Gelinim Mutfakta

29 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları (Son Puan Durumu)

Gelinim Mutfakta 29 Nisan Perşembe günün birincisi olan gelin netleşti. 29 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? Perşembe günü en yüksek puanı kim aldı? Final öncesinde Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? Perşembe günü çeyrek altını kim aldı? Bu hafta eleme potasına kim düştü? 29 Nisan Perşembe günün birincisi kim oldu? 29 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu ve daha fazlası hakkında detaylı bilgiyi bu yazımız da sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Perşembe Puanları için lütfen tıklayınız.

Güncelleme 30/04/2021 Esra 18 puan alarak günün birincisi olan gelin olurken, Dudu ve gönül bu hafta eleme potasına 55 puan alarak düşen isimler oldu.

=> Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Perşembe Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 29 Nisan Perşembe Puanları ve puan durumu sonucu %100 belli olduktan sonra bir gelin kesin olarak eleme potasına düşecek. Şu an için eleme potasına en yakın isim Dudu olduğu görülüyor.

=> Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Perşembe Puan Durumu ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

29 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynanalar

Dudu hafta başında n beri bir türlü yarışmaya adapte olamadı. Yaşadığı hastalık sonrasında eski performansında eser kalmayan Dudu bir an evvel yarışmaya adapte olması gerekiyor. Kendisi de bu durumun farkında olduğu için Dudu 29 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup çeyrek altını kazanmak için kolları sıvadı.  

=> 30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı Görebilmek için tıklayınız.

Bugün 29 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 30 Nisan Cuma Kim Elendi için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını bu hafta yarışmaya katılan Gönül kazandı. Geldiği günden beri eski yarışmacılardan geri kalmayan Gönül, bu hafta Dudu’yu eleyip elinin lezzeti kanıtlamak istiyor.

=> 30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Kaynana Nagehan Seda’nın istemediği birisi ile görüştükleri kameralara takılması sonrasında sinirlerine hakim olmada oldukça zorlandı. Seda sayan “Elimde öyle bir resim var ki” diyerek duyurduğu bu olaya Seda şöyle tepki verdi;

“Benim annem madem bunu yaptı. Benim de bunu açıklamam da hiç bir sakınca yok. Yemin ediyorum kalbim ağzımda atıyor!” Yarışmacı Seda

Gelinim Mutfakta 29 Nisan Perşembe Puanları verecek kayın valideler

Sözleri ile Seda kaynanasının görüştüğü kişiyi onaylamadığını elleri titreyerek dile getirdi. Anlaşılan o ki bugün 29 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta puanları sonrasında günün kritiklerinde Seda ile kaynanası Nagehan arasında tansiyon bir hayli yükselecek.

Geldiği günden beri kaynanası ile konuşma tarzı oldukça eleştiri alan Gönül bugün de kaynanasının kendisi hakkında düşüncelerini dile getirdi. Kaynanası Yüksel kendisi için zayıflamasını istediğini, oysa Gönül kilo problemi olmadığını ileri sürdü.

Gelinim Mutfakta 29 Nisan Perşembe Puan Durumu sonucu açıklandığı an Seda ve kaynanası

Geçtiğimiz hafta elenmekten kıl payı kurtulan Dudu bu haftada istediği performansı bir türlü ortaya koyamadı. Eğer Dudu bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında sıçrama yapacak iyi puanlar alamaz ise eleme potasına kesin olarak düşmesi bekleniyor.

Çarşamba günü verilen puanlar sonucunda birinci Seda ile sonucu Dudu arasında tam olarka 10 puan fark var. Seda en yakın rakibi Esra ile 3 puan farkı bugün Gelinim Mutfakta 29 Nisan Puanlama sonucunda artırmak için bugün birinci olup çeyrek altını kazanmak istiyor.

29 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Esra iki ileri bir geri gider gibi iki gün iyi puanlar alıp bir gün kötü puanlar aldı. bunda dolayı bu haftaya özel olarka verilecek olan 6 bileziği adeta avuçlarının arasında kaydığını hissediyor. Esra bunun olmasını engellemek, Seda’nın puanlarını geçebilmek için bugün Gelinim Mutfakta 29 Nisan Perşembe puanlaması sırasında en yüksek puanları almak istiyor. 

Gelinim Mutfakta 29 Nisan Perşembe Puan Durumu

Seda Sayan’ın sunumları ile 26 Nisan 2021 tarihinde bu haftanın ilk bölümü ile ekranlara gelen yarışma programında artık finale bir adım kaldı. Bu hafta Pazartesi günü çeyrek altını Seda alırken, Salı günü Esra çeyrek altını kazan isim oldu. Son bölümde yani Çarşamba günü ise çeyrek altını alan isim Gönül oldu. Perşembe günü kazanan isim ise bugün 29 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sonucunda netlik kazanacak. Dikkatler ise Toplam puan durumu olan Gelinim Mutfakta 29 Nisan Perşembe puan durumu sonucunda hangi gelinin birinci olacağına çevrilecek.

29 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu açıklandığı sırada Gönül

Bugün Gelinim Mutfakta 29 Nisan puanlaması sonucun da günün birincisi olup aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin Seda olması halinde bu hafta bilezikleri alma noktasında önemli bir kazanım elde edecek.

Seda elinin lezzetini özellikle Dudu’ya kanıtlamak, onun yardımları ile değil kendi bileğinin hakkı ile yarışmada yarıştığını göstermek için ne yapıp edip 29 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda zirveye ki yerini korumayı, hatta en yakın rakibi Esra2ya da fark atmayı planlıyor.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Haftanın final bölümüne bir adım kala Perşembe Seda Sayan beş puanı kime verdi? 29 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu (Son Puan durumu) belli oldu mu? 29 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bu hafta Perşembe çeyreği kim kazandı? Soruların cevapları alt kısımda ki tablo içinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 29 Nisan Puanları (29/04/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

29 Nisan Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Seda: 3
Esra: 4
Dudu: 1
Gönül: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yüksel’in verdiği Puanlar

Seda: 4
Esra: 3
Dudu: 5
Gönül: => Yüksel’in Gelini 1

*************************
” 29 Nisan 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Seda: 1
Esra: 1
Dudu: => Nuray’ın Gelini 5
Gönül: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Seda: => Nagehan’ın Gelini 4
Esra: 5
Dudu: 1
Gönül: 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Seda: 4
Esra: => Fatma’nın Gelini 5
Dudu: 2
Gönül: 1

*************************

Gelinim mutfakta 29 Nisan Perşembe Toplam Puanlar

Seda 3 1 4 4 4 16
Esra 4 1 3 5 5 18
Dudu 1 5 5 2 1 14
Gönül 5 1 1 1 2 10

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (26-30 Nisan) – Perşembe

*************************

Seda: 51 + 16 = 67
Esra : 48 + 18 = 66
Dudu : 41 + 14 = 55
Gönül: 45 + 10 = 55

*************************

Gelinim Mutfakta 29 Nisan Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

29 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ESRA
Gelinim Mutfakta 29 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ESRA
29 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GÖNÜL

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Nisan Cuma Fragmanı İzle

29 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ve son puan durumu %100 netlik kazandıktan sonra gözler hafta finaline çevrilecek. Zira hafta finalinde bir gelin tam olarka 6 bileziğin sahibi olurken, bir gelin de en düşük puanları alıp veda edecek. İşte o anların kısa bir videosu olarak Gelinim Mutfakta 30 Nisan Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

14 Yorum

 1. Esra elenir umarım. Her lafı soyluyor. Kendini her yeni gelenden üstün görüyorlar.gecen haftalarda kaynanalarin puanı seda sayanla uyumluydu. Bu hafta seda sayanın puanıyla ters köşe yapiyorlar. Nasil oluyorsa 3 kaynanada gönül-ü eliyle koymuş gibi buluyorlar

 2. Esra elenir umarım. Her lafı soyluyor. Kendini her yeni gelenden üstün görüyorlar.gecen haftalarda kaynanalarin puanı seda sayanla uyumluydu. Bu hafta seda sayanın puanıyla ters köşe yapiyorlar. Nasil oluyorsa 3 kaynanada gönül-ü eliyle koymuş gibi buluyorlar

 3. Yemekleri hazırlayan reji bence gönül ve dudunun tabağını bilerek değiştirmiş ne varsa bu dudu da

  1. Aynı düşüncedeyim, daha önceki bölümlerde de yaptılar tabakları değiştiriyorlar.

 4. Tamam gelinini bulma amaç . Ama tanımıyorum sonuçta ama o kadar üzülüyorum ki Gönül e. Seda hanım adil davranan tamam ama Seda hanım 5 verirken 3 kayınvalideden de 1 alması ne kadar adaletsizce ..

 5. Seda Sayan hala puan veriyor. Hala Esra yı tutuyor. Fatih Ürek ten sonra izlenmeyecek hale geldi. Adaletsiz bir uygulama var. Bu kadar da olmaz. Zira sanki Seda Sayan kaynana gelini de Esra herhalde.

 6. Nagehan hanım resmen seda nın gardını düşürecek.Gelibolu da çekilen görüntüler Seda yı mahvetti bitirdi.Nagehan hanım ne yapmak istiyor acaba yine dönmekmi istiyor Geliboluya.Yarın sanırım tansiyon problemine girecek.Bilezikleri Esra alacak gibi.Seda bu moralle yarını çıkaramaz.Sanırım Gönül elenecek.

 7. Seda Sayan herzamanki gibi Esra cigina bilezikleri ve çeyreği alsın diye 4 ler 5ler maşallah mübarek ramazan ramazan
  Mübarek cuma günü ilahi adalet var seda sayan elbet yaradan görüyor yaptigin haksız puanlaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu