Gelinim Mutfakta

29 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu Çeyrek Altını Kim Aldı [Günün Birincisi]

Gelinim Mutfakta 29 Haziran Salı günün birincisi ve bugün çeyrek altını alan gelin belli oldu. 29 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Salı günü yani Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? 29 Haziran Salı bugün kim birinci oldu? Salı çeyrek altını kim aldı? Büyük sezon finalinin son haftasının ikinci bölümünde bugün kim birinci oldu? 29 Haziran Salı Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu en yüksek puanı hangi yarışmacı aldı? Yağnur bugün çeyrek altını kazandı mı? İşte tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> 31 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puan Tablosu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (30/06/2021) Aysun Kuşatan büyük sezon finalinin son haftasının ikinci bölümünde kaynanası Nurten’in verdiği beş puan sayesinde çeyrek altını kazanan isim oldu.

=> 24 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 29 Haziran Salı Puanları ve puanlaması birazdan Seda Sayan’ın vereceği puanlarla başlayacak. Aysun eğer ki bilezikleri kazanmak istiyorsa %100 çeyrek altını kazanması gerekiyor. Aksi halde Yağnur 20 bilezik için avantajı tamamen ele geçirecek. 

=> 1 Temmuz Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün Çeyrek altını Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

29 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları Belli Olduğu An Seda ve Yarışmacılar

Büyük sezon finalinde geçerli olan kural nedeniyle Aysun Kuşatan 3 hafta boyunca Cuma günü toplam puanlara nazaran en fazla puanı alan gelin olsa da Yağnur şu an itibari ile çeyrek sayısında bir adım öne geçtiği için Aysun hak ettiği 20 bilezikten uzaklaşmaya başladı.

=> 30 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bu yıl yapılan dört hafta boyunca sürecek olan ve bu hafta son haftası olan büyük sezon finalin de 20 bilezikleri bu Cuma sahibini bulacak. Aysun hak ettiği 20 bileziği kazanmak için kesinlikle ama kesinlikle bugün 29 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, altıncı çeyrek altınını kazanmak zorunda.

=> Gelinim Mutfakta Büyük Sezon Finali Çeyrek Sayısı için tıklayınız.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 29 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta son bölüm de diğer dört gelinin en korktuğu oldu. Yağnur aralardan sıyrılıp çeyrek altını alan isim oldu. Yağnur’un kaynanası Nilgün daha ilk haftadan gelinini tabağını bulup 5-1-1-1 yapmasına karşın, diğer kaynanalar da bugün 29 Haziran Salı Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması itibari ile son dört gün boyunca benzer puanlar vereceğini sinyalini verdi.

Gelinim Mutfakta 29 Haziran Salı Puanları Belli Olduğu An Gelinler

Aysun ile Yağnur’un eşit sayıdaki çeyrekleri dün itibari ile bozuldu. Avantaj Yağnur’un eline geçti. Yağnur yakaladığı bu avantajı bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında da devam ettirmenin planını yapıyor.

Yağnur son bölümde kazandığı altın ile kendisine güven geldi ve şu sözleri rakiplerine sarf etti. İşte o sözler;

“O bilezikler bu kola takılacak!”
Yarışmacı Yağnur

29 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı Sırada Gönül

Sözleri ile yarışmacı Yağnur artık Cuma günü 20 bileziği koluna takacağını, diğer gelinlerin boşa çabaladığını söyleyip rakiplerin motivasyonunu kırmak için elinde geleni yaptı. 

Gönül, Yağnur’un kendisinden emin konuşmalarına ise bugün Gelinim Mutfakta 29 Haziran Puanlama öncesinde şu sözlerle tepki gösterdi. İşte Gönül’ün Yağnur’a karşı sözleri; 

29 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yağnur

“Biz yarış daha bitti demek ki!”
Yarışmacı Gönül

Sözleri ile yarışmacı Gönül Yağnur’un kendisinden emin konuşmasına karşı halen çeyrek altını alıp, 20 bileziği alabilecek imkanı ve şansı olduğunu, bugün Gelinim Mutfakta 29 Haziran Salı puanlaması sırasında %100 performans ile çalışıp çeyrek altını alacağını ileri sürdü.

29 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Bugün büyük sezon finalinin son haftasının ikinci bölümünde 29 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda eğer ki çeyrek altını Yağnur alacak olursa, Yağnur bu hafta ve büyük sezon finalinin şampiyonu olmak için %100 avantaj elde edecek. Aysun’un kazanmaktan başka şansı yok.

Gelinim Mutfakta 29 Haziran Salı Puan Durumu

Rekabetin tavan yaptığı, 7 Haziran 2021 tarihinde büyük sezon finali adı altında başlayan yarışma programında bu hafta Cuma günü son bulacak. Birazdan Seda Sayan’ın vereceği 29 Haziran Salı Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak olan yarışma programında gözleri bugün çekerek altını kim kazandı sorusunun üzerinde olacak. Zira Gelinim Mutfakta 29 Haziran Salı Puan Durumu sonucun da birinci olmak, 20 bilezikleri almak için kriter olmadığı için, tek kriter çeyrek sayısı olması bakımından herkes bugün altını kazana gelinin kim olduğuna dikkat kesilecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Sosyal medya da Seda Sayan güçlü yarışmacıları koruduğu iddiasını ortaya atan yorumların aksine, Seda Sayan şu ana kadar adil bir şekilde puanlama yapmakta. Bu haftanın ilk bölümünde en yüksek puanı Ayten almasına rağmen, Ayten rakip kaynanalardan istediği puanları alamadı. 

Seda Sayan’dan bugün vereceği Gelinim Mutfakta 29 Haziran puanlaması sırasında beş puanı Aysun yada Yağnur’a vermesi halinde, beş puanı alan isim büyük avantaj elde edecek.

Gelinim Mutfakta 29 Haziran Salı Puan Durumu Açıklandığı Sırada Nurten ve Aysun

Haftanın ikinci bölümünde yani bugün 29 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu soncunda Aysun bugün çeyrek altını alan gelin olabilmek için tek yapması gereken bugün günün birincisi olmak. Bunun için şimdiden kolları sıvadı.

Seda Sayan Salı günü en fazla puanı hangi geline verdi? Bu hafta Salı çeyrek altını kim aldı? 29 Haziran 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 29 Haziran 2021 Salı günü bugün çeyrek altını kim kazandı? 29 Haziran Salı Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu kim birinci oldu? İşte bu soruların cevapları da bugün verilen puan tablosu içerisinde alt kısımda sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 29 Haziran Puanları (29/06/2021 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

29 Haziran Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Yağnur: 2
Aysun: 4
Ayten: 1
Gönül: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 4
Aysun: 5
Ayten: 2
Gönül: 1

*************************
” 29 Haziran 2021 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Yağnur: 4
Aysun: 2
Ayten: => Neriman’ın Gelini 5
Gönül: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Yüksel’in verdiği Puanlar

Yağnur: 2
Aysun: 3
Ayten: 1
Gönül: => Yüksel’in Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yağnur: 1
Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Ayten:  1
Gönül: 1

*************************

Gelinim mutfakta 29 Haziran Salı Toplam Puanlar

Yağnur 2 4 4 2 1 13
Aysun 4 5 2 3 5 19
Ayten 1 2 5 1 1 10
Gönül 5 1 1 5 1 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (28 Haziran – 2 Temmuz) – Salı

*************************

Yağnur: 20 + 13 = 33
Aysun: 17 + 19 = 36
Ayten: 17 + 10 = 27
Gönül: 8 + 13 = 21

*************************

Gelinim Mutfakta 29 Haziran Salı Puanlama Sonuçları

*************************

29 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYSUN
Gelinim Mutfakta 29 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYSUN
29 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  AYTEN

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Haziran Çarşamba Fragmanı İzle

29 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları ile puanlaması sorasında bir gelin %100 çeyrek altını kazanırken, diğer dört gelin de altını kaybedecekler. Gözler ise adım adım büyük sezon finaline ilerleyen yarışma programında bugün çeyrek altını alan gelinin kim olduğuna çevrilecek. Rekabetin bir kat daha artığı yarışma programında gelecek bölüme ait olan Gelinim Mutfakta 30 Haziran Çarşamba fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

22 Yorum

 1. Şimdi tam bir Nilgün hanım ile Neriman hanım klasiği yazıldı.Güzel denilen tabaklara düşük puan kötü yanmış tabaklara 4 veya 5 puan verildi.Bumu adalet.Gönülün hakkı fazlasıyla yendi.Bu kızın hiçbir zaman şansı olamadı.Şans Yağnur ve Aysundan yana.

 2. AYSUN BEŞ KAYINVALİDELERDEN 5 ALINCA KAYINVALİDELERİ ÖVE ÖVE BİTİREMİYOR YÜKSEK PUAN DİĞER GELİNLERE GİTTİĞİ ZAMAN DA STÜDYODA ÇIĞLIKLARI KOPARIYOR!..AYSUN’UN BÖYLE İKİ YÜZLÜ TARAFI VAR!..

 3. Uffff yine adaletsiz bir puanlamaa😔seda sayan Ayten e ya 5 veriyor yada 1 hiç 4 falan vermiyor verse minnet vermese zillet😏😏

 4. Bütün gelinler yüksek aldığında seviniyor, düşük alınca sesleri yükseliyor sadece aysuna has bir durum değil

  Ayrıca neriman hanım kesinlikle olmamış tabakalara hep yüksek veriyor, ve hikmetse gelinini buluyor

 5. AYSUN’UN KAYIN VALİDESİ BAZEN ADALETTEN BAHSEDİYOR!..OYSA YARIŞMADAKİ EN ADALETSİZ KAYIN VALİDE KENDİSİ!..KAÇ DEFA BİLEZİK VE ÇEYREK UĞRUNA GELİNLERİN HAKKINI YEDİ!..DİĞER GELİNLER EN AZINDAN BİR DEFA DA OLSA KAYIN VALİDELERİNE ADALETLİ DAVRAN DİYOR!..AYSUN NEDENSE HİÇBİR ZAMAN BÖYLE DEDİĞİNİ DUYMADIM!..

 6. BU GÜN YİNE ADALETSİZ NURTEN ÜÇ TABAĞA DA BİRLERİ BİRLERİ BASACAK!..NURTEN’İN ADINI BEN BİRCİ NURTEN KOYDUM!..

 7. Allah belani versinnurten altigin altinlarin bileziklerin hayirini goremessin evlatlarindan cikarir ihsallah alah buyuk adeletsiz nurten

 8. BEN ŞAHSEN EKRANLARDA NURTEN GİBİ ADALETSİZ KAYIN VALİDE GÖRMEK İSTEMİYORUM!.. LÜTFEN ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYUN!.. SİZ NASIL BÖYLE BİR KAYIN VALİDEYİ GÖRMEYE KATLANIYORSUNUZ?

 9. SEDA SAYAN BENCE SUNMASIN!..TARAF TUTUYOR!..TARAFSIZ SUNUCU GELSİN!.. BİR DE BAŞKA GELİN KAYINVALİDELER GELSİN!..BU GELİN KAYINVALİDELER ÇOK BIKTIRDI!..

 10. Gelinim mutfakta yeni sezonda kadin sunucu olacak yoksa erkek sunucu mu olacak fatih urek geri donecek mi yoksa baska biri mi sunacak

 11. Seda sayan star tv ile anlasmis mi dogru mu bu kesin mi seda sayan gelinim mutfakta sunuculugundan ayrildi demek

 12. Gelinim mutfakta reytingleri neden bu sezon dustu final yapmayacak yani seneye devam edecek mi program belli mi

 13. Yağnurla, Aysunu sevmiyorum inşAllah Ayten kazanır ama pek
  umudum yok 😔 2 çeyreği var Finalede çok az bir zaman
  kaldı Hayırlısı neyse o olsun inşAllah Nurten Aysun 😠
  kazanmaz Yağnuru , sevmem ama Nurteni öyle gıcık 😠
  konuşmalarını görünce Yağnur, alsın bilerzikleri isterim yeterki Aysunun Garfield e☺️😁 benzeyen suratını görmeyim
  Ayten süpersin 👍 üzülme canım kazanmazsan Sen bizim
  kalbimizin Kahramanısın 🥰🇦🇿💞 Seni çok seviyorum canım ❤️😘

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu