Gelinim Mutfakta

29 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları Netleşti! Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı

Gelinim Mutfakta 29 Mart Salı günün birincisi ile Salı puanları açıklandı! 29 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? 29 Mart Salı puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 29/03/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Miyase bugün kaç puan aldı? 29 Mart Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Damla bugün kaç puan aldı? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 26 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (30/03/2022) 29 Mart Salı günü Hasret 20 puanla günün birincisi olan yarışmacı olurken, Miyase 10 puanla günün sonuncusu oldu. Yeni gelen gelinlerin aldığı yüksek puanları, Yeşim ve Miyase’nin paniklemesine neden oldu.

=> 19 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 29 Mart Salı Puanları ile Salı puan durumu %100 netlik kazandığında, gözler Damla ile Hasret’in puanları üzerinde olacak. Zira ikisi de bir birini göndermek istediğini açıkça beyan etmesi, ikilinin puanlarını önemli hale getirmiştir. 

=> Gelinim Mutfakta 12 Nisan Salı Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

29 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başında Yeşim günün sonuncusu olurken, Miyase de sadece 3 puan fazla alarak üçüncü sırada yer alması, dikkatlerden kaçmadı. Bu hafta tüm yarışmacıların tecrübeli olmasından dolayı, bu hafta elenecek isim de tecrübeli olacak.

=> Gelinim Mutfakta 5 Nisan Salı Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 29 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 29 Mart Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta Miyase 5 bileziği kazanması ile altın listesine son sıradan girmeyi başardı. Miyase bu haftada beş bileziği alıp, altın listesinde yerini sağlamlaştırmak istiyor. 

=> 1 Nisan 2022 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi öğrenmek için lütfen tıklayınız.

29 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları ile haftanın ikinci bölümünün puanlarını verilecek. Hasret ile Damla’nın yüksek puan alarak başladığı haftada, Yeşim ve Miyase’nin bu hafta alacağı puanlar, yarışmanın bu haftaki kaderini %100 değiştirecektir.

=> Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 29 Mart Salı Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başında Hasret’in masasını kendi masası ilan eden Damla, elenmeden önceki masası olduğu için oraya geçmek istedi. Lakin Hasret buna izin vermedi.

=> 31 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Damla eski masasını kendisine vermeyen rakibini elemek istediğini açıkça yüzüne beyan etmesi ile gözler, bugün Gelinim Mutfakta 29 Mart Puanlama sonucuna çevrildi.

=> 30 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

29 Mart Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Damla yarışmaya ayak basar basmaz eski masasını istediğini söylerken, sunucu Nursel de o masada iki aydır Hasret’in yer aldığını, o müsade etmeden geçemeyeceğini dile getirmiştir.

“O masa benim gözümde boş!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile Damla, Hasret’in o masayı boş yere işgal ettiğini, ilk hafta finalinde onu eleyip eski masasına geçeceğini söylediği anlarda, Damla Hasret’in nefretini kazandı.

Hasret’in kaynanası Nurten, kaynanalar odasında kendisini yalnız hissettiğini, üçü bir olup kendisini yarışmadan göndermek istediğini bahane edip, ilk gün 5-1-1-1 şeklinden puanlama yapmıştı. Nurten kaynana Hasret’i 29 Mart Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi yapmak için yine riskli bir puanlama yapması bekleniyor.

29 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Bugün Kim Birinci Oldu - Damla

Miyase ile Yeşim, Nurten kaynananın verdiği düşük puanlara karşı isyan ederken, Damla da gelir gelmez Nurten kaynanadan yüksek puan aldıktan sonra, onunla dalga geçmesi dikkatlerden kaçmadı.

Hasret kendi kaynanasından iyi puanlar alamadı. Ancak bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında, kendi kaynanasından yüksek puanlar alıp, ilk gün kaybettiği puanları toplamanın hesaplarını yapıyor.

Hafta başında kaynana Beyhan gelini Yeşim’i bulmayı başardı. Yeşim riskli puanlama yapan kaynanasına, şu sözleri sarf etmişti. İşte Yeşim’in o sözleri;

“O bir bana gelirse, yanıma sakın gelme!” Yarışmacı Yeşim

Sözleri ile yarışmacı Yeşim, kaynanasına karşı sert sözler söylese de Beyhan kaynana gelini Yeşim’e beş puan vermeyi başardı. 

Gelinim Mutfakta son bölüm de Hasret çeyrek altını 16 puanla alırken, Yeşim de 10 puanla günün sonuncusu oldu. Damla ve Miyase 13 puanla ikinciliği ve üçüncülüğü paylaşmak durumunda kaldılar.

29 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Uzun zamandır Yeşim ve Miyase’nin rekabetini izlerken, bu hafta Hasret ile Damla’nın rekabeti gündem oldu. Zira her ikisi de birbirini göndermek için adeta yemin etmesi dikkatlerden kaçmadı. Bugün Gelinim Mutfakta 29 Mart Salı puanlaması sırasında hangi gelinin yüksek puan alacağı ise oldukça merak ediliyor. 

Gelinim Mutfakta 29 Mart Salı Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 28 Mart Pazartesi günü ekrana geldi. İlk gün çeyrek altını hasret kazandı. Haftanın ikinci bölümü, Nursel Ergin’in vereceği 29 Mart Salı Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Günün sonunda verilen toplam puanlar sonucu yani Gelinim Mutfakta 29 Mart Salı puan durumu sonucuna %100 belli olacak. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Haftanın başında altın alarak haftaya başlamak isteyen Damla, ilk gün istediği performansı ortaya koyamadı. Damla en azından haftanın ikinci bölümünden yani bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmanın hesaplarını yapıyor.

Yeşim altın listesine girmek istese de Miyase ondan sonra yarışmaya katılsa da altın listesine adını yazdırmayı başlardı. Miyase bugün 29 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, en yüksek puanı elde edip, bu hafta bilezikler için şimdiden hazırlık yapmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 29 Mart Salı Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Hasret ve Nurten Kaynana

Bu hafta yarışan dört yarışmacı da daha önce bilezik almış güçlü isimlerden oluşmakta. Bundan dolayı her bir puanlama adeta final havasında geçiyor. Bugün 29 Mart Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, en yüksek puanı alan isim, şimdiden merak konusu oldu. 

Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 29 Mart Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Yeşim kaç puan aldı? 29 Mart 2022 Salı çeyrek altını kim aldı? 29 Mart 2022 Salı en yüksek puanı kim aldı? İşte bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 29 Mart Puanları (29/03/2022 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

29 Mart Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 5
Miyase: 1
Hasret: 4
Damla: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 2
Hasret: => Nurten’in Gelini 4
Damla: 5

*************************
” 29 Mart 2022 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 3
Miyase: 1
Hasret: 5
Damla: 2

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 5
Hasret: 4
Damla: => Nuray’ın Gelini 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 1
Hasret: 3
Damla: 5

*************************

Gelinim mutfakta 29 Mart Salı Toplam Puanlar

Yeşim 5 1 3 1 3 13
Miyase 1 2 1 5 1 10
Hasret 4 4 5 4 3 20
Damla 4 5 2 2 5 18

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (29 Mart-1 Nisan Haftası) – Salı

*************************

Yeşim: 10 + 13 = 23
Miyase: 13 + 10 = 23
Hasret: 16 + 20 = 36
Damla: 13 + 18 = 31

*************************

Gelinim Mutfakta 29 Mart Salı Puanlama Sonuçları

*************************

29 Mart Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ HASRET
Gelinim Mutfakta 29 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ HASRET
29 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ MİYASE

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Mart Çarşamba Fragmanı İzle

29 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları kesin olarak belli olduğunda, Salı günü günün birincisi olan gelin ile Salı günü çeyrek altını kazanan gelin belli olacak. Gözler haftanın üçüncü bölümüne çevrilecek. İşte haftanın üçüncü bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 30 Mart Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

56 Yorum

   1. Valla Filiz hanım, Miyaseyi çirkefliği ve diğer gelinleri hafsizse küçümsemesi nedeniyle, kayınvalidesini de sürekli hak yemesi 1115 vermesi sebebiyle hiç sevemedim. İl günden itibaren gitsinler istedim ama şu Damla nedir öyle yaa. Hiç mi kitap okumaz bir insan, hiç mi etrafında kibar insan olmaz bir insanın, hiç mi iyi örnekleri olmaz ya da iyileri nazikleri, hanımefendileri örnek almaz bir insan! Vallahi çok kötü örnek genç kızlar açısından hatta gelin adayları açısından! Etrafında aklı başında birilerinden nerde susup nerde konuşmasını ve üslup ayarını öğrenmeli acilen!

    1. yeşim dışında herkes mükemmel(!) güya saf masum terbiyeli… ekranlara oynuyor işte yeşim hala bunu akıl edemeyenler var komikkk. damla en azından olduğu gibi. miyase damla hasret devam eder umarım…

     1. ASIL MİYSAE EKRNLARA OYBNUYOR HAKSIZLIKTAN BAHSEDİYOR KAYNNASI 5 1 1 1 VERİNCE HAKSIZLIK YOK

    2. Seçimleri iyi yapmaları lazım ekranda böyle basit cahil insan görmek istemiyoruz çok haklısınız kalite kalite istiyoruz

     1. Sevgi hanım pek kaliteden anlamıyor galiba, kendi gibi kalitesizleri görmek istiyor ekranda belliki. Ama izleyici beceri, nezaket, kibarlık, zerafet istiyor. Sevgi hanım bu kelimelerin anlamların dahi bilmediği için Yeşim’i küçültücü şeyler yazıyor ama bilmiyorki kendini küçültüyor! Çok ucuzluk seviyorsunuz sevgi hanım!

     2. kalitesizler iyi oynuyorlar
      yemek yapanlar değil iyi oynayanlar kalıyor

    3. galiba siz diğer gelinleri kaynanalari izlemiyorsunuz orda örnek alınacak kim var

   2. Geçen hafta miyase haksız yere bilezik aldı Sevilay puanlama yaparken gelinine bakıyor kimse niye uyarıyor üçüncü tabağa gelinim bu dedi son anda miyase ye baktı beğenmediği tabağa 5 verdi yoksa 4verseydi hasretle bilezikleri paylaşacaklardı bu hafta haksızlığı gidermek istiyorlarsa miyaseyi göndersinler bir tavsiye umarım böyle olur.

    1. Miyaseye bakıyor miyase hangi tabağa bakıyorsa ona veriyor çok ayıp bende tabakları tanıyorum ilk gördükten sonra hepsini biliyorum bakmaması yasak olması gerekiyor sunucu da konuşmaması gerekiyor yanlış yönlendiriyor insanları

 1. Bi mucize olsun ve Miyase ile Damla birlikte gitsinler inşallah. Damla ağzını açıp konuştuğunda kusasım geliyor. İğrenç ötesi iğrenç oluyor konuştuğunda.

  1. Kesinlikle katılıyorum.. iğrenç az kalır onun yanında.. yılan miyase de giderse herşey çok güzel olacak

  2. Ayıp ayip bir yarışma için kendi aileniz yokmu millete neler söylüyorsunuz hayır kurumuna bağışlıyor belki miyase nerden biliyosunuz

   1. Miyase hayır kurumuna mı bağışlıyor 😂😂😂😂 kadın Yeşim çeyrek aldı diye stüdyoda kendini yerden yere vurdu, kayınvalidesi çok hırslısın aşırı hırsın senin psikolojini bozdu, seni psikoloğa götürmeliyim, destek almalısın demişti😂😂 hangi hayır kurumuymuş o yaa😂😂😂😂😂

  3. Damla yeni geldi sinsi yeşim gitsin
   yeşim ekranlara izleyiciye oynuyor
   yeşim herşeyi orda öğrendi yalnızca yemek yapmayı öğrenemedi
   Damla kalınca öğrenecek
   yemek yapmayı biliyor

 2. FORMAT GEREĞİ DÜŞÜK PUAN ALAN GELİNLERİ GÖNDERİYORLAR!..HAFTAYA İNŞALLAH MİYASE DÜŞÜK PUANLAR ALIR DA GİTMEZSE ŞUNU ANLAYACAĞIM PROGRAMIN REYTİNGLERİ DÜŞÜK VE YOLLAMAK İSTEMİYORLAR!..

  1. aynısı yeşime olunca görüşürüz kuzum :=)) ama gidecek zaten öyle de böyle… görüşürüz yeşim! görüşürüz şovmen beyhan! bunlar son oyunlarınız hahahaha

  2. ekip düşük puanları istedikleri gelinlere veriyor verdiriyor
   ekip istediği gelini gönderiyor

 3. Şu an Beyhanın gelip tam 1115 yapması gereken zaman tabi 5 puanı Yeşime verecekse.

 4. PUANLARIN YANLIŞ OLDĞUNU YAZAN BİR SLK ARKADAŞA SESLENİYORUM. BEN YAYINI GERİ ALIP İZLEYEBİLDİĞİM İÇİN BÖYLE SLKLIK BİR DAHA YAPMA!

 5. MİYASE GİDİCİ GİBİ DURUYOR. HAFTAYA GELEN GİDER. SONAKİ HAFTA YEŞİM YOLCU OLUR. BİLGİ DEĞİL, ÖYLE DÜŞÜNÜYORUM. SİZCE YEŞİM YADA MİAYSE BU HAFTA GİDER Mİ?

  1. hayır. miyase devam ediyor. yeşim elenecek 2-3 haftaya. bu hafta eleme olmayacak sanırım..

 6. bence miyase gider bu hafta cokta iyi olur damlada gitse cok iyi olur

 7. Miyase çok biliyor ve kaba.Damla sen de çok ukalasın ya ben ben ben bu ne ya bir uslubununuza dikkat edin ya orası yarışma ama üsluplar hiç hoş değil.Yeşim Miyase ve Damla ya başka Hasret e başka davranıyor.

 8. miyase olmasa izlemeyiz zaten bu kurgu programı seviyoruz miyase kıvırcığımız

 9. Kurgu yapıyorlar izlemeyin bu tür kurgular reyting yükselsin diye insanları kandırmak kanal d gibi bir kanal yakışmadı ayıptır

 10. diskalifiye falan yok harbi 1 nisan sakasi yapiyorlar cuma gunu nursel ergin aciklayinca saka yaptim size diyecek bence telefon la ilgili mis telefon kimin diye diskalife olacakmis falan filan

 11. Bence 1 Nisan cumaya denk geliyor. Aynı şeyi seda sayan da yapmıştı. Bence 1 Nisan şakası.

 12. YA BEN ANLAMIYORUM BU MİYASE’DE SİZİ HAYRANLIK UYANDIRACAK NE GİBİ BİR ŞEY VAR? KIZ UKALALIK’TAN BAŞKA BİR ŞEY BİLMİYOR!..HERKESİ KÜÇÜMSÜYOR!..SİZ BÖYLE BİR İNSANI MI KENDİNİZE ROL MODEL ALIYORSUNUZ?ALLAH SİZE AKIL FİKİR VERSİN!..YOKSA ÇOCUĞUNUZUN BÖYLE BİR KARAKTER DE OLMASINI MI TERCİH EDERSİNİZ?

  1. ordaki hiç bir gelin rol model olamaz
   siz yeşim in paralı askerleri demek ki kendinize örnek alıyorsunuz

  1. Şu Yeşim’in 7 aydır hakkını neden yiyor Sevilay hiç sordunuz mu? Neden 1115 yapıyor, Nasıl oluyorda 5 hep miyaseye gidiyor hiç sordunuz mu? Yeşim herkesten 5 alırken Sevilay’dan neden sürekli 1 alıyor bunu sordunuz mu? Bunları sorun, aldığınız cevaplardan sonra anlayacaksınız Yeşim neden hala orada! Tabi kafanız basıyorsa!

   1. sen sanırım farklı program izliyorsun. tüyo kalktıktan sonra en fazla 3 kez 5 111 yaptı sevilay hanım. bir de sevilay hanım asker arkadaşın mı da sevilay diyorsun önce üslup! hadsiz. haddini bil. sonra eleştir.

 13. Bilezikleri Hasret alacak galiba Yeşim gitmesinde kim giderse gitsin.Basta Miyase gitsin yeter bıktırdı bu nedenle yarışmayı izlemeyi bıraktım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu