Gelinim Mutfakta

29 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Kim Elendi? (Son Puan Durumu)

Gelinim Mutfakta 29 Ocak Cuma Kim Elendi? Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı? İşte Cevabı

29 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Buy hafta gelinim mutfakta yarışmasında kim elendi? Soruları cevap bulacak. 29 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucunda bu hafta kim birinci oldu? Bu hafta Sibel mi elendi? Yoksa Esin mi elendi? Sorusunun da cevap bulacağı hafta finalinde bu hafta bilezikleri alan gelinin kim olduğu netlik kazandı.

=> Gelinim Mutfakta 12 Şubat 2021 Bilezikleri kim aldı öğrenmek için tıklayınız.

28 Aralık Gelinim Mutfakta yeniden Zeynep Kalyon Gökçe dahil oldu

Bu hafta 25 Ocak 2021 tarihinde başlayan yarışma programında beş gelin ve beş kaynana kıyasıya yarıştı. Bugün 29 Ocak Cuma günü hafta finali ile karşımıza gelen yarışma programında 29 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar sonucunda bir gelin kesin olarak beş altın bileziğin sahibi olacak.

bu haftanın son puanlaması Seda Sayan 29 Ocak Gelinim Mutfakta Puanlaması ile başlayacak. Hacer kaynananın vereceği son puanlar ile son bulacak. Sibel ile Esin arasında ki elenmeme mücadelesi yaşanacak. Zeynep ile Aysun arasında ise bilezik yarışını izleyeceğiz.

29 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı Kim Elendi resmi

Haftanın son puanları verilmeden önce Son puan durumunu öncesinde gelinlerin cuma gününe ellerine kaç puanla girdiğini hemen alt kısımda verdik. Gelinim Mutfakta 29 Ocak Cuma Haftalık Toplam puanları ise bu yazının en son kısmında açıkladık.

Gelinim Mutfakta 29 Ocak Cuma Haftalık Toplam Puanlar

  1. Zeynep: 72 Puan
  2. Aysun: 63 puan
  3. Gizem: 60 Puan
  4. Sibel: 45 Puan

Zeynep son bölümde istediği puanlar her ne kadar alamasa da Aysun çok iyi puanlar almadığı için aradaki 9 puan puan farkı Zeynep korumayı başardı. Bu nedenle bu hafta bilezikleri %100 olmasa da büyük oranda Zeynep Kalyon Gökçe alması bekleniyor.

29 Ocak Cuma günü Gelinim Mutfakta Genel puan durumu sonuçları değerlendirmeye tabi, olduğunda Zeynep ile Aysun arasında 9 puan farkın olduğunu, dolayısı ile Aysun bu aradaki farkı kapatması neredeyse imkansız olduğunu, diğer yandan Sibel Esin ile arasındaki 15 puan farkında son puanlamada kapatması neredeyse %0 olduğunu görüyoruz. 

Yukarıda ki nedenlerden dolayı bugün Gelinim mutfakta haftalık puan durumu sonucu şimdiden belli olduğunu rahatlıkla görebiliyor ve söyleyebiliyoruz

29 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorunun cevabı bu yazının devamında kesin olarka açıklanmıştır.

29 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün 13Ç:00 da yeni bölümleri ile karşımıza çıkan sevilen yarışma programında bu hafta 25 ocak 20201 tarihinde başlayan yarışma programında 29 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucuna göre bir gelin bu hafta elenecek. Bir başka gelin de beş adet altın bileziğin sahibi olacak.

29 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi resmi

Bugün Gelinim Mutfakta 29 Ocak Cuma Puan Durumu sonucu öncesinde gelinlerden hangisinin bilezikleri için mücadele edeceğini, hangisinin de elenmemek adına yarışacağını alt kısımda Gelinim Mutfakta 29 Ocak Cuma Puan Tablosu içerisinde açıklanmıştır. 

29 Ocak Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Zeynep : 72 + 8 = 80
Aysun : 63 + 15 = 78
Sibel: 45 + 22 = 67
Esin: 60 + 19 = 79

*************************

Zeynep Kalyon Gökçe’nin kendisine ne yakın rakibi ile arasında 9 puan, Sibel’in ise en yakın rakibi ile arasında 15 puan farkın olmasında dolayı hafta Haftalık puan durumu sonucuna göre Gelinim Mutfakta bilezikleri alan Zeynep kalyon gökçe olması bekleniyor. Diğer yandan Gelinim Mutfakta elen yarışmacı Sibel Çağlar olması bekleniyor. 

Gelinim Mutfakta 29 Ocak Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

29 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ ZEYNEP

29 Ocak 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒  SİBEL

29 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SİBEL
Gelinim Mutfakta 29 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ SİBEL
29 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ZEYNEP
*************************

29 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Gelinim Mutfakta 29 Ocak Cuma bilezikleri kim aldı resmi

25 Ocak tarihinde başlayan yarışma programında bu hafta 25  Ocak ile 29 Ocak tarihleri arasında beş adet altın bileziğin sahibi kim olduğu kesin olarka belli oldu. 29 Ocak Cuma günü  bu hafta Gelinim Mutfakta bilezikleri alan isim Zeynep Kalyon Gökçe oldu.

Gelinim Mutfakta 29 Ocak Cuma Kim Elendi

Bu hafta her ne kadar Esin Alamehmet yarışmaya dahil olsa da ilk bölümler de Esin istediği puanları kaynanalardan alamasa da Çarşamba günündne itibaren Esin leme potasında kendisini kurtarırken yarışmaya geçen gafta dahil olan Sibel Çağlar düştü.

Gelinim Mutfakta Sibel Çağlar

Haftanın dfinal bölümünde 29 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta 29 Ocak Cuma kim elendi sorusunun cevabı da netlik kazandı. Bu hafta yarışmadan elenen isim kesin olarak Sibel Çağlar oldu.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Şu programda 5-10 bilezik alan Ali kıran baş kesen oluyor. Program program gezip duran çemkirdikçe antipatikleşen bir insan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu