29 Kasım Perşembe Beni Bırakma Neler Olacak? Beni Bırakma 164. Bölüm Özeti

Focus filmin yapımcılığını yaptığı Atv’nin günlük dizisi Beni bırakma 29 perşembe günü neler olacak? Kısaca değineceğiz. Bildiğiniz gibi Sıla ile Meltem’in karşılaşma çok merak ediliyordu. Şimdi artık Tarık için de Sıla içinde gerçekler gün yüzüne çıkacak.

Boran ve Emre arasındaki gerilim ise çok daha farklı boyutlara taşındı. Sözlerimi daha fazla uzatmadan Beni Bırakma 164. bölüm özeti vereceğiz. Bildiğiniz gibi ATV, günlük dizisinin fragmanını düzenli yayınlamadığı için fragman ekleyemiyoruz. Beni Bırakma Son bölüm için tıklayınız

Beni Bırakma 29 Kasım Perşembe Özeti

Dizinin ilk gününden bu zamana kadar Meltem’in hep hinliklerini izledik. Öyle şeyler yaptı ki aklımız bile almadı. Meltem’in tek amacı nişanlısı olan Tarık ile evlenmekti. Ancak Tarık sırf ailesine karşı gelmemek için evet dediği nişandan dönüp Sıla ile dünya evine girmeye kalkınca avukat meltemin içinden tam bir canavar çıktı. Beni bırakma 29 Kasım 164. bölümde Meltem ile Sıla karşılaşacak. Sıla çekip gitmek ile aşkını savunmak arasında kalacak. Ancak kaçmak yerine aşkını Meltem’den almak için çaba gösterecek.

Diğer tarafta tam bir karmaşa hakim. Hemen hangi taraf diyenleri duyar gibiyim. Emre ile Zeynep arasında bir şeyler olur mu? Zeynep, hamile olduğunu Emre’ye söyleyecek mi? derken Boran’ın hamlesi ile Emre’nin tavrı değişecek. Bir umut dediği Zeynep’in Boran’dan hamile olduğunu sanana Emre istemese de yönünü Cansu’ya çevirecek. Tabi bunun yani Emre’nin yönünü Cansu’ya dönmesinde Hülya’nın payı da oldukça yüksek olacak. Vedat’ı ikna eden Hülya, Sayarların Cansu’yu istemesine ses etmemek üzere söz alır. Tabi bu durumdan Cansu çok mutlu olacak. Vedat bey her ne kadar bu işe he he dese de Emre ile Cansu’nun birbirlerine uygun olmadığını düşünmeye devam edecek.Beni bırakma özeti

Boran ise Zeynep’in artık çıkış yolunun kalmadığını bildiği için, Zeynep’in tek şansı kaldığını düşünüp Zeynep’e bebeği ile Emre arasında bir tercihe zorlayacak. Bolu’ya Emre ile Cansu’nun da el ele gittiğini hatırlayan Zeynep bakalım Boran’a nasıl bir cevap verecek. Diğer tarafta Sıla da planlamadı bir şekilde Tarık ile yan yana gelecek ve bunu da Meltem görünce kıyametleri koparacak desek yeridir. İki kardeş Emre ile Tarık, sevdikleri ve en yakınında durmalarına rağmen, sevdiklerine kavuşması bir o kadar zor olduğunu anlayacağız.

Bazen seversin ama ne kadar yakınında da olsa ona kavuşamazsın. Arada göremediğin dağlar vardır. 29 Kasım Beni Bırakma dizisinde bu olaylar olacak. Kısaca perşembe beni bırakma özetini aktarmaya çalıştık. Bir sonraki özette görüşmek dileğiyle.

Beni Bırakma 164. Bölüm İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın