Gelinim Mutfakta

29 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve En Yüksek Puanı Kim Aldı? Gelinim Mutfakta 29 Kasım Puanları Ve Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 29 Kasım Perşembe günün birincisi kim oldu? Tabi ki bu sorunun cevabı perşembe puanlama sonrasında netleşecek. Hatice bu gün diğer gelinlere fark atıp, günün en yüksek puanını alırsa bilezikleri büyük oranda garantileyecek. Cansu ise bu hafta bilezikleri alacağı konusunda favori isimlerdendi. Ancak gerek İlhame hanımın puanları gerekse Şennur hanımın puanları hep Hatice’ye yaradığı için Cansu bu günde günün sonuncusu olursa yarın final gününde eleme potasına girecek.

=> 29 Kasım 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 29 Kasım Perşembe Puanları gene haksızlık puanlara artık bir son verilmesi dileği ile Fatih Ürek artık daha etkin görsek de gelinlerin bu ayrı yapma sevdalarına bir yaptırım uygulamıyor. Bizler ekran karşında acaba bir haksızlık mı yapılıyor şeklinde yapılan puanlamaya gölge düşmesine neden oluyor.

 [kirmizibuton]30.11.2018 Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan[/kirmizibuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Sizlerden ve özellikle Fatih Ürek den ricamız haksızlık yapan veya diğer gelinlerden farklı yemek yapan ve bu da açıkça belli olan gelinin tabağını puanlama kısmına dahi götürmeden 1 verilmesini istiyoruz. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 30.11.2018 Puanları[/pembebuton] için tıklayınız

29 Kasım gelinim mutfakta puanlama öncesinde Cansu ile Hatice arasındaki gerilimin dozu artmakta ve giderek tehlikeli bir hal aldığını düşünüyorum. İkisi de bu hızla giderse Cuma finalinde diskalifiye olma ihtimali çok yüksek. Bu yüzden Fatih Ürek tartışmanın ortasına bir hışımla gelip sertçe Cansu ile Hatice’yi ikaz etti. 

29 Kasım Perşembe gelinim mutfakta puanlar verilirken nedense İlhame hanım puan verirken hiç heyecanlanmıyorum. Dün yapılan tartışmada Hatice çiğ tabaklara yüksek puanlar verildiğini Ziyafet hanıma söyleyince Cansu da yerinde duramadı ve haklı olarka ilk hafta her seferinde kaynanasından çiğ tabaklarına beş aldığını hatırlatınca ipler gerildi. Not: Gelinim Mutfakta 29 Kasım Puan durumu sayfanın en altında verildi.

Gelinim mutfakta puan durumu 29 Kasım puanları verilmeden son haline bir bakalım. Hatice dün tüm kaynanalardan bir alması nedeni ile açık ara önce olan üstünlüğünü yitirdi ve 37 puanla her ne kadar zirvede yer alsa da kendisine en yakın yarışmacı Elif 3 puan gerisinde 34 puanla ikinci sırada bilezik yarışında iddiasını sürdürüyor. Son sırayı ise Elvan ile Cansu 32 puanla paylaşıyor. Bu gün hem alt sırada hem de üst sırada kopmalar olacağını düşünüyorum. Hatice bu gün 29 Kasım Gelinim Mutfakta günün birincisi olursa yarın %100 bilezikleri kazanacak. Dikkat: Gelinim Mutfakta 29 Kasım Perşembe puanları sayfanın alt kısımlarına doğru verdik.

Gelinim Mutfakta 29 Kasım puanları ile yapılan günün yemeği ne olduğunu her gün yazmaya gayret ediyorum. Bazen çok ilginç veya hiç yapmadığım tariflerle karşılaşıyorum. Yakın zamanda buradan alıp yaptığım Paskalya çöreğini çok sevdim. Sizde yarışmada yapılan yemeği veya tatlıyı yaparsanız bizlere mail olarak gönderin. Bu konu içerisinde yayınlayalım. Dikkat: 29 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları alt kısımdadır.

29 Kasım Perşembe günü Çeyrek altını kim aldı? Adil bir puanla sonrasında Umarım hak eden alır. Maalesef ki beklentilerim yine birlerin havada uçuştuğu bir puanlama bizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 29 Kasım Günün Birincisi Ve Puanları (Perşembe)

29 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama kısmına vermeden önce sizlerde yarışmada yapılan günün yemeğini yapıp bizlere gönderilebilirsiniz. Bizlerde gönderdiğiniz resmi sitemizde yayınlarız. sitemize yaptığınız yemeklerin resmini gönderebilmek için iki yol var.Bunlardan ilki mail adresimiz dizicenter.net@gmail mail gönderebilirsiniz. Sosyal meydan resmini bizlere iletmek isteyen okurlarımız instagramdan dizicenter profilimize dm gönderebilirsiniz.

Kaynanalar son zamanlarda Gelinim mutfakta puan veya puanlama yaparken çok pinti davranıyorlar. Dün İzafet hanımda artık bende yüksek puanlar vermeyeceğim diyerek en çok puan veren Ziyafet hanımı bile çileden çıkardılar. Dün Hatice’ye bir verdiğinde çok mutlu olan Ziyafet hanım bakalım bu gün nasıl puanlama yapacak? Merakla bekliyor olacağız.

Haftalık Gelinim mutfakta puan tablosu (26 Kasım – 30 Kasım) puanlarının sitemizin yazı içerisindeki yeri sayfanın en altında bulunan bir sonraki bölümü verdiğimiz fragman bölümün hemen üstünde veriyoruz. Site içerisinde 4 kaynananın verdiği Perşembe puanları için tek tek tablo halinde verdikten sonra gelinlerin aldığı Gelinim Mutfakta toplam puanlar kısmını aktarıyoruz. Böyle birden çok tablo olunca açıklama gereği hissettik.

29 Kasım 2018 Perşembe Gelinim mutfakta toplam puanlar da son duruma baktığımda bu hafta kesin elenecek diye düşündüğüm Elvan’ın aldığı puanlar beni gerçekten hem şaşırttı hem de çok mutlu etti. Çünkü ilk gün ortaya koyduğu performansına baktığımda yarışmaya alışana kadar gider diye düşünmüştüm. Mutlu olmamın sebebi ise gelen yarışmacı hemen eleme potasına girmemesi ve eski yarışmacıları zorlaması nedeni ile ortaya kıyasıya bir rekabet izleyeceğimizden dolayı mutlu oldum. Elvan ile lider Hatice arasında Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da 7 puan fark var. Bu fark kapanabilecek bir fark olduğu için her an bir sürpriz ile karşılaşabiliriz.

Gelinim Mutfakta günün birincisi olmak ve çeyrek altını almak ve hafta finalinde bileziklerin sahibi olmak için her gelin elinden geleni yapıyor. Ancak Bu gün ve Cuma günü bir gelinin yüzü gülecek. Sizce bu gün kim altınları alır? yorumlarınız bekliyorum. Not: Gelinim Mutfakta 29 Kasım Perşembe Puanları sayfanın en altında verildi.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

29 Kasım Perşembe Gelinim mutfakta toplam puan durumu için bazen yazarken anlık puanlama hatası yapabiliyorum. Böyle bir durumu fark ederseniz bizlere yorum kısmından geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.

29 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını altınları kazanan ve bileziklere bir adım daha yaklaştıracak olan günün yemeğinin adını ve malzeme listesini verelim. Daha sonra Gelinim Mutfakta 29 Kasım Perşembe puanlama kısmına geçeceğiz.

Gelinim Mutfakta 29 Kasım Günün Yemeği Palamut Pilaki Ve Malzemeleri

 • 6 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 2 adet soğan
 • 3 diş sarımsak
 • İki adet havuç
 • Bir adet domates
 • İki adet patates
 • İki defne yaprağı
 • Bir tatlı kaşığı kimyon
 • Bir tatlı kaşığı şeker
 • 1,5 çay kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber
 • Altı dal maydanoz
 • 2,5 su bardağı su
 • İki adet limon
 • 5 adet yuvarlak halinde kesilmiş palamut

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek Hamsili pilav yapımı için, 45 dakikalık süre tanıdı. Gelinler de bu süre içerisinde hamsili pilavı yapmayı tamamladılar ve 29 Kasım Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmına geçtiler. Gelinim mutfakta kim kaç puan aldı? İşte Perşembe puanları sizlerle…

Gelinim Mutfakta 29 Kasım Puanları (29.11.2018 Perşembe)

*************************

Kaynana İlhame‘nin verdiği Puanlar

Cansu : 2
Hatice : => İlhame’nin Gelini 5
Elif     : 2
Elvan:  1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”

*************************

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puanlar

Cansu : => Sevgül’ün Gelini 5
Hatice : 2
Elif     : 1
Elvan:  1

*************************

“29 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

*************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Cansu : 2
Hatice : 3
Elif     : => Ziyafet’in Gelini 5
Elvan:  1

*************************

Kaynana Şennur‘un verdiği Puanlar

Cansu : 1
Hatice : 5
Elif     : 4
Elvan : => Şennur’un Gelini 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#

*************************

Gelinlerin 29 Kasım Perşembe Gelinlerin Toplam Puanları

Cansu 2 5 2 1 10
Hatice 5 2 3 5 15
Elif 2 1 5 4 12
Elvan 1 1 1 2 5

*************************

Gelinim Mutfakta 29 Kasım Perşembe Puanlama Sonucu

*************************

29 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi = **Hatice**
Gelinim Mutfakta 29 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim =  **Hatice**

29 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = **Elvan**

*************************

Cansu da ayıp etti Hatice de… Hatice lafları ile Cansu’yu sinir edip çileden çıkmasını sağlarken Hatice sütten çıkmış ak kaşık gibi bir şey den haberi yokmuş gibi davranması insanı sinir ediyor.

Gelinim Mutfakta Puan durumu (26 Kasım – 30 Kasım Haftası) – Perşembe

Gelinin Adı Dünkü Puanları Perşembe Puanları Toplam
Cansu 32 10 42
Hatice 37 15 52
Elif 34 12 46
Elvan 32 5 37

*************************

Gelinim Mutfakta 185. Bölüm 30 Kasım Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

213 Yorum

 1. Merhaba arkadarlar. Yine Hatice yine gıcık ediyor yanlız başka bir şey var oda Haticenin kayınvalidesi çok agresif neredeyse öbür kayinvalideleri dövecek ya.

 2. Ezgi canim sizi ozledim cobu geri don mutfak faresi oldu hatice anam git evine kaynananida al gitya

 3. Izleyici senin ne sorunun var arkadas reyhan ve ezgiyle insanlar emegiyle aldi oyle boyle reyhancim ve ezzzgicimm cabuk gelin altinlar sizi bekliyo bacimmm?

 4. Ben ne dediğimi biliyomuyum kıskançlığımdan kendimi yeyip bitiriyorum geceleri uyuyamıyorum hasetimden

 5. Arkadaşım ben şahsen Ezgici değilim Reyhancıyım zaten benim bu programı izlememe sebebim Kleopatra Reyhan’dır. İnsanların Hatice nefretine gelince ilk haftada milletle dalga geçtiler şurda 100 tane kadın çıkartıp tadım yaptırsan hiç birisi pişmemiş sebze yemeğine ben pişmediği halde 5 verdim demez anca şunu der arkadaşlar ben gelinimi buldum 5 verdim der. Ama Haticenin kaynanası ne yaptı ben çi severim dedi basta ben olmak üzere bütün yemek yiyen ve seven insanlar çıldırdı yahu bu kadın neden yalan diyor dediler. Not inşallah Hatice elenir kim birinci olur kim bilezikleri alır fark etmez yeterki Hatice gitsin…

  1. ;) ;) bi ara hayat bolluğu vardı :) Okyanus anlayacaktır esprimi, biraz kişiye özel espri oldu

 6. Elif Ve Elvan çok yetersiz kalıyorlar arkadarlar sinerji yapın Cansu Haticeden daha fazla puan alsın:)

 7. Yine bas belasi hatice kazandi bence bir kac hafta haticeyi gorucez gibi kadin efsunlanmis gibi besler gidip haticeyi buluyor

 8. Artik reyhan hanim ve ezgiden sonra gelinim mutfak artik sıkmaya basliyo izlemek istemiyom en azindan reyhan hanim enerjisiyle nese katiyodu

 9. Hadi yavrum hatice al bilezikleri senden önce yemek yapamayan cansu ve ezgi senin eline su bile dökemezler fakat altınları kaptılar haksızca

 10. Sarp bu gunde ben burdayim hayatokyanus siz yoksunuz benim adimla dun yorum yapmislar arkadaslar bi aksam baktim alti gibi sonra ciktim islerim vardi

 11. hatice ve kaynanası yarışmayı izleyip gelmişlerdi
  en baştan kurnazlığa kaçıp çiğ yemeklerle bilezik aldılar. İkinci hafta Ezgi ile Cansu’nun sıkı denetimine giren Hatice elenmekten son anda kurtuldu. Bu hafta ise Hatice, pişirmeye ve çiğ bırakmamaya başladı. Ancak bu sefer de diğer gelinler çiğ yapıp aradaki farkı kapatmak için yaptıkları iş tersine döndü. Bizlerin kızdığı ve Poyraz’ın da dediği gibi İlhame hanım ben çiğ severim deyip sonrasında çiğ yemekleri gerekçe gösterip millete bir vermesi ve insanın aklı ile dalga geçmesi izleyenleri de emini çok huzursuz etmiştir.

 12. Filiz hanım siz dün benim yorumuma neden güldünüz merak ettim onunla alakalı kısa bir yorum yaparsan sevinirim.

  1. POYRAZ ÇOK ÖZÜR DİLEYEREK GERÇEKTEN GÖRMEDİM NEDENİNE GELİNCE KPSS YE HAZIRLANIYORUM İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİNİ BİTİRDİM. SADECE BELLİ ZAMANLARDA BİLGİSAYAR BAŞINDA OLDUĞUM İÇİN GÖRMEDİM YAZDIKLARINIZI KUSURU BAKMAYIN. AYRICA BENİM KİMSEYE KARŞI EN UFAK BİR ART NİYETİM YOK OLAMAZ DA ZATEN… BURASI HERKESİN SAYGI ÇERÇEVESİNDE ÖZÜRCE DÜŞÜNCESİNİ PAYLAŞTIĞI BİR PLATFORM OLARK KURDUM DÜŞÜNCENİZE SAYGI DUYUYORUM

 13. Evet Sevgili arkadaşlarım puanların toplamina baktığımızda gurup ikiye ayrıldı bi bölüm düşmemeye bir bölüm bileziğe koşuyor temelin o ki yarınki puanlamada elim potaya 5 likleri atar ve bilezikleri alir olmaz demeyin zira tarih tekerrürden ibarettir Haticede 12 puan geriden gelip 20 puan alip şampiyon olmuştu. Bütün sinerji Elife olsun arkadaslar:)))

 14. Arkadaşlar aranızdan ayrılıyorum. Sebebide şu dün burda bir yorumuma Filiz hanım zannedersem Site yöneticisidir yani Admin o hanin o yorumuma iyi gülmüştü bende bunun üzerine merak ettim 3/4 kez yazdım filiz hanım neden güldünüz merak ediyorum banada soylermisiniz dedim ama malesef buradaki bir çok kişinin yorumlarına cevap verdiği halde bana tenezzül edip cevap yazmadı. Buda oluyorki demeki insanın fikrine ve iletişimine saygısı olmayan biri bu sebepten dolayı burdan ayrılıyorum istemedende olsa herhangi birinizi üzmüşsem afedin beni neşeniz daim olsun.

  1. Poyraz beni yanlış anlama kırılma. Ama kusuruma bakma yani basit önemsiz konu için birine böyle diyemesin. “demeki insanın fikrine ve iletişimine saygısı olmayan biri ” bunu demen iyi değil. Ve ben ve Sarp açıklama yaptık yani. ” doğurdu doğuracak Poyraz sabretmek lazım” dedim. Hepimiz gülelim diye burada kırılacak bir durum yok filiz abla da açıklama yapmak zorunda değil. Ben bu siteyi çoktandır. Takip eden biriyim filiz ablanın kimseyi kırdığını görmedim. Hepimizin fikirlerine saygı ve önem veren biri. Lütfen beni yanlış anlama açıklama tekrar yapmak zorunda kaldım. Önemsiz bir konu yüzünden gitmen iyi olmadı. İyi düşün ve geri dön. ;)

   1. Hayat çok güzel açıklamış Poyraz, sana değil Okyanusun Haticeyle ilgili yorumunu komik bulduk, sana değildi özetle

   2. OKYANUS’UM TEŞEKKÜR EDERİM AMA POYRAZIN YAZDIKLARINI GÖRMEMİŞTİM ALT KISIMDA CEVAP VERDİM. BENİ TANIMADIĞI İÇİN YAZDIĞI ÇOK BELLİ BENİM KİMSEYE KARŞI SAYGISIZLIĞIM OLMADI OLAMAZ DA BURASI HERKESE AÇIK VE SAYGI ÇERÇEVESİND HERKES ÖZGÜRCE DÜŞÜNCESİNİ PAYLAŞSIN DİYE AÇTIM
    KPSS YE ÇALIŞTIĞIM İÇİN BELLİ ZAMANLARDA SİTE BAŞINDA OLUYORUM. TEK YORUMLARA BAKTIĞIM ZAMAN GELİNİM MUTFAKTA YAZDIĞIM ZAMAN OLUYOR BİR DE SABAHA KADAR DERS ÇALIŞIYORUM KAPATMADAN BAKIYORUM. ŞU AN SAAT SABAH 5 VE UYKUDAN GÖZLERİN KAPANIYOR SİZLERİ GERÇEKTEN SEVİYORUM cUMAIZ MUBAREK OLSUN ŞMDİDEN

  2. Ayrıca Filiz hanım aşağıda bi yorumuza bayıldığını yazmış onu atlıyorsunuz değerlendirirken

   1. Teşekkür ederim. Sarp inşAllah Poyraz bana kırılmamıştır. Bir cevap bile yazmadı. :(

 15. POYRAZ ARKADAS BEN BURAYA YAZAN BIRI DIYLIM AMA VEDA ETDIYNI ASAGIDA GORDUM BI BAKAYIM DEDIM FILIZ ABLAYA BAZI SEYLER YAZMISSIN VE GORMEMISDIR CUNKI FILIZ ABLA BU ARALAR COK YOGUN DERSLERI SINAVLARI VE BU SITE FILIZ ABLA BIRTEK BURAYA KONU YAZMIYOR GORDUYUN DIZICENTERDEKI TUM KONULARI FILIZ ABLA YAZIYOR VE AYRICA YORUMLARADA BAKIYOR VE FILIZ ABLA BURANIN ADMINI LUTFEN ANLAYISLI OLUN EMINIM FILIZ ABLA GORMEMISDIR EYER GLRMESINI ISTIYORSANSA BUYUK HARIFLERLE YAZ FILIZ ABLAYA VE ISMINIZIN YANINA FILIZ DIKKAT YAZIN MUTLAKA GORUR
  GITMENIZE GEREK YOK

 16. Zeynep canım taşındığımız. İçin hazırlanıyorduk programı izleyemdim. İzmir den abim geldi. Onu karşılamaya gittim. Yani vakit bulamadım ya üzgünüm.:)

 17. Zeynep canım teşekkür ederim. Amin inşAllah daha taşınmadık. Toparlanıyoruz. Allah nasip ederse yarın gidiyoruz. Anlayışın için teşekkür ederim canım ?

 18. insallah yarin hatice gider diycem ama gitmiycek çünkü haticenin masasina gelen bütün gelinler bilezik almadan gitmiyor

  1. Hatice bilezikli zaten, ayrıca eskilerin deyimiyle yüklü, o sebep doğurmadan elenmez bence

 19. Hayat nasilsin sen beni tanimazsin ama seni bir siteden taniyorum db de yazardin dimi
  Poyraz bey birsey diyil yalnis anlasilma yuzunden gitmeni istemezdim ?
  Bu arada zeynep arkadas sen bizim tasindigimizi nerden biliyorsun sasirdim gerci???

 20. Hayir okumuyorum su anda ev kiziyim sahsen?
  Kimlikdede oyle ?
  Neyse
  Bakude sehirde kaliyom ama artik tasiniyoruz oda sehir ??

 21. Gulshen sana sev yeterde yazdim bakarsan sevinirim canik bu arada bende Hayati ariyom yok ???nerdeki acep???

  1. Yazdım neden küseyim aşkolsun, ya nezaman konuşmadım yeni yorumları okuyup cevaplıyodum

 22. EVET Ecem db deki Hayat Okyanusum. İyiyim sen nasılsın? Ben seni biraz tanıyorum. Bu siteyide takip ettiğimden dolayı :)

 23. Gulshencim Hoşgeldin canım İyiyim şükür sen nasılsın? Senin yazdığını hiç görmedim. Gittiğini sandım. :)

 24. Hayat ben ordaki denizdim ama gercek ismim o diyildi neyse beni orda Nuranaay abla kovmusdu ama burda cok yanilasdik abla kardes gibi
  Bu arada db de bir kere abinin hastalandigni duymusdum ahtopot surata noldu iyimi ???

 25. Aaaaa Deniz yani Ecem sen miydin? Abim seni merak ederdi. Hep evet o günü hatırladım. Sevindim abla kardeş olmanıza Ahtapot surat iyi şükür ne yapsın Taşınacağımız için ev işiyle meşgul?

 26. Hayır Zeynep canım kıracak bir şey yapmadın. Aşağıdaki cevapla kısmına yazmış bak:)

 27. Gulshencim canım yazdım aşağıda bende seni özledim. Canım benim ? burada yağmur yağıyor. Net arada bir gidiyor.

 28. Dolu yorum yazdım daha ne olsun, okyanus selamlar, çıkıyorum birazcık gelmeye çalışıcam

  1. Selamlar Sarp Zeynep görmemiş yorumlarını olsun gelince okur. Tamam ben buralardayım. Yazmak istersen bende yazarım. Görüşürüz.

 29. Oylemi ?
  Beni merak etmis ozur bilseydim bir kac kez yazardim hayat benim ismim aslinda nergiz onlar takma isimdi ?
  Iyi olmasina sevindim nede olsa o ahtopot surat arkadasim benim???

 30. Önemli değil Nergiz birtanem ismin çok güzel. Takma isimlerinde öyle.?
  Aynen Ahtapot surat arkadaşın sonuçta??
  Bizim orada da kimsecikler kalmadı. Kendi kendime konuşuyorum. Gevezeliğim tutunca?

 31. Rica ederim. Canım benim ?
  Nergiz güldürdün beni ?????Karnıma ağrı girdi.?? Haklısın boş bulmasınlar.? Hep kendi ismimi görünce orada gülme krizine giriyorum. Acaba beni gören deli sanmasınlar bari?

 32. Nergizim Nuranaay ablayı bizde hiç göremedik. İnternet sıkıntısı olduğunu tek biliyorum. İnşAllah sıkıntısını çözerde geri gelir. ? üzme kendini ?

 33. Ay gitmemissin ??

  Kiz daha iyi ya deli sanarlar durmazlar orda ????
  Bide birsey varya deliler kolda sat yapinca isiriyorlar bundan korkar kacarlar mis ???????

 34. Burda sik sik olurdu ama paketi bitdi haylada yok ?
  Tamam canim benim uzmem bunun ? yerine ? bu ikisininde gozunde yas var???

 35. Buradayım canım yağmur yağıyor. Arada bir internet kopuyor. O yüzden geç cevap veriyorum.
  ??? Benim niyetim kimsenin kaçmaması??
  Ha o zaman Kolumu ısırayım. Saat şekli yapayım. Görüp kaçsınlar??? Bende orada ava çıkarım.????? Uçan tekmeyle???

 36. ?????ay o ucan tekme ?????
  Bilirim onu bennn??????
  Kiz dur ben yapiyim rakamlari iyi yaparim ben?????????
  Sorun diyil canim??

 37. İkisinde de göz yaşı var. Biri üzüntüden bir diğeri ise mutluluk gözyaşı ? sana mutluluk gözyaşı yakışıyor.?? Hep gülümse canım benim ?

 38. Ahh o uçan tekmeleri kim bilmezki???? Tamam rakamları sen yap?? böyle koca koca olsun ki görüp kaçsınlar.??

 39. Hahahahahah bide bu vardi ay ozledim yaaa????
  Haaadiiii getir isirayim????????oohhh bakkk guzel oldu masallah dislerime?????

 40. Çok saol iyi yüreklim??? Sende birtanelerin birtanesisin?
  hmmm bakayım.?? Valla dişlerine sağlık ? Harika çıkmış?? maşAllah??

  Beraber hahaha yaparız. Özlemin gider.?

 41. Birtanem?????hadi ahahahahahahahahagahag??????gecsin ozlemimiz???
  Dedim ben harika yaparim diye evde herkesin kol sati nara ozel magazaya ait parasiz yapiyorum???????

 42. Evet nergizim. 26 haziran da doğdu. Umut rudra Erkek ? kız olaydı iyiydi.? Abimin kopyası sarışın bir bebek gözleri yeşil. Hafif tombullaştı?? Yavaş yavaş yürümeye başladı. Ama hemen yere kapaklanıyor???
  Hadi gitsin bu özlem hahahahahaha ????
  Bak ya beni çok güldürdün.?? Nara nasıl gülmüştür kesin. Bu iyi fikir bende abime yaparım kol saati saat hastası??? bedavadan yapayım fenamı olur?

 43. Hayatim okul nasil ???okuya biliyonmu cok zor bu dersler yaaa???
  Cogu arkadasimla bu yuzden konusamiyorum?????????

 44. Ayyyyy ben yerim onuuuuuuuu kiz ne cabuk yurumeye basladi aaaaa????????
  Benim kuzenin 1 yasi var daha yeni imekliyo bizim kine bak bide sizinkine?????
  Ooo sarisinmi ah abisine cekmesin ahtopot olursa ne yapariz?????
  Yesil gozlum olsun o zaman ?????
  Ve guzel ismi var guzel bahti olsun yesil gozlu umut rudranin ???????
  Kiz narada benim????????evet guldummm ??????????hemde nasilll
  Ahtopot suratda benim gibi desene yesil yap sever??????

 45. Okul çok şükür iyi gidiyor. Aynen haklısın çok zor dersler görüyoruz. Üniversite’ye geçince daha çok zorlandığım oldu. Derslere rağmen arkadaşlarımla konuşmaya devam ediyorum. Adı üstüne geveze Hayatım ben.??

 46. Ayy hayatim cok yoruluyorsundur yaa????
  Kiz valla bende ayni gevezeyim ???kendimle qurur duyuyorum yaaaa????
  Hayatim bir birmizin ruh ikiyiyiz resmen yaaaa?????

 47. Hahaha abim onu zorla yürütmeye çalışıyor diyelim.??? Abim erken yürüsün yürüsün diyor.?? Dayanamıyorki?? Yaaa öylemi ben sizinkinizi yemeyi bırakta ham yaptım gitti.???? Bebekler çok şirin huzur veriyor insana? Sarışın Ahtapot olursa işimiz zor. Nergizim??? Zaten onunla zor başa çıkıyorum. İkinci ahtapot olursa vah halime??? Allah razı olsun canım benim. Sizinkinin adı ne? Allah onun bahtını kaderini mutlu huzurlu sağlıklı bir yaşam nasıp etsin.? Benim için yanaklarından kocaman bir ısırık al??
  Orada olmak isterdim ikimiz birden gülerdik eri göğü oynatırdık??????? Yeşil değilde mor yapayım hem ısırarak acısını çıkarırım??? diğer kolunada yeşil yaparım aynen senin gibi ??

 48. Kuzum yorulmak ne kelime yerimden kalkamıyorum??
  Yaaa sende mi? Ne güzel ya Allahım şükürler olsun. Ruh ikizimi buldum???? ikimizle gurur duyuyorum.??? Artık sayfalar bizden korksun.???? İki geveze bir araya geline tabi sayfalara acıdım.???

 49. Çok konuşmayı özlemişim ya. Canım iyiki karşılaştık burada.?? içim rahatladı ?

 50. Ahahahahahahah birtanesin hayatim yap yap mor iyidir?????sari lacivertde yap fener bahce gibi sever??????
  Ahhhh su aptopot surata bakkkk sennnnn ona deki nergiz gelir senin sacini basini yolar biraz buyusun yazikkkk?????
  Tamam birtanem isiririm ???? yalnis bir ton dayak yiycem cok sinirli bizimki ?????
  Baya dovuyo gecen sacimi yoldu isirdi???????????
  Gel kiz oyniyalim erik dali gevrekdir amamaamamamam?????????
  Ben buraya kadar biliyom gerisi sende ?????cikiciki ??????

 51. Ahahahahahahah birtanesin hayatim yap yap mor iyidir?????sari lacivertde yap fener bahce gibi sever??????
  Ahhhh su aptopot surata bakkkk sennnnn ona deki nergiz gelir senin sacini basini yolar biraz buyusun yazikkkk?????
  Tamam birtanem isiririm ???? yalnis bir ton dayak yiycem cok sinirli bizimki ?????
  Baya dovuyo gecen sacimi yoldu isirdi???????????
  Gel kiz oyniyalim erik dali gevrekdir amamaamamamam?????????
  Ben buraya kadar biliyom gerisi sende ?????cikiciki ??????
  Bizimkinin ismi Movlud ama benn onaa masmelon surat diyom???

 52. Ayyy tabikide hayatim gevezelik benden sorulurrr?????
  Hadi elini ver hayat nergiz gevezeleri geliyorrrr????
  Korkun abi bizdennnn kizzz ruh ikizimmm????
  Seni buldum yaaa ne guzelll cok mutluyum yaaa

 53. Hahaha mor iyidir. Sevdiğim renk???? Isırınca suratı da kırmızı olur ohh olsun???? Her gün uğraşıyorum zaten onunla???? Kumanda onun yanında diyorki hayat hiç halim yok versene bana ?? bende kumandayı alır suratına atarım? hali yokmuş muş?????? Diyeceğim diyeceğim sen hiç merak etme ???? ya sen gel beraber Bi dövelim şu ahtapot suratlıyı?? Aşırı gıcık ????? evet ya bıraksa da büyüsün??? ne istirsen sen dimi???? Aman aman ısırdığın anda kaç??? Ben onun sinirini yerim bir de sizinki büyüyünce tekvandocu oluyormuş. Vah vah??????
  Ya ne komik olmuş?? Aman nergizim fazla yaklaşma ona????
  Erik dalı gevrektir amanın? sözünü unuttum senin gibi ?? iyimi????
  “Movlud” güzel isim anlamı var mı? MaşAllah?
  “masmelon surat” ayy gülmekten öldüm ?????

 54. Hayatim birtanem ben cika bilirmiyim benim babaannem teli birakda is yap diyo???biraz cadidirda kendisi????coo k ozur dilerim canim aksama devam edelimmi
  Sat 11de

 55. Aynen bizde korkun abiii?? Ayooo???
  İnan seni yani ruh ikizimi bulduğum için çok mutluyum ya ???

  Yaparız yaparız en alasını yaparız.???
  Aaa evet evet tekmenin kraliçesini unutmuşum ??? Annem atmasa olmaz?? bir keresinde annemin tikiyle oynadım. Bir vurdu bana yemin ediyorum. Kamyon çarpmiş gibi duvara tosladım?? Abimde pis pis dalgasını geçiyordu?????? Sen benim abimin işini bitir. Bende senin abinin?????? onlarda aynı kız kardeşlere sahipler???? vah vah ?? gerisini düşündüm de ben bittim?????? rica ederim canım benim ? Haa eşek surat deyince gülüyor demekki o da kabulleniuor?????

 56. Tamam bitanem sen çık sorun değil? kendini fazla yorma canımın içi ??? Babanneler öyledir. İş yaptırmadan durmuyorlar seni anlıyorum? özür dilemene gerek yok birtanem?? 11 de gelmeye çalışırım kuzum eğer uyuya kalmasam. Hadi görüşürüz bekletme anneanneni sonra kızar. ??

 57. Hayatciğim nasilsin canim okul nasil gidiyor konushmamiza 3 4 gun oldy galiba bende buraya bazi nedenler dolayy donmeyecekdim ama anlamsiz buldum .donmemeliligi.

 58. Bravo Hatice Cansu herkese kafa tutuyordu sana bile tutu ama susturdun cansuyu simdi 3 maymunlari oynamaya calisiyor sana yaklasmaya calisiyor sakin Cansuyla itifak kurma

 59. Bravo Hatice Cansu herkese kafa tutuyordu sana bile tutu ama susturdun cansuyu simdi 3 maymunlari oynamaya calisiyor sana yaklasmaya calisiyor sakin Cansuyla itifak kurma

 60. Sevgül. Hanim Fatih ürekin sayaesinde kilik kiyafetin degisti simdide kendini çok begenimsin soytari

  1. Arkadaşlar zamanında sirklerde insanları eğlendirdim ayrıca soytarılıkta yaptım özellikle almanyada çok bulundum zürihte oyüzden sevmediğim insanlara soytarı diyorum istemedende olsa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu