Gelinim Mutfakta

29 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Belli Oldu!

Gelinim Mutfakta 29 Mart Pazartesi günün birincisi kim olduğu netlik kazandı. Bugün çeyrek altını kim aldı? 29 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Haftanın ilk bölümü olan Pazartesi günü çeyrek altını kim aldı? Yeni Yarışmacı olarak gelen eski yarışmacıya Sayan bugün kaç puan verdi? 29 Mart Pazartesi günün birincisi bugün kim oldu? Dikkat: 29 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu bu yazının en sonunda tablo içinde verilmiştir.

=> 29 Mart 2022 Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 29 Mart Pazartesi Puanları sonucundan çok bu hafta yarışmaya gelecek olan eski yarışmacının kim olduğuna çevrildi. Bir çok kişi ortaya Ezgi yada Elif isimlerini öne sürse de yeni gelecek yarışmacı %100 bu sezon yarışmacılarından biri olacak.

=> 19 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

29 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynanalar

Aysun yeni gelen gelini gördüğünde aynen şöyle dedi; “Gidişin gibi dönüşünde çabuk oldu” Bu sözlerden korkarım ki Zeynep ismi daha ağır basıyor. Zira o masada uzun süre yarışan Zeynep olmuştu. 

=> Gelinim Mutfakta 5 Nisan Pazartesi Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.  

Ayten Zeynep’e karşı oldukça saygılı. Ancak bugün gelen yarışmacıya “Yine gideceksin ya ona üzüldüm” demesi kafalar oldukça karıştırdı. Olay şu ki gelen yarışmacı Seda Sayan’ın tabiri ile mekanın sahibi. Dolayısı ile sıradan bir yarışmacı değil, güçlü bir yarışmacı. Bu nedenle bugün 29 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmak artık eskisinden daha zor olacak.

=> 1 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 29 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 31 Mart Çarşamba Puan Durumu ve sonucunu görebilmek için tıklayınız. 

Gelinim Mutfakta son bölüm de en düşük puanlar alan yarışmacı her ne kadar Dudu olsa da Seda hafta başında sonradan öğrendiği sağlık problemleri ile mücadele ettiğini, bunda dolayı yarışmadan çekilmek istediğini dile getirdiğini, Seda Sayan da hafta finaline kadar kalmasını rica ettiğini bizzat Seda Sayan açıkladı.

=> 30 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.  

Gelinim Mutfakta 29 Mart Pazartesi Puanları açıklandığı esnada Ayten ve Kaynanası

Seda elenirken Dudu yarışmada kalmayı başardı. Kendi isteği ile yarışmadan çekilen Seda’nın yerine bu hafta eskilerden bir yarışmacı programa dahil oldu. Şu an için kimin geldiği sır gibi saklansa da gelecek isim kesinlikle bu sezon yarışan yarışmacılardan biri.

Daha önce yarışmış güçlü bir yarışmacının gelmesi ile bugün 29 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile puanlamasında heyecan ve rekabet bir kat daha artacak. Zira artık herkes yarışmada tecrübeli. Acemi çaylaklığı kimsede olmadığı için artı daha zor puanlama gelinleri bekliyor.

29 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim oldu resmi

Bir çok kişi yeni gelen kaynana ve gelini görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Zira daha yakın zamanda elendiği için herkes nasıl olur da bu kadar çabuk gelebilir diye eleştirilerde bulundu. Kaynanalar odasında Ayten’in kaynanası yeni gelen kaynanaya aynen şöyle dedi;

“Vallahi hiç aklıma gelmedi!” Yarışmacı Kaynana Neriman

Sözleri ile kaynana Neriman yeni gelen kaynanayı karşısında görünce hiç aklına gelmediğini daha doğrusu geri geleceğini hiç ama hiç tahmin etmediğini dile getirdi. Bakalım yeni gelen ve oldukça güçlü bir yarışmacı olduğu ileri sürülen yeni yarışmacı bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmı da diğer gelinleri geride bırakabilecek mi? İzleyip göreceğiz.

29 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Bugün Gelinim Mutfakta 29 Mart Puanlama sırasında tüm yarışmacılar tecrübeli olmasında dolayı artık bir puan bile çeyrek altını kazanını değiştirecektir. Günün sonunda kolay birinci çıkmayacağı, bunda dolayı da yarışmacılar yemek yaparken, kaynanalar da puan verirken bir hayli zorlanacak.

Geçtiğimiz hafta 83 puanla Ayten bilezikleri alan isim oldu. Ayten adım adım altın listesini emin adımlarla tırmanırken, bugün Gelinim Mutfakta 29 Mart Pazartesi puanlamasında çeyrek altının alıp Aysun’u geçmenin planını yapıyor.

Gelinim Mutfakta 29 Mart Pazartesi Puan Durumu

Bu hafta ilk bölümü 29 Mart 2021 tarihinde 671 bölümde Seda Sayan’ın vereceği bugün 29 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması ile başlayacak. Haftanın finali ise 2 Nisan Cuma günü 675 bölümü ile yapılacak. Haftanın ilk bölümünde Pazartesi günün birincisi olup bugün Gelinim Mutfakta 29 Mart Pazartesi puan durumu sonucun en yüksek puanı almak isteyen 4 tecrübeli yarışmacı kıyasıya yarışacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Tüm yarışmacıların tecrübeli olmasında dolayı bugün Gelinim Mutfakta 29 Mart puanlaması sonucunda bugün günün birincisi olmak her zamankinden daha da zor.

Bunun farkında olan Aysun da geçtiğimiz hafta kaçırdığı bilezikleri en azında bu hafta kaçırmak istemiyor. Bu yüzden bugün çeyrek altının alan gelin olmanın planını yapıyor.

29 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu belli olduğu an Aysun

Seda’nın kendi isteği ile sağlık problemlerinden dolayı yarışmadan çekilmesinden ötürü Dudu bir hafta daha yarışmada kalmak için fırsat yakaladı. Dudu bu fırsatı en iyi şekilde kullanmak için bugün 29 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da adını günün birincisi olan gelin olarak yazdırmakla haftaya başlamayı planlıyor.

Bu hafta Pazartesi günü ilk bölümde Seda Sayan beş puanı hangi geline verdi? Yeni gelen yarışmacı nasıl puanlar aldı? 29 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu belli oldu mu? Bugün 29 Mart 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Pazartesi çeyrek altını kim aldı? Soruların cevapları yazının devamında ki tablo içerisinde sizleri bekliyor. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 29 Mart Puanları (29/03/2021 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

29 Mart Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Aysun: 3
Ayten: 3
Seda: 1
Esra: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Aysun: 1
Ayten: 2
Seda: => Nagehan’ın Gelini 5
Esra: 4

*************************
” 29 Mart 2021 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Aysun: 2
Ayten: 1
Seda: 2
Esra: => Fatma’nın Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Aysun: 5
Ayten: => Neriman’ın Gelini 4
Seda: 4
Esra: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Ayten: 3
Seda: 1
Esra: 2

*************************

Gelinim mutfakta 29 Mart Pazartesi Toplam Puanlar

Aysun 3 1 2 5 5 16 (-2)
Ayten 3 2 1 4 3 13 (-2)
Seda 1 5 2 4 1 13 (-2)
Esra 5 4 5 1 2 17 

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (29 Mart-2 Nisan) – Pazartesi

Aysun böyle olmamış tabaklarla nereye kadar birinci olacaksın!

*************************

Aysun : 14
Ayten: 11
Seda: 11
Esra : 17

*************************

Gelinim Mutfakta 29 Mart Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

29 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ESRA
Gelinim Mutfakta 29 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ESRA
29 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  SEDA / AYTEN

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Mart Salı Fragmanı İzle

29 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları açıklandığı anda gözleri bugün günün birincisi olup çeyrek altını alan gelin de olacak. Haftanın ilk bölümünden sonra ikinci bölümde neler olacağı şimdiden merak edildi. İşte o anların kısa bir videosu mahiyetinde Gelinim Mutfakta 30 Mart Salı fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. (Kanal Salı günü fragmanını vermediği için salı gününe ait olan video eklenmiştir.)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

29 Yorum

 1. Allah aşkına iki gündür heyecanlandırıyorsunuz çıka çıka esra mı çıkıyor bundan sonra inanmıycam yaa ayrıca esra nereye mekanın sahibi iki kere elendi bir de zeynebe laf söylüyosunuz.😠😠😠

 2. Esra da belli yüksek torpille geri dönmüş o nasıl bir anons ya yok sürpriz yok mekanın sahibi geri dönüyor valla ezgi geliyor zannettim saçmalıyorsunuz …….

  1. Aynen bnde onların geldiğini düşündüm ama maalesef olmadi inşallah ilerleyen bölümlerde onlari görebiliriz cok özledik onlarsız bi anlami olmuyr

 3. Vallla bu saatten sonra asla izlenmez bu program nerde torpiller var onlar orda Esra elenmiş gitmiş tekrar niye geri geliyor ki ve oranın sahibi nezaman olmuş iğrenç siniz cirkinsiniz trk kişilik protesto bir ise yaramaz belki ama esra orda olduğu sürece izlemicem torpilli insanlardan nefret ettim hayatım boyunca ama 40 yaşındayım torpilin kallevlisini alasını burda gördüm Aysun un 9 aydan beri gitmemesinin uzerine 3 kere elenip tekrar geri gelen Esra hadii Ayten düşmanları gözünüz aydın bu hafta Ayten gider hem Nagihan hemde Esra in kaynanasi elleri e koymuş gibi Ayten i bulup1 ve 2 leri yapıştırıyor üzerine nurten bay bay Ayten

  1. Ayten i Seda kurtarır Seda Ayten in gitmesine izin vermez
   Ayten giderse kum kendini sallar

 4. Yaaaaa bu nasil bir program yeni yarismacilar gelsin artik sadece eskiler sadece eskiler olduk Vallahi ama ben biliyorum eski yarismacilar neden geliyordugunu para verip getiriyorlar yoksa bu yarismaya kim gelsin Allah askina bir soyleyin yoksa benim dedigim yanlismi.

 5. hic mi adam bulamadiniz kanalde bu elenen simariklari buldunuz vay yazik gertirecek adammi bulamadiniz bu geldi

 6. Şaşırdık mi Hayır hem Nagihan in hem Nuray in Aytebe 1 ve 2 vermesi iki kendini beğenmiş ukala şımarık insanlar koc koca kadınlar evladı yaşındaki kızlara cemkiriyor belli seda da tarafını tuttu zaten belli etti kendini Esracigina 5 puanı verdi bu programda ersa yi ve gelin sedayı ve kaynanalarını görmek istemiyoruz
  Esra nin gelmesi üzerine de en yüksek puanları alması programın sahte düzmece olduğunun %100 ispatı şimdi ceyregide Esra alır haftaya Ayten gider ve Ayten i sevmeyenler de kına yakar bir yerlerine
  Seda hanım biraz adalet lütfen kanal d artık elenen yarışmacılar gelmesin eğer programın güvenilir olduğuna inanmamızı istiyorsanız esrayi eleyin yoksa koca bir yalansınız

 7. Ezgi ile reyhan gelecek sandım mekanın sahibi onlar keşke Ezgi reyhan geri gelse.

 8. Kesinlikle büyük ayıp bu nathan ve Fatma para para anlatıyor ayıp Seda Hanım ayıp adalet lütfen adalet kanal f bu şekilde olursa izlenmez

 9. Denize sıfır ev beşi bir yerde yeter ya yeter git seda ve gösteriş meraklısı kaynaşması ve Fatma ve Esra lütfen Seda sayan adaletsizlik yqpmaaaaaaa

 10. Arkadaşlar anlamadığınız bir şey var oraya zenginler gelemez diye bir kural yok isterse sıra sıra villaları sıra sıra arabaları olsun yemeğine el lezzetine güvenen geliyor eleştirecekseniz yemekleri eleştirin puanları eleştirin dansını parasını eleştirmeyin sana göre hoş ona göre değil programın kurallarını bilmeden eleştirmeyin mesela bugün gerçekten esra hariç hiçbiri yapamadı şimdi sen yemedin diyeceksiniz, hepsinin kaşarı geç attıkları için beyaz,kalın ve mantarda çok oyalandıkları için de kuru oldu ve yetiştiremedikleri ve yanlış yaptıkları için puan kırıldı esra yetiştirdi eğer ayten,seda veya aysundan biri yetiştirip puan kırılsaydı o zaman da o kazanırdı hemen her şeyi torpile bağlamayın lütfen biraz kendinizi tarafsız bir biçimde onların yerine koyun lütfen

  1. Yapma gamze ya kurban.olayim sana sürekli olarak paralarını mallarını anlatmaları çok itici ayrıca Esra nin ki yanmıştı kızarmamıştı

 11. arkadaşlar perşembe günü diskalifiye edilir Bı bilgisi olan varmı
  neden ? Ayten, Neriman Aysun, Nurten Seda Nagihan neler oluyor fragmanı yayınlandı

  1. Yok bee annem.nusan 1 ya güya kafalarına göre şaka yapacaklar saçma sapan şeylerin peşinde seda hanım

  1. O grup içinde yolluyacaklarida Ayten ve NERIMAN. Olur diğerlerini heleki Aysun nu asla elemezler ve diskalifiye etmezler bileziklerim Ayten çaldı diye ortalığı iletmişti Seda nın aldığı ortaya çıkınca hemen konuyu kapattılar hanı nerde adalet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu