Gelinim Mutfakta

29 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucunda Çeyrek Altını Alan

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Salı günün birincisi kim oldu? Haftanın ikinci günü ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. Son bölümde Elif, bilerek veya bilmeyerek diğer yarışmacılardan farklı yaparak daha ufak yapması nedeni ile kaynanalardan iyi not alsa da Fatih Ürek affetmedi. Bakalım Elif bugün de benzer bir hile yapacak mı? Bugün Gelinim Mutfakta 29 Ekim Salı Puanları verildiği esnada nasıl puanlar alacak? İzleyip Göreceğiz. 

=>Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 19 Kasım Salı Kim Birinci[/mavibuton] olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Çiğdem kaynana her defasında 1-1-2-5 tarzında puanlama yaparken gelinimi buldum ve verdim diyemiyor. Her defasında başkalarının yemeklerine çamur aratarak üste çıkmaya çalışsa da bu halkı bu numaraları yutmadığı için Çiğdem ve Elif’in takipçisi neredeyse kalmadı. Dikkat: 29 Ekim puan durumu sonucu bu yazının en alt kısmında verdik.

=>Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 12 Kasım Salı Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.29 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar==>  [pembebuton]5 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya başlayan Fadime yeni gelenlerin %100 olmasa da büyük oran da tattığı ilk gün günün sonuncusu olması kervanına katıldı. Ancak bugün de benzer bir puanlama ile günü sonuncu bitirirse rahatlıkla %100 Fadime bu hafta eleme potasında yarışacak diyebilirim. Tabi bunu diyebilmek için 29 Ekim Salı Gelinim Mutfakta puanları verilmesi ve ona göre konuşmak gerekecek. 

==>  [pembebuton]1 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bu hafta elenen[/pembebuton] kim olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

29 Ekim Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi kuvvetle muhtemele Elif olacak. Zira Elif’in sosyal medyada nefret eden izleyenler, şu tepkiyi veriyor;

“Elif’in maaş günü gelmiş. Bu hafta sanırım bilezikleri Elif alacak.”

Kanal D yarışmada reytingleri artırmak istiyor ise yapılan haksızlığı yakaladığı an Elif ve kaynanasını diskalifiye etmesi lazım ki haklı  yani izleyenler,i bu yarışmada gerçek manada adalet olduğunu düşünsün.

==>  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 31 Ekim Perşembe Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta 29 Ekim Salı Puanları Veren Çiğdem Hanım Bugün kim birinci oldu? Diye merak ettiğinizi biliyorum. Öncelikle bazı konulara değineceğim. Sonrasında ise gelinlerin sunum kısmına götürdüğü günün yemeğinin adını ve malzeme listesini önceden açıklayıp, daha sonra ise 29 Ekim Salı gelinim mutfakta puanlama kısmına geçeceğim.

==>  [pembebuton]30 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

*************************
YARIŞMA İLE İLGİLİ BİLGİLERİ HABER SİTELERİNDEN DEĞİL, SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.
*************************

29 Ekim Salı haftalık toplam puanlar da belirginleşme ve sıralamada netlik kazanmayacağını düşünüyorum. Zira yeni gelen Fadime’nin henüz nasıl yemekler yaptığını tam olarak ortaya koyamadığını ve yarışmadaki ilk gün heyecanın yenemediğini düşünüyorum. Eğer bunu bugün yener ise final de elenecek isim kuvvetle muhtemel Melike olacak.29 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı an29 Ekim Salı puanları sırasında Çiğdem hanımın iki amacı var. İlk amacı tabiki Elif’i bulmak. (Ben bulduğuna değil buldurulduğunu düşünüyorum.) İkincisi ise Melike’nin tabağını bulup bir verip yarışmadan göndermek.

Zamanında aynı taktiği Reyhan ve Hüsniye hanım, Elif ve Çiğdem hanıma karşı yaparken, Çiğdem hanım çocuk gibi ağlamıştı. Şimdi aynı vicdansızlığı kendisi yapınca, adaletli puanlar verdiğini düşünen Çiğdem’i bir an evvel bu rüyadan çıkartacak güçlü bir yarışmacının katılması gerek. Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuGelinim Mutfakta 29 Ekim Puanlama sırasında yeni gelen Fatma hanımın bir an evvel kendisine gelip gelinin bulması gerekecek. En azından gelinin bulamaz ise Elif’e beş vermekten vaz geçmesi gerekecek. Rakibine altın tepsi de bilezikleri sunan Fatma hanım, mantıklı puanlar vermek durumunda. Aksi halde bu hafta gidiciler.

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Salı Puan Durumu Sonucu

28 Ekim 2019 Pazartesi günü 381. bölümü ile haftaya start verdiğimiz bu hafta 382. bölüm i,le yani 29 Ekim 2019 Salı günü kaynanaların vereceği puanlar ile devam edilecek. Son durumda, Fadime bugün büyük bir sınava çıkacak ve kesinlikle Gelinim Mutfakta 29 Ekim puan durumu sonucunda en son sıradan kendisini kurtarmaktan başka çaresi yok. Bu sebeple 29 Ekim Salı Puanları sonrasında çeyrek altını alan isim olmalı. Akis halde bu hafta elenen isim olacak.29 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif AkçamBugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında, Elif gene avantajlı olduğunu verilen fragman da Elif herkesten önce yemeğini fırına attığı için bugün de çeyrek altını alacak isim olma olasılığı bana göre %100 ama gene de kaynanaların puanlarına saygı duyup son ana kadar beklemek gerekecek.29 Ekim Gelinim Mutfakta oylama (382. bölüm)

Dizicenter_net isntagrtam adresimizinin hikaye kısmında oylama var
“Çiğdem kaynanaya içeriden bilgi veriliyor mu Sizce?”

Sorusunu sorduk. Bakalım oyalamada nasıl sonuç ortaya çıkacak.

Bugün çeyrek altını alan gelin yine Elif olması halinde bilezikleri için rakiplerin de puan farkı atmış olacak. Dolayısı ile hafta finalinde rahat bir final günü onu beklediğini söylemem gerek. Not: 29 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu, yazının sonunda sizleri bekliyor.29 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Çeyrek altını alamayan Melike29 Ekim Salı puan tablosu sonucuna geçmeden önce, Çiğdem hanım bu yarışmaya defalarca gelip gittiler. Kimi zaman gelip elenerek gittiler. Kimi zaman da gelip elenmeden geri gittiler. Ancak her defasında program yetkilileri Elif ve kaynanasını çağırarak, bizleri şaşırtmayı başardılar. Sanırım bu yarışmada bir numara Ezgi, ikincisi de Elif en çok gidip geriş gelen yarışmacıdır. Not: 29 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması yazının sonunda verdik.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de çeyrek altını hanesine yazdıran Elif, haftaya moral ve motivasyon ile başladı. Bu hafta muhtemelen Elif’e adanmış olarak geçecek. Dikkat ettiğim kadarı ile Elif yarışmaya başladı başlayalı yeni gelen yarışmacılar güçlü değil. Zira eskiden çok güçlü yarışmacılar ve ilk geldiği günden kendi gelinin bulan kaynanaları düşününce, yeni gelen kaynana ve gelinler zayıf olduğunu rahatlıkla görebiliyorum.29 Ekim Salı Gelinim Mutfakta 382 bölüm gergin anlarBugün Haftalık Puan Tablosu açısından rayına oturmuş bir puanlama olasa da bazı yarışmacıların yerleri final günü de aynı olacak. O sebeple %50 oranda netlik kazanmasını bekliyoruz.

29 Ekim Salı Çeyrek altını kim aldı? Bizlerin tahminleri Elif’in çeyrek altını aldığı yönünde. Şöyle ki Pazartesi ve Salı çekimleri Pazartesi günü yapıldığı için yani blok çekim olduğu için ilk gün moral ile başlayan elif, ikinci gün çekimlerinde aynı moral ile devam edecek. Bir diğer unsur ise Elif, yemeğini çok hızlı yapıp, fırına atmış olması nedeni ile Elif yemeğini pişirebildiği için Elif bugün günün birincisi olma olasılığı daha yüksek.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıSözlerimi daha fazla uzatmadan asıl merak edilen kısım olan 29 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi kim sorusu ile bugün verilen Puanlamaları aktarmak istiyorum. Ancak öncesinde sunum kısmında yapılacak günün yemeğini açıklayacağım. Siz puanlama kısmına geçin. Ben yemeğin malzemesini yazıp, geliyorum ;)

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Kağıtta Levrek

29 Ekim Gelinim Mutfakta Kağıtta Levrek Malzeme Listesi 1

 • 4 Adet Levrek Fileto
 • 1 adet orta boy havuç
 • 7-8 adet brokoli
 • 8 adet karnabahar
 • 6 adet çeri domates
 • 1 adet kırmızı kapya biber
 • 2 adet kırmızı soğan
 • 3 diş sarımsak

29 Ekim 2019 Salı Gelinim Mutfakta Kağıtta Levrek Malzeme Listesi 2

 • 1 yemek kaşığı tereyağ
 • 6 yemek kaşığı kadar zeytinyağı
 • 2 yemek kaşığı kadar beyaz sirke
 • 1 tatlı kaşığı toz kişniş
 • 1 tatlı kaşığı rezene tohumu
 • 1/2 çay bardağı karabiber
 • 1 çay kaşığı tuz

Fatih Ürek ikinci gün hem kolay hem de basit bir yemek yapılmasını istese de asıl kolay ve basit yemekler de kaynanalar gelinlerin tabaklarını bulmada çok zorlanıyorlar.Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Bakalım bu basit ve kolay diye tabir ettiğim ama bulunması zor olan günün yemeğinin değerlendirmesinde hangi gelin bugün kim çeyrek altını aldı? İşte bu sorunun cevabını öğrenmek için 29 Ekim Puanlama kısmına geçmek istiyorum.

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Puanları (29/10/2019 Salı)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif : 5
Duygu : 1
Melike : 3
Fadime: => Fatma’nın Gelini 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 4
Duygu  : => Aysel’in Gelini 3
Melike : 5
Fadime : 1

*************************
” 29 Ekim 2019 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 2
Duygu : 1
Melike : => Şaheste’nin Gelini 5
Fadime : 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Duygu : 1
Melike : 4
Fadime : 1

*************************

Gelinlerin 29 Ekim 2019 Salı Toplam Puanları

Elif 5 4 2 5 16
Duygu 1 3 1 1 6
Melike 3 5 5 4 17
Fadime 2 1 3 1 7

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (28 Ekim-1 Kasım Haftası) – Salı

*************************
Elif       : 16 + 16 = 32
Duygu  : 10 + 6 = 16
Melike  : 9 + 17 = 26
Fadime : 7 + 7 = 14
*************************

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Salı Puanlama Sonuçları

*************************

29 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MELİKE
Gelinim Mutfakta 29 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒MELİKE
29 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DUYGU

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Ekim 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

30 Ekim 2019 Çarşamba günü Kanal D ekranlarına 383. bölümü ile gelecek olan programın 30 Ekim fragmanı verilmiştir. (Bir sonraki bölüm)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu