Gelinim Mutfakta

29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [Haftalık Toplam Puanlar]

29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Haftalık toplam Puanlar sonucuna göre en yüksek puanı bu hafta kim elde etti? Bu hafta beş bileziği kim kazandı? 25-29 Nisan tarihleri arasında yarışan beş yarışmacında biri, bugün haftalık toplam puanlar sonucuna göre 29 Nisan Cuma günü beş bileziğin sahibi olacak!

=> Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Altınları Kim Kazandı sonucu için lütfen tıklayınız.

25 Nisan Pazartesi günü başlayan yarışma programı bugün 29 Nisan Cuma puanlaması ile son bulacak. Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma bilezikleri kim aldı? Haftanın birincisi kim oldu? 29 Nisan Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu? 29/04/2022 tarihinde bileziği kim kazandı? Soruların detaylı cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta Bilezikleri 13 Mayıs Cuma Bu Hafta Kim Kazandı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Damla & Miyase

25 Nisan Pazartesi günü ilk bölümü ile ekrana gelen yarışma programında, bu hafta yeni bir isim yarışmaya dahil olmadı. Zira geçtiğimiz hafta finalinde eleme yapılmadığı için Bahar elenmekten son anda kurtulmuş oldu. 

=> 6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Kazandı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Bahar kendisine sunulan bu fırsatı çok iyi değerlendirmek, Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma bilezikleri kim aldı? Sorusunun cevabı olan gelin olmak için çabalasa da yine ve yeniden eleme potasına düşen yarışmacı oldu.

Miyase aldığı bileziklerle bu sezonun en başarılı yarışmacı olurken, tek sefer de 54 bilezik kazanan ilk yarışmacı oldu. Kendisini düşük gören eski yarışmacılara açıkça çağrıda bulunan Miyase, onlarla birlikte yarışmak istediğini dile getirmesi oldukça dikkat çekti.

Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Damla & Miyase

Hafta başında düşük puanlarla başlayan Miyase Çarşamba günü de dahil olmak üzere istediği puanları bir türlü almasa da Perşembe puanlaması ile mevcut durumunu kurtarmayı başardı.

Miyase Perşembe günü aldığı yüksek puanların da etkisi ile Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Haftalık Puan durumu öncesinde beş altın bileziği almak için eline bir fırsat geçti.

29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 25 Nisan Pazartesi günü ekrana geldi. Bu hafta yarışmaya yeni bir yarışmacı dahil olmadığı için eskilerle yola devam edildi. Dolayı ise yarışmada yer alan tüm yarışmacılar, en az bir hafta tecrübe sahibi olarak yarışmaya başladılar. Senanur hafta başında aldığı yüksek puanlarla, bu hafta kim birinci oldu? soruna cevap olmayı düşünürken, Çarşamba günüden itibaren çizdiği performans grafiğinin düşmesi ile avantajını kaybetti.

29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Nuray ile Gelini Damla

Senanur hafta başına aldığı yüksek puanların da etkisi ile bugün 29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu öncesinde, Damla’dan sonra bilezikler için en iddialı ikinci isim olmayı başardı.

Sosyal medya da Miyase’nin aldığı yüksek puanların da etkisi ile şöyle yorum yapıldı;

“Anlaşıldı Miyase’nin puanlarını yükseltecekler. Miyase’den kurtuluş yok!” İzleyici Yorumu

Damla uzun süredir istediği bileziklere artık bir puanlama daha yakın olduğunun farkında. Damla Gelininim Mutfakta 4 günlük puan durumu sonucunda zirveye yerleşmeyi başarsa da Senanur 2 puan, Miyase ise 3 puan gerisinde yer alması, Damla’yı bir hayli korkutmakta.

Yarışmacı dört gelin arasından 29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? sorunun cevabını vermeden hemen önce, gelinlerin şu ana kadar elde ettiği puan durumu (Toplam puanlar) alt kısımda verilmiştir..

29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Damla: 60 Puan
  2. Senanur: 58 Puan
  3. Miyase: 57 Puan
  4. Bahar: 52 Puan 

Yukarıda verilen puan ile sıralamalar yarışmacıların 4 günlük toplam puan durumunun sonucunda elde edilmiştir. Birazdan 29 Nisan Cuma puanları verilecek ve bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacının kim olduğu, bu hafta en yüksek puanı kimin aldığı %100 netlik kazanacak.

29 Nisan Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Miyase: 57 + 11 = 68
Damla: 60 + 11 = 71
Bahar: 52 + 16 = 68
Senanur: 58 + 17 = 75

*************************

Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ SENANUR

29 Nisan 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ BAHAR

29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SENANUR
Gelinim Mutfakta 29 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ SENANUR
29 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  DAMLA & MİYASE
*************************

29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

25 Nisan 2022 tarihinde başlayan yarışma programı, bugün 29 Nisan Cuma günü bir sunucu ve dört kaynananın vereceği son puanlarla, haftanın finali son bulacak.

Bu haftaya genel olarak bakıldığında 25 Nisan Pazartesi günü yarışmaya dört tecrübeli isim olarak başlandı. Zira Senanur bir önceki hafta gösterdiği yüksek performans nedeniyle yarışmada kalmayı başarırken, Bahar da eleme olmadığı için yarışmada kalan bir diğer isim oldu. Pazartesi günü Damla 21 puanla iddialı bir giriş yaptı.

Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir
Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir

26 Nisan Salı günü 21 puanla Senanur ipleri eline almayı başarırken, Damla ilk bölümde yakaladığı tüm avantajları kaybetmiş oldu. Senanur ise iyi bir çıkış yakaladı.

27 Nisan Çarşamba günü beklenmeyen bir gelişme yaşandı. Bahar 14 puanla günün birincisi olup herkesi şaşırtmayı başardı. Bahar bu başarıyı Perşembe günü de devam ettirip, yarışmada kalmak için bir fırsat elde etti.

28 Nisan Perşembe günü Miyase kendisinden beklenen çıkışı yapmayı başardı. Miyase 22 puanla günün birincisi olan yarışmacı olurken, yeni gelen Bahar ve Senanur da 12 puanla günün sonuncusu olan gelinler oldu.

Miyase 28 Nisan Perşembe günü aldığı bu yüksek puanlarla, bugün 29 Nisan Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu öncesinde, beş bilezik için iddialı bir hale geldi.

Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta
Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta Yarışmasına Yeniden Katıldı

Miyase’nin bu çıkışı ile birlikte yarışmacılar arasına en yüksek puanı elde eden Damla 60 puan elde ederken, Bahar 8 puan gerisinde 52 puan yer aldı. En son sırada yer alan Bahar bile, bu hafta 29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna cevap olabilmeye yakın olmasına dolayı, haftanın final puanlaması oldukça çetin geçeceğini gösterdi.

Miyase bileziklerine bilezik katmak isterken, Damla uzun zamandır beklediği beş bileziği alıp altın listesine bir adım daha yaklaşmak istiyor. Bundan dolayı bu ili gelin de Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacıyı olmak istiyor.

Sadece Miyase ile Damla değil, aynı zamanda Senanur ilk defa kazanmak istediği beş bilezik ile adını duyurup bu hafta yarışma kalmayı ve kalıcı isimler arasına adını yazdırmayı düşünürken, Bahar yarışmada kalmak için tek çaresi yüksek puanlar almak olduğunu çok iyi biliyor. Bundan dolayı Cuma günü alacağı yüksek puanlarla bilezikleri alma şansının da olacağını bilen Bahar bu hafta yarışmada kalıp çiftte bayram yapmanın planını yapıyor.

29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı %100 SENANUR oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu