin malzemeler paylaştıktan sonra gelinim Mutfakta puanlama kısmına geçiyoruz. Bu Özet ve günün yemeğini okumak istemeyenler en alt kısımda bulunan puanlama kısmına bakabilirler.

Gelinim Mutfakta 29 Ekim günün birincisi ve çeyrek altının sahibi olan gelin kim olduğunu oldukça merak ediyorsunuz.Kısa süre içerisinde bu merakınızı bu yazımızın sonundaki Gelinim Mutfakta puanları sayesinde merakınızı gidereceğiz. Geçtiğimiz hafta Özüm hafta ortasından itibaren oldukça iddialı bir sıçrama yaparak cuma günü bileziklerin sahibi olurken Başak’ın da elenmesine vesile oldu. Bakalım bu hafta da böyle bir sürpriz ile mi karşılaşacağız hep birlikte göreceğiz.

Gelinim Mutfakta günün birincisi bu gün yapılacak olan Pazı dolgulu Köfte yapımı sonrası netleşecek. Şahsen pazı yemeklerini hiç sevmem. Bakalım burada yapılan Pazı dolgulu köfte göze ve damak tadına hitap edebilecek mi? Şimdi Günün yemeği olan Pazı dolgulu köftenin malzeme listesini vereceğiz.Not: 29 Ekim Pazartesi gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi. ⇓Pazartesi Puanları hemen alt kısımda⇓ Gelinim Mutfakta Program kapak resmiBu gün yapılacak olan ve haftanın ilk yemeği olması nedeni ile her gelin ve özellikle bu gün yarışmaya katılan yeni gelin kendisini göstermek için elinden geleni yapacak. Ancak genel itibari ile yeni gelen gelinler yayın heyecanı ile birincili olamıyor ve ipin ucunu kaçırdığından ise hafta finalinde eleniyor. Bakalım bu gelinimiz bu gün Gelinim Mutfakta 29 Ekim puanları verilirken en yüksek puanı kaynana konseyinden alabilecek mi? Bu gün gelinim mutfakta 29 Ekim Pazartesi günün birincisi olma şansı ve başarısını yakalayabilecek mi hep birlikte izleyeceğiz.

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Günün Yemeği Pazı Dolgulu Köfte Malzemeleri

Kıyma Harcı İçin

 • 400 gram kıyma
 • bir adet taze yumurta
 • 1 su bardağı bayat ekmek kırıntısı
 • İki çay kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber
 • Bir çay kaşığı kimyon
 • Bir çay kaşığı yeni bahar

İç Malzemesi İçin;

 • Yarım bağ kadar Pazı
 • Bir yemek kaşığı doğal tereyağı
 • Bir diş sarımsak
 • Bir su bardağı Süzme Peynir
 • İki yemek kaşığı toz Parmesan
 • Bir çay kaşığı tuz
 • İki çay kaşığı karabiber

Pane İçin;

 • 10 Yemek kaşığı un
 • 2 Adet çırpılmış yumurta
 • 10 yemek kaşığı galeta unu
 • Kızartmak için yağ

Üzeri için;

 • Kaşar Peyniri
 • Domates Sosu

29 Ekim Pazartesi günün yemeği olan Pazı Dolgulu Köfteyi gelinlerin yapmaması için 45 dakikalık süre verdi. Gelinler ise hırslı ve bir o kadar dikkatli bir biçimde günün yemeğini yapımını tamamladılar. Bu arada gelinim Mutfakta yarışmasına da sürpriz konuk olarak Özge Ulusoy katıldı. Gelinim Mutfakta 29 Ekim günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan 29 Ekim Pazartesi gelinim mutfakta puanlama kısmının hemen ardından toplam puanlar tablosu sizlerle. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 31 Ekim Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Puanları (29.10.2018 Pazartesi)

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi    : 4 Reyhan’ın Gelini  
Özüm  : 5
Betül   : 3
Aleyna : 1
*************************

Kaynana Gül’ün verdiği Puanlar
Ezgi    :   
Özüm  : 4 
Betül  : 3   ⇒ Gül’ün Gelini
Aleyna : 1
*************************

“29 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken >>> "Gelinim Mutfakta dizicenter" <<< şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

Kaynana Ayten’in verdiği Puanlar
Ezgi    : 3 
Özüm : 5 ⇒ Ayten’in Gelini
Betül   : 1
Aleyna : 4
*************************

Kaynana Cemile’nin verdiği Puan
Ezgi      : 5
Özüm    : 1
Betül     : 4
Aleyna 
 ⇒ Cemile’nin Gelini
*************************

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Pazartesi Puanlama Sonucu

*************************

29 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ezgi
Gelinim Mutfakta 29 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim =  Ezgi

29 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = Aleyna

*************************

29 Ekim Pazartesi haftanın ilk puanlaması sonlandı. Bakalım gelinler 29 Ekim Pazartesi kaç puan almış? Ezgi 17 puan, Özüm 15 puan, Betül 11 puan Aleyna puan aldı. Haftalık puanlar ise alt kısımda verildi.

Gelinim Mutfakta Puan durumu (29 Ekim – 2 Kasım Haftası) – Pazartesi

   Ezgi’nin Puanı     : 17   
Özüm’ün Puanı    : 15
    Betül’ün Puanı    : 11
Aleyna’nın Puanı : 9

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

16 Yorum

     1. Keske başak gitmeseydi benim için gelinim mutfakta bitti

 1. Hepinizin Cumhuriyet bayramını kutlarım. Özüm’ün Betül’e sözlerini yanlış buldular, haklılar Başak keşke gitmeseydi diyip devamını getirmeyebilirdi.

 2. Ezgi’yi kutlarım haftaya iyi başladı, yanlış puanlamalar oldu Betül daha yüksek alabilirdi.

 3. Değerli Başak hayranları, Başak’ın seveni var sevmeyeni var ama yarışmaya bir şekilde renk katıyordu. Başak daha önce de elenip geri geldiğinden artık geri gelmesi imkansız gibi. Belki ilerde gözde olan birinciler arasında şampiyonlar şampiyonu tadında bir bölüm düzenlemeyi akıl ederlerse orda görebiliriz. Başak, Ezgi, Özlem, Hatice, Cansu vb

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu