Zuhal Topal'la Sofrada

29 Mart 2019 Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Birinci Oldu? 10.000 TL’yi Bu Hafta Kim Kazandı? Haftanın Toplam Puanları

29 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Aslında bu sorunun cevabını maalesef Çarşamba günü sonunda öğrenmiş olduk. Gerçekten, yemeklere ve el emeğine verilmesi gerek puanlar yerine, stratejik puanların yer alması nedeni ile ilk gün gelini de dahil olmak üzere hak ettiği puanları maalesef ki alamadı. Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mart Cuma Puanları sonrasında beklenen netice resmi olarak ortaya çıkacak olsa da bazı kaynaklarımızdan aldığımız bilgi ile yıkıldım.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 29 Mart 2022 Salı Puan Durumu için tıklayınız.

Aslında hafta başında sunucumuz uzun zamandır beklediği ve devamlı olarak çağrı yaptığı yerden çekimlere başlaması nedeni ile yüzünden gülücükler saçan Zuhal hanım, gün sonunda verilen puanları görünce, adeta şoke oldu. 22 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Kim Birinci oldu? sorusunu merakla beklemek ve son ana kadar heyecan içinde olmak isterdim ki, yapılan puanlamalar sonucunda netice de ortaya çıkmış oldu. Bu arada [kirmizibuton]19 Nisan 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar[/kirmizibuton] da kim önde olduğunu görebilmek için tıklayınız. 

İkinci defa dışarıdan çekim yapan, ilkin de Trabzon’a giden yarışma programı, bu haftada Gaziantep’den çekimlerini yaptı. Peki, siz bölümleri başından sonuna kadar izlediniz. Hangi gelin gerçekten hak etmişti? Aklınızdan geçen maalesef ki Büyük Ödülü Kim Kazandı? sorusunun cevabı olamadı. Birazdan detaylıca 22 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar kısmını verdiğimde, zaten ne demek istediğimi de anlamış olacaksınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 29 Mart Cuma Bu Hafta Kim Kazandı?

29 Mart Cuma günü saat 16:30 da yeni bölümü ile ekrana gelecek olan sevilen yarışma programında adaletsiz ve haksız puanlamalar gündeme bomba gibi düştü desek yalan olur. Artık bizde alıştık. Gözlerimizle gördüğümüz yemeği yerden yere vurduklarını, adil olarak gerçekleri söyleyen sunucumuz ile %100 farklı yorumlar yapan kaynanaları görmeye maalesef ki alıştık. Bu hafta adaletsiz puanların dibine vurdular desem yeridir. Zuhal Topal’la Sofrada Cuma Kim Kazandı sorusundan önce, Perşembe ve cuma yarışmacıları da yarışmalı ve net sonuçlar açıklanması gerekir ama gelen bilgi doğrultusunda Bu hafta kim kazandı sorusunun cevabını da öğrenmiş olduk. 29 Mart Cuma (2019) Zuhal Topal'la Sofrada Bu hafta Kim Kazandı

Bize gelen bilgi doğrultusunda Zuhal Topal’la Sofrada bugün kim kazandı? ve büyük ödülü hangi gelin aldığını da öğrenmiş oldum. Neden yıkılmama ve neden üzüntü ile karşılamama gelince, gerçekten haksızlık yaparak 10.0000 TL’yi aldıkları için üzüldüm. Şu ana kadar üç yarışmacı yarıştı ve Çarşamba günü yarışan Ayşe, hakikaten çok iyi puanlar alması gerekirken, kaynanaların absürt puanlaması ile hak ettiği puanları alamadı. 

“Bu Yarışma ile ilgili tek gerçek haber ve tek doğru bilgi sadece dizicenter sitesinde bulabilirsiniz. google amcaya Zuhal Topal'la Sofrada dizicenter yazarak son içeriğimize de ulaşabilirsiniz.” 

Zuhal Topal’la Sofrada 29 Mart Cuma Toplam Puan Durumu

25 Mart Pazartesisi günü başlayan hafta aslında çok renkli analara sahne oldu. Hatta sunucumuz kadayıfa süt dökmesi ise çok güldüğümüz anlardandı diyebilirim. Tabi bu neşemiz her gün sonunda zalim kaynanalarca verilen puanlamalar sonucunda gülen yüzümüzün yerini maalesef ki üzüntü aldı. Resmen felaket haftası oldu. Çok fazla uzatmadan bu hafta büyük ödülü alan gelinlerin toplam puan durumu açısından, haftalık toplam puanlar da son haline bakalım.Zuhal Topalla Sofrada Kim Kazandı (Bu Hafta Kim Kazandı) Görseli


  • 25 Mart Pazartesi Ayşe Mülhim’in Puanı = 26
  • 26 Mart Salı Filiz’in Gelini Ayşe’nin Puanı = 23
  • 27 Mart Çarşamba Fatma’nın Puanı = 24
  • 28 Mart Perşembe Gül’ün Puanı = 22
  • 29 Mart Cuma Esra’nın Puanı = 24

22 Mart son puan durumu bu yönde olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. Lakin, Perşembe günü yarışmacısı ve Cuma günü yarışacak gelinlerin henüz puanları belli olmasa da alacağı en fazla puanları da bildiğimiz için büyük ödülün de sahibi ortaya otomatikman ortaya çıkıyor. Not: 22 Mart 2019 Cuma puanları  gelinler puanları aldıkça, buraya eklenecek ama şimdi açıklayacağım haftanın birincisi olan gelini yerinden oynatamayacak.

22 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Büyük Ödülü Kim Kazandı

Final günü bin bir emekle hazırlanan Çarşamba günü harika lezzetleri es geçen kaynana pes diyorum. İlk gün kendi günün atlatan ve kaynanalar henüz birbirlerini tanımadığı ve nasıl puanlamalar yapacağını bilmediği için bol keseden verdiği konusunda kesinlikle pişman oldular.25 Mart Pazartesi Zuhal topal'la Sofrada Ayşe ile Kaynanası Selma

Selma hanım ise dünyanın bir numaralı lezzetini getirsen de bir kere yüksek puan aldığı için haksız puanlama yaptı. Cuma gününe kadar da bunu kullanmayı çok iyi bildi ve maalesef, Selma’nın 10 yıllık gelini Ayşe Mühim, 10.000 TL’nin sahibi oldu.

Zuhal Topal’la Sofrada 155. Bölüm Haftanın Final Fragmanı

Henüz 29 Mart cuma günü ekrana gelecek olan 155 bölüm fragmanı yayınlanmadı. Şimdilik yayınlanan en son fragmanı ekliyorum. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu