Zuhal Topal'la Sofrada

29 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu Sonucu Kim Kazandı?

29 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Geçtiğimiz hafta 30 puanlarının havada uçuştuğu puanları maalesef haftalık toplam puan durumu sonucuna baktığımda göremiyorum. Kaynanaları adil puanlar vermemesi ve birbirlerini puanlama konusunda etkilemesi nedeni ile şu an en yüksek puanı alan 28 puanla yarıştığını görüyor ve bu duruma çok üzülüyoruz.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 29 Kasım 2021 Pazartesi Puanları için tıklayınız.

Bu hafta 29 Kasım Cuma Zuhal Topal Haftalık Toplam Puan Durumu sonucunda da zirvede yer alan yarışmacının bile 30 puan altında kalması nedeni son bölümde yarışacak Cemile Toprak’ın hala büyük ödülü alma konusunda şansı olduğunu görebiliyoruz.

=> Bu arada [pembebuton]20 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Parayı Kim kazandı[/pembebuton] sorusunun cevabı için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal'la sofrada Bu Haftanın Birincisi görseli29 Kasım Cuma bu haftanın birincisi kim olduğunu sizlere aslında çok çok öncesinden açıklıyorduk. Ancak yarışmacıların puanları düşük olması ve son bölümde yarışacak kaynana çok fazla tepki almaması nedeni ile 28 puanı geçme ihtimali olduğunu düşünsek de ilk gün 4 puanı verdiği için diğer kaynanalardan bazılar düşük puanları verecekler. 29 Kasım Bu hafta büyük ödülü kim kazandı sorusunun cevabını yazının en alt kısmında sizleri bekliyor.

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 13 Aralık Cuma Parayı Kim Aldı[/pembebuton] sorusunun cevabı için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim KazandıOldukça hayal kırıklığı oluşturan bu haftayı bir daha asla yaşamamak üzere kapatmak istiyorum. Sunucumuz bu haksız puanları aşmak adına yeni kurallar getirse de kaynanalara adil davranmaları konusunda bir türlü düzene getirmedi. Yarışmacı gelinler bin bir emekle yaptığı yemeklerin 3 puan almasına yeni dönem de yeni kuralların da geleceğini sinyali verilmiş oldu. Not: Zuhal Topalla Sofrada haftalık puanlar yazının en sonunda verildi.

29 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

29 Kasım 2019 Cuma günü büyük ödüle yani 15.000 TL değerindeki para ödülüne kavuşmak için yarışmacılar birbirinden marifetli elleri ile harika menüler sunmaya çalıştılar. Ancak hafta başında adaletsiz puanlarla güne damga vuran Havva kaynana herkesin ortamla 5 civarında puana layık gördüğü menüye en düşük vermesi olayların da fitilini ateşledi.

=> [kirmizibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 6 Aralık Cuma Kim Kazandı[/kirmizibuton] Sorusunun cevabı için tıklayınız. 

Havva’nın bu hamlesi, elbette karşılıksız kalmadı. İlk iki gün elinde olan en düşük puanları kullandığını gören diğer kaynanalar da hem Havva’ya hem de kaynanasına bu konuda telkinde bulunmayan Çağla’ya tarihi bir ders verdiler. Hepsi birden üç puanı Çağla’ya verdiler. Böylelikle Çağla Zuhal Topal’la Sofrada 29 Kasım Cuma puan durumu sonunda haftanın en düşük puanını da almış oldu. Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim birinci oldu görseli Bu yarışmaya bundan sonra katılacak gelin ve kaynanaya bu haftayı ders niteliğinde izlettirilmesi gerektiğini düşünüyorum. elbette hiç bir kimse yoğurdum ekşi demez. Ancak atalarımız hak edene hak ettiğini vermek gerektiğini de söyler.

Kaynanalar 15.000 TL’yi kendi gelini alabilsin diye olmuş tabaklara olmamış, pişmiş tabaklara pişmemiş demesi hem hak hem de adalet açısından haksızlıktır. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 29 Kasım bu hafta kim kazandı? sorusunun cevabı bu yazının en altında sizleri bekliyor.

Zuhal Topal’la Sofrada 29 Kasım Cuma günü haftalık toplam puan durumu sonucun da sadece bir gelin büyük ödülü kazanacak olması, gelinleri oldukça heyecanlandırıyor.29 Kasım Cuma Zuhal topalla sofrada haftalık puan durumu açıklandığı an

Sadece gelinleri değil, bir çok yarışmacı kaynanası ile büyük ödülü kazanması halinde kaynanası ile paylaşacak olmasından dolayı kaynanalar başka gelinlere puan verirken sanki cebinden borç para veriyor gibi davrandıkları için adil bir hafta maalesef geçiremedik. bu hafta bunu daha derinden hissettik. 

29 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puanlar

25 Kasım 2019 Pazartesi 281. bölümü ile başladığımız bu hafta ilk gün kaynanaların zalimce verdiği puanlar nedeni, ile oldukça hayal kırıklığı ile başladık. Zira ben bu hafta ilk gün nasıl başlar ise öyle gider diye söylemiştim ki sonuç da öyle oldu. 

29 Kasım 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık puanlar da kaynanaların verdiği düşük puanlar nedeni ile gelinlerin puanları birbirine çok yakın olduğunu görüyoruz.29 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada Kim Kazandı - görseli

Haftaya başladığımız da harika menüsü olan pazartesi yarışmacısına 3 puanı layık gören Havva’ya bir ders vermek amacı ile gelini Çağla’ya tüm kaynanalar 3 puan alması nedeni ile toplam da 17 puanla kesin olarak haftanın sonucunu olurken diğer gelinler 25 ile 28 puan toplayabildi.

Bu Hafta Zuhal Topal Haftalık Toplam puanlar da kimin kazandığını görmeden önce hangi geline hangi kaynana kaç puan verdiğini hemen alt kısımda tablo halinde verdim. Bu tablodan sonra son puan durumunu görebilirsiniz. 

25 Kasım Pazartesi Selen Kılıçarslan’ın Aldığı Puanlar

Müjgan : 6
Havva : 3
Kerime : 5
Cemile : 4
Zuhal Topal : 7

*************************

26 Kasım Salı Selman Çakar Karacak’ın Aldığı Puanlar

Arife : 5
Havva : 4
Kerime : 4
Cemile : 6
Zuhal Topal : 6

*************************
Bizi google de ararken
###
"Zuhal Topal'la Sofrada dizicenter"###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

27 Kasım Çarşamba Çağla Mersinli’nin Aldığı Puanlar

Arife : 3
Müjgan : 3
Kerime : 3
Cemile : 3
Zuhal Topal : 5

*************************

28 Kasım Perşembe Ümit Doğramacı’nın Aldığı Puanlar

Arife : 6
Müjgan : 5
Havva : 5
Cemile : 5
Zuhal Topal : 7

*************************

29 Kasım Cuma Cemile Toprak’ın Aldığı Puanlar

Arife : 4
Müjgan : 4
Havva : 6
Kerime : 6
Zuhal Topal : 9

*************************

29 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar

  • 18 Kasım Pazartesi Selen’in Puanı:  25
  • 19 Kasım Salı Selman’ın Puanı:  25
  • 20 Kasım Çarşamba Çağla’nın Puanı: 17
  • 21 Kasım Perşembe Ümit’in Puanı: 28
  • 29 Kasım Cuma Pınar Cemile’nin Puanı: 29

Yukarıda verdiğim tabloda her gelin hangi kaynanadan kaç puan aldığını rahatlıkla görebilmeniz için ekledim. Zira bu puanlara bakarak Zuhal Topal’la sofrada bugün kim kazandı? sorusunu cevabını aslında rahatlıkla görebiliyoruz. Tabi son bölümde yarışan gelinimizin puanlarını da ekledikten sonra durum daha da netlik kazanacak.

29 Kasım Zuhal Topal bu haftanın birincisi olmaya en yakın yarışmacı şu an için diyorum. Çünkü Cuma günü yarışacak yarışmacı Cemile Toprak henüz yarışmadığı için kesin olarak haftanın birincisini açıklayamıyoruz.

Şu an Perşembe günü yarışan Ümit’in aldığı 28 puanla zirvede yer aldığını ve Cemile 28 puanları geçememesi halinde 15.000 TL’yi alacak isim olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz.29 Kasım Cuma Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacısı Cemile Toprak

Bugün verilen final fragmanında Zuhal topalla sofrada bu hafta kim birinci olduğunu sunucumuz açıklandığı anda bu hafta kazanan gelinin kim olduğu hakkında önemli bir bilgi elde ettik. Neydi o bilgi derseniz;

“Tam 15.000 TL’nin sahibi olan gelinimiz bir puan farkla…”
Zuhal Topal

Sözleri ile son bölümde yarışan yarışmacı Cemile Toprak ya 29 puan alacak yada 27 puanla haftayı noktalayacağını rahatlıkla anlayabiliyoruz. Fragmanı daha dikkatli dinlediğimiz de kaynana Müjgan verdiği puanlardan dolayı vicdanı rahat olmadığını ve değiştirmek istediğini sunucumuza söylediğinde ilk aklımıza gelen olay, kaynanalar Cemile’ye çok düşük puanlar verdiğini gördüğü için puanlarını değiştirmek istendiğini düşündük.

Zuhal Topal’la Sofrada 29 Kasım Cuma Fragmanı İzle

29 Kasım 2019 Cuma günü Fox TV ekranlarında 285. bölümü ile haftanın final günün de karşımıza gelecek programın 29 Kasım fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu