Zuhal Topal'la Sofrada

29 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Dilek Tüzün)

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 29 Ocak Çarşamba Dilek Tüzün yarışacak. 17 yıllık evli ve profesyonel bir aşçı olan Dilek, bugün daha önce yapılmamış balık menüsü ile kaynanaları lezzet noktasında etkilemek istiyor. Kendisinden emin adımlarla 10 çeşit menüsünü adım adım yapıp, günün sonunda ise kaynanalardan hak ettiği puanları almayı bekliyor.

=> Bu arada Zuhal Topal’la Sofrada 19 Şubat Çarşamba Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Bugün Zuhal Topal 29 Ocak Çarşamba Puanları esnasında ilk gün yarışmacı kaynanası Nuray hanım intikam almak için gelecek. Çünkü; haftanın ilk bölümünde yarışmacı gelinin yaptığı menüyü gördüğünde kaynana Kibar yüksek sesle birazda alaycı bir biçimde gülmesi, kaynana Nuray’ı sinir etti. Bugün intikam günü geldi çattı.

=> Bu arada 12 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Tablosu sonucu için lütfen tıklayınız.29 Ocak Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin Kaynana

29 Ocak Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Son bölümde yarışan Duygu’ya 7 puan veren sunucumuz, bugün hiç yapılmayan bir menü karşısına çıktığı için vereceği puanları da oldukça merak ediyorum.

Bu arada hafta başından beri yarışan gelin ve kaynana hakkında merak edilen bilgileri derlediğimiz, [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada  (27-31) Ocak Yarışmacıları[/pembebuton] konulu yazımızı okumak için tıklayınız.

 

Zuhal Topal’la Sofrada 29 Ocak Çarşamba (323. Bölüm)

29 Ocak Çarşamba (2020) günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Dilek Tüzün. Aslen Çanakkale Bozcaadalı olan Dilek profesyone aşçıdır. Hem anne tarafında hem de baba tarafında aşçı olan dile bu durumunu hem alaylı hem okullu aşçı olduğunu dile getirdi.29 Ocak Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Yarışmacıları

Böylesine önemli bir aşçının program da yarışıyor olması umut verici olsa da kayın validelerin strateji üzerine puanlama yapması nedeni ile bugün Dilek Tüzün, Zuhal Topal’la Sofrada 29 Ocak Çarşamba Puan durumu sonucunda beklentilerin altında puanlar alabilir. 

29 Ocak 2020 Çarşamba günü haftanın üçüncü bölümü olan 328. bölümde yarışacak olan Dilek Tüzün ile kaynanası Kibar Tüzün hakkında ki bilgiler, alt başlıkta açıklanmıştır.

Dilek Tüzün (29 Ocak Çarşamba Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Dilek Tüzün - 29 Ocak Çarşamba Yarışmacısı

 • 42 yaşında
 • 17 senelik evli
 • İki çocuk annesi
 • Aslen Çanakkale Bozcaadalı
 • Profesyonel aşçı
 • 17 yaşında ve 7 yaşında iki evladı var
 • Hem anne hem baba tarafı aşçı

Kibar Tüzün (29 Ocak 2020 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada Kibar Tüzün - 29 Ocak Çarşamba Yarışmacı kaynana

 • 1957 doğumlu
 • Şu an 63 yaşında
 • Aslen Erzincanlı
 • Üç çocuk annesidir
 • Titiz birisi
 • Çok dikkatli birisi
 • Eleştirmeyi çok seviyor

Eşi ile tesadüf eseri karşılaşan Dilek kısa süre içinde evlenmek isteseler de ailesi buna müsade etmediğini ama kafasına koyan ikili kaçmak istemedikleri anda kaynanası Kibar hanım devreye girip istemeye gittiğini ve sonunda evlendiklerini dile getirdi. Not: 29 Ocak Çarşamba Zuhal Topal bugün kaç verdi? Sorusunun cevabı tablo içinde verilmiştir.

Şu na 17 yıllık evli olan Dilek Tüzün,hem evde hem de profesyonel aşçılık da kazandığı tecrübesi ile 29 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada bugün kaynanaların vereceği puanlarda çok yüksek puanları almayı hayal etmektedir.29 Ocak Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Bugün - 328. bölüm

Son bölümde yarışan geline sunucumuz 7 puanı layık gördü. Şu an haftanın en yüksek puanı olarak 7 puanı kullanan Zuhal Topal, bugün Dilek’in menüsüne adeta hayran kaldı. Bu nedenle bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabını oldukça merak ediyoruz. 

Bugün yarışan Dilek, hem aşçı hem de daha önce denenmemiş bir menü ile çıkması nedeni ile program sunucusu Zuhal Tarafında +1 puan avantajlı başladığını düşünmekteyim. Farklı lezzetlerin programda yayınlanması gerektiğini defalarca söylediği için bugün 29 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada puanlaması esnasında sunucumuz çok iyi puanlar vermesini bekliyoruz.

29 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Dilek’in Menüsü 

 • Çeşmi Nigar Çorbası
 • Karides Güveç
 • Kalamar Tava
 • Ahtapot Izgara
 • Ahtapot Salatası
 • Girit Ezme
 • Izgara Çupra
 • Biberiyeli Patates
 • Akdeniz Salatası
 • Kaymaklı Ayva Tatlısı

Zuhal Topal'la Sofrada 29 Ocak Çarşamba Puanları Alacak Menü


29 Ocak 2020 Çarşamba günü kaynana Kibar’ın gelini Dilek Tüzün’ün menüsü gibi kalabalık bir menü uzun zamandır hatırlamıyorum. Genel de en fazla 9 çeşit menü ile yarışan gelinler çok defa karşımıza çıksa da bugün yarışan Dilek Tüzün’ün menüsü 10 çeşit olması bizleri oldukça şaşırttı.

Kaynanalar da hem kalabalık hem de zor menü ile yarışacak olan Dilek’in menüsünü gördüklerinde verdiği tepki ve eleştirileri aktarmak istiyorum.

“=> Deniz ürünü hepsi
=> Bu yemekleri yiyebileceklerini sanmıyorum
=> Bu yemekleri korkunç buldum
=> Tatmayı hiç düşünmediğim yemekler”

Kaynanaların menüye eleştirisi

Kayın valideler balık menüsü ile karşı karşıya kaldıklarında dolayı oldukça şaşırdılar. Çoğu menü hem kalabalık hem de balık ağırlıklı olduğu konusunda eleştirilerde bulundular. Bu hafta yarışan en az iki kaynana balık sevmediğini düşündüğümüz de Zuhal Topal’la Sofrada 29 Ocak Puanları esnasında beklentilerin altında bir puanlarla karşı karşıya kalabiliriz. 

Kaynana Kibar’ın gelinin yaptığı balık ağırlıklı menüyü sanırım tek seven sunucumuz oldu. Hem sağlık açısında hem da farklı yemekler görmek istediğinden bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı bir hayli yüksek olmasını bekliyoruz. 

*************************
” 29 Ocak 2020 Çarşamba Puanları  her kaynana sonrasında anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanları görebilmek için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Zuhal Topalla Sofrada dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

29 Ocak Çarşamba Zuhal Topalla Sofrada haftalık puan durumu sonucun da elbette profesyonel bir aşçının zirvede yer lamasını bekleriz. Lakin bazı insanlar vardır ki 10 aşçının yapamayacağı lezzeti yemeklere verebilir. Bu nedenle bu haftanın birincisi olmaya en yakın aday her ne kadar Dilek olsa da Dilek, beklentilerin altında puanlama ile karşı karşıya kalmasını bekliyoruz. 29 Ocak Çarşamba Zuhal Topalla Sofrada Puan Durumu Verildiği An

Kaynanalar birazdan Zuhal Topal 29 Ocak çarşamba puanlaması için kaynana Kibar’ın evine gelecekler. Tabi gelenler arasında ilk gün yarışmacısı Nuray hanım da olacak. Nuray ile Kibar hanım ilk gün yapılan yemeklere gülme konusunda karşı karşıya gelmişti. Bugün, kaynana Nuray intikamını alamaya gelecek. Ona göre de puan verecektir. 

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (27-31 Ocak 2020)

Bu hafta yarışan gelinlerin her biri birbirinden iddialı menüleri ile karşımıza çıksa da henüz 30 puanı geçebilen olmadı. 27 Ocak 2020 tarihinde Fox TV ekranlarında başlayan hafta da yarışmacıların aldığı puanlara yani Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucuna, gelin hep birlikte bakalım.

 • 27 Ocak 2020 Pazartesi Puanı (Elif Kaçar) = 19
 • 28 Ocak 2020 Salı Puanı (Duygu Tapari) = 28
 • 29 Ocak 2020 Çarşamba Puanı (Dilek Tüzün) = 23

Son bölümde yarışan ve bazı eksikleri olmasına rağmen oldukça iyi puan alan Duygu Tapari Şu an zirvede yer almakta. Ancak bugün yarışan Dilek, hem profesyonel aşçı olması hem de daha önce yapılmayan balık menüsü ile yarışıyor olmasında dolayı, bugün Zuhal Topal’la Sofrada 29 Ocak Puanları sırasında, 28 puanı geçme ihtimali oldukça yüksek diyebilirim. 

29 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Dilek’nun Puanları)

Nuray  3
Esma  5
Fatma  4
Nejla  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM   23

**29 Ocak 2020 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 29 Ocak Çarşamba Fragmanı

42 yaşında ve 17 yıllık evli olan profesyonel aşçı Dilek Tüzün’ün yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 328. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu