Gelinim Mutfakta

29 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları [Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı]

Gelinim Mutfakta 29 Kasım Pazartesi günün birincisi açıklandı! 29 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu kim birinci oldu? Turgay Başyayla kaç puan verdi? 29 Kasım Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Miyase bugün kaç puan aldı? 29/11/2021 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? Pazartesi çeyrek altını kim kazandı? Bu hafta yarışmaya dahil olan Dilek kaç puan aldı? Bugün altını kim aldı? İşte merak edilen bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 3 Ocak Pazartesi Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Güncelleme (30/11/2021) 29 Kasım Pazartesi günü Aslıhan 21 puanla günün birincisi olan ve çeyrek altını alan gelin Aslıhan olurken, 11 puanla Dilek günün sonuncusu oldu.

=> Gelinim Mutfakta 27 Aralık Pazartesi Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 29 Kasım Pazartesi Puanları ile puan durumu %100 netlik kazandığında gözler yeni gelen yarışmacı Dilek’in alacağı puanlar ile kaynanası Demet’in gelinine kaç puan vereceği oldukça merak edildi.

=> Gelinim Mutfakta 20 Aralık Pazartesi Günün Birincisi için tıklayınız.

29 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta Turgay Başyayla Ezgi Sertel’in yerine, gelen konuk sunucu oldu. Turgay gibi Dilek Betül de programa yeni gelen isim oldu. Yaren’in yerine gelen Dilek Betül, elinin lezzetini ortaya koymak istiyor.

=> 13 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 29 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 29 Kasım Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 6 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta elenmekten kıl payı kurtulan Aslıhan bu hafta aynı sorunu yaşamamak adına ilk günden tedbiri almak istiyor. Yaren’in gitmesi ile Aslıhan meydanın kendisine kaldığını düşünüyor.

=> 3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Altını Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

29 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu açıklandığında, bu hafta yarışmaya dahil olan Dilek eğer günü sonuncu bitirirse, 3 Aralık Cuma günü eleme potasında yarışması %96,46’lık bir oranla, eleme potasına düşmeyi haftanın ilk bölümünden garantileyecek.

=> Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma Yarışmadan Elenen Kim oldu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 29 Kasım Pazartesi Puanları Verildiği An Miyase ve Kaynanası Sevilay

Geldiği haftada 3 çeyrek altını ve beş bileziği kazanan Miyase (Zehra’nın diskalifiye olduğu haftayı saymadığımız takdirde) iyi bir başlangıç yaptı. Miyase bu başarısını 29 Kasım ile 3 Aralık haftasında devam ettirmek için bugün 29 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanmak için kolları sıvadı.

=> 3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar sonucu için tıklayınız.

2021 sezonunun başında yarışmaya dahil olan 4 yarışmacında biri olan ve bu sezon en çok bileziği kazanan Yaren 26 Kasım 2021 tarihinde elendi. Bu hafta Yaren’in yerine gelen Dilek, Yaren’in başarısını aratmak istemiyor.

=> 2 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Güçlü ve yarışmada ses getiren bir gelinin gelirine gelen Demet, elinin lezzetini kanıtlayacağını şu sözlerle ifade etti. İşte Dilek’in programda geldiği ilk dakikalar da sarf ettiği o sözleri;

“Kızlara yemek yapmayı öğreteceğim!” Yarışmacı Dilek

Sözleri ile yarışmacı Dilek, yarışmadaki mevcut gelinlere iyi yemek nasıl yapılır konusunda adeta ders vereceğini ifade ederken, Yeşim de Dilek’in geldiği hafta eleneceğini ifade etmesi dikkatlerden kaçmadı. 

=> 1 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için tıklayınız.

29 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği an Yeşim ve Kaynanası

Yaren’in gitmesi ile meydanın kendisine kaldığını düşünen Yeşim ile Aslıhan bu hafta bilezikleri kazanmak için kendi aralarında rekabet edeceğini düşünürken, Miyase de 29 Kasım Pazartesi günü yani bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında günün birincisi olup, Yeşim ile Aslıhan’ın planlarını alt üst etmek istiyor.

=> 30 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta beş altın bileziği alarak Yaren’i eleyen isim Miyase oldu. Miyase geldiği hafta Yeşim’e rakip olarak geldiğini, Yeşim uzun süre yarışmada olmasına rağmen sadece bir defa hafta birincisi olduğunu, onu elemek istediğini dile getirdi.

Miyase Yeşim’den daha güçlü Yaren’i eleyerek kendisini kanıtladı. Bu başarısını bu haftada devam ettirmenin planını yapan Miyase, bugün Gelinim Mutfakta 29 Kasım Puanlama sırasında en yüksek puanı alan gelin olmak için harekete geçti.

29 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Yaren elendi. ancak programın sıkı hayranları Yaren gibi Aslıhan’ın da gitmesini istiyorlar. Zira uzun süredir yarışmada olan yüzlerden sıkıldıklarını ifade edenlerin sayısı hiç de az değil.

Aslıhan yarışmada kalmak için büyük emek sarf ettiğini düşünürken, geçtiğimiz hafta finalinde kaynana Nuray puan verirken bayılma numarası yapan kaynana Nuray, bugün Gelinim Mutfakta 29 Kasım Pazartesi puanlaması sırasında, gelinin tabağının adeta yerini bilircesine gelip, iki adet bir vermesi dikkatlerden kaçmadı. 

Gelinim Mutfakta 29 Kasım Pazartesi Puan Durumu

29 Kasım 2021 tarihinde başlayan yarışma programı, 3 Aralık 2021 Cuma günü son kaynananın vereceği puanlar ile bu hafta son bulacak. Haftanın ilk puanlamasını Turgay Başyayla’nın vereceği 29 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Gözler ise günün sonunda netlik kazanacak olan Gelinim Mutfakta 29 Kasım Pazartesi puan durumu sonucunda, yeni gelen yarışmacının ve Miyase’nin alacağı puanlar oldukça merak edilecek.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Miyase beş bileziği ve 3 çeyrek altını kazanarak öneli bir başarı elde etti. Miyase bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olarak, bu başarısını yeni haftada devam ettirmenin planını yapıyor.

Geçtiğimiz hafta aldığı bir puanlara isyan eden Aslıhan bu hafta ilk bölümde kendi kaynanası kendisine beş verip, iyi dediği tabağa bir vermesi akabinde rakip gelinlerin eleştirilerine karşı şöyle dedi. “Burası gelinin bulma yarışması olmasın o zaman” diyerek tepki gösterdi. Aslıhan’a sorarlar o zaman. “Neden kendisine bir puan geldiğinde adil puanlar kullanın diye tepki gösteriyorsun sen?” derler.

Gelinim Mutfakta 29 Kasım Pazartesi Puan Durumu Açıklandığı Sırada Aslıhan

29 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda bugün en yüksek puanı alan yarışmacı bazı avantajları elde edecek. İşte o avantajlılardan bazıları;

  1. Altın kazanarak başlamak
  2. Eleme potasında uzaklaşmak
  3. Elinin lezzetini kanıtlamak
  4. Bileziklere bir adım yaklaşmak
  5. Bilezikler için ilk hamleyi yapmak
  6. Tüm rakiplerini ilk günden geride bırakmak

Yukarıda verilen avantajları daha bir çok avantajlar eklenebilir. Bu avantajları elde etmek isteyen dört gelin de 29 Kasım Pazartesi günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alması halinde yukarıda sayılan avantajları elde edecek.

Turgay Başyayla ilk gün beş puanı kime verdi? 29 Kasım Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bu Hafta yarışmaya dahil olan Dilek kaç puan aldı? Pazartesi çeyrek altını kim aldı? Dilek’in kaynanası Demet kaç puan verdi? Pazartesi en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, alt kısımda puan tablosu içerisinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 29 Kasım Puanları (29/11/2021 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Turgay Başyayla Kaç Puan Verdi)

*************************

29 Kasım Ezgi Sertel Kaç Puan Verdi

Aslıhan: 2
Yeşim: 1
Miyase: 5
Dilek: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Demet’in verdiği Puanlar

Aslıhan: 5
Yeşim: 1
Miyase: 3
Dilek: => Demet’in Gelini 2

*************************
” 29 Kasım 2021 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Aslıhan: 4
Yeşim: 5
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 3
Dilek: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Yeşim: 4
Miyase: 1
Dilek: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Aslıhan: 5
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 3
Miyase: 1
Dilek: 3

*************************

Gelinim mutfakta 29 Kasım Pazartesi Toplam Puanlar

Aslıhan 2 5 4 5 5 21
Yeşim 1 1 5 4 3 14
Miyase 5 3 3 1 1 13
Dilek 4 2 1 1 3 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (29 Kasım 3 Aralık Haftası) – Pazartesi

Nuray kaynanaya bayılma numarası işe yaramış. Gelinini bulacağından emin geldi.

*************************

Aslıhan: 21
Yeşim: 14
Miyase: 13
Dilek: 11

*************************

Gelinim Mutfakta 29 Kasım Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

29 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ASLIHAN
Gelinim Mutfakta 29 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ASLIHAN
29 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DİLEK

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Kasım Salı Fragmanı İzle

29 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını alan gelin %100 belli olduktan sonra gözler haftanın ikinci bölümüne çevrilecek. İşte o anların kısa özeti mahiyetinde, Gelinim Mutfakta 30 Kasım Salı fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

  1. Yaren gitti darısı Aslıhana oda gidince izlemeye tekrar başlayacağım.Yeşim cok şanssiz kızin şansı hic gülmedi.Birazda yeni gelen yarışmacı kızlar kazansin yine aslihan almış ceyreği dirsegine kadar bilezikleri doldurmus.

  2. Aa yetdiniz artik Aslihan kalsin ne kiskandinizmi catlan ozaman sessiz kiz omi size yarimiyor bileziker onun olsun ENSALLAH…..

  3. Dun gelinim mutfakta reytinglerde dusuk geldi total de 1.35 e gerilemis ab artmis sadece 0 73 olmus abcde 1 12 gerilemis cuma total de 1 54 ten 1 35 gerilerek pazartesi reytinglerinden abc de 1 18 den pazartesi 1 12 gerilemis program bunun sebebi ne ilk gun oldugu icin mi boyle ben gelinim mutfakta seviyorum reytingleri ben dusurmuyorum baska izleyiciler dusuruyor ben daha gelinim mutfakta programina reyting kazandiriyorum

  4. Tamam reyting yazman bir daha gelinim mutfakta yi seviyorum evet siz sevmiyorsunuz olabilir beni ilgilendirmez ben seviyorum o bana yeter tabiki kanal d izlemek iyi geliyor bana ben yemekteyiz sevmiyorum cunku sacmalamis program benim gozumde yemekteyiz sacma program tabiki orda kavga bile ediyorlar hemde hic adaletli degil program en sacma program tabikide yemekteyiz izlemem de bakmiyorumda yemekteyiz kotu program olarak goruyorum ben izlemem cunku cok kotu program tabiki yemekteyiz dir bu benim dusuncem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu