Gelinim Mutfakta

29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma günün birincisi ile Cuma toplam puanları sonucu açıklandı! 29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin Cuma kaç puan verdi? 29/04/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? Kaynanalar kaç puan verdi? 29 Nisan Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Miyase bugün kaç puan aldı? Hangi kaynana gelinine beş puan verdi? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bugün Kim birinci Oldu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Puanları ve Cuma toplam puan durumu neticesi %100 netleştiğinde, gözler bu hafta en fazla puan alan yarışmacı işle en ez puan alan yarışmacının üzerinde olacak.

=> 6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için tıklayınız.

29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Perşembe günü Miyase’nin aldığı yüksek puanlarla eleme potası bir hayli karışırken, Miyase aldığı yüksek puanlarla yarışa yeniden tutunmaydı başardı.

=> 29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 29 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 29 Nisan Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Bu Hafta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta yarışmaya hafta ortasında dahil olan Bahar, yarışmaya alışsa da istediği puanları bir türlü alamadı. Lakin söylemeleri ile gündem olup dikkatleri üzerine çekmeye devam etmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile haftalık son puan durumu sonucun da en fazla puanı elde eden yarışmacı, beş bileziği alıp kendisini elenmekten kurtarırken, geriye kalan üç yarışmacı ise eleme potasının çetin mücadelesi ile karşı karşıya kalacak.

Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Son zamanlarda Miyase’nin elenmesini isteyenlerin sayısı bir hayli arttığı rahatlıkla söylenebilir. Miyase yeni gelen rakiplerine karşı tepeden bakması, izleyenlerin bu tarz düşünmesine kapı aralıyor.

Hafta başında Damla’nın bu hafta en iddialı yarışmacıların başında gösterilirken, Damla kaynanası ile girdiği diyaloglardan dolayı yarışmaya adapte olmadı. Damla bu durumunu farkına varıp, bugün Gelinim Mutfakta 29 Nisan Puanlama sonucunda, en yüksek puanı alması gerekiyor.

29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Perşembe puanlamasında Damla kaynana Melek’ten düşük puan almış, bu duruma büyük tepki göstermişti. Bugün Damla yine Melek kaynanadan aldığı düşük puanları görünce şöyle söyledi. İşte Damla’nın o sözleri;

“Melek teyze siz bugün kek mi yediniz? Hak mı yediniz?” Yarışmacı Damla

Sözleri ile Damla, kaynana Melek’in haksız puanlama yaptığını dile getirirken, kaynana Melek de adaletli puanlar yaptığını söylemesi oldukça dikkat çekti.

Miyase hafta başından beri giden kötü gidişe Perşembe puanlaması ile dur dedi. Miyase 29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alması halinde, beş bilezik için de bir anda iddialı olacak.

29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Nuray ile Gelini Damla

Bahar ile Senanur bu hafta eleme potasında yarışacaklarını, daha hafta başında biliyordu. Senanur iyi başladığı yarışmada son iki bölümdür tökezleme yaşarken, Bahar da Senanur’un yerini almak için harekete geçti.

Miyase Perşembe günü aldığı yüksek puanların da etkisi ile eleme potasının bir tık üzerinde yer almayı başardı. Yarışmacılar arasında ki puan farkının az olmasını fırsata çevirmek isteyen Miyase, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında Damla’dan 4 puan fazla alıp, bu haftada beş bileziği kazanmak istiyor.

Miyase kaynanası Sevilay’dan kimi zaman çok iyi puanlar alırken, kimi zamanda çok düşük puanlar alması nedeniyle Miyase istediği puanları bu hafta alamadı. Hafta finalinde kaynana Sevilay’dan istediği puanları almayan Miyase şöyle dedi. İşte Miyase’nin o sözleri

“Millet koalisyon kurmuş. Nasıl bir enerji gönderiyorlarsa bana. Basiretim bağlandı benim!” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile yarışmacı Miyase, bu hafta istediği yemekleri hem yapamadığını hem de kaynanası Sevilay’ın bulamadığını açıkça itiraf etmiş oldu. 

29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Miyase 22 puanla günün birinci olup, çeyrek altını kazanan gelin olurken, Bahar ile Senanur 12 puanla günün sonuncuları oldu.

Senanur hafta başında yakaladığı başarıyı, bugün Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma puanlaması sırasında da devam ettirmek için Cuma günü yapılacak tatlıyı yaparken oldukça özenmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Puan Durumu

25-29 Nisan haftanın ilk bölümü 25 Nisan tarihinde ekrana gelirken, bugün 29 Nisan Cuma günü hafta finali ile ekrana gelecek. Haftanın final bölümü bugün Nursel Ergin’in vereceği, 29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta puanları start verilecek. Gözler günün sonucunda verilen toplam puanlar neticesi olan, Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma puan durumu sonucuna çevrilecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Bahar yarışmada kalabilmek için ne yapıp edip bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olması gerekiyor. Aksi halde eleme potasına düştüğü yarışma programında, bu hafta elenen isim olacaktır.

Damla son zamanlarda kaynanasından aldığı düşük puanlardan dolayı amacına kimi zaman ulaşamazken, kimi zamanda kıl payı kaçırıyor. Bunun farkında olan Damla kaynanasının kendisi ise tartışmayı bir kenara koyup, yemeklere odaklanması gerektiğini çok iyi biliyor.

Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Bahar ve Kaynanası Melek

Perşembe günü verilen puanlama neticesinde, Damla ile Senanur bilezikler içi mücadele eden isimler olurken, Miyase Senanur’un sadece bir puan gerisinde Bahar ile eleme müsaadesi verecek. Kısaca puanların birbirine çok yakın olduğu hafta finalinde, 29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu, tüm yarışmacılar açısında bir hayli önem kazandı.

29 Nisan Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 29 Nisan 2022 Cuma çeyrek altını kim aldı? 29 Nisan 2022 Cuma en yüksek puanı kim aldı? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Damla kaç puan aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, alt kısımda puan tablosu içinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 29 Nisan Puanları (29/04/2022 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

29 Nisan Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Miyase: 4
Damla: 2
Bahar 1
Senanur: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Melek’in verdiği Puanlar

Miyase: 2
Damla: 2
Bahar: => Melek’in Gelini 5
Senanur: 1

*************************
” 29 Nisan 2022 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Miyase: => Sevilay’ın Gelini 1
Damla: 1
Bahar: 5
Senanur: 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Miyase: 1
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Bahar: 1
Senanur: 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Miyase: 3
Damla: 1
Bahar: 4
Senanur: => Songül’ün gelini 5

*************************

Gelinim mutfakta 29 Nisan Cuma Toplam Puanlar

Miyase 4 2 1 1 3 11
Damla 2 2 1 5 1 11
Bahar 1 5 5 1 4 16
Senanur 5 1 3 3 5 17

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (25-29 Nisan Haftası) – Cuma

*************************

Miyase: 57 + 11 = 68
Damla: 60 + 11 = 71
Bahar: 52 + 16 = 68
Senanur: 58 + 17 = 75

*************************

Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SENANUR
Gelinim Mutfakta 29 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ SENANUR
29 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA & MİYASE

************************* 

Gelinim Mutfakta 29 Nisan 2022 Cuma Fragmanı İzle

29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile toplam puan durumu sonucu %100 netlik kazandığında, bir yarışmacı yarışmadan elenirken, bir yarışmacı da beş bileziğin sahibi olacak. İşte haftanın final bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 29 Nisan 2022 Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

43 Yorum

 1. Nursel hanım yanık tabağa 4 verdiniz altından kim çıkar tabiki Miyase çıkar.Bu kadar hak yemeğin ya yanık tabak nasıl 4 alır ki ?

 2. sunucu miyase nin yanık tabağına 4 verdi
  sunucu hak yediği için üstüne basa basa ben yada veriyorum diyor

 3. başkasının tabağı yanık olsaydı sunucu düşük hatta 1 verirdi ama miyase olduğu için 4 verdi

 4. Nursel im yanmış anlayamadım dediği tabağa 4 vermiş miyase yi kurtarma operasyonu başlamış baharin tabağı miayseninkinden kat kat iyi görünüyor baharı yakmış nursel çim baharı elemiş bence…

 5. Sunucu lütfen puan vermesin çok hak yiyor.. Miyase in tabağı 1 lik net… Yorumsuz bu böyle..

 6. ayyyy şu miyasenin yüzünün aldığı şekiller mimikler nedir öyle yaa. nasıl iğrendim miyaseden anlatamam. iğrençsiz miyase, çok kibirlisin miyase, defol git artık gözümüz görmesin artık seni miyase defoollllll

   1. ne oldu doğruyu söylemek acıttı değil mi edepsiz! defolup gidecek inşallah. öyle elenerek falan değil kovularak gidecek inşallah miyase.

    1. bu anonim kafayı miyaseyle bozmuş işi gücü bırakıp miyaseyi karalıyor çok komik duruma düşüyorrr

 7. nuray dünya görmemişi beceriksizi adaletsizi yine olmuş tabağa 1 verdi. eminim 5 verdiği tabak pişmemiş olan damlanın tabağıdır.

 8. Mıyase kesin gitmez nursel sunucu oldugu surece mıyasrnın arkasında dag gıbı nursel sunucu var

 9. miyaseden 2 yada 4 puan kesilecek mi? yeşimden 4 er 4 er kestiler ya, insan merak ediyor yani miyasenin bu kadar kayırılmasının sebebi nedir diye. programın yapımcısının karısı olsa bu kadar kayırılmaz insan.

 10. SEVİLAY ALLAH’IN SOPASI YOK!..YİNE GELİNİNİ YAKTIN!..SEN HİÇ KENDİ AKLINLA HAREKET ETMEYECEK MİSİN?

 11. İNŞALLAH SON PUANLAMA DA MİYASE BİR ALIR!..BİR DE NURSEL BU PROGRAM DA OLDUĞU SÜRECE MİYASE BU PROGRAMDAN GİTMEZ!..NURSEL BU ELEŞTİRİYİ NASIL GÖRMEZDEN GELİYOR?

 12. Hadi bakalım şimdi miyase elenecek mi en düşük puana sahip. Yanık yaptığı için puanı kesilecek mi bakalım.

 13. KESİLMEZ İSE İŞTE O ZAMAN MİYASE KORUNUYOR DEMEKTİR!..VE MİYASE’YE AYRICALIK TANINIYOR!..

 14. MİYASE’Yİ GÖNDERMEMEK İÇİN BAHAR İLE PUANINI EŞİTLEDİLER!..BEN SİZE SÖYLEDİM!..

 15. Miyase yanık yaptığı için puanı neden kesilmedi? Yeşim’den 4 er 4 er puan kestiler. Miyaseden neden puan kesmiyorlar? Gerçekten yapımcının karısı falan mı miyase?

 16. ALLAH BÖYLE SAÇMALIK MI OLUR?PUANLARI EŞİTLEYİP İKİ GELİNİ KURAYA SOKUYORLAR!..KURADAN DA NE HİKMETSE MİYASE DEĞİL BAHAR ÇIKIYOR!..

 17. Birav o nurselcik iyi oyuncusun vesselam…. Seni tebrik ediyorum… Miyase yi kurtardın…. 👏👏👏

 18. Bu kadar edepsizlik olmaz insanların hakkını yiyerek yarışma yapıyorlar RTÜK bu programı yasaklanmalı artik

 19. Ya nolur su miyase elensin kendisi cok havali kibirli dikkafali hic sevmem kaynanasi cok anac hep buluyo miyaseyi binde bir yaniliyo bence bugun baharin keki cok guzeldi miyase nrkadar sansliysa yanmis tabagi bile iyi puanlar aldi baska bi yarismaci olsaydi hep 1 alirdi

 20. En azindan bugun baharin tabagi 1lik deyildi miyasenin tabagida 4luk deyildi nurselcim tuh bahar gitti miyase biran once elen git

 21. Gelinim mutfakta olmaktan çıktı programın adı Miyase mutfakta oldu kanalın yöneticisi durumuna geldi Sunucu Nursel Miyasrnin olmamış yanık dediğı tabağa 4 puan verdi Miyaseyi eleme potasından kurtarmak için Bahara hep bir puanları verdi Nursel çok taraf tutuyor ve hak yiyor arardık programa bakmak istemiyorum miğdem bulanıyor tiksinti geldi

 22. Gelinim mutfakta olmaktan çıktı Miyase mutfakta proğramı oldu Nursel yanmış dediğı tabağa 4 puan verdi çünkü biliyordu Miyasrnin tabağı oldunu potadan kurtarmak için Baharın tabağına 1 puan verdi Baharı elemek için bu kadar hak yeme Nunsel Miyaseyi kanalın yöneticisi durumuna getirdin zaten şirket sahibi bir kadın programı seyretmek isemiyorum yenilen haktan niğde bulanıyor tiksinti geldi Nursel hak yiyor

 23. Bu proğramda Miyase resmen kayırılıyor yeşim 3 günlük puan ile elendi pazartesi salı puanlarını dikkate almadınız ama konu Miyade olunca bayağı uğraşıyorsunuz onun için artık bu proğramı izlemem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu