Gelinim Mutfakta

29 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Kim Elendi? Gelinim Mutfakta 29 Mart Cuma Puanları İle Toplam Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 29 Mart Cuma bilezikleri kim aldı? Aslında 7 den 70’e bu gün bilezikleri kimin kazanacağını Perşembe puanlamasından sonra öğrendiğini düşüyorum. Birazdan toplam puan durumu ne durumda diye verdiğimde rakiplerine fark atan gelin kim olduğunu ve ne demek istediğimi rahatlıklar görebilirsiniz. Gelinim Mutfakta 29 Mart Puanları ama bence bu gün en önemli olay Beyza ile Ezgi düşük puanlarda olduğu için, acaba kim elendi sorusu daha çok merak ediliyor. Not: Cuma Puan Durumu yazının sonunda verdik.

=> Gelinim Mutfakta 29 Mart 2022 Salı Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Uzun zaman sonra beş adet bilezikleri alacak gelin hiç de böyle final günü rahat rahat yarışmamıştı. Çünkü Perşembe puanlamasından sonra en yakın rakibine 15 puan fark atması nedeni ile bu gün bir gelin çok ama çok rahat yarışacak. Bakalım bu rahat tavırları ile bu günün stresinden uzak olduğunda nasıl performans göstereceğini merak ediyorum. Not: 29 Mart Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusunun cevabı yazının sonunda verdik. Bu arada Gelinim Mutfakta [pembebuton]19 Nisan 2019 Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu günün birincisi kim olduğunu ve bilezikleri kim kazandığını görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de dahil olmak üzere kaynanaların bu haftaki performanslarına bakacak olursak; Besime hanım dört günde dört kez bulurken, Reyhan hanım dört günde sadece 1 kez buldu. Nazlı hanım ile Birsel hanım da aynen Reyhan gibi dört gün içinde yapılan oylamada sadece kendi gelinlerini, birer defa buldular. Kaynana Besime’nin bu performansı da %100 başarı ile Gelinim mutfakta puanlama kısmına yansımış gözüküyor. [mavibuton]5 Nisan Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kazanan[/mavibuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta kim Elendi- kim gitti resmi

Bu hafta geriye dönüp baktığımda Beyza ile Burcu’nun birbirleri ile tartışmaları çok fazla yer etti Oysa Beyza geçtiğimiz hafta çok güçlü bir yarışmacı olan Güneş’i elemişti. Ancak bu hafta Burcu ile tartışması ona yaramadı ve Cuma finaline eleme potasında girdi. Hala kurtarma şansı var ve hala Ezgi’nin elenme ihtimali var. Tek yapması gereken Ezgi’den üç puan fazla alması yada 29 Mart Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? alması Beyza’nın bu yarışmada kalmasını sağlayacak.<⇓<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>⇓>

Emin olun ben de sizlerde dahil, Gelinim Mutfakta 29 Mart Cuma bilezikleri kim kazandı? sorusunun cevabını merak etmiyoruz. Çünkü bizleri yakından takip eden arkadaşlarımız bu hafta bilezikleri alacak kişi hakkında sosyal medyada bilgilendirme yaptık. 

Nazlı hanım bu gün verilen fragmanda göz yaşları içinde olduğunu görünce, ne söylediğine dikkat kesildim. “Ben hiç gelinlik giymedim. 10 yıl düğünlere gidemedim.” deyip dert yanarken başından geçen ve evlenmesi ile alakalı acı dolu hikayeyi paylaşmasından sonra göz yaşlarını tutamazken, kendi gelini Beyza ise günün ve haftanın kritikleri konuşulurken, kaynanası Nazlı’nın kendi hakkında iyi şeyler söylemediğini görünce, neden hep kötü şeyleri söylüyorsun deyip ağladığını anladık. Not: Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu bu yazının son kısmında verildi.

Bu gün fragmanda bir başka dikkatimi çeken olay ise dördüncü kaynana çağırdıkları zaman İvana’nın programa geldiğini gördüm. Bildiğiniz üzere hafta finali diğer günlerden farklı oluyor. Üç kaynana puanlama yaptıktan sonra ara verilip, hemen haftanın ve günün kritikleri tartışılmaya geçiliyor. Yaklaşık 15 dakika sonra da son kaynana puanlama işçin geliyor ve Gelinim Mutfakta 29 Mart Cuma puanları da netleşmiş oluyor. Tam biz son kaynana gelecek diye beklerken İvana’nın gelmesi bizleri oldukça şaşırttı ve çok mutlu olduk.

İvana son kaynana gelmeden gelinlerin tabaklarını adil bir şekilde puanlama yapacak. Bakalım gerçekten en lezzetli hangi gelin yapmış? İvana puanlama yaptıktan sonra son kaynana gelin puanlarını verdikten sorna Gelinim Mutfakta Bugün Kim Kazandı sorusunun da cevabı ortaya çıkacak. Tabi biz bu ana kalmadan gerekli açıklamaları sizlere yapacağız. Not: Gelinim Mutfakta toplam puanlar yazının son kısmında verildi.Gelinim Mutfakta bilezikleri kim kazandı

29 Mart Cuma Gelinim mutfakta puan durumu mevcut son haline baktığımızda Gülcan 60 puanla bilezikleri %100 garantilemiş durumda, İkinci sırada ise Burcu 45 puanda olduğunu ve bilezik iddiası kalmadığını görüyoruz. Üçüncü sırada haksızlık yapan Reyhan’ın gelini Ezgi’yi 41 puanda olduğunu görüyoruz. Son sırada ise Burcu ile tartışan Beyza’yı 38 puanda olduğunu ve bu gün eleme potasında yarışacağını söylemek istiyorum. CUMA PUANLARI YAZININ EN SONUNDA⇓

Perşembe puanlamasından sonra Gelinim Mutfakta 29 Mart Cuma kim elendi? soru da büyük önem kazanmaya başladı. Ezgi Beyza’ya yeterince fark açamadı, Beyza da aradaki farkı kapatmak istedi. Reyhan ise bunun farkında olduğu için gelinlere 1-1-1-5 şeklinde puanlama yapıp Ezgi’yi kurtaramaya çalışsa da büyük tepki aldı. Ertesi gün Besime hak eden cevabı en iyi şekilde verdiğini düşünüyorum. Not: 29 Mart gelinim mutfakta puanlar bu yazının son kısmında bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 29 Mart Cuma Bilezikleri Kim Kazandı? Bugün Kim Elendi

Nihayet bu hafta sonuna da geldik. Artık gelecek hafta Nisan ayına merhaba diyeceğiz. Yarışma programını sevenlere bir kötü haberim var. Mayıs ayi içerisinde sezon finali yapacak olan kanal D’nin sevilen programı Haziran ayın da tekrar başlayacakmış. Neyse konumuza dönelim ve gelecek sezon bilgilendirmesini daha sonra yaparız. 29 Mart Cuma günü bilezikleri alan olan gelin %100 Gülcan olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Ancak Bugün kim elendi? Yada günün birincisi kim oldu soruları daha fazla merak uyandıracak. Not:29 Mart Cuma Puanlaması yazının sonunda.Gelinim Mutfakta bilezikleri Kim Aldı resmi

Arkadaşlar bazı yerlerde bana taraf tuttuğum ile ilgili eleştiriler geliyor. Oysa ben hiç kimseyi tutmuyorum. Hatta bazı yerde akrabası mısın? Şeklinde soranlar da var. Kesinlikle yarışan yarışmacıların tamamı ile akrabalık bağım da yok. Tarafsız bir şekilde gördüğüm yanlışlık ve haksızlıkları dilimin döndüğünce eleştirmeye çalışıyorum. Not: Bu gün yani 29 Mart Kim elendi sorusunun cevabı yazının sonunda verdik.

Gelinim Mutfakta 29 Mart Cuma günün birincisi kim oldu? Aslında önce cevaplanması gereken soru bu. Bildiğiniz üzere her hafta finalinde gelinlerimiz tatlı yapıyor. bu konuda Ezgi ve Gülcan yetenekli olduklarını defalarca ispatladılar. Bakalım bu ikiliden biri günü en yüksek puanını mı alacak? Yoksa bu hafta yarışmaya dahil olan burcu mu olacak? Merakla sonuçların açıklanmasını bekleyeceğim. Not: Gelinim Mutfakta haftalık puanlar yazının son kısmında verdim.

Gelinim mutfakta 29 Mart Cuma toplam puan durumu netlik kazanabilmesi için, son kaynana gelip puanlarını vermesini gerekecek. Lakin biz sonuçları yani son kaynana kaç verirse versin sonuçların değişmeyeceğini bildiğimiz için, son kaynanaya kalmadan resmi sonuçları sizlerle paylaşacağız. Şimdi bu gün gelinlerin yapacağı tatlının adını ve malzeme listesini açıklamak istiyorum.

Gelinim Mutfakta 29 Mart Revani Pasta Malzemeleri

Gelinim Mutfakta bugün 29 Mart revani pasta yapacak

 • 4 adet yumurta
 • 1 su bardağı kadar yoğurt
 • 1 su bardağı irmik
 • 3 yemek kaşığı kakao
 • 1 paket kabartma tozu
 • 1 su bardağı şeker
 • 1 su bardağı kadar sıvı yağ
 • 1/4 su bardağından biraz az un
 • 1 paket vanilya

Gelinim Mutfakta 29 Mart Cuma revani pasta yapacak

Muhallebisi İçin;

 • 3 su bardağı kadar süt
 • 1 adet yumurta
 • 2 yemek kaşığı nişasta (buğday)
 • Yarım su bardağı toz şeker
 • 2 yemek kaşığı un
 • 1 paket vanilya

Kekin Şerbeti İçin;

 • 2 su bardağı şeker
 • 3 damla limon suyu
 • 2,5 su bardağı su

Fatih Ürek günün kritiklerini de zaman kalması için 50 dakikalık süre verdi. Gelinlerde bu süre içinde tatlının yapımını bitirdiler ve bu haftanın ne önemli ve en heyecanlı anı olan Cuma puanlamasına geçtiler. Hadi bizde geçelim ve bu hafta kim kazandı? Bir görelim.

Gelinim Mutfakta 29 Mart Puanları (29/03/2019 Cuma Haftanın Finali)

*************************
29 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı kim elendi açıklandığı an*************************

Kaynana Birsel‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan : 5
Beyza : 3
Burcu : => Birsel’in Gelin 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan=> Besime’nin Gelini 3
Beyza : 1
Burcu : 4

*************************
” 29 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları  (2019) anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 1
Beyza : 2
Burcu : 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nazlı‘nın verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 2
Beyza  : => Nazlı’nın Gelini 5
Burcu : 1

*************************

Gelinlerin 29 Mart 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 2 5 5 1 13
Gülcan 5 3 1 2 11
Beyza 3 1 2 5 11
Burcu 1 4 3 1 9

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (25 Mart – 29 Mart Haftası) – Cuma

Ezgi       : 41 + 13 = 54
Gülcan  : 60 + 11 = 71
Beyza    : 38 + 11 = 49
Burcu    : 45 + 9 = 54

“DİKKAT! Siz hala bizi instagram da takip etmiyor musunuz? Bizleri takip edebilmek için  İnstagram’a ⇒ “dizicenter_net” Yazıp bizlere ulaşabilirsiniz. “

Gelinim Mutfakta 29 Mart Cuma Puanlama Sonuçları

Tüm sonuçlar hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

*************************
29 Mart Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ GÜLCAN

29 Mart 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ BEYZA ama 1 yıl jesti ile bu hafta eleme yok

29 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ezgi
Gelinim Mutfakta 29 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ezgi
29 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒BEYZA
*************************

Gelinim Mutfakta 29 Mart Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu