Gelinim Mutfakta

29 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verildi? Gelinim Mutfakta 29 Mayıs Puan Durumu Ne Oldu?

Gelinim Mutfakta 29 Mayıs Çarşamba günün birincisi kim oldu? Daha dün haftaya başladık ama bugün hafta ortasına geldik bile. Artık bazı yarışmacılar için tehlike çanları daha yüksekten çalmaya başladı bile. Yasemin en yakın rakibi ile arasında 7 puan fark oluşması nedeni ile bugün alacağı 29 Mayıs Çarşamba puanları sonucunda yarışmada devam edip etmeyeceğini netleşecek.

=> [kirmizibuton]28 Ağustos Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu[/kirmizibuton] hakkında gelinlerin aldığı puanları görebilmek için tıklayınız.

Diğer yandan bilezik yarışında yer alan Vahide ile Gülcan arasındaki puan farkı da 5 puan kadar Vahide lehine açıldı. Eğer bugün Vahide gene farkı açmayı başarırsa, 29 Mayıs Çarşamba Puan Durumu sonucunda bilezikleri erkenden alacağı konusu netlik kazanacak.

==> [pembebuton]Gelinim Mutfakta 12 Haziran Çarşamba puanları[/pembebuton] görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 29 Mayıs Çarşamba Puanları sadece Vahide yada Yasemin için önemli değil. Aynı zamanda Ezgi ve Gülcan açısından da önemli. Ezgi şu an için eleme potasına en yakın yarışmacılardan bir tanesi. Gülcan ise uzun zamandır bilezikleri kıl payı kaçırıyor. Bu duruma son vermek için haftanın ortasında günün en yüksek puanını alan gelin olmak için bugün ter dökecek. Bu arada [mavibuton]31 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.29 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Vahide Resmi

Geçtiğimiz hafta bugün günün birincisi yeni yarışmacı Vahide olmuş ve bilezik yarışında diğer rakiplerine çok büyük fark atmıştı. Bakalım geçtiğimiz haftaya benzer bir başarı gösterecek mi? Yoksa bilezikleri eli ile Gülcan’a mı kaptıracak? İzleyip göreceğiz.

29 Mayıs Çarşamba Puanlaması kısmına geçmeden konu ile ilgili olarak bugün verilen fragmana baktığımız da Besime hanım Ezgi’ye bir verdiğini ve Ezgi de bu duruma isyan ettiğini anlıyoruz. Besime hanım da açık açık “Ben senin tabağını tanıyor ve bir veriyorum demesi üzerine sen de aynısını yap! Yoksa ben de buraya yemek çıkartmam diyerek kaynanası tehdit etti.

==> Bir sonraki gün kaynanaların verdiği puanları görebilmek için [mavibuton]30 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] için tıklayınız.

Yakın zaman da sezon finaline girecek olan yarışma programı Kanal D ekranlarına bugün 313. bölümü ile sevenlerinin karşınsa çıkacak. bu haftada 315. bilezikler sahiplerini bulacak. Şu an için en yakın gelin Vahide olurken, eleme potasına düşmeye ramak kalan Yasemin de elenecek yarışmacı olmaya çok yakın duruyor. Bakalım 29 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Toplam Puan Tablosu ortaya çıktığında sıralama hangi yönde değişiklik gösterecek? Bekleyip, göreceğiz. 29 Mayıs Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Olan Kaynanalar

Dün yayınlanan son bölüm de Güller hanım kızı ile gelinini söylediği bir söz nedeni ile karşı karşıya getirdi. Vahide, kaynanasının ağır sözlerinden sonra stüdyoyu ağlayarak terk etmesine neden oldu. Bugün Güller hanımın bu olayı neden yaptığını soran kaynanalara; “bu tavrımı koymasaydım çok ileri giderdi” şeklinde açıklama yapması bizleri gerçekten üzdü. Lakin Vahide’nin eşi gönderdiği video ile içimize su serpti.

29 Mayıs 2019 puan durumu sonucunu vereceğim. Ancak öncesinde performans açısında bu haftanın en başarılı kaynanalarına baktığımız da Besime hanım dışında tüm kaynanalar kendi gelinlerini birer kez bulmayı başardılar. Kaynanaların başarısı gelinlerin başarısı ile %100 bağlantılı olması nedeni ile Gülcan kaynanası nedeni ile bir gerileme yaşadığını görebiliyoruz. 29 Mayıs 2019 Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Kaynana Besime Verdiği An

Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu kaynanaların vereceği puanlar sonucunda netleşecek. Öncesinde son puanlamada gelinlerin toplam puanlarına ve aldığı sıralamalara baktığımızda Vahide 31 puanla zirvede yer alırken, Gülcan ise 26 puanla Vahide’nin 5 puan gerisinde ikinci sırada kendisine yer bulabildi. Üçüncü sırada Ezgi 23 puanla yer alırken, bu hafta yarışmaya dahil olan Yasemin 16 puanla son sırada yer  aldı. Not: Çarşamba Puanları bu yazının en sonunda devamında verdik.

29 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu

27 Mayıs 2019 Pazartesi günü başlayan hafta 31 Mayıs 2019 Cuma günü sona erecek. Haftaya çok iyi başlayan Vahide hala üstünlüğünü korumayı başarırken, Yasemin ise bir türlü kendisini gösteremedi. Bugün buna son vermek adına Gelinim Mutfakta günün birincisi olmak ve son sıradan kendisini kurtarmak istiyor. Tabi puan durumu açısından en yakın rakibi Ezgi olması nedeni ile Yasemin kendisini kurtaracak olursa Ezgi eleme potasına düşecek. Bence Yasemin’in işi oldukça zor. 29 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Kaynana Besime Verdiği An

Bu hafta bilezikleri hangi gelinin alacağı bugün sonunda ortaya çıkacak olan puan durumuna göre bir isim vereceğini düşünmesem de en azından bilezik yarışında en iddialı isimlerin ortaya çıkacak. Ezgi kesinlikle bu yarışta olacak. Ancak Vahide mi? Yoksa Gülcan mı? ikinci isim olacağı bence bugün verilen puanlar ile %100 ortaya çıkacaktır. Bakalım, 29 Mayıs Çarşamba gelinim mutfakta toplam puanlar da kim bilezik yarışında yer almayı başaracak? İzleyip, göreceğiz.

29 Mayıs Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? Tabi ki bu sorunun cevabı yazımızın devamında bulabilirsiniz. Ancak içinizden geçirmenizi ve hangi gelinin bugün çeyrek altını hak ettiğini düşünmenizi istiyorum. Sizler düşünürken ben de kısa süre içerisinde kaynanaların verdiği Çarşamba puanları sonucunda günün en yüksek puanını alan gelini, yani çeyrek altını alan kim olduğunu açıklayacağız.  Not: 29 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta puanlama kısmı yazınını son kısmında verdik.Gelinim Mutfakta 29 Mayıs Çarşamba günün Yemeğini Kaynanalar Açıklarken Güller İle Vahide

29 Mayıs 2019 Çarşamba puanlama da bu hafta gelinin tabağını bulma konusunda en başarısız olan kaynana Besime hanım bugün hem ezeli rakibi Ezgi’ye bir verip kendi gelin Gülcan’a beş vermek için büyük çaba sarf ettiğini görüyoruz. Reyan hanım kendi tabiri ile inat biriyim diyordu. Besime’nin bu hamlesine karşı kesinlikle Perşembe günü karşılık verecektir.

Yeni gelen gelinler genel de kameralara alışana kadar diğer rakipleri aradaki puan farkını hızla açıyor, yeni yarışmacı da kendisini her ne kadar kurtarmak istese de son gün bunu başaramıyor. Ancak bu kalıba uymayan Vahide ilk geldiği hafta bir kaç puanla bilezikleri kaçırdı. Bu hafta ise kimseciklere bilezik vermemek adına Vahide, 29 Mayıs 2019 Çarşamba günün birincisi olmayı planlıyor. Not: Çarşamba Puan Tablosu yazının alt kısmında verdik.29 Mayıs Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonrasında Günün Kritikleri Konuşulduğu An

Her gün bir birinden lezzetli ve bir o kadar dışarıda bu tarifleri bulamayacağımız harika lezzetler yapılıyor. Biz de gelinlerin yaptığı yemeğin malzeme listesini buradan açıklıyoruz. Vakit kaybetmeden, önce günün yemeğini açıklayacağız, daha sonra bugün kim kazandı? veya bugün kim birinci oldu? sorusunu detaylıca cevaplayacağız. 

Gelinim Mutfakta 29 Mayıs Tavuk Biftek Rulo Malzemeleri

 • 6 adet tavuk biftek
 • 250 gram tavuk kıyma
 • 1 adet orta boy soğan
 • 1 adet havuç
 • 1 çay kaşığı kadar kimyon
 • 1 çay kaşığı kadar karabiber
 • 1 çay kaşığı kırmızı biber
 • 1 çay bardağı bezelye (haşlanmış)
 • 1 su bardağı su
 • 1 yemek kaşığı domates salçası
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 250 gram ıspanak
 • 1 yemek kaşığı tere yağ

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek günün yemeği olarak seçilen Çarşamba günü gelinlerin yapmasını istediği yemek için yarışmacı gelinlere toplam da 45 dakika süre verdi bu süre içerisinde gelinler kendilerine verilen yemeği zamanında yapıp sunum aşamasına geçtiler. Hadi biz de geçelim ve Çarşamba günü kim kazandığını ve çeyrek altını kim aldığını görelim.

Gelinim Mutfakta 29 Mayıs Puanları (29/05/2019 Çarşamba)

*************************
Gelinim Mutfakta 29 Mayıs Çarşamba Puanları Açıklayan Fatih Ürek Resmi
*************************

Kaynana Güller‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Gülcan : 2
Vahide  : => Güller’in Gelini 5
Yasemin : 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 4
Gülcan : 3
Vahide : 5
Yasemin : 1

*************************
” 29 Mayıs 2019 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Vahide : 3
Yasemin : 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana İNCİ‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan : 4
Vahide : 3
Yasemin : => İnci’nin Gelin 1

*************************

Gelinlerin 29 Mayıs 2019 Çarşamba Toplam Puanları

Ezgi 4 4 1 5 14
Gülcan 1 3 5 4 13
Vahide 5 5 3 3 16
Yasemin 2 1 2 1 6

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (27 Mayıs – 31 Mayıs Haftası) – Çarşamba

*************************

Ezgi      : 23  + 14 = 37
Gülcan  : 26 + 13 = 39
Vahide  : 31 + 16 = 47
Yasemin :16 + 6 = 22
*************************

Gelinim Mutfakta 29 Mayıs Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

29 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ VAHİDE
Gelinim Mutfakta 29 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒VAHİDE
29 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YASEMİN

*************************

Gelinim Mutfakta 314. Bölüm 30 Mayıs 2019 Perşembe Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu