Zuhal Topal'la Sofrada

29 Ekim Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Çiğdem’i Şok Etti

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 29 Ekim Salı Çiğdem Çoklar yarışacak. 34 yaşında ve 5 yıllık olan gelinimiz Boşnak yemekleri ile kaynanaların damak lezzetine hitap edecek ve iddiasını göre kaynanaları adeta mest edecek olan Çiğdem, bilindik yemekler dışında risk alarak daha önce kuvvetle muhtemelen yemeklerin isimini dahi duymayan kaynanaların bugün ilk defa tadımlaması, Çiğdem açısında oldukça riskli.  

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 29 Ekim 2021 Cuma Genel Puan Durumu için tıklayınız.

İlk gün yarışan gelinimiz Rabia 26 puan ile çıtayı oldukça yükseltti. Zira Rabia tam olarak pişmeyen yemeklerin olmasına rağmen, 26 puan toplaması matematiksel açısından birinci olma olasılığı olmasına rağmen 28 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanları bu duruma noktayı koyacak. Not: 28 Ekim Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan verdi yazının en alt kısmında verdik.

=> [pembebuton]Zuhal Topal 19 Kasım Salı Puanları[/pembebuton] ve sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta her biri büyük ödül olan 15.000 TL değerindeki büyük ödül için oldukça iddialı olsa da bu ödülü hafta finalinde bir gelin yüzü gülecek. Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 28 Ekim-1 Kasım bu hafta yarışmacıları[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

=> [mavibuton]Zuhal Topal 12 Kasım Salı Puanları[/mavibuton] görebilmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 29 Ekim Salı (2019)

29 Ekim Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Çiğdem Çoklar yarışmaya hızı becerikli tavırları ile her ne kadar dikkatleri üzerine çekse de dün yarışan Rabia’nın kaynanası Yasemin hanı bugün ön yargılı geleceğini biliyor. Ancak Çiğdem, yaptığı yemekleri Yasemin hanımın ön yargısını kırmayı planlıyor.

=> [pembebuton]5 Kasım Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.Zuhal Topal'la Sofrada 29 Ekim Salı==>  [pembebuton]30 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Kısaca bu hafta Salı günü (29 Ekim 2019 Salı) yarışan yarışmacımız Çiğdem Çoklar ile kaynanası Behiye Çoklar hakkında edindiğimiz bilgilere bakacak olursak;

Çiğdem Çoklar (Gelin)

 • 34 yaşında
 • 5 yıllık evli
 • 1 çocuk annesi
 • Boşnak gelini
 • Gezmeyi ve alış verişi çok seviyor

Bu hafta Zuhal Topalla Sofrada yarışmacıları Çiğdem ile Behiye

Behiye Çoklar (Kaynana)

 • Sürprizlerle dolu birisi
 • Boşnak Mutfağına çok hakim
 • Büyük ödülü kesin alacaklarına inanıyorlar

İlk gün oldukça sert eleştirileri ve verdiği beş puanın acısını Rabia kaynanasına işaret eden Behiye hanıma seni de ve gelinin de yarın göreceğiz diyerek aba altında sopa gösterdi. Bakalım Yasemin hanım kesinlikle Behiye’nin gelini Çiğdem’e puan verirken üç ile dört puan arasında bekliyoruz.

==>  [pembebuton]31 Ekim Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan Verdi[/pembebuton] sorusunun cevabını öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Her zaman olduğu gibi haftanın birincisi kim olduğunu belirlemede en büyük pay elbette sunucumuz ad,l olarak verdiği puanlarda olduğunu izleyenler çok iyi biliyor. Bu yüzden bugün 28 Ekim Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabını tablo içinde mavi yazı ile yazacağız.

29 Ekim Zuhal Topal’la Sofrada Çiğdem’in Menüsü 


29 Ekim Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Verilen Menü

 

 • Brokoli Çorbası
 • Labneli Patlıcan Kulesi
 • Patates Graten
 • Pleskavica
 • Mantarlı Pilav
 • Cevizli Tulum Peynirli
 • Roka Salatası
 • Karamelli Triliçe

Kaynanalar İkinci gün yarışan Behiye’nin gelini Çiğdem’in sunduğu menünün isimlerinin karışık olmasına eleştiride bulundular. Hatta bir çoğu menüyü okumakta dahi zorlansalar da hepsinin ortak tarafı masada değerlendirip puanını ona göre vereceğini açıkladı.

İlk gün yarışan Rabia’nın bazı kusurlu hamleleri nedeni ile gene de toplam da 26 puan alması halen birinci olma şansı matematiksel açıdan barındırdığını ama bu şansı ikinci gün yarışan Çiğdem’in alacağı Zuhal Topal’la Sofrada 28 Ekim Puanları sonrasında ortaya çıkacak.

29 Ekim Salı Zuhal Topal’la Puanları (Çiğdem’in Puanları)

Yasemin  5
Nazmiye  7
Nebihe  6
Fatma  7
Zuhal Topal    9
TOPLAM   34

**29 Ekim 2019 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 29 Ekim 2019 Fragmanı

Boşnak gelini olan Çiğdem Çoklar’ın yarıştığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir (Zuhal Topal’la Sofrada 262. bölüm fragmanı)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu