Gelinim Mutfakta

29 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu [Bugün Günün Birincisi]

Gelinim Mutfakta 29 Ocak Çarşamba günün birincisi kim oldu? Bu hafta elif’in yarışmadan çekilmesi ile meydan Burçin’e kalacak demiştik. Öyle de oldu. son bölümde günün birincisi olan Burçin bu hafta benim tahminlerime göre %100 bilezikleri alacak kişidir. Zaten bugün Gelinim Mutfakta 29 Ocak Çarşamba Puanları sırasında alacağı puanlar da bunu kanıtlayacak nitelikte olacaktır. Dikkat: 29 Ocak puan durumu sonucu yazının sonunda bulunabilirsiniz.

=> Bu arada 19 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün Kim birinci olduğunu görmek için tıklayınız.

Bugün 29 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları sırasında Burçin yapım ekibinin yeni elemanı olduğu için düşe kalka bir performans ile bu haftayı zirvede tamamlayacak. Neden Burçin? Yadan defalarca elene Burçin’i neden yarışmada tutmak için çaba gösteriliyor? Kesinlikle yapım ekibi ile bağlantılı bir isim olduğunu düşündürdü bana.

=> Bu arada 12 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucunu görmek için tıklayınız.29 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An gelinler

Sosyal medyada bu konuda hakkında şaşırtıcı hatta şok edici iddialar var. Örnek vermem gerekirse Burçin’i yarışmada tutmak için Aleyna’yı gitmeye zorladıkları ve bu yüzden Aleyna yarışmadan çekildi. Şekli,nde sosyal medya da haberler dolanırken, bir de üzerine Elif’in gönderdiği videonun da yayınlanmaması bazı olaylar acaba doğru mu? diye düşündürmeye itti beni. Dikkat: 29 Ocak Çarşamba gelinim mutfakta puanlama sonucu yazının sonunda verdim.

=> 5 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim olduğunu görmek için tıklayınız.

29 Ocak Çarşamba haftalık toplam puanlar sonucuna geçmeden önce bu olaylardan Fatih Ürek’in haberi olmadığı yazılıyor çiziliyor. Peki 1 yıldır programda olan Elif birden bire neden gelmedi? Diye sormaz mı adam! Ben Fatih Ürek’in de bu işlerden haberi olduğunu düşünüyorum. Gelinim Mutfakta 29 Ocak Çarşamba Puanları Verildiği An Ayça

Gelinim Mutfakta 29 Ocak Puanlama kısmında dikkat edin Burçin ve Özden’e yapılan diğer gelinlere yapılıyor mu? Yada Özden gelinin bulabilecek mi? Lütfen dikkatli takip edin.

Bu programda bazı işler hiç de yolunda gitmediğini Ezgi’nin son defa gelişinden itibaren dillendirmeye başladığımda beni Ezgi düşmanı olarak nitelendirenler oldu. Programın reytingleri uğruna Ezgi’ye kıyak geçildiğini düşünüyordum. Kaç defa elendi ama bir şekilde başkaları onun yerine gitti. Aynı durum Elif Akçam’da yaşandı. Şimdi yeni bir yıldız peşindeler. Yapım ekibinin seçtiği yıldız şimdilik Burçin. ;)Gelinim Mutfakta 29 Ocak Çarşamba Puan Durumu Belli Olduğu an Kaynanalar

Burçin’in bugün 29 Ocak Çarşamba puanları sırasında aldığı puanlara bakın. Sonrakiler geldiği haftalarda aldığı puanlara dikkatlice bakın. İkisi arasında %100 fark far mı yok mu? Kısa süre içinde yani 3 hafta içinde bir defa bilezik, 2 defa da elenen Burçin’in arkasında ya yapım ekibinden biri, ya kanal D’nin yönetiminden biri destek çıkıyor. Onların elenmesine müsade etmiyorlar. Dikkat: 29 Ocak Çarşamba puan tablosu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

Gelinim mutfakta bugün kim birinci olduğunu artık merak edemez hale geldim. Zira Kısmetse olur programında yapılan olaylar bugün Gelinim Mutfakta programında yapılmaya başlandığını düşünüyorum. Ne gibi olaylar derseniz. Sanki içerideki ekibin puanlamaya %100 müdahalesi varmış gibi düşünüyorum. Tabi bu kanıtlanabilir bir durum değil. Ancak bazı olayların da defalarca tekrar etmesi de tesadüf olamaz. Burçin’in her seferinde kalması gibi. 29 Ocak 2020 Gelinim Mutfakta Bugün 448. Bölüm

29 Ocak 2020 Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu sonucun da zirveye Burçin yerleşecek. Düşünebiliyor musunuz? Burçin yemek yapmadığını ve bu konuda eğitim almaya başladı. Zaten yemek yapamadığı defalarca elendiğinden net bir şekilde ortaya çıkıyor. Peki neden Burçin? Neden Kanal yada yapım ekibi onu destekliyor? Şahsen bunu merak ediyorum.

Bugün Gelinim Mutfakta 29 Ocak Günün birincisi kim olduğuna geçmeden evvel, her ne kadar doğruluğunu teyit edemesem de Çiğdem, kanala gönderdiği video da (neden katılmadıklarını anlatan) yapım ekibinden bazıları içeride dümen çevirdiğini ve kanala zarar verdiğini ima eden bir video olduğunu ve bu yüzden Çiğdem ile Elif’in videosu yayınlanmadığı hakkında sosyal medyada haberler dolandı. Tabi bunun tek kanıtı Çiğdem bu videoyu sosyal medya hesabından yayınlaması gerekir.29 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları veren Özden Kaynana

Çiğdem ile Elif programa geldiklerin de programın sırlarını ifşa edemeyecekleri ve basına açıklama yapamayacakları üzerine yüklü miktarda tazminatı olan sözleşmeye imza atıyorlar. Bu haksızlığı gören ya sınavım var deyip kaçıyor. Ya çocuğum hasta deyip gidiyor, anlaşılan. Dikkat: bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmı yazının sonunda verdik.

Bugün çeyrek altını alan gelin, rekabeti artırmak adına Burçin dışında bir başka gelin olacağını ama hafta birincisi Burçin olmasını bekliyoruz. Peki sizce bugün kim birinci olmalı? Gelinim Mutfakta 29 Ocak Çarşamba puan durumu sonucun da hangi gelini zirvede görmek istersiniz? Yorumlarınızı bekliyor olacağım. 

Gelinim Mutfakta 29 Ocak Puan Durumu Sonucu (2020)

Bu hafta 27 Ocak Pazartesi günü başlayan hafta Elif’in gelmemesi ile iki yeni yarışmacı programa dahil oldu. Her iki yarışmacı da acemi olunca işler ve çeyreklerde Burçin’e kaldı. Bugün birazdan 29 Ocak Çarşamba puanları verilecek. Oldukça kolay gibi gözüken günün yemeğinin puanlaması sonrasında yani 29 Ocak Çarşamba Puanları sonrasında Burçin,  29 Ocak Çarşamba gelinim mutfakta günün birincisi olamasa bile zirvedeki yerini kaybetmeyeceğini bekliyoruz.29 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Yarışmacı

Gelinim Mutfakta Son bölüm de olduğu gibi bu hafta programa katılan yarışmacılar üst üste hata yapmaya ve her defasında iki puan düşmeye başladı. anlaşılan bu hafta gelen yarışmacılar kesinlikle güçlü yarışmacılar değil. acaba Burçin kazansın diye özellikle mi seçildi.

Bu arada Burçin ilk geldiğinde yazılımcı olduğunu söylemişti. Acaba Burçin Kanal D’nin çalışanı mı? Birden bire kalıma geldi. Defalarca elenen bir yarışmacının gitmemesi için ellerinden gelenin yapılmasının arkasında kesin bir sebep var. Dikkat: 29 Ocak Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabını yazının sonunda açıkladım.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

[saritext]Bugün 29 Ocak 2020 puanlaması sırasında, yapım ekibinin yeni adamı Burçin adım adım bileziklere yürüyecek[/saritext]

Buradan bu işleri organize eden şahıs yada şahıslara bir çift sözüm var. 

“Reyting uğruna saçma sapan iş yapıyorsunuz. Bakın reyting tablosunda ilk 25 de kayboldunuz. Niye hiç düşündünüz mü?”
Filiz

Eskiden ilk 30 arasında kesinlikle gördüğüm hatta bir ara ilk 20 arasına girmeyi başaran programda yapılan hatalardan sonra izleyenler bir bir gitti. Bu yarışmada en karşı ve el üstünde tutulan Elif bile bu olaylara dayanamadı. Böyle giderse yaza kalmaz, final yapacaksınız!29 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün birincisi Burçin

29 Ocak 2020 Puanları verilmeden, haftalık toplam puan durumu sonucunda bu hafta artık bilezikleri alacak kişi bile tahmin etmede zorlanmıyorum. Ha bir yerden bilgi felan mı geldi? Asla! Burçin benim görüşüme göre birinci olacak. 

Hatırlar mısınız? bir ara Ezgi elenmişti. Ancak başka bir yarışmacı yakında açık öğretim sınavım var. Evde ders çalışmak için ayrılmak zorundayım demiş ve ilk fırsatta geri geleceğini dile getirmişti. Ancak 1 yıl geçti ama açık öğretim sınavı hala bitmedi anlaşılan.

Neyse asıl konumuza dönelim. Bugün Gelinim Mutfakta 29 Ocak 2020 Günün birincisi olacak gelin, Burçin ile Dilara ikilisinden birisinin olmasını bekliyoruz. Zira her ikisi de artık tecrübeli yarışmacı haline geldi. Not: bugün günün birincisi kim olduğunu yazının sonunda açıkladım.Gelinim Mutfakta günün Puanları Görseli

Birazdan kaynanaların verdiği puanlar sonucunda 29 Ocak Puanları netlik kazanacak. Tabi Günün birincisi ortaya çıkacak. Ancak daha da önemlisi bence bugün 29 Ocak Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu netlik kazanacak. Zira bugün zirvede kalmayı başaran bilezikleri alacak en önemli kişilerden birisi haline gelecek.

Gelinim Mutfakta 29 Ocak Kavurmalı Pide

Gelinim Mutfakta Kavurmalı Pide Malzemeler - 29 Ocak Çarşamba

Hamuru İçin;

 • 3 su bardağı kadar un
 • 2 çay kaşığı kuru maya
 • 1 su bardağı su (ılık)
 • 1 adet küp şeker
 • 3 çorba kaşığı zeytinyağı
 • Yarım bardak ılık süt
 • 1 çay kaşığı tuz

İç Malzemesi;

 • 250-300 gram kavurma
 • 1 adet domates (kabukları soyulacak)
 • 1 çay kaşığı kadar pul biber
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1/2 yemek kaşığı domates salçası

Pidenin kenarlarını yağlamak için;

 • 3 çorba kaşığı eritilmiş tereyağı

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Bu hafta birbirinden ilginç ve bir o kadar güzel yemekler seçilmesine rağmen yarışma programında hakkını verip harika bir şekilde ortaya çıkartan yarışmacı çıkmadı. Bu kanıya gerek kaynanaların yorumlarında gerekse Fatih Ürek’in zaman zaman yaptığı yorumlardan yola çıkarak, bu hafta yarışan gelinler henüz iyi bir yemek yapamadılar. Dikkat: 29 Ocak Çarşamba Puanları ve son puan durumu yazının hemen alt kısmında sizleri bekliyor.

Bugün yapacakları kavurmalı pide bilindik ama lezzetli bir tarif olduğu için bir çok yarışmacı gene bu tarifi yapmada zorlanacaklar. Çünkü; pide yapmak sanattır. Onu yumuşak ve tam kıvamında sunum kısmında getirmek acemilerin işi asla değil. Not: bugün çeyrek altını kim kazandığını bu yazının en son kısmında verdim.

Kavurmalı pide için Fatih Ürek 50 dakika süre biçti. Bu süre içinde zaten hazır olan hamur ve kavurmaları bir araya getirip fırına verecekler. Tabi bu tarifi evinizde yapacaksanız, hazır kavurma kullanmanızı tavsiye ederim. Aksi halde eti sert bir pide ortaya çıkartmış olursunuz. Bakalım bugün kim çeyrek altını aldı?  Hangi gelin diğerlerinden daha güzel pideyi ortaya çıkartacağını oldukça merak ediyorum. 

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konu altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 29 Ocak Puanları (29/01/2020 Çarşamba)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Nurcan‘ın verdiği Puanlar

Burçin :1
Dilara :4
Nihan: => Nurcan’ın Gelini2
Ayça :5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Gönül‘ün verdiği Puanlar

Burçin :5
Dilara  : => Gönül‘ün Gelini3
Nihan :3
Ayça :1

*************************
” 29 Ocak 2020 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Burçin : => Özden’in Gelini5
Dilara :4
Nihan :3
Ayça :1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Zübeyde‘nin verdiği Puanlar

Burçin :5
Dilara :3
Nihan :3
Ayça=> Zübeyde’nin Gelini1

*************************

Gelinlerin 29 Ocak 2020 Çarşamba Toplam Puanları

Burçin155516
Dilara434314
Nihan233311
Ayça51118

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (27 Ocak – 31 Ocak Haftası) – Çarşamba

*************************
Burçin : 28 + 16 = 44
Dilara  : 23 + 14 = 37
Nihan  : 16 + 11 = 27
Ayça   : 22 + 8 = 30

*************************

Gelinim Mutfakta 29 Ocak Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

29 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ BURÇİN
Gelinim Mutfakta 29 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ BURÇİN
29 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ AYÇA

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Ocak 2020 Çarşamba Fragmanı İzle

30 Ocak 2020 Çarşamba günü, bu haftanın üçüncü bölümün de neler olacağının kısa bir özeti mahiyetinde 449. bölümün fragmanı yani 30 Ocak Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu