Gelinim Mutfakta

29 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu Açıklandı! [Günün Birincisi Kim Oldu]

Gelinim Mutfakta 29 Haziran Çarşamba günün birincisi ile Çarşamba puanları sonucu netleşti! 29 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? 29 Haziran Çarşamba puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? 29/06/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Çarşamba Nursel Ergin kaç puan verdi? Yeşim bugün kaç puan aldı? Bugün en yüksek puanı hangi yarışmacı aldı? Kaynanalar kaç puan verdi? Çarşamba çeyrek altını kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 1 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Best Of Bilezikleri Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

=> 1 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Puan Tablosu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (30/06/2022) 29 Haziran Çarşamba günü Damla 20 puanla günün birincisi olurken, Hasret 3 puanla günün sonuncusu oldu. Hasret ile Yeşim beş çeyrek altınla zirvedeki yerlerini korudular.

Gelinim Mutfakta 29 Haziran Çarşamba Puanları ve Çarşamba puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, Çarşamba çeyrek altını alan gelin belli olmakla kalmayacak. Geriye sadece iki çeyrek altın kalacak.

=> 30 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

29 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Haftanın finaline adım adım yaklaşan yarışma programında, son üç çeyrekten birisini bugün sahibini bulacak. Yeşim son üç günde üst üste aldığı çeyreklerle zirveye yerleşmeyi başardı.

Bugün 29 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 29 Haziran Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Sosyal medyada kaynana Beyhan’ın gelinin bulması, Yeşim’in ardı ardına çeyrek alması, toplumda karşılık bulamadı. Yapılan puanlamaya karşı güvensizlik artmaya başladı.

29 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda Yeşim yüne çeyrek altını alacak olursa, toplamda 6 çeyrek altın sayısına ulaşacak. Bu da Yeşim’in zirveye yerleşmesine neden olacak. 

Gelinim Mutfakta 29 Haziran Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Damla ve Hasret bu sezon iddialı isimler arasında yer alsa da henüz bu iddiasını kanıtlayacak atılımı gerçekleştiremediler. Damla iddiasını yeniden ortaya koymak, Hasret de Yeşim’e bilezikleri kaptırmamak için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama puanlama sonucunda, en yüksek almak için kolları sıvadılar

Damla, Aslıhan ve Hasret Yeşim’in adım adım zirveye çıkmasına karşı sadece seyretmekle yetiniyor. Kaynana Beyhan, gelinini eli ile koymuş gibi bulması dikkatlerden kaçmadı; 

“Yeşim geriye kalan üç çeyrekten bir tanesini kazanıp, toplamda 6 çeyrek altınla birinci olacağı kanaatindeyim. Çarşamba Damla, Perşembe de Aslıhan çeyrek altın alır. Bu saatten sonra Hasret çeyrek altın asla alamayacaktır.” Editör Yorumu

Yukarıdaki çıkarımlar ışığında, Çarşamba ve Perşembe günü Damla ve Aslıhan’ın ön plana çıkması bekleniyor.

29 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Altın final haftasının ilk bölümünde çeyrek altın alan Yeşim, sonraki haftalarda istediği puanlar alamadı. Ta ki, Aslıhan’ın aldığı çeyrek altın farklı sebeplerle Yeşim’e kaydı. Aslıhan hak ettiği bu çeyreği, bugün Gelinim Mutfakta 29 Haziran Puanlama sonucunda, Yeşim’in ellerinden almak istiyor.

Yeşim kimisine göre beklenen, kimisine göre beklenmeyen, kimisine göre yapımını desteği ile yükselişi, altın final haftasında ki verilecek bilezikler için rekabeti bir kat daha artırdı. 

29 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Aslıhan ve Kaynanası Nuray

Rekabetin arttığı lakin reytingleri artmayan yarışma programında Yeşim, 29 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alması halinde hafta finaline gerek kalmadan 25 bileziği kazanmış olacak. 

Damla üç çeyrek sayısında kaldı. Oysa Damla bu sezon iddialı sözlerle adından oldukça söz ettirmişti. Damla bu iddiasını ortaya koymak için elinden geleni yapmak için harekete geçti. 

“Her dönem yarışmacılar arasında birinin yapım tarafında tutulduğunu düşündüm. Lakin hiçbir yarışmacı Yeşim kadar ön plana çıkarılmak istenmedi. Bu sezon Yeşim’in yapım tarafından tutulduğunu düşünüyorum!” İzleyici Yorumu

Sözleri ile izleyicilerden bir kısmı Yeşim’in yönetim ya da yapım tarafında kollandığını ve ona torpil geçildiğini düşünürken, bir gurup da Yeşim’in hakkı ile altınları aldığını savunuyor.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Yeşim 19 puanla, yine ve yeniden günün birincisi olan ve çeyrek altını kazanan gelin oldu. Hasret ise 3 puanla günü sonuncu olarak kapattı.

29 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Hasret zirvedeki yerini koruyamadı. Her bölümde günün sonuncusu olmasında dolayı, Yeşim ile birlikte beş çeyrek altını alan iki gelin oldu. Hasret zirvedeki yerini korumak için bugün Gelinim Mutfakta 29 Haziran Çarşamba puanlaması sonucunda, en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 29 Haziran Çarşamba Puan Durumu

13 Haziran Pazartesi günü başlayan altın final haftasında, bugün geriye kalan son üç çeyrek altından birisi sahibini bulacak. Haftanın üçüncü puanlaması Nursel Ergin’in vereceği, 29 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Gelinim Mutfakta 29 Haziran Çarşamba puan durumu sonucu ile bugün çeyrek altını kazan gelini de netlik kazanacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Damla’nın pasif kaldığı yarışma programında kaynanaların gelinlerini bulması, onların çeyrek altın almasında büyük pay sahibi olurken, Nursel’in verdiği puanlar ile günün sonucu büyük oranda belli oluyor.

Son zamanlarda Yeşim çeyrek altını alırken, Nursel de Yeşim’e karşı yüksek puanlar vermeye başladı. Damla bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için sadece kendi kaynanasından değil, sunucunda da dişe dokunur puanlar alması gerekiyor.

Gelinim Mutfakta 29 Haziran Çarşamba Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An Hasret ve Kaynanası Nurten

İstediği puanları alamayan Hasret, son zamanlarda kaynanasında da kötü puanlar almaya başladı. Hasret bugün 29 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda en yüksek puanı alıp, yeniden zirveyi ele geçirmek istiyor.

Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 29 Haziran Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Çarşamba Yeşim kaç puan aldı?  29 Haziran 2022 Çarşamba çeyrek altını kim aldı? Hasret kaç puan aldı? Damla kaç puan aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları alt kısımda ki puan tablosu içerisinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konunun altındaki yorum kısmında tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 29 Haziran Puanları (29/06/2022 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

29 Haziran Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 3
Damla: 5
Aslıhan: 2
Hasret: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Damla: 5
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 1
Hasret: 1

*************************
” 29 Haziran 2022 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Damla: 5
Aslıhan: 1
Hasret: => Nurten’in Gelini 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray Gülap’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Damla: => Nuray’ın gelini 4
Aslıhan: 1
Hasret: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Damla: 1
Aslıhan: 1
Hasret: 1

*************************

Gelinim mutfakta 29 Haziran Çarşamba Toplam Puanlar

Yeşim 3 1 4 5 5 18
Damla 5 5 5 4 1 20
Aslıhan 2 1 1 1 1 6
Hasret 1 1 1 1 1 5 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (27 Haziran-1 Temmuz Haftası) – Çarşamba

*************************

Yeşim: 43 + 18 = 61
Damla: 21 + 20 = 41
Aslıhan: 23 + 6 = 29
Hasret: 11 + 3 = 14
*************************

Gelinim Mutfakta 29 Haziran Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

29 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 29 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA
29 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HASRET

************************* 

Gelinim Mutfakta Altın Final Çeyrek Listesi 29 Haziran 2022

Yarışmacılar Çeyrek Listesi
Yeşim 5
Damla 4
Aslıhan 4
Hasret 5
TOPLAM 18

Gelinim Mutfakta 30 Haziran Perşembe Fragmanı İzle

29 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucu netlik kazandıktan sonra gözler haftanın ve sezon finali öncesi ekrana gelecek olan bölüme çevrilecek. İşte o anlarına ekrana geleceği bölümü ait olan, Gelinim Mutfakta 30 Haziran Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

19 Yorum

 1. PUANLAMA YAPILMADAN BURAYA YAZAYIM. YEŞİM VE HASRET DIŞINDA Bİ GELİN BİRİNCİ OLACAK Kİ BİLEZİKLER YEŞİM’E KALSIN!

  HERKES DÜŞÜNCESİNİ ÖZGÜRCE PAYLAŞABİLİR

   1. Yeşim son anda birinci olacak imajı vermek için bugün ve yarın farklı bir yarışmacı birinci olacağını düşünüyorum demek istedim

  1. yeşim ciler nerde hangi kaynana 5111 yaparsa karalamaktan cekinmiyorsunuz beyhan yapınca niye susuyorsunuz hak adalet diye konuşun tüyo almış değin hepinizde biliyorsunuz ki beyhan tüyo alınca buluyor yeşim yapamıyor yemek yapmayı bilmiyor torpille orda kalıyor

 2. Bu yarışma mi yoksa dilenme yeri mi. Kaynana ağlar gelin ağlar. Ya kendinden başka 3 gelin daha var. Içimizden en iyi olan kaynana- gelin şampiyon olacak. Babanin malımındı mi kaybediyorsunuz. Zaten Aslihanin kaynanası bir alem para icin yapmayacağı dalavere yok. Beyhan hanım keza yine paracı. Üstlerinki yeşim yada Damla alsın. Hasret bir hareketlendi sonra durdu. Hata üstüne hata. Aslında onun alması mi isterdim.

  1. hasret hak ediyor ama torpilli değil aslında Nurten de en az beyhan ve Aslıhan in kaynanası kadar oyuncu ama onlar kadar tutulmadı

 3. Bu yarışma ne gelinlerin nede kaynaların bu yarışma nursen hanımın aslı ve yesime 5 leri 4 leri hasret ve damlaya 1 leri ve 2 verdi durdu yetmedi kaynaların puanlarının %70 istediği geline verdirme mücadelesini sağladı şimdi nursen günah çıkarıyor iki gündür damla diyor hasret diyemez hasret dese Yeşim ve aslı geride kalacak

 4. Yeşim aldiginda Aslihan cildiriyor kendiside bugun 1 aliyor ceyrekde alamasa ohhh olucak Aslihan kaynanasindan 1aldiginda agliyor sinirleniyor bir kabul etsede yapamadigini otursa yerine
  3gelini hic sevmiyorum sadece Yeşimi seviyorum saygili olmasini diger 3gelinler cekemiyor

 5. YemekYarışması degil torpil yarışması kanal ve nursel tarafsız degil yeşimi tutuyorlar hepsini eşit yapacaklar bilezikleri torpilli yeşime vercekler

 6. Damlanin kafa sinsilige pislige calisiyo istemiyorum onun bilerzik kazanmasini hasretinde ayni sekilde aslihanin kaynanasi cok fena jendisinede icim isinmadi yesimin kazanmasini istiyorum insallahhh yesim alir bilerzikleri

  1. KATILIYORUM YORUMUNUZA.
   Yeşim bilezikleri sonuna kadar hak ediyor hem yemek olarak hem karakter olarak Ben şahsen Yeşimi TAKDIR EDIYORUM Yeşim ceyrek aldiginda hem burda yorum yapanlar hemde gelinler cok yukleniyor yeşime guzel yemek yaptiginda kaynanalar guzel diyip 1veriyor nedense buda hep yesime denk geliyor kaynanalarda yesimin guzel yaptigini bilip 1veriyor diger gelinler yesim gibi guzel yemek yapamiyor son 3gun yesim sonunda hakki olan puanlari aldi ve ceyregi yakasina takti nedense gelinler yesim ceyrek aldiginda cildiyorlar 3su birden neden damla aslihan hasret alirken yapilmiyor anlamiyorum.
   INSALLAH YEŞIM ŞAMPIYON OLUYOR

  2. evet yeşim in akrabaları iş başında diğer gelinleri kötülüyorlar yeşim ve aslıhan hak etmiyor damla ve hasret hak ediyor inşallah ikisinden biri kazanır ama ekip ve sunucu izin vermez
   aslında yeşim in akrabaları bize kimin kazandığını söyleye bilir
   yeşim akrabaları ve sunucu aynilar

 7. BEN DE YEŞİM’İN KAZANMASINI İSTİYORUM.KAYIN VALİDELERE SAYGILI DAMLA GİBİ TERBİYESİZ DEĞİL!..BEYHAN KAYINVALİDE KENDİSİNE BEŞ VERİNCE KENDİSİNE TEYZE DİYOR BİR VERİNCE DAMAK TADIN YOK DİYOR!..

 8. kızlar hadı ınsallah yesım alır amın ya hak adalet yerını bulur ve yesım alır. zaten tami tamina 9 ay beri burdalar 5 ay beri olan damlayami 4 aya yakin hasretemi 3 aya yakin aslihanama yoksa 9 ay beri burda olan yesimemi versinler bilezikleri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu