Zuhal Topal'la Sofrada

29 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Esra Kapan Kaç Puan Aldı? Zuhal Topal’la Sofrada 29 Mart Puanları İle Toplam Puan Durumu

29 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Esra Kapan yarışacak. Bu hafta bence en otoriter kaynana olarak değerlendirdiğim Remziye hanım evinin kapılarını açacak ve gelini ile birlikte yarışacak. Remziye hanımın bu kadar otorite durmasının sebebi, iş veren olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Bu hafta hep düşük puanlar verildi ve bu gün de verileceğini düşünüyorum.

=> 29 Mart 2022 Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu için tıklayınız.

Remzi’ye hanım ise gelecek olan Zuhal Topal’la Sofrada 29 Mart Cuma Puanları verilirken, bu dik duruşunu koruyabilecek mi? Şahsen Remzi’ye hanım sakin kalacağını düşünmüyorum. Not: Toplam Puan durumu bu yazının son kısmında bulabilirsiniz. 29 Mart Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Esra ile Remziye

29 Mart Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programı Gaziantep’te Bugün son yarışmacı yarışacak ve Gaziantep macerası da burada son bulacak. Gaziantep, maalesef haksızlıkla anılacak. Hak edene hak ettiğini vermeyen kaynanalar olarak sizleri hatırlayacağız. Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la 29 Mart Cuma Haftanın Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görebilmek için lütfen tıklayınız.  

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 29 Mart Cuma Puanları İle Günün Menüsü

Hafta finalin da yarışacak olan aslen Şanlıurfalı olan ama Gaziantep de doğup büyüyen Esra Kapan;30 yaşında olduğunu ve sadece 5 yıllık evli olduğunu açıkladı. Gerek evdeki sohbetlerin de gerek ise dışarıdaki konuşmalarında yarışmacı çocuğu olup olmadığı konusunda bir bilgi vermedi. Eşi ile tanışma hikayesini ise kısaca Esra’nın babası ile kocasının babası yani şimdiki kayın babası öncesinde tanıştıklarını, ziyaret için eve geldiklerinde Esra’yı görüp beğendiklerini ama Esra ilk başta evlenmeyi düşünmediği için kabul etmediğini söyledi.Zuhal Topal'la Sofrada 29 Mart cuma Esra Ve Remziye

Bir ay sonra tekrar gelip bu sefer bu olaya ismini koyduklarını ve nişanlandığını söyledi. Şu an 5 yıllık olan gelinimiz bakalım yarışmada nasıl bir performans gösterecek? Esra’nın bu emeklerine kaynanalar bakalım nasıl puanlama yapacağını merakla bekleyeceğiz.

Esra’nın kayın validesi Remziye Kapan; 34 yıllık evli olduğunu, aslen Şanlıurfalı olduğunu ama Adana da 5 yıldır yaşadıklarını, bu yarışma için Gaziantep’e geldiklerini söyledi. 4 oğlu olan Remziye’nin ortanca oğlu ile Esra evli olduğunu söyledi. Düğün organizatörlüğü yapan Remziye hanımın harika bir konsept sunmasını bekleyen kaynanaların bu beklentisini karşılayabilecek mi? Merakla eleştirileri izleyeceğiz. Şimdi bu gün yarışan gelinimizin menüsünü paylaşalım.

“Haber siteleri ve program ile yakından uzaktan alakası olamayan sitelerden hiç bir zaman doğru bilgiye ulaşamazsınız. En doğru ve en güncel puanları ve yaşananları sadece burada bulabilirsiniz. Google amcaya Zuhal Topal'la Sofrada dizicenter yazarak en son yazdığımız içeriğe ulaşabilirsiniz.”

Zuhal Topal’la Sofrada 29 Mart 2019 Cuma Esra’nın Menüsü


 • Yoğurtlu Patates 
 • Antep Peynirli Börek
 • Simit Kebabı
 • Soğan Piyazı
 • İç Pilav
 • Mevsim Salata
 • Fıstıklı Kaymaklı Şöbiyet

Zuhal Topal'la sofrada Bugün Yarışan Esra'nın Menüsü 29 Mart

Kaynanalar, bu gün yeyip, puanlama yapacağı menüyü açıkladıklarında hepsi tek bir ağızdan kesinlikle çok ama çok kolay bir menü olduğunu 2,5 saat bu menüye çok olduğunu söylediler. Şahsen bende bazı yemekleri kolay olsa da nohudu hazır almaması ve elde yapması gibi bazı ince düşünülmüş detaylar var. Bunlardan dolayı zamanı ucu ucuna yetiştirecektir. Lakin menüye şimdiden ön yargı ile yaklaşan kaynanalardan yüksek puan beklemek çok saçma olsa gerek. Kesinlikle yüksek puan alamayacak.Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Esra Ve menüsü

Kaynanalar, menüyü gördü ve kolay olduğu için baştan beş puanı kırdıklarını düşünüyorum. Bakalım, kaynana konseyi Esra’ya kaç puan verecek? Adil olarak puanlama yaptığını düşündüğümüz sunucumuz Esra’ya, Zuhal Topal bugün kaç puan verdi?  sorusunu da hemen alt kısımda cevaplayacağız. Tabi Önce, Esra’dan önce yarışan gelinlerin toplam puanlarını vermek istiyorum. 

Zuhal Topal’la Sofrada 29 Mart Toplam Puanlar – Cuma

Yarışmacı gelinlerin, Pazartesi gününden itibaren aldığı ve Perşembe günü yarışan gelin de dahil olmak üzere aldığı puanları verelim.


 • 25 Mart Pazartesi Ayşe’nin Puanı = 26 ⇒ %100 büyük ödülü aldı.
 • 26 Mart Salı Selma’nın Gelini Ayşe’nin Puanı = 23
 • 27 Mart Çarşamba Fatma’nın Puanı = 24
 • 28 Mart Perşembe Gül’ün Puanı = 22
 • 28 Mart Cuma Esra’nın Puanı = 17 + Zuhal P.

Hafta başından beri adil olamayan Remziye hanım için ve gelini Esra için kadar anı diyebilirim. Birbirinden lezzetli Esra’nın yemeklerine bakan kaynanalar ve Zuhal Topal bugün kaç puan verdiği hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

” Dikkat Puanları görebilmek için sayfayı bir kez yenileyin anlık olarak güncellediğimiz için yeni puanları göremeyebilirsiniz.

29 Mart Zuhal Topalla Cuma Puanları (Esra’nın Puanları)

Firuzan  4
Selma  4
Filiz  5
Aynur  4
Zuhal Topal    7
TOPLAM   24

**29 Mart Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 29 Mart 2019 Cuma Fragmanı

Uzun zamandır dikkat ediyorum. Yarışma programının fragmanı hemen yayınlanmıyor. Bunun özel bir sebebi olup olmadığını araştıracağım.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu